زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۲۰۵۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ماشالله دوستان کنکوری چه حضور پرشوری دارن در این تاپیک!!!! مثلا نیمه بهمن هست و ماه اخر و ... ۱۳۹ صفحه تاپیک!!!HuhExclamation

دیگه اخراشه کمتر در این تاپیک ها و کلا تو نت باشید بهتره. البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند... ولی تجربه میگه بهتره برخی کارها رو گذاشت واسه بعد از کنکور که خدایی نکرده حسرت نخورید! البته مطمئنا دوستان خودشون بهتر می دونن.
بعد تاپیک گروه درسیه یا ساندویچی؟!

اونایی هم که زیادی خوندن و مرور کردن باز ول نکنن یه وقت! اگر خسته شدن که نشدن ان شالله Smile ساعتش رو متناسب تر کنن ولی باز به مرور ادامه بدن تا یه هفته دیگه هم بگذره.

با امید موفقیت همه کنکوری های عزیز Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , zoltrix_66 , deadly_s2 , zahra2012 , soheila2012 , good-wishes , Riemann , sajaddandy , ka arman , kh.jafarzade , elynn66 , msalehi1991 , tarane1992 , virtual girl , Engineer , ایزدی
ارسال: #۲۰۵۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  حالا که کنکور ۱هفته عقب افتاده منکه رفتم تو این هوااای بهاری دزفول (۱۵درجه) ۱دور بزنم ۲تا دستی بکشم دسسس جیییییغ هوراااااا حالشو ببرم

من نهایت هیجانم این بود رفتم باشگاه Big Grin
ایول الله دارید Smile

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
ارسال: #۲۰۵۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  به اون بی بصیرتی که قرار بود دوبل برگر بده بگید برای منو با سس گوجه بیاره Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  یادش بخیرAngelاتفاقا اون ترم معدلم ۱۹ شد.خوش یمن بود.امیدوارم بازم برام خوش یمن باشه

این آواتاره شما "هانیه توسلی" هستش ؟
evet(ترجمه:بله)
خیلی دوسش دارمHeart

یوسف میدانست تمام درها بسته هستند
اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید
وتمام درهای بسته برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند
دنبال درهای بسته بدو
چون خدای تو و یوسف یکیست
ارسال: #۲۰۵۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  عه !
اِ ـِ مگه اینو اینجوری مینوسین؟
ارسال: #۲۰۶۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ)zoltrix_66 نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  این آواتاره شما "هانیه توسلی" هستش ؟
evet(ترجمه:بله)
خیلی دوسش دارمHeart

آره بازیگر خوبیه ولی با اون نقشش تو شام آخر عجیب رو اعصابم بود، خداییش Big Grin این عکس از فیلم خاصیه یا صرفا همینطوری گرفته؟

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  من نهایت هیجانم این بود رفتم باشگاه Big Grin
ایول الله دارید Smile
Sent from my SM-T210R using Tapatalk

شما رفتنت به باشگاه رو مدیون استاد عزیزم جواد یساری هستیا برو خداتو شکر کن اون پستی رو که داده بودی به استاد نشون ندادم وگرنه یه پف میداد دودمانت به باد میرفت Big Grin

(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ماشالله دوستان کنکوری چه حضور پرشوری دارن در این تاپیک!!!! مثلا نیمه بهمن هست و ماه اخر و ... ۱۳۹ صفحه تاپیک!!!

دیگه اخراشه کمتر در این تاپیک ها و کلا تو نت باشید بهتره. البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند... ولی تجربه میگه بهتره برخی کارها رو گذاشت واسه بعد از کنکور که خدایی نکرده حسرت نخورید! بعد تاپیک گروه درسیه یا ساندویچی؟!

اونایی هم که زیادی خوندن و مرور کردن باز ول نکنن یه وقت! اگر خسته شدن که نشدن ان شالله Smile ساعتش رو متناسب تر کنن ولی باز به مرور ادامه بدن تا یه هفته دیگه هم بگذره.

با امید موفقیت همه کنکوری های عزیز Smile
اصولا دیگه این کنکور با این وضعیت خیلی خز شده و از اولویت ما خارج شده Big GrinBig GrinBig Grin
بعدشم یکی اومده این وسط گفته دوبل برگر میدم باید بگیریم ازش تا دفعه دیگه بی بصیرت بازی در نیاره از خودش ، درس عبرتی بشه برای سایرین Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۲۰۶۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)deadly_s2 نوشته شده توسط:  اصولا دیگه این کنکور با این وضعیت خیلی خز شده و از اولویت ما خارج شده Big GrinBig GrinBig Grin
بعدشم یکی اومده این وسط گفته دوبل برگر میدم باید بگیریم ازش تا دفعه دیگه بی بصیرت بازی در نیاره از خودش ، درس عبرتی بشه برای سایرین Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

البته من قصد ندارم جواب هر کسی که ارسالم رو نقل قول می کنه بدم و وقتش رو هم ندارم متاسفانه یا خوشبختانه Smile

خب من روی صحبتم با کسانی بود که کنکور و درس خوندن براشون اولویت و هدف هست وگرنه که شما می تونید ۲۴ ساعت شبانه روز رو در نت باشد و تا زمانی که قوانین رو نقض نکنید ما مشکلی نداریم Smile فقط مباحث مرتبط با طنز و سرگرمی و اینا توی بخش خودش مطرح می شه و اینجا هم تاپیک گروه درسیه و دوستان لطف می کنن این موارد رو رعایت کنن که ما هم نزدیک کنکور سعی می کنیم زیاد گیر ندیم Cool

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۲۰۶۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
Star RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
دوستان لطفا یه نگاهی بندازینBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۲۰۶۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  البته من قصد ندارم جواب هر کسی که ارسالم رو نقل قول می کنه بدم و وقتش رو هم ندارم متاسفانه یا خوشبختانه Smile

خب من روی صحبتم با کسانی بود که کنکور و درس خوندن براشون اولویت و هدف هست وگرنه که شما می تونید ۲۴ ساعت شبانه روز رو در نت باشد و تا زمانی که قوانین رو نقض نکنید ما مشکلی نداریم Smile فقط مباحث مرتبط با طنز و سرگرمی و اینا توی بخش خودش مطرح می شه و اینجا هم تاپیک گروه درسیه و دوستان لطف می کنن این موارد رو رعایت کنن که ما هم نزدیک کنکور سعی می کنیم زیاد گیر ندیم Cool

منم قصد ندارم جواب هرکسی که جواب جدی بهم داد رو بدم Rolleyes
ارسال: #۲۰۶۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ
من سوالات ارشدوکامپیوترواز مدرسان میزدم و با کلید نهایی سنجش بررسی نکردم!!!الان سال ۹۲ رو دیدم گزینه ای که مدرسان انتخاب کرده باسنجش فرق داره...بچه هایی که مدرسان داشتین جواب مدرسان با سنجش خیلی فرق داره؟؟؟
ارسال: #۲۰۶۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ق.ظ، توسط jparisa.)
اینم جدول واسه برنامه ریزی که درست کردم در صورت تمایل شما هم میتونید استفاده کنید:

ایشالا این روزها همه پر انرژی و پر تلاش ادامه بدیم.
SmileAngel

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Pegasus
ارسال: #۲۰۶۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ق.ظ
کنکور عقب افتاد عجله ای آماده شدم رفتم عروسی
خیلی خوش گذشت
و تازه برگشتم
میرم بخوابم فردا پر انرژی میخونم

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kh.jafarzade , dzzv_13 , ایزدی
ارسال: #۲۰۶۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ق.ظ
سلام
صبح عالی متعالی
هنوز خوابید یا دارید درس می خونید اینقدر اینجا خلوته؟!Smile

سوال ساختمان داده:

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
ارسال: #۲۰۶۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  کنکور عقب افتاد عجله ای آماده شدم رفتم عروسی
خیلی خوش گذشت
و تازه برگشتم

یعنی من کشته مرده اینایی هستم که کنکور ارشد تو برف تعطیل شد اما عروسی شون تعطیل نشد ، دیروز داشتم برمیگشتم یه ماشین عروس دیدم یعنی پاپیون روش یخ بسته بود، گل هاش پر برف، اصلا یه وضی بود . خدا همه رو خوشبخت کنه، اینم یه مدله دیگه مهمونا سر نخورن تلفات نده خوبه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , neda_Network , mehdi.m2 , kh.jafarzade , elynn66 , dzzv_13 , sand , jparisa , ایزدی
ارسال: #۲۰۶۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  کنکور عقب افتاد عجله ای آماده شدم رفتم عروسی
خیلی خوش گذشت
و تازه برگشتم

۳شنبه عروسی خواهرمه به خاطر من انداخته بودن بعد امتحانم Confused
بعد عروسی مطالب از ذهن نمیپره؟؟؟ چون دیگه وقتی واسه مرور ندارمSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Engineer , ایزدی
ارسال: #۲۰۷۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ق.ظ، توسط Mänu.)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ق.ظ)nazanin92 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ق.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  کنکور عقب افتاد عجله ای آماده شدم رفتم عروسی
خیلی خوش گذشت
و تازه برگشتم

۳شنبه عروسی خواهرمه به خاطر من انداخته بودن بعد امتحانم Confused
بعد عروسی مطالب از ذهن نمیپره؟؟؟ چون دیگه وقتی واسه مرور ندارمSad

نه تثبیت میشه Tongue Smile Smile

نه عزیزم بخون حالا خوب دوره کن بعدم برو عروسی نمیپره
کلا این کنکور سیستمش یه جوری هست مطالب یادتم بره سر جلسه یادت میاد
یعنی اگه مطلب رو یاد گرفته باشی حتمت میتونی حل کنی

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۴۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۷۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۹۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۸۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۸۹۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۶۲۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۲۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close