زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۲۵۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ق.ظ
RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ق.ظ)۸۶۰۹۵۱۴۴۷ نوشته شده توسط:  لطفا کمک.فدای همه بچه های درسخون گل.ایشالا همتون نتیجه زحماتتون و بگیرید.من یه سوال دارم ممنون میشم یکی از نگرانی درم بیاره.من یکی از برگه های مشترک و کندم گفتم اگه نرسیدم چند تا سوال و تو اختصاصی جواب بدم مراغب بم تذکر داد البته ازش استفاده نکردم و دوباره چسبوندم تحویلش دادم نمیدونم با خودم چه فکری کردم ولی استرس کنکور داشت لهم میکرد اخه این بار سوم کنکور میدادم و فکر میکنم خوب شد.آیا امکانش هست واسم دردسر درست شه.از خود مراقب پرسیدم گفت نه مشکلی نیست ولی مشکوک میزد .از کجا باید بفهمم اسمم جز متخلف هاست یا نه.لطفا یکی راهنمایی کنه

مطمئن نیستم اما فکر میکنم اگر بخوان مشخصاتتون رو در لیست متخلفین ثبت کنن به طور واضح این کار رو میکنن . نه اینکه به شما بگن مشکلی نیست و بعد بخوان یواشکی این کار رو بکنن
آیا شماره داوطلبی یا نام و مشخصاتی از شما برداشت ؟ یا اینکه وقتی دفترچه رو تحویل میدادید آیا دفترچه شما رو جدای بقیه گذاشت ؟ که از رو اطلاعات مندرج بر روی دفترچه مثلا بخوان اطلاعاتتون رو بردارن؟

اگر اینطور نبوده ، نگران نباشید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۲۵۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ق.ظ
Big Grin RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  اولش که اون بسته بندی پلاستیکی رو توزیع کردن،
من فکر کردم دارن تغذیه رو اول می دن!
فکر کردم لواشکه!
پیش خودم گفتم، عجب خواصی داشته این لواشک، نمی دونستیم، کنکورو با لواشک شروع می کنن!
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۲۵۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ق.ظ، توسط zeitun.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  کسی فیلم خوب و تازه چیزی سراق نداره
انمیشن باشه عالی می شه

پس با این حساب Despicable Me 2 و monsters university
Cloudy with a Chance of Meatballs 2 و Justin و Turbo هم دیدین.
البته اسم بردن از اینا به معنی این نیست که به نظر من قشنگ بودن مثلا اون Cloudy with a Chance of Meatballs 2 خیلی دیگه فضایی بود.
اون جاستین هم دیشب دیدم زیاد خوشم نیومد ولی احتمال می دم شما خوشتون بیاد Big Grin

داداشم هم گفت ژانر مورد علاقه تونو بگین تا فیلم معرفی کنه.به عنوان نمونه هم Mr beans holiday ( من که از بچگی از این مستر بین بدم می اومد و خودم صد سال نگاه نمی کنم ) البته این ماله عهد بوقه جدید نیست. یکی دیگه هم گفت I am Sam اینم قدیمیه خودم امشب می خواستم ببینم ندیدم.

اینم از ساعت ۱نوشتم و می خواستم اینجا ثیت کنم تا الان که ۴/۳۶ نکردم. الان دیگه از اعتبار ساقط شده فک کنم. Wink

ساعت هم قابل توجه اون آقایی که دیشب فرمودن دست بالای دست بسیار است Tongue

نقل قولم اشتباه زدم باید اون قسمتو می زدم که نوشته بودین خودتون The croods رو دو بار دیدین.
منم اونو دو بار دیدم. یه بار تنهایی. یه بار دیگه دسته جمعی. بعد مدت ها اولین انیمیشنی بود که ازش خوشم اومد.
جدیدن همه شون به نظر تکراری میان Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۲۵۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خب خسته نباشید، انشاالله کنکور رو خوب داده باشید Smile
توصیه ام اینه که کنکور دیگه تموم شد رفت، اصلا بهش فکر نکنید نه خوشحال باشید نه ناراحت و عصبی که مثلاً چه طراح فلانی داشته !!
یاد پارسال و سال های قبل که میفتم ، میبینم خیلیا وقتاشون رو هدر میدادن ( عین خودم). جای شما باشم اصلا کنکور رو دیگه بیخیال میشم، اون یک Thread هست که داره کار خودش رو انجام میده و هیچ نیازی نداره پروسس مغزتون رو بهش اختصاص بدید، پس از مغزتون برا کارا بهتری استفاده کنید. منتهی یه ۱ هفته ای استراحت مطلق عالیه Smile
برید بنظرم تو ی چیز متخصص تر بشید( هر حوزه تخصصی مورد علاقه) یکم کتاب بخونید، یکم شعر بخونید، یکم درس زندگی رو بررسی کنید ( مسئله ای که هست اینه که برخی از ماها یادمون رفته غیر از درس باید زندگی کرد که اونم نیاز به هنر زندگی داره) الی اخر Smile

آخه مشکل اینه که این Thread با بقیه Threadها از فضای اشتراکی استفاده می کنند، خواه نا خواه مغز درگیره!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Good!
ارسال: #۲۶۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ق.ظ
ینی تو این ۷ ماهی که میخوندم هر رررررروووووووززززززز صبحا گوشیم از ۵ و نیم تا ۶و نیم زنگ میزد تا بالاخره بیدار میشدم .امروز ساعت ۶ چشام باز شده! هرکاری میکنم خوابن نمیبره.یه همچین ادمایی هستیم ماSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , cse.abdali , tabassomesayna , Riemann , bahar_engineer , Good! , hosshah , Engineer , mahtab69
ارسال: #۲۶۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ق.ظ
Rainbow RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
یه سلام بلند و گرم و یه خدا قوت به همه ی کنکوری های عزیز و زحمت کش، به ویژه مانشتی ها!Shy
بعد هم یه سپاس ویژه از همه ی کسانی که قبل از کنکور انرژی مثبت دادن و مشوق کنکوری ها بودن،
و الان هم به خاطر فضای همدردی که ایجاد کردید؛
الان چند ساله دارم با پررویی!Big Grin کنکور ارشد شرکت می کنم و تا قبل از کنکور امسال مطمئن بودم بالاخره یه سالی قبول میشم!Big Grin
بعد از کنکور امسال(۹۳) هم از رو رفتم و هم امیدم ناامید شدم! می خوام یه فکر درست و حسابی برای زندگی م بکنم؛پس فعلا تا اومدن نتایج درخشان!کنکورم صبر می کنم و بعد باهاتون مشورت می کنم که چکار کنم بالاخره این ارشد رو!

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , frZne
ارسال: #۲۶۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  ینی تو این ۷ ماهی که میخوندم هر رررررروووووووززززززز صبحا گوشیم از ۵ و نیم تا ۶و نیم زنگ میزد تا بالاخره بیدار میشدم .امروز ساعت ۶ چشام باز شده! هرکاری میکنم خوابن نمیبره.یه همچین ادمایی هستیم ماSmile
من دیروز ۶ بیدار شدم.
و تا ساعت ۳ نصف شب امروز یا همون دیشب نخوابیدم . یعنی ۲۱ ساعت نخوابیدم و من اصلا همچین سابقه ای نداشتم.
و جالبتر اینکه صبح ساعت ۷ بیدار شدم و بدجور هم شنگولم. احساس میکنم دیروز یه تاثیرات بدی روی ژنتیک بدنم گذاشته

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , cse.abdali , Riemann , Good! , hosshah , tarane1992 , alagh
ارسال: #۲۶۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط mr_asadi.)
سلام به همه مانشتی های گل
به خاطر همه کمک هایی که مانشت بهم کرد تو این مدت خیلی خیلی تشکر میکنم بچه های انجمن و مدیرای خوب این سایت جای هیچ کمبودی رو واسه یه داوطلب ارشد کامپیوتر، تو هر گرایشی که باشن نمیذاره تقریبا هرسوالی که برام پیش میومد جوابش تو مانشت پیدا میشد خیلی وقتها بچه ها با تجاربشون با حرفای قشنگشون بهم امید میدادن هروقت تایم استراحتم بود میومدم اینجا و کلی انرژی میگرفتم از کسانی که دارن تلاش میکنن.
فارغ از نتیجه ای که میگیریم ، این که این مدت تلاش کردیم و تا آخرین لحظات کنکور جنگیدیم برا هدفمون یه نقطه عطف تو زندگی همه ما. حالا خیلی چیزا یاد گرفتیم که پارسال این موقع نمیدونستیم.(مثلا من پارسال نمیدونستم داستان هفت پل کونیکسبرگ چی بوده و البته خیلی چیزای دیگه رو هم نمیدونستم.....). درکل دوران خوبی بود و باوجود مانشت بهترم شد. دست گل همه شما درد نکنه به خاطر همه چی ممنونم ازتون خیلی کارتون درسته.
انشاالله همه استاتوس ها تبدیل شه به "دانشجوی کارشناسی ارشد" حالشو ببریم Big Grin

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , cse.abdali , atenaa , tabassomesayna , Riemann , n_amiry70@yahoo.com , El@he , Good! , hosshah , Engineer , tarane1992 , tayebe68
ارسال: #۲۶۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ق.ظ
Re: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
دوستان اگه کسی زبانش خیلی خوبه لطفا ،بی زحمت بره جوابا رو تو همون تاپیک زبان بنویسهSmile

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۲۶۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ب.ظ)maziyar_king نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه ی دوستای مانشتی ، به نظرم اگه اسم کنکور امسال کنکور تشریحی بود سنگین تر بود Sad
اصن وقت کم آوردم نافرررررررم Sad

منم شدید وقت کم آوردم. خدا قوت به همه دوستان
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Amoojan
ارسال: #۲۶۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  و بدجور هم شنگولم.

حبه انگور، برو سوالای تخصصی رو حل کن Big Grin
پ
آقا گرگه کار سختا رو به من نگو
تخصصی حل کردن منوط به حل کردن ۴تا سوال مداره که نتونستم حل کنم. پروسه خطرناکیه

New LifeHeart
ارسال: #۲۶۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ق.ظ
به نظر من از پارسال خیلی آسون تر بود، البته من امسال به اندازه ی پارسال نخونده بودم، لطفا دوستان نظرشون رو بگن بدونم درست فکر می کنم یا نه؟ مرسی ،موفق باشید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ق.ظ)alagh نوشته شده توسط:  ینی تو این ۷ ماهی که میخوندم هر رررررروووووووززززززز صبحا گوشیم از ۵ و نیم تا ۶و نیم زنگ میزد تا بالاخره بیدار میشدم .امروز ساعت ۶ چشام باز شده! هرکاری میکنم خوابن نمیبره.یه همچین ادمایی هستیم ماSmile
من دیروز ۶ بیدار شدم.
و تا ساعت ۳ نصف شب امروز یا همون دیشب نخوابیدم . یعنی ۲۱ ساعت نخوابیدم و من اصلا همچین سابقه ای نداشتم.
و جالبتر اینکه صبح ساعت ۷ بیدار شدم و بدجور هم شنگولم. احساس میکنم دیروز یه تاثیرات بدی روی ژنتیک بدنم گذاشته

داداش منم مثل تو همچین حسی دارم
اما با یه تفاوت بزرگ اینکه من شما کنکورتو خیلی خوب دادی و خوشحالییییییییی
من خیلی بد دادم و خوشحالم......
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Riemann , Amoojan , alagh
ارسال: #۲۶۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)maziyar_king نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  در مورد reorder و inorder بگم که در یک گزینه که h نوشته بود اشتباها بجای f اونو نوشته بود و مشکل کلی نداشت وتو دفترچه A گزینه ۱ درست بود.
تو سوال طراحی الگوریتم هم که داده بود به جای ضرب جمع و به جای جمع مینیمم بذارید دو گزینه مشابه بودکه گزینه درست نبودن.و احتمالا حذف میشه.
تو مدار منطقی هم سوال ترتیب شمارش غلط بودونمیشد به جواب رسید.اگه امتحان می کردین اصلا بعد از ۰ ، ۱ شمارش نمیشد.Huh
زبان خیلی راحت بود لغتاش چون که میدونستن مشترک جوریه که همه وقت کم میارن.AngryAngryAngry
ریاضی هم بد نبود.
تو مشترک سیستم عامل و نظریه راحت بودن ولی ساختمان بررسی زیادی می خواست.Blush
مدارمنطقی هم که طراحش می خواست انتقام سالهای گذشته رو بگیره.Big GrinBig GrinBig Grin
تو تخصصی هم فقط سعی کرده بودن با نکته ها داوطلب رو گیج بکنند و بازهم حیف که برا درس ضریب ۴ تخصصی سوال اشتباه داریم.

من اون سوال مدار منطقی هر کاری کردم بعد صفر ۵ شمارش می شد و من اومدم طبق این روش که کلاک فلیپ فلاپ آخر از خروجی طبقه قبل بود و حساس به لبه مثبت و ورودی T-FF هم ۱ ( فرکانس رو نصف می کنه) گزینه هارو دونه دونه امتحان کردم تو A فک کنم گزینه ۳ شد.
------------
من که نه گفتم اشتباه تایپی هستش اگه خروجی رو برعکس می کردی Q2Q1Q0 رو Q0Q1Q2 بگیری درست در میومد و خروجی ۰-۱-۲-۳-۴-۵ می شد
ارسال: #۲۷۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  بچه ها سورتمه تهران کسی رفته؟بلیطش چقدره؟اطمینان هست؟؟تلفات نداشته تا حالا سقوط مقوط نکنه؟؟Smile)
یه تاپیک بزنیم با این موضوع که ایده ها رو بگیم؟اگه موافقید اینکارو کنیم من همش دنبال یه تفریح درست حسابیم نیاز دارم :| شاید برای بعضی ها ساده به ذهنشون برسه مثلا با یه استخر خوب شن ولی من هنوز پیدا نکردم...:|

من عید رفتم . تلفات که نداده بود تا اون موقع D: بلیطش هم فکر کنم نفری ۹ تومن و ۱۰ تومن و اینطورا بود اما به نظرم نمی ارزید خیلی کوتاه بود مسافتی که می رفت. به ۵ دقیقه نمی کشه ... اگه فردا رفتی دیدی مثلا نفری ۳ تومنه فحش ندی ها الان خوابالو ام D:

نه فحش چیه ا!Smile مرسی
من فک میکردم ۲۰ تومن اینا باشهBig Grin
حالا کیف داد؟هیجانی چیزی؟
آره خوب که بوووووود هیجان داشت اما میگم انقدر کوتاه بود فقط یه جاش خیلی هیجان داشت که پیچ تند داره بعدش انتظار داری بازم هیجان داشته باشه اما یهو می بینی سرعتش کم می شه می رسی به نقطه پایان باید پیاده شی D:

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۳۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۱۲۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۶۶ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۶۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۵۴ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۵۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۰۱۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۹۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۶۸۱ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close