زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار

نظرسنجی: نرم افزار تشخیص اصل بودن کالا
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۹, ۰۲:۵۱ ب.ظ
Heart نرم افزار
سلام میخواستم بدونم که نرم افزاری وجود داره که بشه اصل بودن و یا تقلبی بودن محصولی رو فهمید؟ فکر کنم خیلی ها مثل من درگیر این موضوع شدن و که از سایت های اینترنتی خرید کرده باشن و بخوان متوجه بشن اصل هست یا نه......دیگه الان هم به خاطر شرایط کرونا همه اینترنتی خرید میکنن......من هم خیلی دنبال محصولات خارجی و با کیفیت هستم و اگر واقعا توی سایت ها به چشمم بخوره حتما میخرم مخصوصا اگر بخوام پولشو درب منزل بدم.... الان هم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از سایت دایاسنتر خریدم که میخوام بدونم اصل هست یا نه..... Heart ممنون میشم کمکم کنید .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۱۹۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  ۳۴ نرم - نرم افزار شریف seied1372 ۲ ۱,۹۲۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: seied1372
  ۲۴۲ الگوریتم ،۳۷۱ نرم. الگوریتم برم یا نرم افزار؟ azamcheraghi ۱۱ ۷,۲۱۸ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: azamcheraghi
  رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی نرم افزار [۶۸ نرم افزار] dozham ۴ ۶,۷۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  مقایسه نرم‌افزار شهید رجایی با نرم‌افزار اصفهان و شیراز و مشهد soheil08 ۷ ۸,۰۶۷ ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atish404
  روش های اندازه گیری قابلیت اطمینان نرم افزار - طراحی نرم افزار های مطمئن pink Floyed ۰ ۱,۹۸۶ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pink Floyed
  ۸ الگوریتم ۱۲ نرم افزار ۱۵ علوم -- نرم افزار شریف گرایش الگوریتم ahrmb ۲ ۱,۸۴۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  قبولی روزانه نرم افزار رجایی تهران جابجایی با نرم روزانه دانشگاه گیلان Nara ۱۰ ۷,۷۱۸ ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nara
  ۱۴۸ نرم افزار، نرم افزار تربیت مدرس fatimak ۳ ۳,۳۳۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close