زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۴۹۶
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۶ ب.ظ
منم میخواممممممممممم بخونم ولی این دفعه با همیشه فرق داره

من امسال قبول میشم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۴۹۷
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ
دوستانی که میخوان آی تی بخونن:
به نظرتون کار اشتباهی هست که هم معماری رو خوند هم مدیریت رو ؟؟؟؟
تو گرایش هوش و نرم افزار چون درسا زیاده آدم ترجیح میده واسه یه گرایش وقت بگذاره ولی آیتی فقط همین ۲تا متفاوته !
از این جهت هم میگم دوتاش با هم که اگه نیمه راه دید تو یه درس موفق تره و وقت هم کمه و مجبور شه یکی رو حذف کنه لااقل یکیش بمونه !!!
۰
۰
ارسال: #۴۹۸
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط هانی الرضا.)
سلام، از سال اولی که تو کنکور سراسری کارشناسی قبول شدم، شدم مشاور بچه‌های مدرسه، البته نه از نوع رسمی و حقوقیش، بیشتر داوطلبانه و حتی گاهی اوقات با خرج از جیب، چون اونجا اطلاع رسانی، برنامه ریزی و آموزش به حدی ضعیف بود که واقعا همه استعدادها داشتن هدر می‌رفتن و خروجی اصلا خوب نبود. همیشه به اونایی که سال اولشون بود و اون پشت کنکوری‌ها به یه چشم دیگه نگاه می‌کردم (خدایا منو ببخش :دی) نمی‌دونم چرا، کلا یه حساب دیگه‌ای باز می‌کردم روی سال اولی‌ها، اصلا از این واژه پشت کنکوری خوشم نمیومد، شاید درک درستی از شرایط و اتفاقات نداشتم.

حالا خودم یه پشت کنکوری‌ام! یه چیزی که هیچوقت فکرش رو هم نمی‌کردم، نمی‌دونم اعتماد به نفسم زیاد بود یا از علم احتمال چیزی نمی‌دونستم، ولی حتی یک درصد هم روش حساب نکرده بودم، البته می‌تونستم نباشم، می‌تونستم با همین رتبه به یه دانشگاه شهرستان برسم اما خب انگیزه‌ای نداشتم واسشون که حتی یک انتخاب رشته هم داشته باشم و اصلا نکردم، چون مطمئنا نمی‌رفتم و حق یک نفر دیگه ضایع می‌شد. چون حیف بود واقعا، همه آرزوهام نابود می‌شد، همه برنامه ریزی‌هام، همه تلاشم.

از بعد از کنکور به بعد بی‌خیال بودم نسبتا! خیلی بعید می‌دونستم یک رتبه زیر ۱۵ رو، چیزی که هدفم بود، یعنی دقیقا بعد از جلسه کنکور و تو راهروی دانشگاه فهمیدم. بعدش سعی کردم بیشتر کتاب بخونم، از فلسفه، مدیریت تکنولوژی تا مباحث مربوط به متدولوژی‌های توسعه نرم افزار. قبل از عید برای اولین بار تو عمرم به یک مصاحبه کاری رفتم و قبول شدم اما دقیقا سر ۱۵ روز در عین مطلوب بودن شرایط از کار کنار کشیدم چون یه حسی بهم می‌گفت بازار، پول و پیچیدگی‌های غیرمرتبط با حوزه دانشگاه، ممکنه وسوسه‌ت کنه و تو رو از هدف‌هات دور و داری با این کارت تمام اعتقادات و اهدافت رو تحت شعاع قرار میدی! الان که فکر می‌کنم می‌بینم که حتی یک ثانیه هم از انجام این کار و کلا فرصت‌هایی که واسه استخدام تو این مدت به وجود اومد و قبولش نکردم پشیمون نیستم.

از روز اعلام نتایج گفتم که یکمی از روزهای تابستون شروع می‌کنم، چون اون موقع واقعا زود بود و تمایلی به یادگیری نداشتم چون احساس می‌کردم تسلط زیادی دارم، ولی امروز کنکور ۹۴ رو با خوندن مبحث شمارش از گریمالدی شروع کردم و خیلی خوشحالم که یه فرصت خیلی بزرگ و خوب بهم داده شده که بیام و اشتباهات گذشته رو جبران کنم! و می‌کنم! این خط ___ و این هم نشون (:

درست میشه!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , sahar bano , pouran , nlp@2015
ارسال: #۴۹۹
۲۸ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  دوستای گلم، برای اینکه به هدفتون جهت بدین کسی جز خودتون نمیتونه کمکتون کنه، انقدر باید مطالعه و پرسو جو داشته باشین که بدونین چیکار باید بکنین
برای مثال منابع چیزیه که خود من توو یک یا دوسال یواش یواش با مطالعه ی مصاحبه ها جمعو جور کردم، یا اینکه چه گرایشی برم
اینکه شما دنبال کسی هستین که مستقیم بیاد همه چیو بهتون بگه کار سختیه، کم نیستن بچه هایی که کلی وقت میزارنو مطالبو یه جا جمع میکنن که مطالعه ش برا جدیدیا راحت باشه
اما دوستای خوبم، استین بالا بزنین و برین مصاحبه ها رو بخونین، یه قلم و کاغذم بردارین نکاتو یادداشت کنین، اخه کدوم رشته ای مثل ما مانشت داره که انقدر کمک کنه بهشون؟
اینجا همه بهم کمک میکنن، اما خودتونم یکم همت کنین و مطالب قدیمیتر و سوالای قبلی بچه هارو بخونین
من انقدر گفتم توروخدا مصاحبه هارو بخونین دهنم مو داوردSmile)
باورکنین من از وقتی با مانشت اشنا شدم تا همین روزا، قسمت مصاحبه هارو جووییدمSmile)
یکم همت کنین برای خواسته هاتون، اگر جواب سوالتون پیدا نشد اونوقت سوالتونو ریزتر بپرسین، مثلا اینکه فلان منبع بهتره یا بیسار منبع، نه اینکه بگین کلا منابع چیه؟بخدا انقدر راجع به منابع اینجا گفته شده که نگوووو....
امیدوارم جبهه گیرانه به حرفام نگاه نکنین ، تنها خواسته ی من موفقیت هممونه
سلام دوست عزیز.ممنون از راهنماییت اما من تا همینجاشم بیکار ننشستم.درسته که سوالم رو خیلی کلی پرسیدم اما دنبال کسی هستم که بتونه تو سوال های جزئی که تو سرمه جواب بده تا انگیزم برای خوندن بیشتر بشه و بفهمم دقیقا قراره به کجا برسم.مثلا بعضی از سوال های من راجع به درس هاست.چون من هنوز درسهایی رو که لازم دارم رو پاس نکردم.برای همشون برنامه ریختم الا دو درس.مدار الکتریکی و ریاضیات مهندسی.رشته ی کارشناسی من آی تی هست.بنابراین بعضی درس ها رو ندارم.میگن فهمشون سخته.میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم در این زمینه.اگر فکر میکنید می تونید دراین زمینه راهنمایی کارایی بدید که کاملا براتون توضیح بدم.ممنون
۰
۰
ارسال: #۵۰۰
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  دوستانی که میخوان آی تی بخونن:
به نظرتون کار اشتباهی هست که هم معماری رو خوند هم مدیریت رو ؟؟؟؟
تو گرایش هوش و نرم افزار چون درسا زیاده آدم ترجیح میده واسه یه گرایش وقت بگذاره ولی آیتی فقط همین ۲تا متفاوته !
از این جهت هم میگم دوتاش با هم که اگه نیمه راه دید تو یه درس موفق تره و وقت هم کمه و مجبور شه یکی رو حذف کنه لااقل یکیش بمونه !!!

وقت میکنی هر دوشو بخونی ولی وقت نمیکنی سر کنکور هر دوشو بزنیWink

(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  سلام، از سال اولی که تو کنکور سراسری کارشناسی قبول شدم، شدم مشاور بچه‌های مدرسه، البته نه از نوع رسمی و حقوقیش، بیشتر داوطلبانه و حتی گاهی اوقات با خرج از جیب، چون اونجا اطلاع رسانی، برنامه ریزی و آموزش به حدی ضعیف بود که واقعا همه استعدادها داشتن هدر می‌رفتن و خروجی اصلا خوب نبود. همیشه به اونایی که سال اولشون بود و اون پشت کنکوری‌ها به یه چشم دیگه نگاه می‌کردم (خدایا منو ببخش :دی) نمی‌دونم چرا، کلا یه حساب دیگه‌ای باز می‌کردم روی سال اولی‌ها، اصلا از این واژه پشت کنکوری خوشم نمیومد، شاید درک درستی از شرایط و اتفاقات نداشتم.

حالا خودم یه پشت کنکوری‌ام! یه چیزی که هیچوقت فکرش رو هم نمی‌کردم، نمی‌دونم اعتماد به نفسم زیاد بود یا از علم احتمال چیزی نمی‌دونستم، ولی حتی یک درصد هم روش حساب نکرده بودم، البته می‌تونستم نباشم، می‌تونستم با همین رتبه به یه دانشگاه شهرستان برسم اما خب انگیزه‌ای نداشتم واسشون که حتی یک انتخاب رشته هم داشته باشم و اصلا نکردم، چون مطمئنا نمی‌رفتم و حق یک نفر دیگه ضایع می‌شد. چون حیف بود واقعا، همه آرزوهام نابود می‌شد، همه برنامه ریزی‌هام، همه تلاشم.

از بعد از کنکور به بعد بی‌خیال بودم نسبتا! خیلی بعید می‌دونستم یک رتبه زیر ۱۵ رو، چیزی که هدفم بود، یعنی دقیقا بعد از جلسه کنکور و تو راهروی دانشگاه فهمیدم. بعدش سعی کردم بیشتر کتاب بخونم، از فلسفه، مدیریت تکنولوژی تا مباحث مربوط به متدولوژی‌های توسعه نرم افزار. قبل از عید برای اولین بار تو عمرم به یک مصاحبه کاری رفتم و قبول شدم اما دقیقا سر ۱۵ روز در عین مطلوب بودن شرایط از کار کنار کشیدم چون یه حسی بهم می‌گفت بازار، پول و پیچیدگی‌های غیرمرتبط با حوزه دانشگاه، ممکنه وسوسه‌ت کنه و تو رو از هدف‌هات دور و داری با این کارت تمام اعتقادات و اهدافت رو تحت شعاع قرار میدی! الان که فکر می‌کنم می‌بینم که حتی یک ثانیه هم از انجام این کار و کلا فرصت‌هایی که واسه استخدام تو این مدت به وجود اومد و قبولش نکردم پشیمون نیستم.

از روز اعلام نتایج گفتم که یکمی از روزهای تابستون شروع می‌کنم، چون اون موقع واقعا زود بود و تمایلی به یادگیری نداشتم چون احساس می‌کردم تسلط زیادی دارم، ولی امروز کنکور ۹۴ رو با خوندن مبحث شمارش از گریمالدی شروع کردم و خیلی خوشحالم که یه فرصت خیلی بزرگ و خوب بهم داده شده که بیام و اشتباهات گذشته رو جبران کنم! و می‌کنم! این خط ___ و این هم نشون (:
خیلی خوشحالم امیدوارم موفق شی
منم دقیقا همین اتفاقا رو تجربه کردم ودقیقا میدونم چی میگی به هر حال امیدوارم به هدفت برسی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , هانی الرضا
ارسال: #۵۰۱
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من به برنامه نویسی اونقدر علاقه ای ندارم البته دلیل عمدش شاید این بوده که تو دانشگاه بهمون خوب یاد ندادن و بعد ازمون پروژه های برنامه نویسی چند صفحه ای خواستن....یعنی شاید اگه کلاس برنامه نویسی میرفتم میدیدم دوست هم دارم.حالا به نظرتون با توجه به این موضوع اشتباه هست که برم برای نرم افزار بخونم؟ایا تو ارشد نرم افزار باید برنامه نویس حرفه ای بود و پایان نامش برنامه نویسی هست؟
تو it از هوش و مهندسی نرم احساس میکنم خوشم نمیاد و تو نرم افزار از نظریه و کامپایلر و برنامه نویسیش .حالا به نظرتون اشتباهه من برم نرم افزار؟

کسی نبود بتونه جواب سوال منو بده!!!!
۰
۰
ارسال: #۵۰۲
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ)talash نوشته شده توسط:  
(28 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من به برنامه نویسی اونقدر علاقه ای ندارم البته دلیل عمدش شاید این بوده که تو دانشگاه بهمون خوب یاد ندادن و بعد ازمون پروژه های برنامه نویسی چند صفحه ای خواستن....یعنی شاید اگه کلاس برنامه نویسی میرفتم میدیدم دوست هم دارم.حالا به نظرتون با توجه به این موضوع اشتباه هست که برم برای نرم افزار بخونم؟ایا تو ارشد نرم افزار باید برنامه نویس حرفه ای بود و پایان نامش برنامه نویسی هست؟
تو it از هوش و مهندسی نرم احساس میکنم خوشم نمیاد و تو نرم افزار از نظریه و کامپایلر و برنامه نویسیش .حالا به نظرتون اشتباهه من برم نرم افزار؟

تو رشته کامپیوتر گرایش نرم و .... نیاز به یه حداقل تسلط به برنامه نویسی داری که میتونی توی چند ماه و کوتاه مدت بدست بیاری

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: talash
ارسال: #۵۰۳
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۲۰ ق.ظ
(۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  .
.
.

خیلی حال میکنم میبینم بچه های پارسال دوباره با انرژی دوباره شروع میکنن.
Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , هانی الرضا
ارسال: #۵۰۴
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ق.ظ
(28 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ)talash نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من به برنامه نویسی اونقدر علاقه ای ندارم البته دلیل عمدش شاید این بوده که تو دانشگاه بهمون خوب یاد ندادن و بعد ازمون پروژه های برنامه نویسی چند صفحه ای خواستن....یعنی شاید اگه کلاس برنامه نویسی میرفتم میدیدم دوست هم دارم.حالا به نظرتون با توجه به این موضوع اشتباه هست که برم برای نرم افزار بخونم؟ایا تو ارشد نرم افزار باید برنامه نویس حرفه ای بود و پایان نامش برنامه نویسی هست؟

واللا من بقیه‌ی دانشگاه‌ها رو نمی‌دونم...
ولی ارشد نرم‌افزار ما واقعا حداقل پایه‌ی موردنیازش علاقه‌ی زیاد به برنامه‌نویسیه به لحاظ وقت زیادی که پروژه‌هاشون می‌گیره و اگر آدم علاقه نداشته باشه واقعا خسته می‌شه. یکی از خفن‌ترین بچه‌های سال بالایی ما که TAهمه‌ی دروس ما بودو از گوگل پذیرش کاری داشت و خلاصه کارش خیلی درست بود امسال سال اول ارشد نرم‌افزار واقعا خسته شده بود و شیره‌ی وجودش کشیده شده بود!
من نمی‌دونم بستگی به دانشگاه داره یا نه!
ولی چیزی که من از نرم‌افزار دیدم حداقل علاقه رو به برنامه‌نویسی نیاز داشت!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , talash
ارسال: #۵۰۵
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ
Re: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
سلام به همه دوستان مانشت نورد...
من امسال برای اولین باره که می‌خوام ارشد آی تی شرکت کنم. به خاطر کلی مسائل و دلایل که حتی شاید بعضی‌هاش به نظر عجیب هم بیاد...
برای خود من مهم‌ترین گام، علاوه بر برنامه‌ریزی و پیدا کردن منبع خوب، کنار گذاشتن عادتهای مضره... همون‌طور که یکی از دوستان گفتن. من خودم سعی می‌کنم با کنار گذاشتن عادت‌هایی مثل دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن و اعتیاد به فیلم و سریال و نت و بازی اراده قوی ام رو به خودم ثابت کنم.
اگه یادتون باشه، دوران نوجوانی ماها کتابای پائولو کوئیلو همه‌گیر شده بود! احتمالا همه‌تون یه سری بهش زدین. حرف جالبی که همیشه می‌زد این بود که همیشه بیشترین تلاشی که در توانت هست رو بکن. نه کمتر و نه بیشتر. به نتیجه‌اش خیلی فکر نکن، مهم راهی یه برای دست پیدا کردن به هدف و رویات طی می‌کنی.
تو این مورد که ما درگیرشیم، یعنی کنکور، هرکس که تلاش کنه نتیجه‌اش رو می‌بینه، حالا شاید تو کنکور نه!
نمونه‌اش خواهر خودم که یه بار واسه ارشد خوند ولی نتیجه دلخواهش رو نگرفت. دوستاش ولی همه جاهای خوب قبول شدن و خواهرم هم غصه می‌خورد. ولی دنبال کار که می‌گشت، تو مصاحبه کاری کلی از چیزایی که خونده بود به کارش اومد و یه جای خوب استخدام شد، اما دوستاش یه جای پائینتر و با حقوق کمتر از خواهرم مشغول کارند.
همه اینا رو گفتم که بگم تلاش‌های هدفدار آدم هیچوقت بی نتیجه نمی‌مونه...
شاد و سربلند باشید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , Parisa-SH , kingmax
ارسال: #۵۰۶
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط khordad.girl.)

ببینید رشته مهندسی نرم افزار همه گرایشاش به برنامه نویسی نیاز داره (فقط تا حدودی معماری نداره) ولی ای تی خیلی از گرایشاش واقعا نیازی نداره به برنامه نویسی ....ولی خب به جاش باید به دروس حفظی و تحلیلی مث مدیریت علاقه داشته باشید...این نظر من هست...

(۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۹ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال دیگه Big Grin
برای درس نرم افزار پرسمن رو شروع کنم یا پارسه؟
حس میکنم پارسه خیلی خلاصه گفته..
شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

دوستم امسال پارسه رو پن بار خونده بود ۵ تا از ۶ تا سوالم جواب داده بود من که واسه دانشگاه اون فصلایی از پرسمنو ک خوندم هیچی نمیشه فهمید خیلی بده ترجمش Confused
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: talash
ارسال: #۵۰۷
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  ستم امسال پارسه رو پن بار خونده بود ۵ تا از ۶ تا سوالم جواب داده بود من که واسه دانشگاه اون فصلایی از پرسمنو ک خوندم هیچی نمیشه فهمید خیلی بده ترجمش Confused
سوالهای مهندسی نرم کلا ۶ تا بود که ۲تاش کلا جز سر فصلهای پارسه نبود
اتفاقا یکی از اون فصلها به نظرم خیلی مهم شده و امسال فکر کنم بیشتر از یک سوال ازش میاد درکل هنوز نیاز به پرسمن هست

۰
۰
ارسال: #۵۰۸
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  ستم امسال پارسه رو پن بار خونده بود ۵ تا از ۶ تا سوالم جواب داده بود من که واسه دانشگاه اون فصلایی از پرسمنو ک خوندم هیچی نمیشه فهمید خیلی بده ترجمش Confused
اتفاقا یکی از اون فصلها به نظرم خیلی مهم شده و امسال فکر کنم بیشتر از یک سوال ازش میاد درکل هنوز نیاز به پرسمن هست

کدوم فصل؟
۰
۰
ارسال: #۵۰۹
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  ستم امسال پارسه رو پن بار خونده بود ۵ تا از ۶ تا سوالم جواب داده بود من که واسه دانشگاه اون فصلایی از پرسمنو ک خوندم هیچی نمیشه فهمید خیلی بده ترجمش Confused

کدوم فصل؟
تا اونجایی که یادمه یکیش چابکی بود

۰
۰
ارسال: #۵۱۰
۲۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  

کدوم فصل؟
تا اونجایی که یادمه یکیش چابکی بود

پس بهتره در کل هرجا رو که پارسه خوب نگفته پرسمنو بخونیم چون متن روونی دارهSmile ولی من agility رو دیدم تو پارسه ها یه بار HuhHuh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۶۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۵۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۶ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۱۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۹۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۷۶ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۶۴ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۷۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۰۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close