زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴

ارسال: #۷۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
نه!!!! من الان ترم ۴ هستم. بهمن امسال ترم ۵ام تموم میشه و اگه اجازه داشته باشم شرکت میکنم آزمایشی ک فقط آشنا بشم.
اما سال بعد میشه ترم ۷ امم. البته تابستون امسال رو هم میخوام با جدیت بخونم.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴
آها ... خب از اول میگفتی Wink
من هم بهتون توصیه میکنم ترم ۵ حتما آزمایشی شرکت کنید.
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۷۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۲ ب.ظ
مرسی مرسی.
آره چون انگیزم واسه خوندن تا بهمن امسال بیشتر میشه. البته مطمئن نبودم ک اجازه بدن شرکت کنم.

۰
۰
ارسال: #۷۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ
ترم ۵ ایا هم میتونن شرکت کنن (فقط حق انتخاب رشته ندارن دیگه ... چون کارشناسیشون تموم نشده)
زنده باشید و سربلند
۱
۰
ارسال: #۸۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ
مرسی مرسی. فقط همون انگیزه و آشنایی. وگرنه تموم ک نمیشه!
موفق باشید دوست عزیز.

۱
۰
ارسال: #۸۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ۹۳ کنکور دادم سخت نبود رتبم هم خیلی بدک نشد ولی روزانه نمی یارم
یه سری تجربه دارم که بهتون می گم
اول اینکه بچه های سال آخر پروژه رو زود جمع و جور کنید من تا وسطای آذر درگیر پروژه بودم و کلی وقتم رو گرفت و حرص خوردم
بعدش اینکه توی درسا حسابی تسلط به دست بیارید من خودم سیستم عامل رو خیلی خوب خونده بودم اما تمرکز نداشتم و فقط یه تست رو زدم
اشکال دیگه ی من این بود که طمع کردم و غلط زیاد زدم و گرنه شاید امسال قبول بودم
ریاضی رو به هیچ وجه کنار نگذارید من خودم مهندسی رو کنار گذاشتم و کلی افسوس سر کنکور خوردم
دیگه اینکه دیر شروع نکنید من خیلی دیر شروع کردم
راستی برای آمار کتاب پارسه رو خونده بودم که فک کنم ۳ تا از ۴ تا آمار رو زدم
سرکنکور فهمیدم که توی نظریه باید بیشتر وقت می ذاشتم گزینه ها یه جوری بود که ذهن من رو به هم ریخته بود
راستش من خودم وقتی که سوالای کنکورای سال قبل رو می دیدم کلی حرص می خوردم که چقدر بعضی سوالا آسونه و از این حرفا
ولی سر کنکور بود که فهمیدم که داستان از چه قراره
بچه های سال سوم به نظرم حتما آزمایشی شرکت کنند موضوع جو کنکور نیست موضوع بازی با ذهن ما هستش
من خودم جواب سوالای امار رو بلد بودم اما یه دو سه بار اشتباه به جواب رسیدم همش فکرم به سوالای دیگه بود
دیگه اینکه زبان رو کنار نگذارید من خودم هی می گفتم می خونم آخرش هم وقت نشد
معماری اعداد ممیز شناور رو خوب بخونید من خودم نخوندم ولی سر کنکور اومد و کلی حرص خوردم
یه چیزی بگم کنکور صحنه ی حسرت و افسوس برای افرادی مثل من هستش فک کنید کل درسها رو می خوندم بعدش مثلا فصلهای آخر یا اول یا وسط بعضی درسها رو نمی خوندم عاقبت عهد می یومدن از همونی که من نخونفکرده بودم سوال می دن
حتما برنامه ریزی کنید حتما حتما خیلی مهمه اگه آزمون نمیدید با بودجه بندی یک آزمون هم که شده پیش برید فکر نکنید که اگه توی مقطع کارشناسی توی یک دانشگاه خوب درسی نخوندید موفق نمی شید ایمان داشته باشید که هر تلاشی به امید خدا به نتیجه می رسه
ما هم که توی پلی تکنیک بودیم کلا توی یه عالمه دیگه بودیم جدی می گم اصلا جو ما رو گرفته بود فکر کرده بودیم چه خبره تا یکی می گفت کجا درس میخونی با افتخار میگفتیم پلی تکنیک به احترامی نشه به دوستان، اول به خودم می گم
خلاصه هرچی توی دلم بود بهتون گفتم سوالی براتون پیش اومد از من بپرسید شاید بتونم کمکتون کنم

روی تکنیکهای تمرکز و آرامش ذهن کار کنید به خدا توکل کنید و برید سر جلسه اگه خونده باشید و یه کم مسلط باشید به امید خدا موفق می شید یادتون باشه که کمی استرس برای همه ی انسانها کاملا طبیعی هستش

ایشالا سال دیگ با هم قبول میشیم (امیرکبیر)
میشه از منابع بگید؟

ایشالله
راستش بهتره که قبل از منابع بگم واقعا دلم برای امیرکبیر خیلی تنگ شده ایشالله قبول بشید این دفعه هممون با یه فکر باز و هدف مشخص می ریم توش...
منابع منSadالبته من که امسال موفق نشدم اما به این معنی نیست که عیب از منابع بوده ، عیب از بی تجربگی خودم بووووووود)
آمار رو که گفتم پارسه
مهندسی نخوندم که خیییییلی پشیمونم اما شنیدم کتاب نصیری خیلی عالیه
محاسبات هر منبعی خوبه مثلا پوران
گسسته پوران خوندم اما راستش خیلی راضی نبودم
ساختمان داده هم که پوران ولی
نظریه لینز رو خوندم اما نه کامل دیگه از وسطاش حوصله نکردم از همونجا هم باختم اما اگه تمریناش رو حل کنید نتیجه ی خوبی می گیرید
معماری هم منبع می خوندم البته نه همش یه جاهاییش با کتاب پوران(که یه جاهایی رو خیلی خلاصه کرده!!!!!)
سیستم عامل هم پارسه
مدارمنطقی راهیان ارشد خیلی خوب بود
راستی یه چیزی بگم که کامپایلر شاپوری عالی هستش فقط باید کامل بخونید
پایگاه داده هم کتاب خاصی رو نخوندم (از روی متنش) اما مقسمی بدک نیست
طراحی و پیاده سازی هم که واقعا از درسش خوشم نمی یاد هر چی می خونی توی کنکور یه چیز دیگه می دن
ولی یه چیزی بگم اصلا روی یک کتاب کنکوری تمرکز نکنید باید به نگاهتنون وسعت بدید من کلا امسال خیلی این کار رو نکردم نزدیکای کنکور یه سری کتاب به دستم رسید دیدم چه اشتباهی کردم که تمرکزم رو گذاشتم روی ۴ تا کتاب کنکوری
خیلی باید حواستون باشه وقتی که منابع رو جمع کردید دیگه توی نت دنبال منبع نگردید من تا مدت ها دنبال این بودم که چی خوبه و چی بده هیچی دیگه کلی از وقت رو از دست دادم همینطوری الکی زمان رو از دست می دیم خیلی حواستون به زمان باشه

ssucces isnt a result of spontaneous combustion.you must set your self on fire
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال: #۸۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ
یه سوال دارم که خیلی ذهنم رو مشغول کرده ،
ظرفیت توی هوش و نرم یشتر از IT هست برای دانشگاههای تاپ تهران و به طور متوسط اونایی که IT امتحان دادن مثلا دروس تخصصی رو ۷۰ درصد باید بزنن تا بتونن جای خوبی قبول شن و بچه هایی که برای هوش خوندن باید مثلا تخصصی هوش رو متوسط ۵۰% زده باشن
آیا ۵۰% زدن هوش با ۷۰% زدن تخصصی IT یه اندازه سخته ؟
الان شرایط من طوریه که برای اینکه بتونم دانشگاه و رشته مورد علاقه ام قبول بشم فقط دو انتخاب دارم ۱- فناوری اطلاعات (it) (که باید تو فکر رتبه زیر ۱۵ باشم براش که جای درست درمون قبول بشم چون تجارت و امنیت و شبکه رو نمیخوام) ۲- هوش (که تا رتبه های ۵۰ هم جاهای مناسب میشه قبول شد تو تهران)

با توجه به اینکه دیگه همپوشانی نداریم و باید تخصصی برای یه گرایش خوند باید تکلیف خودم رو از همین الان روشن کنم ، از یه طرفی پشتکارم برای مطالعه خوبه ولی دانشگاه کارشناسی رو یه جای داغون درس خوندم و میدونم که با وجود اینکه معدلم خوبه (حدود ۱۸) ولی باید خیلی تلاش کنم تا دروس پایه و اونایی که نخوندم رو جبران کنم ،
۱
۰
ارسال: #۸۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ
من یه سوال داشتم به نظر دوستان صاحب نظر برای من که رشته کارشناسیم سخت افزاره ! ادامه تحصیل برای هوش بهتره یا اینکه همون معماری کامپیوتر ؟ مزایا و معایب هر کدوم ؟
۰
۰
ارسال: #۸۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  از اون جایی ک کمیت و کیفیت هست ک توو درس خوندن مهمه. یعنی در مجموع بدون در نظر گرفتن استثناها یا استعدادها. باید قبول کنیم ک واقعا اگه زمان زیادی رو بذاریم میتونیم نتیجه ی مطلوب رو بگیریم. و این ک تعداد صفحات و سوالاتی ک میخونیم و تست هایی ک میزنیم هم مهمه و صد البته مهم تر از همه اون کیفیت و یادگیری ک بخش مهمیش انرژی ای هست ک موقع درس خوندن میذاریم.
من امسال نه سال دیگه کنکور دارم. البته امسال هم شاید آزمایشی شرکت کردم. ببخشید اما قصد (خرخونی) دارم.
میخواستم پیشنهاد بدم ک آیا کسی هست این جا ک یه برنامه بریزیم واسه ساعت مطالعه و مثلا هر هفته بگیم چند ساعت خوندیم و چند صفحه و چند تا تست؟
آیا کسی هست با هم بترکونیم؟
اره من هستم.منابع و زمان مطالعه رو باهم جور کنیم بعد بخونیم
البته من تا ۷ تیر دانشگاهم.

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۸۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
چقدر خوب. فقط من نمی دونم چرا توو این پست ننوشتم ک الان ترم ۴ هستم(ب خاطر منابع میگم) و البته امسال آزمایشی کنکور میدم همین جوری واسه آشنایی و ایجاد انگیزه ی بیشتر واسه درس خوندن تا اون موقع. و تابستون هم میخوام هم یه زبان برنامه نویسی رو تا حدی خوب یاد بگیرم و البته بیشتر وقت رو بذارم واسه درس خوندن کنکور. یعنی یکی دو تا درس مثلا مدار منطقیHeart و ساختمان داده رو خوب تا جایی ک میشه جمع کنم. من بیشتر از لحاظ ساعت مطالعه دنبال یه آدمی میگردم. اگه شما باشید ک خیلی خوبه اما توضیحاتمو ک دادم. هر جوری واستون مقدوره. اما خب تصمیمم جدیه واسه رفتن ب شریف Heart Heart (حالا ما سعیمونو میکنیم ببینیم چی میشه) و مطمئنا جا نمی زنم توو زیاد خوندن...

۲
۰
ارسال: #۸۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
چقدر خوب. فقط من نمی دونم چرا توو این پست ننوشتم ک الان ترم ۴ هستم(ب خاطر منابع میگم) و البته امسال آزمایشی کنکور میدم همین جوری واسه آشنایی و ایجاد انگیزه ی بیشتر واسه درس خوندن تا اون موقع. و تابستون هم میخوام هم یه زبان برنامه نویسی رو تا حدی خوب یاد بگیرم و البته بیشتر وقت رو بذارم واسه درس خوندن کنکور. یعنی یکی دو تا درس مثلا مدار منطقیHeart و ساختمان داده رو خوب تا جایی ک میشه جمع کنم. من بیشتر از لحاظ ساعت مطالعه دنبال یه آدمی میگردم. اگه شما باشید ک خیلی خوبه اما توضیحاتمو ک دادم. هر جوری واستون مقدوره. اما خب تصمیمم جدیه واسه رفتن ب شریف Heart Heart (حالا ما سعیمونو میکنیم ببینیم چی میشه) و مطمئنا جا نمی زنم توو زیاد خوندن...

منم باید یکم از پروژه خودم انجام بدم در حد مقدماتی. منم میرم امیر کبیر.اگه بشه منم باید ی زبان برنامه نویسی یاد بگیرم.البته خیلی باید روی ارشد تمرکز کنم. چون باید قبول بشم

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۱
۰
ارسال: #۸۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
سلام بچه ها.
من تازه عضو مانشت شدم و این اولین پستیه که میذارم.
من هم هستم، میخوام IT شرکت کنم و حدودا ۷ ۸ روزی میشه که شروع کردم به درس خوندن ولی مشکلم اینه که پیوسته نمیخونم. بچه هایی که دارن IT میخونن بیاین یه کاری کنیم که حس رقابت ایجاد بشه و بیشتر درس بخونیم که از حداکثر تواناییمون استفاده کنیم و بعدا حسرت نخوریم...
من کسی دوروبرم نیست که بخواد ارشد شرکت کنه واسه همین نمیتونم سرعت مطالعمو خوب تخمین بزنم ولی میدونم که خیلی کند درس میخونم.
بچه هایی که شروع کردن لطفا بگید که تا الان چقدر درس خوندید؟
۱
۰
ارسال: #۸۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ق.ظ
سلام بچه ها ضریب دروس تخصصی تغییر کرده؟ یا همون ۲ هست؟
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ ق.ظ)neda_software نوشته شده توسط:  سلام بچه ها ضریب دروس تخصصی تغییر کرده؟ یا همون ۲ هست؟

کجای کاری:دی ٤ شده

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۹۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ق.ظ
سلام
منم میخامم شروع کنم ولی اصل نمیئونم چه جوری برنامه ریزی کنم برا شروع و خواندنم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۶ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close