زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴

ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ب.ظ
با سلام

من پارسال تصمیم گرفتم برا ارشد بخونم و شروع هم کردم،ولی رفتم سر کار،بعدش ناامید شدم،بعدش دیدم وقت کمه و...
نمیخوام امسال اینجوری بشه،از الان باید برنامه ریزی و شروع به مطالعه کرد
لطفا دوستان بیاو و نظر بدن،بخصوص دوستان رشته مهندسی کامپیوتر
میخوام نرم افزار شرکت کنم،ریاضی ضعیف و بعضی درسهارو دوره کارشناسی اصلا نداشتیم و پاس نکردم،مثل نظریه
از الان دوستان چه پیشنهادی برای درس خوندن دارن؟
ممنون
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , donyajoon24 , yaser.b , RASPINA , ashena1 , NULL!
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ
کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مرتضی صفری
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ ب.ظ
منم آی تی ام میخام شروع کنم لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: poorchitsa
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ق.ظ
خب چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟ Sad
الان که انگیزه داریم و میخوایم شروع کنیم کمک کنید که درست شروع کنیم
منم آی تی هستم
پیشاپیش ممنون از کمکاتون
۱
۰
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط sadafak7.)
RE: تا دیر نشده برنامه ریزی برای ارشد ۹۴
آخه برنامه ریزی به این صورت کلی که شما میپرسید تا شرایطتونو ندونیم نمیتونیم بگیم که. من خودم امسال که میخواستم واسه کنکور بخونم از مصاحبه هایی که از رتبه های برتر تو مانشت هست کمک گرفتم. شما هم میتونید این کارو کنید بعد اگه هنوز هم تو چیز خاصیش شک داشتید که چی کار کنید(با توجه به شرایط خاص خودتون) اونوقت در خدمتیم Smile
تنها نظری که به صورت کلی الان به ذهنم میرسه بدم اینه که اگه از الان میتونید شروع کنید از کتاب های مرجع غافل نشید و سعی کنید رو مفاهیم تمرکز کنید.
موفق باشید و تا خود کنکور همینجوری با انگیزه Smile

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ب.ظ
منم مصاحبه هارو پیشنهاد میکنم، خودم حتی از خیلی نکات مصاحبه ها اسکرین شات گرفتمSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۳
۱
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ ب.ظ
من یک سری مطلب اینجا نوشتم! شاید به درد بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: poorchitsa , hosshah , abji22
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ
برنامه ریزی ارشد ۹۴
سلام بچه ها
عید همگی مبارک. ایشالا که سال خوبی رو برای ارشد شروع کرده باشین
خب میشه هر کی بیاد الان بگه اصلا چیزی خونده یا نه؟
و یه سوال دیگم اینکه من چندتا از پستای دوستانی که ۷-۸ ماه تلاش کرده بودن رو خوندم همشون گفته بودن تلاششون هدر رفته و نشده و .....
من خیلی دپرس شدم بچه ها نظرتون چیه ؟ چیکار کنیم؟
۱
۱
ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط n a z a n i n.)
برنامه ریزی ارشد ۹۴
ظاهرا دوستان مسافرت و دید وبازدید... هستن و دارن انرزری ذخیره میکنن واسه یه شروع جدی...
سال خوبی واسه همه ی بر و بچه های این تالار توام با موفقیت در کنکور و دانشگاه در سال جدید آرزو می کنم.

امیدوارم اسب آرزوهاتون به سمت خوشبختی ۴نعل بتازهShy
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ
Sad RE: برنامه ریزی ارشد ۹۴
سلام
من امسال شرکت کردم در حد متوسط خوندم تست هم زیاد کارنکردم رتبم احتمالا ۱۵۰۰ بشه ولی بنظرم بیشتر هم میخوندم
تاثیری نداشت چون بعضی سوالات یا اشتباهه یا با خوندن بیشتر هم نمیشه جواب داد. الان موندم واسه ۹۴ بخونم یانه؟
۱
۰
ارسال: #۱۱
۰۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ب.ظ
سلام به همه کنکوری های ۹۴/ سال نو مبارک و ایشالا سال قبولیتون توی کنکور باشه
من ۹۳ کنکور دادم و الان منتظر جوابم
و اما در مورد شما
به نظرم هر موقع که بتونید شروع کنید باید استارت رو بزنید حالا هرچی زودتر بهتر. مثلا خود من وسطای تابستون تقریبا شروع کردم و البته نرسیدم زبان و ریاضی بخونم و از این بابت پشیمونم.
اما در مورد اینکه حس میکنید تو یه درس ضعیفین باید بگم که همش تلقینه و یا به خاطر ناتوان بودن استاد دانشگاهتون هستش. دقیقا مثل درس سیستم عامل برای من که اصلا میخواستم بزارمش کنار ولی شروع کردم به خوندن (البته منابع مناسب) و تونستم ۳ تا از ۴ تا سوال رو درست بزنم.
برای دروسی که توشون ضعیفین اگر تهران هستین و استطاعت مالی هم دارین (البته یه ذره ولخرجی نداشته باشین استطاعت مالی ایجاد میشه) برین کلاس اساتید به نام (تاکید میکنم کلاس اساتیدی برید که امتحانشون رو پس دادن. اگر خواستین به من بگین چه کلاسی میخواین برین من بهتون استاد پیشنهاد بدم) و اگر امکانش براتون فراهم نیست برید سراغ ویس استاد ها و یا ویدئوشون رو از سایت مکتبخونه بگیرید و تماشا کنید خیلی تاثیر داره
و در پایان هم آرزوی موفقیت می کنم براتون Wink
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
خواهشا یه منبع خوب واسه ساختمان به من معرفی کنید. فرصت خوندن چند منبع رو ندارم.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ
سلام
منم منتظر نتایج هستم ، توصیه ای که میتونم کنم اینه که هر وقت احساس کردین میتونین شروع کنید ، استارت بزنید. زبان دامنه لغتتون رو زیاد کنید متن بخونین من خودم چون بیشتر درسای کارشناسی رو زبون اصلی خوندم مسکلی نداشتم تو کنکور. گرامرم با کمی وقت میتونید بالا از ۵ تا ۴ تا یا ۳ تاشو بزنید. کلا زبان بلد باشید آسونه. شبکه حقیقت خوبه ۳۰۰۰ مساله هم خوبه. نرم افزار من خودم مدرسان رو خوندم خوب بود اگه میخواین زود شروع کنید پیشنهاد میدم حتما مرجع رو بخونین البته بعد از خوندن کتاب کنکوری که نکته اضافی دیدین یادداشت کنید تست زدن رو زیاد عقب نندازین در کنار درس بنظر من بهتره یعنی ۲ یا ۳ روز بعد از خوندن درس تست هم بزنید که رو مبحث مسلط بشید به تست به چشم یه منبع آموزشی و مکمل نگاه کنید. من خودم هیچ کلاسی نرفتم هیچ موسسه ایم شرکت نکردم برای آزمون از همین مانشت سوالا رو دانلود میکردم میزدم و شبیه سازی میکردم . اگه پولشو دارید برین کلاس من خودم نیازی احساس نکردم که بخوام کلاس برم و از این نظر پشیمونم نیستم. برای الگوریتم و داده شنیدم قدسی خوبه از اون استفاده کنید تستم بزنید کنارش حتما. گسسته هم الان که وقت دارید مرجع بخونین تستم پوران بزنید . هوش آسونه خیلی من خودم پاس نکرده بودم این درس رو تو ۳ هفته خوندم و جمعش کردم و ۵ تا هم زدم سر کنکور ، راهیان عالیه واقعا. سیستم بستگی به طراح داره دیگه میتونه جوری سوال بده که تو اون تایم نتونه کسی ج بده میتونه ام آسون بده مثل امسال. پارسه خوبه مرجعم بعد خوندن هر فصل بخونین نکته ای اضافه داشت یادداشت کنید. پایگاهم من مقسمی خوندم چون دیر شررع کردم واسه خوندن جاهایی که متوجه نمیشدم رو از روحانی رانکوهی میخوندم . اینم اگه مرجع رو بخونین نگرانی ندارین اصلا. معماریم که آسونه پوران خوبه من خودم اگه هفته آخر مرور میکردم بالای ۶۰ میزدم حتما اما چون یه وقفه ۱ ماهه داشتم روش خوب نزدم.
کلا نگران نباشید غول نیست اصلا ، اینم یادم رفت بگم توقعتون رو بیارید پایین من توقعم بالا بود فک میکردم باید مثلا مشترک رو بالای ۵۰ بزنم چند تا اشتباه فجیع کردم چند تاام شک دار زدم ضرر کردم و الان اضطراب نتیجه دارم در صورتیکه اگه توقعمو پایین میاوردم الان ۴۰ میزدم مطمئن بودم ۱ رقمی میشم و اما افسوس که دیگه گذشت :دی
مانشت واقعا جای خوبیه کلی مشاور خوب دارین اینجا و همه بچه هاشم زکات علمشون رو میدن پس بدون اضطراب پیش بسوی موفقیت دوستان
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi , soheil08 , ashena1 , khadij147 , paria it , رتبه۱سال۹۴
ارسال: #۱۴
۰۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۰۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)hz657091 نوشته شده توسط:  خواهشا یه منبع خوب واسه ساختمان به من معرفی کنید. فرصت خوندن چند منبع رو ندارم.

سلام دوست عزیز. من کتاب ساختمان داده ی پارسه رو بهتون معرفی میکنم کتاب خیلی خوبیه البته پوران پژوهش و مقسمی هم هردو کتاب های خیلی خوبی هستند اما نظر من کتاب پارسه هست خیلی خیلی خوب توضیح داده و به نظرم کامل تر از اون دوتاست.

در رابطه با تمامی کسانی که این قسمت رو مشاهده میکنند باید بگم بنده هم کنکور ۹۳ رو دادم و منتظر جواب هستم. وقتی که شروع به کار کردم اصلا سراغ کتاب درسی نرفتم اول مصاحبه ها رو خوندم و برنامه ریختم که برای هردرسی تا چه حدی باید تمرکز کرد و از چه زمانی شروع به تست زدن کنم و اینکه نحوه ی درس خوندنم به چه صورت باشه و خیلی چیزهای دیگه. بعد هم با توکل بر خدا شروع کردم.
کنکور برای من راضی کننده نبود اما حداقل خوشحالم که تلاشم رو کردم.
توکلتون به خدا باشه و به خودتون اعتماد داشته باشید. برنامه ریزی کنید و بعد شروع کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۱۵
۰۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ
سلام به همگی
متاسفانه اینجا وقتی میگی برنامه ریزی میخوام میگن برو به فلان تاپیک! دوستان رفتیم دیدیم خوندیم و.....
لطف کنید برنامه درسیتون " ساعات مطالعه ، مثلا : ۲ تا ۴ ریاضی و... " رو قرار بدین....
بابا یک نفر برنامشو بزاره مگه چی میشه ؟ من میخوام این مدل برنامه ریزی رو بدونم چطوره ، میخوام بدونم شما چکار میکنید...

من ۹۳ نتونستم سر جلسه حاضر بشم Sad به همین راحتی امسال از دستم رفت. به امید خدا میخوام از ۱۵ فروردین اگه کار پدا نکردم بشینم درس بخونم ... و مطمئنم که حتما قبول میشم ....

خوبه یه تاپیکی هم برای ارشد ۹۴ ایجاد بشه که بتونیم همه با همه پیش بریم و اشکالاتمون رو از هم بپرسیم ....
" من به کلاس هیچ دسترسی ندارم " پس لطفا بیاید به هم کمک کنیم Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , تسلیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۱۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۷۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۶۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۷۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۶۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۶۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۰۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۶۴ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۶۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close