زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۴۸۱
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۳:۴۶ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۳ ب.ظ)hmdh نوشته شده توسط:  سلام بچه های کنکوری
خدا قوتتتتتتتتتتتت!!!!
بچه ها من امسال کنکور دادم و گند زدم :دی بعد از ماهها تحقیق و تفحص تصمیم گرفتم برگردم و دوباره همون کنکور ای تی شرکت کنم البته ی زمانی میخاستم تغییر رشته بدم!
الان میخام بدونم برا شبکه با توجه ب اینکه دیگه کتاب پارسه جواب نمیده شماها قصد دهرین چ کتابی بخونین ؟
من فصل ۱ و ۲ و ۳ کراس و راس احتمالا با تمریناش یه جزوه هم خانم مقصودلو گذاشتن از شبکه دکتر خوانساری یه نگاه انداختم بد نبود...
مرسی ک جواب دادین
این کتابو من قبلا ندیدم الان سرچ زدم زبان اصلی بود میخام فارسیشو بخونم اگه لینک دانلودش رو دارین برام بذارین ی دنیا ممنون میشم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۲
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۴ ق.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  سلام به همه. امیدوارم منو تو گروه گرم و صمیمی تون بپذیرید. این اولین پیامیه که دارم تو مانشت میذارم. خواستم چند جمله باهاتون صحبت کنم شاید به دردتون بخوره. من وقتی تصمیم گرفتم واسه کنکور ارشد بخونم پایه علمی فوق العاده ضعیفی داشتم و خیلی مشکلات دیگه. اما به لطف خدا شروع کردم، اوایل برام خیلی سخت بود اما هرچی که بیشتر میگذشت و مطالب بیشتری یاد میگرفتم درس خوندن واسم راحتتر و لذت بخش تر میشد. من از شهریور پارسال شروع کردم به درس خوندن و پارسال هم کنکور دادم اما چون هدفم فقط شریف بود قبول نشدم. شاید واسه بعضی خنده دار باشه این حرفم که چجوری با پایه علمی ضعیف و معدل پایین این حرفو میزنم. اما من رتبه یک سال ۹۴ خواهم شد. اینو همین جوری نمیگم بلکه به خاطر تلاشی که دارم میکنم میگم. من از شهریور که شروع کردم به خوندن بدون وقفه دارم میخونم. من درست روز بعد از کنکور رفتم کتابخونه و تا شب درس خوندم. من تو این مدت خیلی چیزا رو تجربه و خیلی اشتباهاتو انجام دادم.
حرفای من شاید به درد بچه هایی که پایه علمی خوبی دارند البته شاید به درد بقیه هم نخوره ولی خب گفتنشون ضرر نداره
من چون پایه ی خوبی نداشتم این کتابا به دردم خورد.
اول زبان:یکی از اشتباهاتی که من تو زبان انجام دادم این بود که شروع کردم به حفظ لغت. ۵۰۴ رو حفظ کردم. یه مجموعه ۱۴۰۰ لغت تو اینترنت دیدم اونم حفظ کردم. یه مجموعه ۴۰۰۰ تایی هم دیدم که لغاتش تقریبا سخت بود. لغات ازمونای چند سال قبل رو داخل این ۴۰۰۰ تا سرچ کردم تقریبا بالای ۹۰ درصد لغات تو این مجموعه بود حدود ۶۰۰ تا لغت هم از این مجموعه حفظ کردم.
به جرات میتونم بگم تمام این کارام بی فایده بود چون من لغت رو فقط حفظ میکردم در حالی که باید سعی میکردم کاربردشو تو جمله ببینم. من لغات رو حفظ میکردم اما هیچی از قید و صفت نمیدونستم و به خاطر همین اگه فعل تبدیل به صفت یا قید میشد نمیتونستم درست معنیش کنم. در حالی که روش درست خوندن اینه که هم لغات بخونه و هم گرامر نباید به این نگاه کنیم که چون ۵ تا سوال گرامر هست پس اهمیت گرامر کمتره. از روزی که گرامر خوندم خیلی راحتتر میتونم معنی کنم.
کتاب لغات ضروری تافل رو گرفتم لغت رو همراه با اسم و فعل و صفت و قید گفته بود بعد دوتا جمله مثال زده که لغت به کار رفته بود و بعدش یه پاراگراف نوشته و اینجور خوندن خیلی به یادگیری من کمک کرد . البته دوستان میتونن واسه مشاوره زبان به سایت اقای تقی زاده(
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) سر بزنن و هر سوالی داشته باشن بپرسن. به نظر من اول کتاب ۵۰۴ رو بخونین بعد کتاب لغات ضروری تافل. در مورد زبان تخصصی هم سعی کنین زیاد متن تخصصی بخونین.(یه موضوع مهم در مورد زبان اینه که زبان رو باید پیوسته خوند)

من در مورد هر درسی تقریبا چند تا کتاب خوندم بعضی کتابا واقعا واسم مفید بودن و بعضیا خوندنشون بی فایده بود. اینجا فقط یه کم از زبان گفتم.
نمیدونم این چیزا اصلا به درد کسی میخوره یا نه
من در مورد کتابای مختلف و ازمونای اموزشی و ... تجربه هایی یا شاید بهتر باشه بگم اشتباهات داشتم. اگه این مطالب به درد کسی خورد اونا هم میگم.
ببخشید زیاد نوشتم. عذرخواهی میکنم اگه خسته شدید

سلام من میخوام ارشد هوش مصنوعی شرکت کنم اما در این زمینه خیلی سردرگم شدم.هم در زمینه منابع و هم در زمینه برنامه ریزی و دانشگاهی که بخوام انتخابش کنم.یک جورایی مشاوره ی تخصصی لازم دارم.همه جوره. که راحت تر بتونم هدفم رو انتخاب کنم و برای تحقق به اون تلاشم رو بکنم.کسی هست منو از این سردرگمی دربیاره لطفا؟
۰
۰
ارسال: #۴۸۳
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ
دوستای گلم، برای اینکه به هدفتون جهت بدین کسی جز خودتون نمیتونه کمکتون کنه، انقدر باید مطالعه و پرسو جو داشته باشین که بدونین چیکار باید بکنین
برای مثال منابع چیزیه که خود من توو یک یا دوسال یواش یواش با مطالعه ی مصاحبه ها جمعو جور کردم، یا اینکه چه گرایشی برم
اینکه شما دنبال کسی هستین که مستقیم بیاد همه چیو بهتون بگه کار سختیه، کم نیستن بچه هایی که کلی وقت میزارنو مطالبو یه جا جمع میکنن که مطالعه ش برا جدیدیا راحت باشه
اما دوستای خوبم، استین بالا بزنین و برین مصاحبه ها رو بخونین، یه قلم و کاغذم بردارین نکاتو یادداشت کنین، اخه کدوم رشته ای مثل ما مانشت داره که انقدر کمک کنه بهشون؟
اینجا همه بهم کمک میکنن، اما خودتونم یکم همت کنین و مطالب قدیمیتر و سوالای قبلی بچه هارو بخونین
من انقدر گفتم توروخدا مصاحبه هارو بخونین دهنم مو داوردSmile)
باورکنین من از وقتی با مانشت اشنا شدم تا همین روزا، قسمت مصاحبه هارو جووییدمSmile)
یکم همت کنین برای خواسته هاتون، اگر جواب سوالتون پیدا نشد اونوقت سوالتونو ریزتر بپرسین، مثلا اینکه فلان منبع بهتره یا بیسار منبع، نه اینکه بگین کلا منابع چیه؟بخدا انقدر راجع به منابع اینجا گفته شده که نگوووو....
امیدوارم جبهه گیرانه به حرفام نگاه نکنین ، تنها خواسته ی من موفقیت هممونه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال: #۴۸۴
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
سلام.بچه ها من به برنامه نویسی اونقدر علاقه ای ندارم البته دلیل عمدش شاید این بوده که تو دانشگاه بهمون خوب یاد ندادن و بعد ازمون پروژه های برنامه نویسی چند صفحه ای خواستن....یعنی شاید اگه کلاس برنامه نویسی میرفتم میدیدم دوست هم دارم.حالا به نظرتون با توجه به این موضوع اشتباه هست که برم برای نرم افزار بخونم؟ایا تو ارشد نرم افزار باید برنامه نویس حرفه ای بود و پایان نامش برنامه نویسی هست؟
تو it از هوش و مهندسی نرم احساس میکنم خوشم نمیاد و تو نرم افزار از نظریه و کامپایلر و برنامه نویسیش .حالا به نظرتون اشتباهه من برم نرم افزار؟
۰
۰
ارسال: #۴۸۵
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(27 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۷ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  

خیلی ممنون از اینکه انقد خوب تجربیاتتون رو در اختیار ما میذارید..واقعا مرسی.
راجع به رتبه هم اگه میخواید ۱ بیارید نرم افزار یا آیتی شرکت کنید! چون ۱ هوش ۹۴ بدون تردید منم... Big Grin چرا میخندید؟؟ حالا میبینیم.
آزمون هم منم موافقم که همگی ۱ جا باشیم. منم مث شما پارسه ثبت نام کردم.

سلام. خوشحالم که همچین رقبای با انگیزه ای دارم. این باعث میشه بهتر درس بخونم

ولی گرایشتون رو عوض کنید به صلاحتونه، وگرنه مجبورید واسه رتبه ۲ با بقیه رقابت کنید.
از ما گفتن بود. موقعی که جوابا اومد نگی نگفتی Big Grin

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
ارسال: #۴۸۶
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ
من این رقابت و انگیزه رو توو شماها میبینم افتخار میکنم بهتون فرزندانمSmile

۰
۰
ارسال: #۴۸۷
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ
آوا من و تو که فقط مانشتیم فرزندم Smile

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۴۸۸
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۵ ب.ظ
منم یه شکست خورده نرم افزاری هستم................

ولی اومدم دوباره امتحان بدم ولی رشته ای تی ...............

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۰
۰
ارسال: #۴۸۹
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۱ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  آوا من و تو که فقط مانشتیم فرزندم Smile
Big Grin من دارم ویس میگیرم Tongue

۰
۰
ارسال: #۴۹۰
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
ای جووووونم Smile
لطف میکنی لینک جزوه های کلاسیتم بذاری؟ من پیدا نکردم Sad

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۴۹۱
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  من این رقابت و انگیزه رو توو شماها میبینم افتخار میکنم بهتون فرزندانمSmile

منم وقتی میبینم جزوه ای که اون همه مخالف داره رو شما با شجاعت میذارتیش واسه ما، افتخار میکنم بهتون مادرانم Smile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۴۹۲
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان

کتاب خوب و قابل فهم چی برای درس معماری پیشنهاد مدین که خیلی خوب بشه این درس رو درک کرد.

من کتاب پترسون رو دیدم بد نیست ، اما منبع خیلی بهتری کسی میشناسه؟ فرض کنیم بخواهیم از صفر شروع کنیم.

کتاب مانو زیاد به درد کنکور نمیخوره.

یوسفی هم دارم اما برای کسی خوبه که عمق مطالب رو فهمیده فقط برای مررور و تمرین خوبه.

یه کتاب میخوام که عمق مطالب رو بفهمم. ممنون
۰
۰
ارسال: #۴۹۳
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط javad94.)
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)EGALE نوشته شده توسط:  سلام دوستان

کتاب خوب و قابل فهم چی برای درس معماری پیشنهاد مدین که خیلی خوب بشه این درس رو درک کرد.

من کتاب پترسون رو دیدم بد نیست ، اما منبع خیلی بهتری کسی میشناسه؟ فرض کنیم بخواهیم از صفر شروع کنیم.

یوسفی هم دارم اما برای کسی خوبه که عمق مطالب رو فهمیده فقط برای مررور و تمرین خوبه.

سلام
با اجازتون می خواستم یه پیشنهادی رو در این زمینه به شما بکنم :
کتاب معماری مدرسان درسنامه خیلی خیلی عالی داره و حل تستهاشم هم خوبه ولی توو حل تست ها بعضی جاهاش مقداری ضعیف عمل کرده که این مشکل مدرسان رو می تونین از حل تست های کتاب پوران مطالعه کنین.
امیدوارم که به دردتون بخوره.
۱
۰
ارسال: #۴۹۴
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال دیگه Big Grin
برای درس نرم افزار پرسمن رو شروع کنم یا پارسه؟
حس میکنم پارسه خیلی خلاصه گفته..
شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
پرسمن ویرایش ۷ پرسمن رو حتما بخون اگه ترجمه میخونی جعفرنژاد رو حتما بخون
و اینکه این کتابو سریع بخون و تا آخر تابستون تموم کن
و بعد هر کتاب کنکوری که خوندی بخون ولی هر جا رو دیدی کتاب کنکوریه نگفته از پرسمنت اون تیکه رو خلاصه کن بخون
مثلا پارسال یه سوال از چابکی اومده بود که پارسه به غیر از دو خط بی ربط به سوال چیزی نگقته بود

(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)EGALE نوشته شده توسط:  سلام دوستان

شما پترسونو بدون پایه بخواین تموم کنین و بفهمین سال دیگه این موقع شاید بتونین تموم کنین
یکی از بچه ها راهنماییتون کرد من مدرسان رو ندیدم ولی سعی کن یه کتاب دیگه انتخاب کنی گرچه مرجع همونه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
ارسال: #۴۹۵
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
من از حل تست های معماری پوران راضی نبودم. خیلی خلاصه گفته بود. تست هاشم خیلی قدیمی بود !! سال ۶۹ !!! تست های جدید نداشت، نمیدونم چرا ؟!!!
تو مصاحبه ها بچه ها گفته بودن معماری راهیان ارشد+معماری پوران عالیه. یعنی مکمل همند.
نظر دوستان چیه ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۹۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۳۸ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۴ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۳۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close