زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۲۷۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط Mehrdad7soft.)
من سوال ۱ هوش مصنوعی فناوری صوتی داده بودم از وقتی‌ اومدم بیرون خودم میزدم به اون راه که فراموش کنم

باز سر هوش کامپیوتر یچی تو همون مایه اومده تبدیل کلوس مرتبه اول تو ۱مین زدمش

غیر این سوال دیگه به هیچ سوال دیگه نگاه نمیکنم تا اردیبهشت ما هم که دیشب عروسی داداشم بود تا ساعت ۴ بیدار بودیم

۵ روز هم دیگه وقت نداریم

هی‌ می‌گفتیم خدا تهران قبول شم خدا گفت فعلا بیا تهران خدمت کن تا ببینیم چی‌ می‌شه Smile))

شاعر میگه که:

سیو رنگ می‌‌ بورده ‌ها دلبر ‌ها دلبر مه‌ چشم اثری بورده ‌ها دلبر ‌ها دلبر

مه‌ داشتی ناشتی ررر ناا ‌ها دلبر ‌ها دلبر هرچی‌ نداشتی ررر ناا ‌ها دلبر ‌ها دلبر

نیشتمه برمه کمه ‌ها دلبر ‌ها دلبر شه درد چاره کمبه ها دلبر ها دلبر

ته عکس پاره کمبه ‌ها دلبر ‌ها دلبر سیو رنگ می‌‌ بورده ......

این شعر هم برای بچه‌های مازندران Smile)

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68 , sahar_rostami2 , unicornux , Good! , tarane1992
ارسال: #۲۷۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ق.ظ
RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)ladymj نوشته شده توسط:  مرسی
ولی در کل سه سوال اشتباه داشتن که تکلیفشون نامعلومه
یه مورد که اشتباه تایپی بود و کاملا تابلو
اون یه موردی که میگین تو چه درسی بود؟؟ Smile) من متوجه نشدم Smile
ارسال: #۲۷۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  به نظر من از پارسال خیلی آسون تر بود، البته من امسال به اندازه ی پارسال نخونده بودم، لطفا دوستان نظرشون رو بگن بدونم درست فکر می کنم یا نه؟ مرسی ،موفق باشید
خیلی ها اینجوری فکر میکردنو الان همه سربازن!Big Grin کجاش آسون بود عموجان!Cool

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  هی‌ می‌گفتیم خدا تهران قبول شم خدا گفت فعلا بیا تهران خدمت کن تا ببینیم چی‌ می‌شه Big Grin

Big GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehrdad7soft , Riemann , maryam.raz , fa_karoon , mahtab69
ارسال: #۲۷۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط ۸۶۰۹۵۱۴۴۷.)
والا شواهد نشون میداد که همه چی عادیه منم فکر میکنم حق با شماست اگه خبری بود باید یه صورت جلسه ای چیری میکردن.به هر حال خیلی ممنونم از راهنماییتون.خیالم یکم راحت شد.سپاس دوست عزیز

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ق.ظ)۸۶۰۹۵۱۴۴۷ نوشته شده توسط:  لطفا کمک.فدای همه بچه های درسخون گل.ایشالا همتون نتیجه زحماتتون و بگیرید.من یه سوال دارم ممنون میشم یکی از نگرانی درم بیاره.من یکی از برگه های مشترک و کندم گفتم اگه نرسیدم چند تا سوال و تو اختصاصی جواب بدم مراغب بم تذکر داد البته ازش استفاده نکردم و دوباره چسبوندم تحویلش دادم نمیدونم با خودم چه فکری کردم ولی استرس کنکور داشت لهم میکرد اخه این بار سوم کنکور میدادم و فکر میکنم خوب شد.آیا امکانش هست واسم دردسر درست شه.از خود مراقب پرسیدم گفت نه مشکلی نیست ولی مشکوک میزد .از کجا باید بفهمم اسمم جز متخلف هاست یا نه.لطفا یکی راهنمایی کنه

مطمئن نیستم اما فکر میکنم اگر بخوان مشخصاتتون رو در لیست متخلفین ثبت کنن به طور واضح این کار رو میکنن . نه اینکه به شما بگن مشکلی نیست و بعد بخوان یواشکی این کار رو بکنن
آیا شماره داوطلبی یا نام و مشخصاتی از شما برداشت ؟ یا اینکه وقتی دفترچه رو تحویل میدادید آیا دفترچه شما رو جدای بقیه گذاشت ؟ که از رو اطلاعات مندرج بر روی دفترچه مثلا بخوان اطلاعاتتون رو بردارن؟

اگر اینطور نبوده ، نگران نباشید.
ارسال: #۲۷۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ
یکی از بچه ها صبح sms داده که اگه سوالات کنکور و میخوای یه سایت پیدا کردم بنام مانشت ، توش هست!
ببخشید سایت مانشت همینجاست؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , Riemann , AI. , Good! , hosshah , Mehrdad7soft , tarane1992 , tayebe68 , mahtab69
ارسال: #۲۷۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  یکی از بچه ها صبح sms داده که اگه سوالات کنکور و میخوای یه سایت پیدا کردم بنام مانشت ، توش هست!
ببخشید سایت مانشت همینجاست؟
چـــــــــــی مــــیــــــــــگی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: unicornux , AI. , hosshah
ارسال: #۲۷۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ، توسط bahar_engineer.)
بچه ها من تو فرایند حل تست های طراحی الگوریتم ، روز قبل از کنکور، یه روش به نظرم خیلی خوب D: برای الگوریتم فروشنده دوره گرد پیدا کردم!! خیلی سریع تر از الگوریتم کتابه یعنی اصلا نیاز نداره ماتریس های D0 تا DN رو براش حساب کنیم...

با تست هایی که راجع به پیدا کردن کوتاهترین مسیر در الگوریتم فروشنده دوره گرد داشتم (طراحی الگوریتم مقسمی) هم جوابش یکی در میاد... به نظرتون من چطوری می تونم این الگوریتممو تست کنم ببینم آیا واقعا یه جواب بهینه برای فروشنده دوره گرد پیدا کردم یا نه ؟ D:

مثلا مثل همزمانی پردازش ها که چند تا مساله کلاسیک برای تست بهینگی داره، چیزی یا جایی یا کسی رو سراغ ندارید که اینطور مسائل و بشه بهش گفت یا اینکه تست کرد ... شاید درست در بیاد تو رشته کامپیوتر معروف بشم (((((((((((((((((((((((:

از مدیریت محترم هم ممنون می شم اگه می تونن یا راهی می دونن معرفی کنن.

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۲۷۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  با چند تا از تست ها که راجع به پیدا کردن کوتاهترین مسیر در الگوریتم فروشنده دوره گرد داشتم هم جوابش یکی در میاد... به نظرتون من چطوری می تونم این الگوریتممو تست کنم ببینم آیا واقعا یه جواب بهینه برای فروشنده دوره گرد پیدا کردم یا نه ؟ D:
تا اونجایی که من میدونم اگه شما واسه TSP راه حل داشته باشید که خیلی بعیده! خیلی از مسئله ها لاینحل کامپیوتر رو هم میشه به اون ربط داد یکیش میشه شکستن همین سیستم public key و این چیزاست .... کلا بیخیال
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar_engineer , hosshah
ارسال: #۲۷۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  با چند تا از تست ها که راجع به پیدا کردن کوتاهترین مسیر در الگوریتم فروشنده دوره گرد داشتم هم جوابش یکی در میاد... به نظرتون من چطوری می تونم این الگوریتممو تست کنم ببینم آیا واقعا یه جواب بهینه برای فروشنده دوره گرد پیدا کردم یا نه ؟ D:
تا اونجایی که من میدونم اگه شما واسه TSP راه حل داشته باشید که خیلی بعیده! خیلی از مسئله ها لاینحل کامپیوتر رو هم میشه به اون ربط داد یکیش میشه شکستن همین سیستم public key و این چیزاست .... کلا بیخیال

نمی دونم والا فقط اینو می دونم که یه راه حلی پیدا کردم برای فروشنده دوره گرد که نیازی به محاسبه ماتریس های D0-Dn نداره ... فکر کنم همین خودش کلی زمان اجرای الگوریتمو کاهش بده!

در انتهای هر بن بست، راه آسمان باز است. پرواز را بیاموز Rolleyes

-----------------------------------------------------------
طراحی وب سایت، ارائه خدمات هاستینگ و ثبت دامین
برنامه نویسی پروژه های تحت ویندوز، پردازش تصویر
ارسال: #۲۸۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ
من که دیگه مقوله کنکور گذاشتم کنار تا ۵شنبه که کلیدها بیاد و همه چی معلوم میشه تقریبا!! Smile
تو اتاقمم اصلا نمیرم چون باز چشمم میفته به کتابها و...
حالا شما برنامه تون چیه واسه این مدت؟ فقط نگین استراحت و کارتون دیدنو !!!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۲۸۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من که دیگه مقوله کنکور گذاشتم کنار تا ۵شنبه که کلیدها بیاد و همه چی معلوم میشه تقریبا!! Smile

شما تو اتاقت نمیری شبا کجا میخوابی؟! Big GrinBig GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , Good! , AI.
ارسال: #۲۸۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  [quote='maryam.raz' pid='252904' dateline='1392455334']
من که دیگه مقوله کنکور گذاشتم کنار تا ۵شنبه که کلیدها بیاد و همه چی معلوم میشه تقریبا!! Smile

شما تو اتاقت نمیری شبا کجا میخوابی؟! Big GrinBig GrinTongue
[/quote]
سر پشت بومBig Grin
واسه خواب که مجبوریم بریم دیگه در طول روز منظورمه. دلمم میخواد برم کتابهارو جمع کنم که دیگه چشمم نیفته بهشون ولی حسش نیست
شکلکه چقد باحاله Big Grin الان داری به سنجش حمله میکنی؟

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  استراحت و کارتون دیدن و . . . (سانسور شد Big Grin )

[quote='Amoojan' pid='252909' dateline='1392455441']
[quote='maryam.raz' pid='252904' dateline='1392455334']
آره از اینور مینویسین کارتون و استراحت و ... بعد از اونور کیلو کیلو پروژه برنامه نویسی برمیدارینUndecided

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Amoojan
ارسال: #۲۸۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  بچه ها سورتمه تهران کسی رفته؟بلیطش چقدره؟اطمینان هست؟؟تلفات نداشته تا حالا سقوط مقوط نکنه؟؟Smile)
یه تاپیک بزنیم با این موضوع که ایده ها رو بگیم؟اگه موافقید اینکارو کنیم من همش دنبال یه تفریح درست حسابیم نیاز دارم :| شاید برای بعضی ها ساده به ذهنشون برسه مثلا با یه استخر خوب شن ولی من هنوز پیدا نکردم...:|

ما که هزینه بر ترین تفریحمون این بود یه تویوپ ورداریم بریم سر تپه خودمونو ول کنیم پایین Big Grin

من برم ببینم masoud67 چی حل کرده. یه ذره به چالش بکشیم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , maryam.raz , Good!
ارسال: #۲۸۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  شکلکه چقد باحاله Big Grin الان داری به سنجش حمله میکنی؟
جو سربازی مارو گرفته...! ما رو الان لب مرز پاکستان فرض کن شوما!

سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , maryam.raz , Good!
ارسال: #۲۸۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
دفترچه کنکور ۹۳ منتشر شده توسط سنجش به تاپیک قبلی اضافه شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۱۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۲۲۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۹۸ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۷۵ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۰۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۲۵۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۱۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۷۷ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close