زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴

ارسال: #۶۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط ریحان.)
RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴
[

میشه بفرمایین کدوم فصلای حقیقت خیلی خوبه و کدومارو استالینز بخونیم؟

[

سلام
دوست عزیز من با سیستم عامل خیلی مشکل داشتم. هرکتابی ام میخوندم میخوردم به در بسته چون نمیفهمیدم سیستم عامل رو و البته ازش خوشم هم نمیومد. شروع کردم به خوندن کتاب استالینگز ترجمه دکتر پدرام. به من خیلی کمک کرد. بعد اون واقعا از سیستم عامل خوشم اومد و خیلی خوب میتونستم درکش کنم و تستاشو خیلی خوب میزدم. بهتون توصیه میکنم که حتما بخونیدش. کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت هم بعضی فصل هاش خیلی خوبه.
[/quote]

میشه
بفرمایین کدوم فصلها از حقیقت خیلی خوبه و کدومارو از استالینز بخونیم؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ ق.ظ
با سلام خدمت دوستان عزیز

به تاپیک زیر سر بزنین که توصیه ها و پیشنهادات رتبه ۱۱ کنکور ارشد در مورد نحوه مطالعه و برنامه ریزی و عوامل مختلف دیگه کنکور

است که صد در صد براتون خیلی خیلی مفید و بدرد بخور خواهد بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , nazi takpar
ارسال: #۶۳
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ ق.ظ
من خودم زبان شروع کردم با گسسته!
زبان مقسمی میخونم البته قسمت گرامر حذف کردم!
گسسته هم گریمالدی!
اما عیب کار من اینه هر روز و مداوم نمیخونم!Sad

مگه خدای او خدای من نیست؟
۰
۰
ارسال: #۶۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط Zahra.70.)
(۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۴۰ ب.ظ)hz657091 نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)Zahra.70 نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)nazi takpar نوشته شده توسط:  دوستان من کتاب سیستم عامل استالینگز ویرایش چهارم ترجمه دکتر پدرام و صدیقی و نطریه پیتر لینز ترجمه جعفر تنها و سلیمانی تبار رو دارم،این ترجمه ها خوبه یا باید خود کتابها (منابع) رو به زبان اصلی داشته باشیم؟؟؟؟ Angel

سلام
دوست عزیز من با سیستم عامل خیلی مشکل داشتم. هرکتابی ام میخوندم میخوردم به در بسته چون نمیفهمیدم سیستم عامل رو و البته ازش خوشم هم نمیومد. شروع کردم به خوندن کتاب استالینگز ترجمه دکتر پدرام. به من خیلی کمک کرد. بعد اون واقعا از سیستم عامل خوشم اومد و خیلی خوب میتونستم درکش کنم و تستاشو خیلی خوب میزدم. بهتون توصیه میکنم که حتما بخونیدش. کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت هم بعضی فصل هاش خیلی خوبه.

حالا اگه کسی فرصت خوندن هردوتاش رو نداشته باشه؟

مگه من گفتم هردوتاش رو بخونه؟ فقط معرفیشون کردم!

(۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  [

میشه بفرمایین کدوم فصلای حقیقت خیلی خوبه و کدومارو استالینز بخونیم؟

[

سلام

میشه
بفرمایین کدوم فصلها از حقیقت خیلی خوبه و کدومارو از استالینز بخونیم؟
[/quote]

در رابطه با استالینگز باید بگم که من تقریبا ۶ فصل اولش رو خوندم و خیلی خوب و عالی فهمیدمش. توی تست های مربوط به اون فصل ها هم مشکلی نداشتم. بقیه فصل ها رو وقت نکردم ولی اگه بقیه فصل هاش هم مثل فصل هایی که خوندم باشه میشه گفت ارزش وقت گذاشتن رو داره

حقیقت رو توصیه میکنم هر فصلی ازش رو میخونید فصل ۱-۲ رو نخونید البته این نظر منه! چون احساس میکنم اصلا اصلا خوب توضیح نداده. فصل زمانبندی و بن بستش رو خیلی خوب توضیح داده. فصل های حافظش خوبه ها اما به شرطی که بتونی چیزایی رو که توضیح داده برای خودت جمع بندی کنی... در کل بین کتاب های تست موجود، کتاب حقیقت از بقیه بهتر هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazi takpar
ارسال: #۶۵
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
سلام.میشه بفرمایین کتاب روحانی...پایگاهشو چه فصلهاییشو بخونیم؟ هیچکس جوب نداده.همه ی تاپیک پایگاهم گشتم.همه فقط پرسیدن.کسی جواب نداده.خیلی گیرشم.منتظرم تا شروعش کنم

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۲۰ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  سلام.میشه بفرمایین کتاب روحانی...پایگاهشو چه فصلهاییشو بخونیم؟ هیچکس جوب نداده.همه ی تاپیک پایگاهم گشتم.همه فقط پرسیدن.کسی جواب نداده.خیلی گیرشم.منتظرم تا شروعش کنم

سلام

فقط یه زحمتی بکشین و فصل های کتاب رو به ترتیب و منظم و دقیق برام بزارین تا بگم کدوم فصل ها رو بخونین.
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط ریحان.)
اوه ممنونم.اخه یه طوری نوشته...نمیدونم چرا
۱/مقدمه درس
۲/پایگاه داده ها و عناصر اصلی محیط ان
۳/مدلسازی معنایی داده ها
۴/اشنایی با ساختار داده ها
۵/معماری پایگاه داده ها
۶/سیستم مدیریت پایگاه داده ها
۷/مدیر پایگاه داده ها
۸/مزایا و معایب سیستم پایگاهی
۹/معماری سیسنم پایگاهی
۱۰/مفاهیم اساسی مدل داده رابطه ای
۱۱/جبر رابطه ای.حساب رابطه ای:عملیات در پایگاه داده های رابطه ای
۱۲/امکانات ۲۰۰۳ اس کیو ال
۱۳/دیدهای رابطه ای
۱۴/طراحی منطقی پایگاه داده ها: روش بالا به پایین
۱۵/طراحی منطقی پایگاه داده ها:نرمالترسازی رابطه ها(روش سنتز)
۱۶/طراحی فیزیکی پایگاه داده ها . تنظیم سیستم پایگاهی

خیلی هم زیاده ولی خب من میخوام خوب بفهمم.با مقسی هم خیلی راحت نیستم.احساس میکنم خیلی ناقصی داره...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۶۸
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ
فصول ۱ و ۲ و ۳ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ و ۱۴ و ۱۵

البته فصول ۱ و ۲ زیاد لازم نیست . این فصول رو با مقسمی هم میشه خوند و چیز خاصی رو ندارن . البته کتاب مقسمی زیادی ناقصی

داره و به شما کتاب پایگاه پارسه دکتر کیوان پور رو پیشنهاد می کنم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۶۹
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط ریحان.)
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  فصول ۱ و ۲ و ۳ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ و ۱۴ و ۱۵

البته فصول ۱ و ۲ زیاد لازم نیست . این فصول رو با مقسمی هم میشه خوند و چیز خاصی رو ندارن . البته کتاب مقسمی زیادی ناقصی

یعنی پیشنهاد میدین به جای مقسمی پارسه بخرم؟ راستی شما خودتونم رانکوهی رو مطالعه کرذدین؟ ممنونم که سریع جوابمو دادید

من مقسمی سال ۸۹ را دارم.پیشنهاد میدین سال ۹۲ را تهیه کنم از همین مقسمی یا چاپ جدیدی که میخوام بخرمو از پارسه بخرم؟ نکی هم میفروشن یعنی؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  فصول ۱ و ۲ و ۳ و ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ و ۱۴ و ۱۵

یعنی پیشنهاد میدین به جای مقسمی پارسه بخرم؟ راستی شما خودتونم رانکوهی رو مطالعه کرذدین؟ ممنونم که سریع جوابمو دادید

من مقسمی سال ۸۹ را دارم.پیشنهاد میدین سال ۹۲ را تهیه کنم از همین مقسمی یا چاپ جدیدی که میخوام بخرمو از پارسه بخرم؟ نکی هم میفروشن یعنی؟
واقعیتش اینه که بله منم اول از روی رانکوهی می خوندم و با ادبیات خاص کتاب رانکوهی هم راحت بودم و مشکلی نداشتم و بعدا که با کتاب پارسه آشنا شدم دیگه از رو این کتاب خوندم البته من یه پیش زمینه ای هم راجع به پایگاه قبل از مطالعه از روی کتب رانکوهی و پاسه داشتم. در کل کتاب مقسمی برای شروع پایگاه خوبه . نه نمیخواد اصلا چاپ جدید مقسمی بگیرین همون چاپ ۸۹ مقسمی رو داشته باشین دم دستتون باشه و به جاش کتاب پارسه رو تهیه کنین . در مورد تهیه کتاب پارسه به لینک زیر سر بزنین البته قبلش فایل راهنمای خرید رو حتما بخونین که تو اون صفحه موجوده . بله صورت تکی هم میفروشن و مشکلی نداره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۷۱
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
یه دنیا تشکر

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۷۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
سلام بچه ها
من ۹۳ کنکور دادم سخت نبود رتبم هم خیلی بدک نشد ولی روزانه نمی یارم
یه سری تجربه دارم که بهتون می گم
اول اینکه بچه های سال آخر پروژه رو زود جمع و جور کنید من تا وسطای آذر درگیر پروژه بودم و کلی وقتم رو گرفت و حرص خوردم
بعدش اینکه توی درسا حسابی تسلط به دست بیارید من خودم سیستم عامل رو خیلی خوب خونده بودم اما تمرکز نداشتم و فقط یه تست رو زدم
اشکال دیگه ی من این بود که طمع کردم و غلط زیاد زدم و گرنه شاید امسال قبول بودم
ریاضی رو به هیچ وجه کنار نگذارید من خودم مهندسی رو کنار گذاشتم و کلی افسوس سر کنکور خوردم
دیگه اینکه دیر شروع نکنید من خیلی دیر شروع کردم
راستی برای آمار کتاب پارسه رو خونده بودم که فک کنم ۳ تا از ۴ تا آمار رو زدم
سرکنکور فهمیدم که توی نظریه باید بیشتر وقت می ذاشتم گزینه ها یه جوری بود که ذهن من رو به هم ریخته بود
راستش من خودم وقتی که سوالای کنکورای سال قبل رو می دیدم کلی حرص می خوردم که چقدر بعضی سوالا آسونه و از این حرفا
ولی سر کنکور بود که فهمیدم که داستان از چه قراره
بچه های سال سوم به نظرم حتما آزمایشی شرکت کنند موضوع جو کنکور نیست موضوع بازی با ذهن ما هستش
من خودم جواب سوالای امار رو بلد بودم اما یه دو سه بار اشتباه به جواب رسیدم همش فکرم به سوالای دیگه بود
دیگه اینکه زبان رو کنار نگذارید من خودم هی می گفتم می خونم آخرش هم وقت نشد
معماری اعداد ممیز شناور رو خوب بخونید من خودم نخوندم ولی سر کنکور اومد و کلی حرص خوردم
یه چیزی بگم کنکور صحنه ی حسرت و افسوس برای افرادی مثل من هستش فک کنید کل درسها رو می خوندم بعدش مثلا فصلهای آخر یا اول یا وسط بعضی درسها رو نمی خوندم عاقبت عهد می یومدن از همونی که من نخونفکرده بودم سوال می دن
حتما برنامه ریزی کنید حتما حتما خیلی مهمه اگه آزمون نمیدید با بودجه بندی یک آزمون هم که شده پیش برید فکر نکنید که اگه توی مقطع کارشناسی توی یک دانشگاه خوب درسی نخوندید موفق نمی شید ایمان داشته باشید که هر تلاشی به امید خدا به نتیجه می رسه
ما هم که توی پلی تکنیک بودیم کلا توی یه عالمه دیگه بودیم جدی می گم اصلا جو ما رو گرفته بود فکر کرده بودیم چه خبره تا یکی می گفت کجا درس میخونی با افتخار میگفتیم پلی تکنیک به احترامی نشه به دوستان، اول به خودم می گم
خلاصه هرچی توی دلم بود بهتون گفتم سوالی براتون پیش اومد از من بپرسید شاید بتونم کمکتون کنم

روی تکنیکهای تمرکز و آرامش ذهن کار کنید به خدا توکل کنید و برید سر جلسه اگه خونده باشید و یه کم مسلط باشید به امید خدا موفق می شید یادتون باشه که کمی استرس برای همه ی انسانها کاملا طبیعی هستش

ssucces isnt a result of spontaneous combustion.you must set your self on fire
۳
۰
ارسال: #۷۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ب.ظ)niyayesh.r نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من ۹۳ کنکور دادم سخت نبود رتبم هم خیلی بدک نشد ولی روزانه نمی یارم
یه سری تجربه دارم که بهتون می گم
اول اینکه بچه های سال آخر پروژه رو زود جمع و جور کنید من تا وسطای آذر درگیر پروژه بودم و کلی وقتم رو گرفت و حرص خوردم
بعدش اینکه توی درسا حسابی تسلط به دست بیارید من خودم سیستم عامل رو خیلی خوب خونده بودم اما تمرکز نداشتم و فقط یه تست رو زدم
اشکال دیگه ی من این بود که طمع کردم و غلط زیاد زدم و گرنه شاید امسال قبول بودم
ریاضی رو به هیچ وجه کنار نگذارید من خودم مهندسی رو کنار گذاشتم و کلی افسوس سر کنکور خوردم
دیگه اینکه دیر شروع نکنید من خیلی دیر شروع کردم
راستی برای آمار کتاب پارسه رو خونده بودم که فک کنم ۳ تا از ۴ تا آمار رو زدم
سرکنکور فهمیدم که توی نظریه باید بیشتر وقت می ذاشتم گزینه ها یه جوری بود که ذهن من رو به هم ریخته بود
راستش من خودم وقتی که سوالای کنکورای سال قبل رو می دیدم کلی حرص می خوردم که چقدر بعضی سوالا آسونه و از این حرفا
ولی سر کنکور بود که فهمیدم که داستان از چه قراره
بچه های سال سوم به نظرم حتما آزمایشی شرکت کنند موضوع جو کنکور نیست موضوع بازی با ذهن ما هستش
من خودم جواب سوالای امار رو بلد بودم اما یه دو سه بار اشتباه به جواب رسیدم همش فکرم به سوالای دیگه بود
دیگه اینکه زبان رو کنار نگذارید من خودم هی می گفتم می خونم آخرش هم وقت نشد
معماری اعداد ممیز شناور رو خوب بخونید من خودم نخوندم ولی سر کنکور اومد و کلی حرص خوردم
یه چیزی بگم کنکور صحنه ی حسرت و افسوس برای افرادی مثل من هستش فک کنید کل درسها رو می خوندم بعدش مثلا فصلهای آخر یا اول یا وسط بعضی درسها رو نمی خوندم عاقبت عهد می یومدن از همونی که من نخونفکرده بودم سوال می دن
حتما برنامه ریزی کنید حتما حتما خیلی مهمه اگه آزمون نمیدید با بودجه بندی یک آزمون هم که شده پیش برید فکر نکنید که اگه توی مقطع کارشناسی توی یک دانشگاه خوب درسی نخوندید موفق نمی شید ایمان داشته باشید که هر تلاشی به امید خدا به نتیجه می رسه
ما هم که توی پلی تکنیک بودیم کلا توی یه عالمه دیگه بودیم جدی می گم اصلا جو ما رو گرفته بود فکر کرده بودیم چه خبره تا یکی می گفت کجا درس میخونی با افتخار میگفتیم پلی تکنیک به احترامی نشه به دوستان، اول به خودم می گم
خلاصه هرچی توی دلم بود بهتون گفتم سوالی براتون پیش اومد از من بپرسید شاید بتونم کمکتون کنم

روی تکنیکهای تمرکز و آرامش ذهن کار کنید به خدا توکل کنید و برید سر جلسه اگه خونده باشید و یه کم مسلط باشید به امید خدا موفق می شید یادتون باشه که کمی استرس برای همه ی انسانها کاملا طبیعی هستش

ایشالا سال دیگ با هم قبول میشیم (امیرکبیر)
میشه از منابع بگید؟

کمیاب ترین چیز در دنیا زندگی کردن است.!
بسیاری از مردم فقط وجود دارند...
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
از اون جایی ک کمیت و کیفیت هست ک توو درس خوندن مهمه. یعنی در مجموع بدون در نظر گرفتن استثناها یا استعدادها. باید قبول کنیم ک واقعا اگه زمان زیادی رو بذاریم میتونیم نتیجه ی مطلوب رو بگیریم. و این ک تعداد صفحات و سوالاتی ک میخونیم و تست هایی ک میزنیم هم مهمه و صد البته مهم تر از همه اون کیفیت و یادگیری ک بخش مهمیش انرژی ای هست ک موقع درس خوندن میذاریم.
من امسال نه سال دیگه کنکور دارم. البته امسال هم شاید آزمایشی شرکت کردم. ببخشید اما قصد (خرخونی) دارم.
میخواستم پیشنهاد بدم ک آیا کسی هست این جا ک یه برنامه بریزیم واسه ساعت مطالعه و مثلا هر هفته بگیم چند ساعت خوندیم و چند صفحه و چند تا تست؟
آیا کسی هست با هم بترکونیم؟

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰
ارسال: #۷۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  من امسال نه سال دیگه کنکور دارم. البته امسال هم شاید آزمایشی شرکت کردم. ببخشید اما قصد (خرخونی) دارم.

یعنی چی؟؟!!! یعنی بهمن امسال آزمایشی شرکت میکنید و وقتتون رو بیشتر به سال بعد اختصاص میدین؟!!!!!!
اگه اینجوریه من بهتون توصیه میکنم که اصلااااااااااا این کار رو نکنید. شما از الان تا بهمن ماه خیلی خیلی خیلی فرصت دارین (به قول خودتون واسه خرخونی) و اگه اراده داشته باشید هم میتونید رتبه عالی کسب کنید. وقت کشی رو توصیه نمیکنم. بخونید برای امسال انشالله.

شما ورودی چه سالی هستید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۷ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۶ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۷ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close