زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تدابیر سازمان سنجش برای امنیت آزمون ارشد در پی تغییر تاریخ

ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر امنیت آزمون کارشناسی ارشد۹۳، نگرانی‌ برخی داوطلبان در این باره به دلیل تغییر تاریخ برگزاری آزمون را نادرست خواند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت:‌ درپی بارش سنگین برف در برخی استان‌ها ، آزمون سراسری کارشناسی ارشد ۹۳ با یک هفته تاخیر، از چهارشنبه ۲۳ بهمن به مدت سه روز به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ابطال کارت‌های قبلی آزمون ارشد
وی درباره اعتبار کارت داوطلبانی که هفته گذشته از طریق سایت سازمان سنجش تهیه کرده بودند، اظهار کرد: کارت‌هایی که داوطلبان در هفته اخیر از طریق سایت سازمان سنجش برای آزمون به تعویق افتاد دریافت کرده‌اند، از درجه اعتبار ساقط و باطل شده است و براین اساس داوطلبان باید بر اساس اطلاعیه‌ای که روز شنبه از ساعت ۱۴ در سایت سنجش منتشر می‌شود، نسبت به دریافت کارت جدید اقدام کنند.

وی در عین حال با بیان اینکه در کارت‌های جدید حوزه‌ها نیز تغییر کرده است گفت: در کارت‌های جدید داوطلبان حوزه‌های آزمونی جدید نیز مشخص شده است.

سوالات آزمون در قرنطینه کامل است
مشاور عالی سازمان سنجش با رد نگرانی برخی داوطلبان درباره امنیت آزمون و لو رفتن سوالات نیز خاطر نشان کرد: همه تدابیر امنیتی و حفاظتی طبق روال پیش بینی شده و همانند سنوات گذشته اتخاذ و اجرا شده است و داوطلبان از امنیت کامل آزمون اطمینان داشته باشند چرا که سوالات در قرنطینه کامل است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱۸ بهمن ۹۲
۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , mehran666 , unicornux , soheila2012 , neda_Network , sand , minami , mehdi.m2 , fulgent , Pegasus , nazanin2020 , Sakura , tayebe68 , helena , Mojde# , Good! , kaviresabz , hamid88 , hnarghani , itmanesh , azarakhsh1986 , marjan20 , sybarite , Mohammad.K , tarane1992 , Amoojan
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ق.ظ
امیدوارم چالوس دیگه نباشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط neda_Network.)
RE: تدابیر سازمان سنجش برای امنیت آزمون ارشد در پی تغییر تاریخ
نه من تازه حوزه ام خوب بود خدایا من چقد بد شانسم AngryAngry
good-wishes، در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

نگفت حتما برای همه عوض میشه که . نگران نباشید . انشاا... برا شما عوض نمیشه

۱
۱
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ
منم حوضه امتحانیم خوب حالا کجا بیفتیم معلوم نیست

الهی افریدی مارا رایگان; وروزی دادی ما را رایگان; بیامرز مارا رایگان که تو خدایی نه بازارگان (خواجه عبداله انصاری)
۰
۰
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
سوالات آزمون در قرنطینه کامل است
مشاور عالی سازمان سنجش با رد نگرانی برخی داوطلبان درباره امنیت آزمون و لو رفتن سوالات نیز خاطر نشان کرد: همه تدابیر امنیتی و حفاظتی طبق روال پیش بینی شده و همانند سنوات گذشته اتخاذ و اجرا شده است و داوطلبان از امنیت کامل آزمون اطمینان داشته باشند چرا که سوالات در قرنطینه کامل است.

۱۸ بهمن ۹۲
ولی من اصلا نگران نبودم تازه از خدام بود سوالا لو برهCool....تازه با بچه های سایت برنامه ریخته بودیم خودمون بریم سنجش و سوالا رو کش بریمWink...حیییییییفBig Grin

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۰
۱
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ب.ظ
حوزه من هم خوب بود [تصویر:  247838_2mo5pow.gif]

۰
۰
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
ببخشید مهندسین گرامی یه سوااااااال:

حوضه؟ حووضه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داریم؟؟!!!!

خدایا آخر و عاقبت همه ما رو ختم به خیر کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , maryam.raz , masume_ml , tayebe68 , virtual girl
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  ببخشید مهندسین گرامی یه سوااااااال:

داریم؟؟!!!!

آخ حرف دل منو زدی!!!!!!
فقط یکی از بچه ها درست نوشته بود که وقتی دیدم از شوق اشک تو چشام حلقه زد!Big Grin
دوستان حوضه از حوض میاد حوض ماهی هست!!!
ولی اینجایی که میریم امتحان میدیم حوزه است.Smile

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , maryam.raz , shine , masume_ml , tayebe68 , tabassomesayna , The BesT , virtual girl
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ
بچه ها کسی حوزه ی امتحانیش تغییر کرد اینا این همه تاکید کردن که کارت جدید,من که متوجه نمیشم!!
واسه ما که باز چالوس گذاشتن!..... دیگه جای واسه حرف نمیمونه .
فقط امیدوارم هوا بد نشه فک کنم از فردا تمرین کنم ۴ صب بیدار باشم

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
ای بابا
دیگه تغییر حوزه رو کجای دلم جا بدم
حوزم نزدیک خونمون بودااااا
سنجشم شور یه چیزو در میاره یه جوری حرف از امنیت میزنه که انگار پای تروریست وسطه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی حوزه ی امتحانیش تغییر کرد اینا این همه تاکید کردن که کارت جدید,من که متوجه نمیشم!!
واسه ما که باز چالوس گذاشتن!..... دیگه جای واسه حرف نمیمونه .
فقط امیدوارم هوا بد نشه فک کنم از فردا تمرین کنم ۴ صب بیدار باشم

مگه شما کارت جدید گرفتی ؟

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  ببخشید مهندسین گرامی یه سوااااااال:

داریم؟؟!!!!

من انقد غلط املایی دیدم که حد نداشته شما تا حالا اشتباه ننوشتید اصل موضوع مهمتره الان یا این حرفا خدایا نشد یه سایت بریم آدماش مهربون باشن فقط میخوان سوژه کنن آدما مث اینکه این آدم منفی بده مشکل دارهنوز هست الکی منفی میده عجب Undecidedمن بدبختا سوژه نکنید جان مادرتون اعصاب درست درمون ندارما بعدشم کدوم غلطBig GrinBig Grinویرایش برا این روزاسBig GrinBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66
ارسال: #۱۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  ببخشید مهندسین گرامی یه سوااااااال:

داریم؟؟!!!!

من انقد غلط املایی دیدم که حد نداشته شما تا حالا اشتباه ننوشتید اصل موضوع مهمتره الان یا این حرفا خدایا نشد یه سایت بریم آدماش مهربون باشن فقط میخوان سوژه کنن آدما مث اینکه این آدم منفی بده مشکل دارهنوز هست الکی منفی میده عجب Undecidedمن بدبختا سوژه نکنید جان مادرتون اعصاب درست درمون ندارما بعدشم کدوم غلطBig GrinBig Grinویرایش برا این روزاسBig GrinBig Grin

دِ آخه جان من دیگه بعضی چیزا هست که دیگه ربطی به اشتباه و نداشتن اعصاب نداره ها!!
دقیقا این اصل موضوعه که مهمه! مثلا ما پس فردا می خوایم جز قشر تحصیل کرده و فرهیخته جامعه به حساب بیایم و به دیگران آموزش بدیم!

این ربطی به مهربونی افراد نداره!
عزیزم تو این دوره زمونه همه اعصابا داغونه! و ربطی به غلط املایی نداره! در ضمن غلط املایی با غلط نوشتاری و تایپی فرق داره!

در هر صورت امیدوارم تو هر حوووووضه ای!Big Grin که بودی موفق و پیروز باشی مهندس. Smile
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)_۱۳۶۸صبا نوشته شده توسط:  ببخشید مهندسین گرامی یه سوااااااال:

داریم؟؟!!!!

دِ آخه جان من دیگه بعضی چیزا هست که دیگه ربطی به اشتباه و نداشتن اعصاب نداره ها!!

این ربطی به مهربونی افراد نداره!
عزیزم تو این دوره زمونه همه اعصابا داغونه! و ربطی به غلط املایی نداره! در ضمن غلط املایی با غلط نوشتاری و تایپی فرق داره!

در هر صورت امیدوارم تو هر حوووووضه ای!Big Grin که بودی موفق و پیروز باشی مهندس. Smile

عزیزم من خودم خیلی حواسم هست به تایپ و غلط املایی خیلی ام حساسم اما شما دوسداری کاسه داغتر از آش شی گل منBig Grinمن مهندس آیتی هستم نه لیسانس ادبیات فارسی تو حیطه ی کاری خودم اوستام خیالت راحت هیچکی نمیتونه بگه یه من ماست چقد کره داره مهم اینه که تو کارت نخبه باشی همین هر چند غلط تایپی ام میگن که آدم یاد بگیره اما انگار هدف شما چیز دیگسBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۵۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۱۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۵۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close