زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۰۷۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ق.ظ)nazanin92 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  کنکور عقب افتاد عجله ای آماده شدم رفتم عروسی
خیلی خوش گذشت
و تازه برگشتم
میرم بخوابم فردا پر انرژی میخونم
کلا این کنکور سیستمش یه جوری هست مطالب یادتم یاد سر جلسه

مطالب چی شده سر جلسه ؟Big Grin

وقتی زمین از جاذبه اش حرف میزد پرندگان میخندیدند... !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۲۰۷۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ق.ظ
کسی نمیدونه جریان این Tex چیه که بعضی وقتا فرمولا رو نمینویسه ؟ راه حلی نیست واسش؟

New LifeHeart
ارسال: #۲۰۷۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ق.ظ
من چی کار کنم عکس هایی که اتچ می کنم باز نمیشن Sad خوب کلی سوال دارم !!!!!!!
ارسال: #۲۰۷۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  من چی کار کنم عکس هایی که اتچ می کنم باز نمیشن Sad خوب کلی سوال دارم !!!!!!!
سوال هوشتون رو دیدم عکساش قاط زده. یه جایی دیگه آپ کنید ولینک بذارید
اتچ مانشت که همیشه مثل مغز من می مونه ، هیچ وقت درست کار نمیکنه

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , hosshah
ارسال: #۲۰۷۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)kh.jafarzade نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ق.ظ)nazanin92 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  کنکور عقب افتاد عجله ای آماده شدم رفتم عروسی
خیلی خوش گذشت
و تازه برگشتم
میرم بخوابم فردا پر انرژی میخونم
کلا این کنکور سیستمش یه جوری هست مطالب یادتم یاد سر جلسه

مطالب چی شده سر جلسه ؟Big Grin

باور کن کامل نوشته بودم نمیدونم کجا رفت؟؟؟
شایدم از اثرات عروسی دیشبه Tongue Smile

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , hosshah
ارسال: #۲۰۷۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ق.ظ
دیشب که دکتر روی سرور کار میکردند ظاهرا مشکلی پیش آمده و بخشی از اطلاعات پریده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۲۰۷۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ، توسط deadly_s2.)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  سلام
صبح عالی متعالی
هنوز خوابید یا دارید درس می خونید اینقدر اینجا خلوته؟!Smile

سوال ساختمان داده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان بعد از تاخیری که بدلیل برف و سرما در کنکور اتفاق افتاد، یکی رفته عروسی، یکی رفته باشگاه، یکی رفته دوبل برگر بگیره هنوزم برنگشته، یکی رفته با ماشین دستی بکشه و .... خلاصه که هرکسی به نحو احسن از این فرصت پیش آمده داره بهره میبره، منم دارم میرم موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری رو تماشا کنم کسی نمیاد ؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

در ضمن شما مگه چقد زمان داری سر کنکور که میخوای همچین سوالی رو حل کنی؟ یعنی واقعا میخوای حل کنی؟ خدا نگهدارت باشه انشالله ! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , dzzv_13 , hosshah
ارسال: #۲۰۷۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ق.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  سلام
صبح عالی متعالی
هنوز خوابید یا دارید درس می خونید اینقدر اینجا خلوته؟!Smile

سوال ساختمان داده:

دوستان بعد از تاخیری که بدلیل برف و سرما در کنکور اتفاق افتاد، یکی رفته عروسی، یکی رفته باشگاه، یکی رفته دوبل برگر بگیره هنوزم برنگشته، یکی رفته با ماشین دستی بکشه و .... خلاصه که هرکسی به نحو احسن از این فرصت پیش آمده داره بهره میبره، منم دارم میرم موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری رو تماشا کنم کسی نمیاد ؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

در ضمن شما مگه چقد زمان داری سر کنکور که میخوای همچین سوالی رو حل کنی؟ یعنی واقعا میخوای حل کنی؟ خدا نگهدارت باشه انشالله ! Big Grin

این استاد شما از تو سرد خونه بلند شده اومده(یعنی مرده باز زنده شده)آخه غبار مر گ تو چشماشه بیچارهBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , hosshah
ارسال: #۲۰۷۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
خیلی خوشحالم فرصتی پیش اومد تا بتونم بیش تر مرور کنم و تست بزنم و با احساس بهتری سر جلسه حاضر بشم.خدایا سپاسگزارم.Angel
امیدوارم در این روزهای برفی دلای همه آفتابی و گرم باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , dzzv_13 , neda_Network , saeidkhan , jparisa , nazanin92
ارسال: #۲۰۸۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  این استاد شما از تو سرد خونه بلند شده اومده(یعنی مرده باز زنده شده)آخه غبار مر گ تو چشماشه بیچارهBig GrinBig GrinBig Grin

استاد یه پاش این دنیاس یه پاش اون دنیاBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

در ضمن جدیدن متوجه شدم که استتوس مانشت من شده: "قله مانشت رو فتح کرده" ، این فتح غرور آمیز رو به خودم، به شما، به سازمان سنجش، به آقا فرداد، به استاد عزیزم جواد یساری و دفترچه سوالات کنکور ۹۳ تبریک عرض میکنم، باشد که یخ نبندم در آن بالاها Big GrinBig Grin

در ضمن الان باز متوجه شدم که گروه های درسی قبلی بالاترین تعداد صفحاتشون ۹۶ صفحه بوده و الان ما در صفحه ۱۴۰ هستیم و بله باید بگم که ما توانستیم و ترکاندیم! Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , mehdi.m2 , masoud67 , neda_Network , hosshah , ایزدی
ارسال: #۲۰۸۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ
نوابغ شبکه زود تند سریع لطفاSmile

تمرکزCool
ارسال: #۲۰۸۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ
دارم Essential Words of TOEFL رو دوره میکنم، قبلا ۵۰۴ رو خونده بودم، باید بگم که در کنکورا ۱ سوال از ۱۰ سوال اول از ۵۰۴ اومده، حدود ۵-۶ تا از Essential Words of TOEFL اومده و اون ۳-۴ تای دیگه اصولا مشخص نیست از کدوم سوراخی در اومده، یعنی واقعا برای ارشد منبع مشخصی برای زبان نیست؟!
ارسال: #۲۰۸۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط dzzv_13.)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  دوستان بعد از تاخیری که بدلیل برف و سرما در کنکور اتفاق افتاد، یکی رفته عروسی، یکی رفته باشگاه، یکی رفته دوبل برگر بگیره هنوزم برنگشته، یکی رفته با ماشین دستی بکشه و .... خلاصه که هرکسی به نحو احسن از این فرصت پیش آمده داره بهره میبره، منم دارم میرم موزیک ویدئو استاد عزیزم جواد یساری رو تماشا کنم کسی نمیاد ؟؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کنکور که هیج .. هنرستان هم تعطیل شد که امروزم حسابی استراحت کنم Smile
یکی درمیون این استاد یساری عزیز و رابطه شادمهر پلی میشه واسم .. این سبک آهنگ شادمهر خیلی قشنگه Wink

(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  دارم Essential Words of TOEFL رو دوره میکنم، قبلا ۵۰۴ رو خونده بودم، باید بگم که در کنکورا ۱ سوال از ۱۰ سوال اول از ۵۰۴ اومده، حدود ۵-۶ تا از Essential Words of TOEFL اومده و اون ۳-۴ تای دیگه اصولا مشخص نیست از کدوم سوراخی در اومده، یعنی واقعا برای ارشد منبع مشخصی برای زبان نیست؟!
این گفته شما استمرار در کنکورها داشته ؟
یعنی هرسال ۵-۶ تا سوال از این اسنشیال اومده ؟؟

با خدای خود عهد ببندید :
تلاش با شما
انتخاب سرنوشت با خدا
اینطوری هم به آرامش مطلق میرسید و هم موفقترین فرد عالم میشین .. ان شاء الله Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , hosshah
ارسال: #۲۰۸۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط deadly_s2.)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  کنکور که هیج .. هنرستان هم تعطیل شد که امروزم حسابی استراحت کنم Smile
یکی درمیون این استاد یساری عزیز و رابطه شادمهر پلی میشه واسم .. این سبک آهنگ شادمهر خیلی قشنگه Wink

آهنگ شادمهر رو هم دانلود کردم، منتهی مگه استاد میزاره ما بریم سراغ آهنگه دیگه ایی؟ هی دست مارو میکشه و با خودش میبره Big GrinBig GrinBig Grin

(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  این گفته شما استمرار در کنکورها داشته ؟
یعنی هرسال ۵-۶ تا سوال از این اسنشیال اومده ؟؟

برای سال ۸۸ و ۸۹ یکی از ۵۰۴ اومده بقیه همش از TOEFL
اما برای ۹۰، ۹۱، ۹۲ که طراحا حسابی نظر لطف داشتن اون چیزی که گفتم صادقه البته برای آی تی میگما.
برای کامپیوتر خوشبختانه هنوز همش از TOEFL و ۵۰۴ میاد البته که بیشتر از TOEFL
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13 , mehdi.m2 , hosshah
ارسال: #۲۰۸۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  دارم Essential Words of TOEFL رو دوره میکنم، قبلا ۵۰۴ رو خونده بودم، باید بگم که در کنکورا ۱ سوال از ۱۰ سوال اول از ۵۰۴ اومده، حدود
من ۵۰۴ و با موبایل پوکیدم تو اتوبوس خونده بودم الان اکثرش یادم رفته، ولی با این حال هر کنکوری از ۱۰ تا ۵ تاش رو تزمینی مزینم.

----------------------------------------------------------------------

عایا شما هم مثل من چشماتون میسوزه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۹۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۷۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close