زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ضعف در درس ریاضی!!! چکار کنم؟

ارسال: #۱۶
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط MShariati.)
ضعف در درس ریاضی!!! چکار کنم؟
(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  من با ریاضی مشکل خاصی ندارم منتها با سیگما ها خیلی مشکل پیدا کرم تو مرتبه زمانی ها مخصوصا سوالای کتاب دکتر قدسی

در این زمینه یک کتاب خوب پیدا کنید و بخونید تا مثل من عاشق سیگما حل کردن بشید!

من کتاب Concrete Mathematics (ریاضیات ملموس) از دانشمند بزرگ دنیای کامپیوتر Donald Knuth رو می‌شناسم که اگه اشتباه نکنم تو فصل دومش این مبحث رو کامل توضیح میده ولی همون‌طور که از رو جلد کتابش هم پیداست، مباحث کل کتابش رو پایه‌ی سیگما می‌چرخه.

البته فکر نکنم این کتاب ترجمه شده باشه ولی اگه با انگلیسی مشکل داشته باشین، به احتمال زیاد بتونید مطالب مشابه فارسی توی این موضوع پیدا کنید.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , miss msv66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۶۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۶ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۰۷ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۱۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۸۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۳۹ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close