زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راه اندازی دانشنامه مانشت(۳/۹۰)

ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
راه اندازی دانشنامه مانشت(۳/۹۰)
سلام
دانشنامه مانشت (در جهت جمع آوری و یکسان سازی برخی از موارد مطرح شده در انجمن) راه اندازی شد.
آدرس موقتی و آزمایشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , fateme66 , saba_1984 , mosaferkuchulu , delta , sina_n , SarahArshad , 54m4n3h , Fardad-A , موج , polarisia , shahryar , Msccom , مورتن , fatima1537 , ROZA , fantasia , javadjj
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ب.ظ
RE: راه اندازی دانشنامه مانشت
سلام
دکتر نمی خوای logoبذاری؟

موفقیت آخر راه نیست؛ شکست هم پایان نیست، آنچه مهم است جرات ادامه دادن است.
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ ب.ظ
راه اندازی دانشنامه مانشت
باید براش طراحی کنم. دوستان اگه بتونیم دانش نامه رو راه اندازی کنیم خیلی به کارمون خواهد آمد.

۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ ب.ظ
دکتر یه کم بیشتر در موردش توضیح میدیدHuh
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  دکتر یه کم بیشتر در موردش توضیح میدیدHuh

ببخشید با اجازه دکتر
یه دانشنامه هست همین طور که از اسمش(در آدرس) مشخصه به سبک ویکی پدیا به صورت جمعی نگاشته میشه و همه اطلاعات مفیدشون رو برای توسعه بخشهای مختلف در اون عرضه میکنن و احتمالا با توجه به اهداف مانشت در حوزه مهندسی کامپیوتر باید سعی بر تکمیلش داشته باشیم
اگه اشتباهه دکتر بگن

مانشت به شدت همچین بستری رو کم داشت
به نظرم نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت آقای دکتر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ ب.ظ
ان شا الله. شاید خبرهای خوبی هم از کنکورهای آزمایشی آن لاین مانشت با همکاری یکی از موسسات بشنوید در آینده (نزدیک)

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia , **sara** , mosaferkuchulu , ف.ش , sina_n , Maryam-X , najme60 , fatima1537 , javadjj
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ ب.ظ
میبینم که آقای دکتر با دست پر اومدند

۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ
ماهم یه سال پیش یه دانشنامه تشکیل دادیم وهرکسی در حدودی ۱۰ تا مدخل رو وارد کرد که کار واقعا عالی بود به نظر من وجود این دانشنامه‌ها لازمه اگه به صورت اصولی باشه .....امیدوارم دراین کار موفق باشید..

ازاین آدمهادلگیر نشو،نیش زدن طبیعت آنهاست..../سالهاست به هوای بارانی می گویند خراب!......
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۳۱۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۳۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۶۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۳۳۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۲۹ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close