زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴

ارسال: #۴۶
۱۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴
(۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من برنامه ی این ترمم بیش از اندازه سنگینه
کارای پایان نامم مونده رو دستم با کلی ازمایشگاه و پروژه
من پایه علمیم متوسط رو به پایین
به نظرتون اگه از مرداد شروع کنم نمیرسم؟ واسه ترم بعدم فقط ۵ واحد دارم
البته برای یه دانشگاه خوب میخوام
بچه ها توروخدا شماها که تجربه دارین راهنماییم کنین خیلی استرس دارم که نرسم

سلام

اگه واسه ترم بعد فقط و فقط ۵ واحد دارید به نظرم از تابستان شروع کنید به خوندن ...

البته یه بار پارسه یه طرحی رو داده بود که برخی از دروس رو می تونستین حذف کنین و یه درصد خوبی رو هم با این روش می

تونستین بگیرین ... البته ریسک این روش خیلی بالاست ممکنه همون درس هایی که حذف می کنین سوالات خوب ازشون بیاد و بعدا"

حسرت اون ها رو بخورید. یا همین درس هایی که قراره بخونین شاید سوالات عجیب غریبی ازشون بیاد شایدم سوالات خوبی ازشون بیاد

ما که از سوالات بهمن امسال کنکور خبر نداریم بگیم بله در همین حد و حدود سوال خواهد اومد ... بالاخره کنکور است و هزار اتفاق

باید برای همه چیز خودتون رو آماده کنید ... به هر حال گفتم که ریسک این روش هم بسیار بالاست... به نظرم هیچ درسی رو حذف نکنید

به قول خودتون اگه یه دانشگاه خوب میخوایین باید به اندازه آرزوی قبولی تو همون دانشگاه زحمت و تلاش کنید. بالاخره باید همت و تلاش

بسیاری بکنید. بازم باید خودتون فکراتون رو بکنید ... اولین و آخرین کسی که به شما کمک خواهد کرد خود خود شما هستید و نه هیچ

کس دیگه.

موفق باشید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , neda_software
ارسال: #۴۷
۱۹ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط marde TANHA.)
(۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  کی گفته منابع مهم نیستند؟؟؟اتفاقا مهمترین قسمت همین انتخاب منابع خوب هستش

منم کاملا با نظرتونموافقم

(۱۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  بله وقتم ازاده البته ۵۰ روزه ازاد شده با به رحمت خدا رفتن دخترم.https://manesht.ir/forum/thread-3958-post...#pid261600

.............والان در حال جدال با خودم هستم برای رهایی از دیوانه شدن....

از خدا براتون طلب صبر و ارامش میکنم نمیشه با خواسته خدا جنگید خودش میده خودشم میگیره ...
۱
۰
ارسال: #۴۸
۱۹ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
بچه ها من از ریاضی مهندسی شروع کردم چون ریاضی مهندسیم ضعیف بود و اصلا نخوندمش جز همون ترم که ریاضی مهندسی داشتم
حالا یکی از دوستانم رفته مشاوره و گفته درسهایی که ضعیفیت رو حذف کنید و تموم انرژیتون رو بزارید رو درسهایی که یه خرده زمینه دارید حالا خواستم از شما کمک بگیرم که آیا من ریاضی مهندسی رو حذف کنم یا نه؟
میرسم بخونمش؟
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۹ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۱۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)tayebeh1991 نوشته شده توسط:  بچه ها من از ریاضی مهندسی شروع کردم چون ریاضی مهندسیم ضعیف بود و اصلا نخوندمش جز همون ترم که ریاضی مهندسی داشتم
حالا یکی از دوستانم رفته مشاوره و گفته درسهایی که ضعیفیت رو حذف کنید و تموم انرژیتون رو بزارید رو درسهایی که یه خرده زمینه دارید حالا خواستم از شما کمک بگیرم که آیا من ریاضی مهندسی رو حذف کنم یا نه؟
میرسم بخونمش؟

۱۰۰درصد حذف کن و شک نکن!!!!!!!!!!
هم وقت گیره و هم نمیشه سوالاتش رو زدUndecided

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۹ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ
چشم
مرسی از راهنماییتWink
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۹ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من برنامه ی این ترمم بیش از اندازه سنگینه
کارای پایان نامم مونده رو دستم با کلی ازمایشگاه و پروژه
من پایه علمیم متوسط رو به پایین
به نظرتون اگه از مرداد شروع کنم نمیرسم؟ واسه ترم بعدم فقط ۵ واحد دارم
البته برای یه دانشگاه خوب میخوام
بچه ها توروخدا شماها که تجربه دارین راهنماییم کنین خیلی استرس دارم که نرسم

سلام

اگه واسه ترم بعد فقط و فقط ۵ واحد دارید به نظرم از تابستان شروع کنید به خوندن ...

البته یه بار پارسه یه طرحی رو داده بود که برخی از دروس رو می تونستین حذف کنین و یه درصد خوبی رو هم با این روش می

تونستین بگیرین ... البته ریسک این روش خیلی بالاست ممکنه همون درس هایی که حذف می کنین سوالات خوب ازشون بیاد و بعدا"

حسرت اون ها رو بخورید. یا همین درس هایی که قراره بخونین شاید سوالات عجیب غریبی ازشون بیاد شایدم سوالات خوبی ازشون بیاد

ما که از سوالات بهمن امسال کنکور خبر نداریم بگیم بله در همین حد و حدود سوال خواهد اومد ... بالاخره کنکور است و هزار اتفاق

باید برای همه چیز خودتون رو آماده کنید ... به هر حال گفتم که ریسک این روش هم بسیار بالاست... به نظرم هیچ درسی رو حذف نکنید

به قول خودتون اگه یه دانشگاه خوب میخوایین باید به اندازه آرزوی قبولی تو همون دانشگاه زحمت و تلاش کنید. بالاخره باید همت و تلاش

بسیاری بکنید. بازم باید خودتون فکراتون رو بکنید ... اولین و آخرین کسی که به شما کمک خواهد کرد خود خود شما هستید و نه هیچ

کس دیگه.

موفق باشید.

تشکر فراوان بابت راهنمایی خوبتون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۵۲
۱۹ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ب.ظ
خانم neda_software

خواهش می کنم ... کاری نکردم .

فقط اگه از الان کتب مرجع رو مطالعه کنید خیلی خوب میشه براتون و همچنین به درس خوندن واسه کنکور خودتون رو عادت میدین و

هم از لحاظ مرجع خوانی جلو می افتین . البته اگه وقت این کار رو دارین .

شاد و موفق باشید .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_software
ارسال: #۵۳
۲۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  سلام . خیلی ممنونم از توضیحاتی که دادین Shy پس من منتظر میمونم تا برنامه ی شما رو هم ببینم . بازم دست شما درد نکنه Shy

(۰۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ)maniborzoui نوشته شده توسط:  سلام خدمت شما دوست عزیز
با توجه به اینکه میگین نظریه نداشتین به نظرم درس نظریه خیلی میتونه کمکتون کنه که درصد مشترکتون بالا باشه

شما با کتابای مرجع شروع کنید و از خودتون زیاد انتظار نداشته باشید اگه دیدین میتونین باهاش کنار بیاین و یاد بگیرین خب ادامه بدین به نظرم که خیلی درس شیرین و خوبیه

و اینکه مثلا درسی مثل مدار منطقی رو حسابی خوب بخونید چون میتونه خیلی بهتون انگیزه بده جون خیلی خوب میتونین بزنین هر چه قدرم سخت بدن بازم میشه بیشتر تستاشو زد من خودم از منطقی و نظریه شروع کردم اولش چون خب اولش شروع یه کم سخته
تو ریاضی هم که میگین ضعیفین
محاسبات که بیشتر حالت حفظی و تمرکزی داری که از چه فرمولی کی استفاده کنین اگه حفظیاتتون خوبه این درسم بخونین
اصولا میگن محاسبات نمیشه زد ولی به نظرم این غلطه مثلا کنکور ۹۰ محاسبات مثل اب خوردن بود امسال هم میشد ۳ تا محاسبات رو به راحتی زد زیاد نمیشه حساب گرد که جون مثلا یه سالی سوالاش غلط بوده و ج در نمیاومد ه امسالم همینظور باشه
من خودم امار حذف کردم گسسته هم دوست داشتنیه ولی خیلی دقت میخاد این درسم بخونین
و میمونه ریاضی مهندسی به نظرم حتما حتما حتما ریاضی مهندسی بخونین جون انقد مباحث ریاضی مهندسی خودش اجق وجقه که که زیاد نه بلدن سوال سخت در بیارن نه اصلا میخان و اونم میشه روش خیلی حساب کرد ولی خب درسیه که خیلی کند پیش میره باید صبور باشید خیلی صبور من هر فصل یه ماه طول میکشید بخونم ولی خب باید دقت کنید اخر هر فصل حتما تست کار کنید مرور کنید مرور کنید تا همون یه فصلو خوب یاد بگیرید و اگه دیدید وقت ندارین اون اواخر وقت بذارین برا دوره تا فصل جدید خوندن

یه نکته خیلی مهم در مورد ریاضی اینه که خواهشا حذفش نکنید جون خیلی ضربه سختی به شما خواهد زد و تمام تلاشتون این باشه که از میانگین که جدود ۲۰% هست به میانگین هر سال بیشتر باشید
درسی که زیر میانگین باشه پدر ادمو در میاره حتی اگه فقط جند درصد زیر میانگین باشه

(۰۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳ ق.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  سلام به همگی
متاسفانه اینجا وقتی میگی برنامه ریزی میخوام میگن برو به فلان تاپیک! دوستان رفتیم دیدیم خوندیم و.....
لطف کنید برنامه درسیتون " ساعات مطالعه ، مثلا : ۲ تا ۴ ریاضی و... " رو قرار بدین....
بابا یک نفر برنامشو بزاره مگه چی میشه ؟ من میخوام این مدل برنامه ریزی رو بدونم چطوره ، میخوام بدونم شما چکار میکنید...

من ۹۳ نتونستم سر جلسه حاضر بشم Sad به همین راحتی امسال از دستم رفت. به امید خدا میخوام از ۱۵ فروردین اگه کار پدا نکردم بشینم درس بخونم ... و مطمئنم که حتما قبول میشم ....

خوبه یه تاپیکی هم برای ارشد ۹۴ ایجاد بشه که بتونیم همه با همه پیش بریم و اشکالاتمون رو از هم بپرسیم ....
" من به کلاس هیچ دسترسی ندارم " پس لطفا بیاید به هم کمک کنیم Smile

خب نگران اینکه نمیتونین کلاس برین نباشین چون اصلا اهمیتی نداره البته برای بجه هایی که واقعا عزمشونو جزم کردن برا خوندن
من هم اصلا کلاس نرفتم از درصدامم نسبتا راضیم
ببینین برنامه ریزیتون باید طووری باشه عدالت رو رعایت کنید ابتدا بشینین ساعات خالی که دارینو بنویسین مثلا هفته ای میشه ۶۰ ۵۰ ۴۰ ۳۰ هر چی مهم نیست جه قدر باشه
با درسها مثل بچه هاتون رفتار کنید که میخاین بهشون پول تو جیبی بدین بنا به وصعیت مالیتون نیاز هر کسی به هر گسی یه زمانی بدین مثلا شما ۵ تا درس ضریب ۴ مشترک ،۴ تا درس تخصصی نرم صریب ۴ ای ۴ تا درس ریاضی صریب ۲ ای و یه زبان ضریب یکی دارین ینی چند تا بچه دارین ۵+۴+۲+۱ که اینا سایزشون یکی نیست که یه اندازه غدا بخان هر کسی بنا به ضریبش غذای(وقت)
بیشتری میخاد پس میایم صریب ها رو در درسها ضرب میکنیم
۴*۵=۲۰ واحد غذا(زمان)برای مشترک
۴*۴=۱۶ برای نرم
۳*۴= ۱۲تخصصی هوش
۴*۲=۸ برای ریاضی
۱*۱=۱ برای زبان
جمعا =۲۰+۱۶+۱۲+۸+۱=۵۷
مثلا اگه زمان خالیتون در هفته ۵۷ ساعته میتونی ه رواحدی رو ۱ ساعت در نطر بگیرین بعد برنامه بریزین
برای مشترم ۲۰ ساعت زمان و .....
اما مثلا اگه ۴۰ ساعت زمان دارین میتونین خب یه نسبت بگیرین
البته زیادم نباید حساسیت به خرج بدین مثلا ۲۰ ساعت مشترک بشه ۲۳ یا ۱۷ مسئله ی خاصی نیست
بسته به نیاز درس به زمان بیشتر یا کنتر میتونین برنامه تون رو انعطاف پذیر تر کنین و لی این یه روشه که میتونه خیالتون رو راحت که فرقی بین بچه هاتون نمیذارین و نگران چلو یا عقب یودن درسی نیستین و خیالتون راحته که به موقعش درس خاصی رو میخونین
در مصال بالا برای مثلا درس نظزیه یا منطقی یا یکی از درسها تخصصی مشترک ۴ ساعت میرسه در هفته

خب این از زمانبندی
حالا خذفیات
خب ببینین شما که نمیتونین مثلا همه ریاضی ها یا همه ی درسها تخصصی رو بخونین مصلا تصمیم گرفتین مثل من امارو حذف کنین
خب
وعده غذاییشون (وقت) چی میشه ؟؟؟
پیشنهاد من اینه که به همون گروه اختصاص بدین مثلا بین ریاضی های دیگه تقسیم کنین
همینطور مشترک و تخصصی این تقسیم بندی میتونه انعطاف داشته باشه به درسی بیشتر برسه که ضعیف تره یا حجمش بیشتره هر طور دوست دارین
پس تا حالا بین بجه هاتون فرقی نذاشتین و عدالت رو رعایت کردین

این آرامشی که حاصل میشه به نطرم برا ی ادامه کار خیلی مهمه دیگه صب پا میشین نمیگین چی بخونم چی نخونم کدوم درس غقبه کدوم در جلو

خب مسئله بعد
یه وقتی مهمون میاد خرید میرین اتفاقی میفته به برنامه نمیریسین
بعضی مشاور ها میگن یه زمانی اختصاص بدین به عنوان زمان جبران که در طول یه هفته اگه اتفاقی افتاد اون زمان رو به درس که نخوندین اختصاص بدین
ولی به نظرم زیادم حساسیت به خرج ندین
من گاهی اوقات بیخیال میشدم ولی متاسفانه این اتفاق برای ریاضی مهندسیم زیاد افتاد و متاسفانه یه سوال بیشتر نزدم و خیلی افسوس خوردم
من خودم جمعه هام روزهای جبرانیم بود

من سعی میکنم از برنامه م عکس بگیرم یه صفحه شو براتون بذارم
خب این از برنامه ریزی اگه سوال داشتین باز بپرسین سعی کردم همه چیو بگم

ولی تو کنکور اون چیزی اهمیت داره چیزای ی عیر ازینه
مثلا استرس بد کوفتیه که تو هرچی خونده باشی خب سر کنکور بلایی سرت میاره که انگار نه انگار خوندی
یا تست زنی
یا چهقد تست چه قد درس
کی دوره کنیم
اینا به نطرم خیلی مهمتر از خود خوندنه
به نظرمن اگه پول کافی برا کلاس ندارین ازمون رو فراموش نکنین ازمون خیلی مهمه و تو این مورد خساست به خرج ندین به شرظی که واقعا بخونینا
نخونده اصلا پول الکی برا ازمون ندین
هر چه قد بیشتر ازمون بدین بهتر من خودم از مرحله سوم۵۰ % اول() ازمون سنجش شزکت کردم راضیم هستم خیلی ها ناراضین ولی به نظر من اصلا مهم نیست چه ازمونی میدی مهم اینه که ازمون بدی

ازمون کمک میکنه همینطور نخونی بری جلو گاهی دو هفته باید دوره کنی مثلا تو ۵۰ درصدها
این خیلی مهمه
تستهای هر فصل و همون موقع بعد از خوندن فصل بزنین علامت بزنین اونایی که مهمن تا وقتی میخاین برگردین دوره کنین گیچ نشین با یه عالمه تستی که نمیدونین کدومو بزنین این هم به خدا نصفه راهه اینو بعد از اینکه کتاباتون تموم شد درک میکنین وهمینظور خلاصه برداری
به نظر من خلاصه برداری رو بذارین برا وقتی که کامل فصلو خوندین و تستاشم زدین برگردین یه دو ساعت بل بیشتر وقت بذارین برای یه فصل مثلا منطورم منطقیه و قشنگ و ریلکس خلاصه بنویسین تو برگه با دفتر و نگین ای وای باید کتابو تموم کنم
ریلکش باشید این روش به خدا بهترین روشه تا اینکه فقط بخونی و بخونیو بخونی و بری جلو دم کنکو ر هیجی یادت نباشه
من خودم حالا همچینم در صدام عالی نیس ولی از خودم راضیم همونی شدم که بودم و خونده بودم
باز هم اگه خواستین من در خدمتتون هستم
موفق باشید

خواهش میکنم قابلی نداشت من دوست دارم کمکتون کنم ولی برنامه م باشه برا وقتی درصدا و رتبه ها اومد
امیدوارم رتبه ی خوبی بیارم روم بشه ازین کارا بکنم Big GrinBig Grin
اگه رتبه م نسبتا خوب بود که بشه از برنامه م کسی استفاده کنه حتما میذارم اگه نه که نمیذارم تا کسی بیاد و گمراه تر بشه
البته اصولی که گفتم درستن و باید همین باشه تو ی برنامه ریزی
موفق باشید.:Smile Smile Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazi takpar
ارسال: #۵۴
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط s.sharif.)
سلام به دوستای گلم امروز به این وبلاگ برخوردم امیدوارم اطلاعاتش به دردتون بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قسمت منابعش به نظرم خوبه

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ
بچه هایی که شروع کردن درس خوندن لطفا بیان بگین چقد خوندین!

مگه خدای او خدای من نیست؟
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ
من فصل۳ شبکه حقیقت را تموم کردم
ساختمان داده مقسمی تسهای فصل۲ هستم
مهندسی نرم مقسمی فصل ۲ هستم

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ
دوستان من کتاب سیستم عامل استالینگز ویرایش چهارم ترجمه دکتر پدرام و صدیقی و نطریه پیتر لینز ترجمه جعفر تنها و سلیمانی تبار رو دارم،این ترجمه ها خوبه یا باید خود کتابها (منابع) رو به زبان اصلی داشته باشیم؟؟؟؟ Angel

Don't regret anything that ever made you smile
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)nazi takpar نوشته شده توسط:  دوستان من کتاب سیستم عامل استالینگز ویرایش چهارم ترجمه دکتر پدرام و صدیقی و نطریه پیتر لینز ترجمه جعفر تنها و سلیمانی تبار رو دارم،این ترجمه ها خوبه یا باید خود کتابها (منابع) رو به زبان اصلی داشته باشیم؟؟؟؟ Angel

کتاب سیستم عامل استالینگر ترجمه دکتر پدرام بهترین ترجمه موجوده و همون رو داشته باشین اصلا نیازی به کتاب مرجع به زبان اصلی ندارین

در مورد نظریه پیتر لینز فرقی نداره و ترجمه های پیتر لینز اکثرا محتواشون یکی هستش ...
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)nazi takpar نوشته شده توسط:  دوستان من کتاب سیستم عامل استالینگز ویرایش چهارم ترجمه دکتر پدرام و صدیقی و نطریه پیتر لینز ترجمه جعفر تنها و سلیمانی تبار رو دارم،این ترجمه ها خوبه یا باید خود کتابها (منابع) رو به زبان اصلی داشته باشیم؟؟؟؟ Angel

سلام
دوست عزیز من با سیستم عامل خیلی مشکل داشتم. هرکتابی ام میخوندم میخوردم به در بسته چون نمیفهمیدم سیستم عامل رو و البته ازش خوشم هم نمیومد. شروع کردم به خوندن کتاب استالینگز ترجمه دکتر پدرام. به من خیلی کمک کرد. بعد اون واقعا از سیستم عامل خوشم اومد و خیلی خوب میتونستم درکش کنم و تستاشو خیلی خوب میزدم. بهتون توصیه میکنم که حتما بخونیدش. کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت هم بعضی فصل هاش خیلی خوبه.
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)Zahra.70 نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)nazi takpar نوشته شده توسط:  دوستان من کتاب سیستم عامل استالینگز ویرایش چهارم ترجمه دکتر پدرام و صدیقی و نطریه پیتر لینز ترجمه جعفر تنها و سلیمانی تبار رو دارم،این ترجمه ها خوبه یا باید خود کتابها (منابع) رو به زبان اصلی داشته باشیم؟؟؟؟ Angel

سلام
دوست عزیز من با سیستم عامل خیلی مشکل داشتم. هرکتابی ام میخوندم میخوردم به در بسته چون نمیفهمیدم سیستم عامل رو و البته ازش خوشم هم نمیومد. شروع کردم به خوندن کتاب استالینگز ترجمه دکتر پدرام. به من خیلی کمک کرد. بعد اون واقعا از سیستم عامل خوشم اومد و خیلی خوب میتونستم درکش کنم و تستاشو خیلی خوب میزدم. بهتون توصیه میکنم که حتما بخونیدش. کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت هم بعضی فصل هاش خیلی خوبه.

حالا اگه کسی فرصت خوندن هردوتاش رو نداشته باشه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۵۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۷۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۵۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۳۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close