زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۰۸۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من ۵۰۴ و با موبایل پوکیدم تو اتوبوس خونده بودم الان اکثرش یادم رفته، ولی با این حال هر کنکوری از ۱۰ تا ۵ تاش رو تزمینی مزینم.
----------------------------------------------------------------------
عایا شما هم مثل من چشماتون میسوزه؟

اگه رشته ت کامپیوتره آره ، اما اگه ای تی هستی فکر نمیکنم درست باشه Dodgy
من اول ۵۰۴ رو خونده بودم، وقتی دیدم به هیچ تستی از از ۱۰ تا نمیتونم جواب بدم فهمیدم که باید دامنه واژگان رو ببرم بالا.

چشمای من نمیسوزه، یکم اونطرف تر واستا واگیر نباشه Big GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sand , hosshah
ارسال: #۲۰۸۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط neda_Network.)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  کنکور که هیج .. هنرستان هم تعطیل شد که امروزم حسابی استراحت کنم Smile
یکی درمیون این استاد یساری عزیز و رابطه شادمهر پلی میشه واسم .. این سبک آهنگ شادمهر خیلی قشنگه Wink

آهنگ شادمهر رو هم دانلود کردم، منتهی مگه استاد میزاره ما بریم سراغ آهنگه دیگه ایی؟ هی دست مارو میکشه و با خودش میبره Big GrinBig GrinBig Grin

(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  این گفته شما استمرار در کنکورها داشته ؟
یعنی هرسال ۵-۶ تا سوال از این اسنشیال اومده ؟؟

برای سال ۸۸ و ۸۹ یکی از ۵۰۴ اومده بقیه همش از TOEFL
اما برای ۹۰، ۹۱، ۹۲ که طراحا حسابی نظر لطف داشتن اون چیزی که گفتم صادقه البته برای آی تی میگما.
برای کامپیوتر خوشبختانه هنوز همش از TOEFL و ۵۰۴ میاد البته که بیشتر از TOEFL
منم پس دوره کنم لغات تافلا؟ از ۱ ماه پیش ولش کردم برا آیتی چندتا میشه زد با تافل؟ با ۵۰۴ که اصلا نمیشهConfused

(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  دارم Essential Words of TOEFL رو دوره میکنم، قبلا ۵۰۴ رو خونده بودم، باید بگم که در کنکورا ۱ سوال از ۱۰ سوال اول از ۵۰۴ اومده، حدود
من ۵۰۴ و با موبایل پوکیدم تو اتوبوس خونده بودم الان اکثرش یادم رفته، ولی با این حال هر کنکوری از ۱۰ تا ۵ تاش رو تزمینی مزینم.

----------------------------------------------------------------------

عایا شما هم مثل من چشماتون میسوزه؟

چون انقد پول کتاب دادیم تهش رسیدیم به pdfخوندن باباها بفهمن فاتحمون خوندس Big Grinیه سیب زمینی کوچیک پوست بکنید بعد نصف کنید بزارید رو چشماتون خیلی موثره یه دقیقه بزارید بمونه بعد بردارید و دوباره تکرار کنید چند بار واقعا موثره Blushاینجا که من نکته پزشکیم آموزش میدم یکم دیگه طول بدن کنکورا کارمون به آموزش آشپزی میرسهBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , elynn66 , dzzv_13 , mehdi.m2 , ایزدی
ارسال: #۲۰۸۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ب.ظ
بچه ها میشه بگید سوالای کنکورای ۹۰ ۹۱ ۹۲ رشته نرم افزار رو از کجای سایت میتونم پیدا کنم؟؟؟
مدرسان داره ولی همه میگن پاسخنامش غلطه...
ارسال: #۲۰۸۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)elynn66 نوشته شده توسط:  بچه ها میشه بگید سوالای کنکورای ۹۰ ۹۱ ۹۲ رشته نرم افزار رو از کجای سایت میتونم پیدا کنم؟؟؟
مدرسان داره ولی همه میگن پاسخنامش غلطه...
دوست عزیز اگر قرار بود اینجا بپرسید دیگه چرا خصوصی از من پرسیدید؟ پیامتون رو همون موقع پاسخ دادم
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , Riemann , hosshah , mohammad.ardeshiri , msalehi1991
ارسال: #۲۰۹۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  منم پس دوره کنم لغات تافلا؟ از ۱ ماه پیش ولش کردم برا آیتی چندتا میشه زد با تافل؟ با ۵۰۴ که اصلا نمیشهConfused

آره ۱۰۰ درصد، به نظر من اگه منبع خوب بود، اون ۱۰ تا تست اول رو خیلی راحت تر میشه زد تا ریدینگا. با تافل به نظر من ۵-۶ تا سوال ای تی رو حتما میتونید بزنید، ۴-۵ تای دیگه رو هم شاید با رد گزینه ها بشه ، البته به احتمال قوی نمیشه، اصلا نمیفهمم از کجا میارن Huh
اگه وقت بود IELTS و GRE رو هم میخوندم اما دیر فهمیدم که ۵۰۴ به درد لغت نمیخوره، اما نگران نباشید بدرد ریدینگا میخوره ۵۰۴/ مخصوصا این گرامرای جدیدی که سنجش میده با ۵۰۴ که عامیانه تره راحت تر میشه زد .

کلا هر دوتاش خوبه ، بخونید و یاد بگیرید ولی اصراف نکنید Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , dzzv_13 , هانی الرضا
ارسال: #۲۰۹۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  دوستان لطفا یه نگاهی بندازینBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان یعنی یک نفر هم نیست که جواب این سوال رو بده
دوستانی که برای کنکور کامپیوتر می خونند لطفا یه نگاه بندازن
در مورد منبع درس مدار منطقی برای کنکور آزاد هست

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۲۰۹۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
بعد از ۲۰و اندی سال عینک زدن آخر هم نفیهمیدم چرا وقتی خوابم میاد، عینکمو بردارم دیگه خوابم نمیاد Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Riemann , kati , hosshah
ارسال: #۲۰۹۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  ....اما بزار از دواج کنی ۴ تا ریچار که شنیدی میفهمی هر چند بهشت زیر پای مادران است و عروسا میرن جهنم Big Grin
درست میگی،ولی شما عروس که شدین،انشالله مادر و مادر شوهرم که شدین اونوقت میتونید خوب قضاوت کنیدSmile
یا پیغمبر! Big Grin
کسی اینجا هست که پدر بزرگ و مادر بزرگ شده باشه؟ :-p

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , zoltrix_66 , hosshah , mehdi.m2
ارسال: #۲۰۹۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط good-wishes.)
پست موقت :

(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  یا پیغمبر! Big Grin
جهت هضم مسئله ، به مبحث امید ریاضی و توابع نمایی مراجعه بفرمایید Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , dzzv_13 , saeidkhan , hosshah , mehdi.m2 , Pegasus , هاتف , ایزدی
ارسال: #۲۰۹۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  ....اما بزار از دواج کنی ۴ تا ریچار که شنیدی میفهمی هر چند بهشت زیر پای مادران است و عروسا میرن جهنم Big Grin
درست میگی،ولی شما عروس که شدین،انشالله مادر و مادر شوهرم که شدین اونوقت میتونید خوب قضاوت کنیدSmile
یا پیغمبر! Big Grin
بله منBig GrinBig Grinیکم دیگه این روندا کش بدن معلوم نیس چی بشیم واقعا انتظار دارید هنوز عقل داشته باشم با این اوضاع پیش اومده!!!نه برادر من عقلمون به کل ضایل(زایل؟)شده Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , mehdi.m2 , هاتف
ارسال: #۲۰۹۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  این گفته شما استمرار در کنکورها داشته ؟
یعنی هرسال ۵-۶ تا سوال از این اسنشیال اومده ؟؟

برای سال ۸۸ و ۸۹ یکی از ۵۰۴ اومده بقیه همش از TOEFL
اما برای ۹۰، ۹۱، ۹۲ که طراحا حسابی نظر لطف داشتن اون چیزی که گفتم صادقه البته برای آی تی میگما.
برای کامپیوتر خوشبختانه هنوز همش از TOEFL و ۵۰۴ میاد البته که بیشتر از TOEFL
منم پس دوره کنم لغات تافلا؟ از ۱ ماه پیش ولش کردم برا آیتی چندتا میشه زد با تافل؟ با ۵۰۴ که اصلا نمیشهConfused
زبانم اینقدر بد نیست که بخوام زیر ۲۰ بزنم
ولی نمیدونم چرا هی بین دو گزینه ها شک میکنم (مشکلم به زبان انگلیسی برنمیگرده .. برا یه زمانی هست که زبان فارسیمون رو از دید دیگر میدیدم و این باعث شده دوگانگی بین واژه های فارسی پیدا کنم برای خودم :| )

برنامم برای زبان اینه اگر (اگر) وقت اضافه آوردم سرجلسه بشینم ۳-۴ تا سوال از ردینگا بزنم
==================
مدیاپلیر=> خوشه چین (سالار عقیلی)

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , ایزدی
ارسال: #۲۰۹۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ب.ظ
۱ روز نیومدم اینجا ۴۰ ۵۰ صفحه رفتین جلو Smile)
بریم به ادامه مرور برسیم

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
ارسال: #۲۰۹۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
من لغتای ۵۰۴ کامل بلدم ولی لغتای TOEFL رو اصلا نمیدونم در چه سطحی هست. فکر نکنم بشه ۱ هفته ای چیزی یاد گرفت. ای کاش زودتر لغتای تافل رو می خوندم اگر میگید ۴-۵ تا ازش سوال میاد. Confused
ارسال: #۲۰۹۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  دارم Essential Words of TOEFL رو دوره میکنم، قبلا ۵۰۴ رو خونده بودم، باید بگم که در کنکورا ۱ سوال از ۱۰ سوال اول از ۵۰۴ اومده، حدود ۵-۶ تا از Essential Words of TOEFL اومده و اون ۳-۴ تای دیگه اصولا مشخص نیست از کدوم سوراخی در اومده، یعنی واقعا برای ارشد منبع مشخصی برای زبان نیست؟!
اون ۴و۵ تای دیگه ظاهرا از سوراخ GRE دراومده اینجور که دوستان میگن. البته من کتابش گرفتم ولی فرصت نشد آخه چندتا کلمه مگه میتونیم حفظ کنیم!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2
ارسال: #۲۱۰۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  کلا هر دوتاش خوبه ، بخونید و یاد بگیرید ولی اصراف نکنید Big Grin
من اون اول اومدم ۵۰۴ بخونم تا یه جا خوندم بعد دیگه حس حفظ کردن نبود ولش کردم حالا گفتم شاید کنکور افتاده عقب حکمتش اینه من یه ذره زبان بخونم. حالا به نظرت برم سراغ TOEFL ؟ البته من زبان بین ۳۰ تا ۵۰ هستش و اکثرا ریدینگ میزنم شاید یکی دو تا هم vocab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۲۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۳۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۲۵۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۱۰۹ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۴۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close