زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نکات کنکوری روز خواستگاری

ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ب.ظ
در روز خواستگاری شما زیر ذره بین همه هستید. این که چطور رفتار می کنید، چطور صحبت می کنید و حتی چطور لباس پوشیده اید، روی قضاوت خانواده دختر تاثیرگذار است. بنابراین این نکته ها را بخوانید و سعی کنید مراقب رفتارتان باشید. منظورمان البته این نیست که نقش بازی کنید. فقط سعی کنید رفتار شایسته ای داشته باشید.

دقت کنید
قرار است یک عمر با هم زندگی کنید، پس به رفتار و گفتار همدیگر دقت کنید نه اینکه حواستان به گل قالی و مارک تلویزیون و پرده های قشنگ اتاق باشد. مثلا موقع حرف زدن توجه کنید ببینید که طرف مقابلتان می تواند چهارتا جمله درست و حسابی بگوید؟ اگر نه که کلا بی خیال شوید.

موبایل خاموش
همان اول کار، موبایلتان را خاموش کنید تا نشان دهید برای بقیه اهمیت قائل هستید نه اینکه مدام سرتان توی موبایل و پیامک دادن و انگری بردز باشد.

خودتان باشید
شما هر چقدر هم که بازیگر خوبی باشید، بالاخره یک روز لو می روید. پس سعی کنید خودتان باشید و دروغ نگویید. غلو هم نکنید. شما با ۲۵ سال سن نهایتا دو سال سابقه کار دارید. کسی از شما توقع بیل گیتس بودن ندارد. دخترها هم الکی کلاس نگذارند که هر روز ۲۰۰ تا خواستگار دارند، تابلو می شوند.

لابی کنید
خانواده تان را نفروشید اما اگر نظرتان درباره هم مثبت بود، یکسری قرار و مدار را همانجا توی جلسه دو نفره تان بگذارید. مثلا همانجا سر تعداد مهریه با هم به توافق برسید. البته توافق نهایی قطعا با نظر پدر و مادرتان انجام می شود.

آرایشگاه بروید
همسر آینده به ظاهر شما اهمیت می دهد. برای او مهم است که شما هم «مرد» باشید هم خوشتیپ. برای همین سعی کنید قبل از خواستگاری آرایشگاه بروید و خلاصه صفایی به سر و رویتان بدهید. این درست است که شما اهل کتاب و مطالعه هستید ولی خب قطعا هیچ دختری حاضر نیست با بن لادن ازدواج کند.Big Grin

عطر بزنید
واقعا مهم است. اینکه بوی خوبی بدهید در نظر طرف مقابل تاغثیر بسیار زیادی دارد. حالا اگر عطر و ادکلن دم دستتان نبود، لااقل ۵ هزار تومان بدهید یک ضد عرق بخرید، مخصوصا در فصول گرم سال، به شدت توصیه می گردد.

پوآرو نشوید
تحقیق بکنید اما به اندازه. نروید توی تمام نقاطی که خانواده طرف مقابل یک روز از آنجا رد شده و از مردم پرس و جو کنید. هیچ کس در طول زندگی اش بدون اشتباه نبوده، برای همین بی خودی مته به خشخاش نگذارید که چرا پسرعمه داماد بزرگتان دو روز در بازداشتگاه بوده؟Cool

جنبه داشته باشید
شما که بهترین انسان روی کره زمین نیستید، پس یک درصد هم احتمال بدهیده که خانواده عروس، با این وصلت مخالفت کنند. برای همین جنبه داشته باشید و از خودتان ژانگولر درنیاورید. چیزی که زیاد است، دختر خوب دم بخت.

زیاد حرف نزنید
اصلا بزرگتر برده اید برای چه؟ آثار باستانی که با خودتان حمل نمی کنید. بگذارید آنها بیشتر صحبت کنند و هر جا نظرتان را خواستند وارد بحث شوید.

کم بخورید
این یک توصیه دوستانه است. قبل از اینکه بخواهید بروید خواستگاری همه کارهایتان را در خانه بکنید! مفهوم؟! آنجا هم آنقدر نخورید که مجبور شوید با خجالت آدرس دستشویی را بپرسید. خواستگار که دستشویی نمی رود!
برگرفته از: همشهری جوان
Fardad-A، در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اگه تکراریست مدیر محترم حذف نمایند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , eh3an2010 , tarane1992 , Mänu , shima_24 , انرژی مثبت , sahar121 , ITgirl , maneshty , The BesT , fatollahi , A V A , mhd3 , berkeley , neda_Network , alice , virtual girl , yaldaa , takexpert , Xilinx , azarakhsh1986 , elham_sh219 , tayebe68 , 8591 , HamedNet , نارین , sahar salehi , Zahra.70 , mohammadrezagolparast , mNajarzadeh , donyajoon24 , pofef , kingmax , mehrline , morweb , saeidkhan , mahshid1383 , Andrew S.Tanenbaum , olizan , alma1988
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
نکات کنکوری روز خواستگاری(نکات اختصاصی آقایان)
فرداد جان، عمو اینا خیلی کلیشه ایه!!! بزار نکاتی خاص خودم میگم حاصل تجربه زندگی!!! البته ورژن مختص آقایونش را میگم !!!!

زیبایی یک ارزش هست که وقتی یکی رو بار اول میبینی باعث میشه به دلت بشینه پس اگه طرف بار اول به دلت ننشست و به مرور زمان و با جلسات بیشتر ازش خوشت اومد پس مخلص کلام خوشکل نیس!!!

کلا آدمها بر اساس تجربشون یه عشقی تو ذهنشون دارن مثلا دختر خانوم کلی فیلم هندی دیده چه میدونم فیلم جومونگو دیده و این حرفها یا مثلا تو دانشگاه دیده یا تو خونواده که یکی عاشقه واسه عشقش چه کارهایی میکنه و کلا از اطرافش این چیزها رو استخراج کرده ، شما برو زیر زبونش ببین اینا چین چون کافیه همون ها رو تو دوران نامزدی انجام بدی !!! حالا چطوری ؟ کافیه بگی ملاکات چین و چطور همسری دوس داری!!! ولی مواظب باش خودت این چیزاتو نگی که بعدا گرفتار میشی !!

اگه قبل خواستگاری یا بعدش قرار گزاشتین رستوران یا کافی شاپ حتما یه ۱۰ تومنی به گارسون انعام بده اصلا مهم نیس چرا ولی تاثیر بسزایی تو ضمیر ناخوداگاه طرف داره!!!

از مراسم خواستگاری حتما یه ویس پر کن بعدا بدرت میخوره!!!!

خلاصه تجربیات زیاده ، خواستین بقیشم میگم!!!!!!

در جواب پانوشت :
چرا نداشته باشم؟ خوب پسر هست و ۱۰۰۰ تا خواستگاری !!!! خداییش الان برو تو history مرورگر دخترها به صورت غیر قابل باوری پر شده از search کلمه لباس عروس و مخلفات مراسمش!!!!
ولی جدا هنوز خواستگاری نرفتم کلا به این علاقه دارم ولی بهونه خانواده ها واسه دختر شوهر ندادن شده- درس داره- واسه پسرام شده هنوز بچه ای!!!!!!!!!!! :پی
و جدا از شوخی خدمت فرداد عزیز عرض کنم که شاید مجموعه زیر قبل خواستگاری بدرد بخوره!!
سخنرانی دکتر شاهین فرهنگ با موضوع ازدواج موفق - ۲۰۸ مگابایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Fardad-A، در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من از خودم نگفتم. از همشهری جوان نقل قول کردم. جالب اومد زدمش اینجا. ولی نمیدونستم شما تجربیات زیادی تو خواستگاری دارید آقا احسانSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saoshiyant , atti joon , tayebe68 , setare1993
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: نکات کنکوری روز خواستگاری
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  سخنرانی دکتر شاهین فرهنگ با موضوع ازدواج موفق - ۲۰۸ مگابایت

دوستان میتونن از این آدرس هم فایلهاش رو جداگانه لذا با حجم کمتر دانلود کنن

سوالات جلسه خواستگاری از اواسط جلسه ۶ شروع می شود و تا جلسه ی هفتم ادامه می یابد
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط Mänu.)
۱-اینکه میگید یه ویس پر کن

اگه به طرف مقابل بگید مطمئنا قبول نمیکنه
اگه هم نگید کار بی ادبانه ای به نظر من تازه اگه متوجه بشه خیلی بد میشه...

۲-رستوران یا کافی شاپ حتما یه ۱۰ تومنی به گارسون انعام بده:
مطمئن نباشید که همه خوششون بیاد از این کار
بستگی داره آدم همه جا که انعام نمیده بعدم بستگی به شرایط اقتصادی طرف داره خیلی ها هیچ وقت انعام نمیدن و فک نمیکنم زیاد تاثیری داشته باشه...
منکه ترجیح میدم واسه اولین بار بیرون رفتن طرفم یه هدیه بهم بده هر چند خیلی خیلی ارزون شاخه گل بهم بده اینجوری ادبش رو نشون میده و نشون میده انسان با احساسی

یه نصیحت از من به آقایون:اگه جرات ندارید هیچ وقت ازدواج نکنید
اگه جرات ندارید مهریه بالا قبول نکنید
مهریه روو جوری تعیین کنید که از عهده اش بر بیاین دیگه مثل قدیم نیست

خانمها هم لطفا چشمتونو باز کنید الکی بله نگید
جدیدا چند مورد دیدم که دختره بعد عقد گفته از این پسر خوشم نمیاد البته این موردا دختره کم سن و سال بوده

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholamreza jalili , sahar121 , The BesT , A V A , alice , nazanin_sh , takexpert , shine , tayebe68 , 8591 , mojhde , HamedNet , نارین , zeinab.r , kingmax , amineh89
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ق.ظ
کلا این چیزا رو میبینم خنده م میگیره Big Grin Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: فوژان , yalda_cheleh
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  اگه جرات ندارید مهریه بالا قبول نکنید
مهریه روو جوری تعیین کنید که از عهده اش بر بیاین دیگه مثل قدیم نیست

بزار یه راهنمایی بکنم در باب مهریه!!!
این خیلی خیلی مهمه و خیلی خیلی مهمه در اولین جلسه خواستگاری انجام بشه!!! تست رازداری عروس خانوم!!!
شما به عروس خانوم میگی که باید یه برگه که توش نوشته شده بخاطر مهریه آقا داماد را هیچ وقت زندان نمیندازه رو امضا کنه و به هیچ کسم نگه!!! حالا شما در جلسات بعدی و .. همیشه با سر بالا میگی میزان مهریه بنده بخاطر عشق به عروس خانوم(بیشتر رازداریش) به میزان نامتناهی ! (مثلا جمع سن همه اعضای خانواده عروس) تعیین بشه!!
پس هم جرات قبول مهریه بالا رو دارین هم ترسش رو ندارین!!
اگه عروس قبول نکرد زود محل رو ترک کنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  ۲-رستوران یا کافی شاپ حتما یه ۱۰ تومنی به گارسون انعام بده:
این ۱۰ تومن تاثیرش از دادن کلید ۲۰۶ به عروس خانوم بیشتره!! البته کسی که اینو نمیدونه!!!

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بیشتر من ناخوداگاه یاد فردین خدابیامرز و فیلم فارسی می افتم .
فرداد جان شما پسری اینطوری فک میکنی دختر خانومه میاد خونه گوشی رو برمیداره به دوستاش میگه واسه یه گارسون اینکار کرد واسه من چه کارا نمیکنه و شروع میکنه به خیالبافی و همین یعنی عشق !!!
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  این ویس کارد دو طرفه است و ممکنه بعدا" بضررت تموم بشه
بحث ویس پر کردن هم واسه اینه که تک تک ملاک هایی که گفت رو بیای خونه هزار بار گوش بدی و تو دوران نامزدی انجام بدی
مثلا گفته دوس دارم فلان لباس با فلان رنگ بپوشه منو فلان جاها ببره و .......... اصلا مهم نیس بعدا تمام این کارها رو واسش انجام بدی مهم اینه که در دوران نامزدی تو موقعیت های مناسب یا اون کار رو انجام بدی یا بگی واست انجام میدم!!!!!!!
مثال :
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  منکه ترجیح میدم واسه اولین بار بیرون رفتن طرفم یه هدیه بهم بده هر چند خیلی خیلی ارزون شاخه گل بهم بده اینجوری ادبش رو نشون میده و نشون میده انسان با احساسی
نگا الان یه نکته بسیار مهم رو مهتاب خانوم اشاره کردن و ما فهمیدیم!! خواستگار ایشون اصلا لازم نیس ایشون رو یه رستوران گرون ببرن یا یه هدیه گرون بگیرن چون تونستن این رو بفهمن یه گل کافیه و کار اون رستوران و هدیه گرون را انجام میده حتی اون رو آدم با احساسی هم نشون میده !! و این نکته نشان از باهوشی داماد و حتی بلوغ اقتصادیش داره!!!
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  صحبتهای دکتر فرهنگ نمیخونه.
صحبت های دکتر فرهنگ مال بچه سوسولاس!!!! برن گوش بدن کلیشه ای یاد بگیرن!!!

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  چون بهر حال در اینجور مواقع دادماد خیلی بیشتر حرف میزنه چون اومده خواستگاری
اونا که ویس پر نمیکنن شما قرار نیس بگی بدونن!!! بهترین داماد در مراسم خواستگاری اونه که خیلی کم حرف بزنه و بیشت از عروس حرف بکشه!!
باور کنین میتونین طوری در زندگی رفتار کنین که عشقتون رو ببرین پارک و اونجا بدونین از چه چیزهایی صحبت کنین که تاثیرش در حد سفر اروپا باشه !!!
این جمله رو باید طلا گرفت مرد با چشمش عاشق میشه زن با گوشش!!پس باید اول بدونیم از چی حرف بزنیم دوما ما باید انواع مدل لوازم آرایشی و تاثیرش رو صورت رو هم بلد باشیم!!! چون بودن کسایی که بلد نبودن ضرر کردن!!!
در آخر:
کلا انسانها موجودات قابل پیش بینیی هستن با یه جک میخندن با یه رفتار گریه میکنن!! مهم اینه که ما از لحاظ روانشناسی شخصیت کنترل گری داشته باشیم و تو مراسم خواستگاری و قضیه عشق و عاشقی چون انسانها اون رو برای بار اول به طور جدی تجربه میکنن ما رفتارهایی رو که قبلا واقعا جواب داده رو انجام بدیم حتی اگه عجیب باشه یا الکی!!!

کلا من حرفام مختص آقایونه و ۱۰۰ البته که یه خانوم این ها رو بخونه اصلا خوشش نیاد!!!

سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , setare1993
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  خودتان باشید
شما هر چقدر هم که بازیگر خوبی باشید، بالاخره یک روز لو می روید. پس سعی کنید خودتان باشید و دروغ نگویید. غلو هم نکنید. شما با ۲۵ سال سن نهایتا دو سال سابقه کار دارید. کسی از شما توقع بیل گیتس بودن ندارد. دخترها هم الکی کلاس نگذارند که هر روز ۲۰۰ تا خواستگار دارند، تابلو می شوند.
یه جوک هست که میگه تعداد پزشکهای مجرد شهر یک صدم تعداد دخترهای مجرد شهره. ولی همه دخترها یکی چند تا خواستگار سمج پزشک داشته ن Big Grin

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrline
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ق.ظ
آقا احسان حیفم اومد جواب ندم شما پیروز میشی چنین کسی که میخوای هست. یعنی همونی که میخوای باید مثل خودت باشه تو جامعه خیلی فراوانه از دختر ساده بگیر با گوششون عاشق آدمای ساده میشن. و کی بیدار شدن دقیقا یکی دو سال بعد میبینن ای خدا این پسره داشت دو سال پیش برام فیلم بازی میکرد از اون پولی که برای گارسون داد فکر میکرد خیلی دستو دل بازه ای دل غافل اون موقع چقدر مهربون بودو الان چرا نیست !!!!SmileSmileSmileSmileSmile باید واقعی بود خود خود خود واقعی بود اقا احسان فیلم دو ثانیه اش قشنگه بقیش......

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: A V A , nazanin_sh , shine , tayebe68 , کنکوری , ma.farshchian , HamedNet , zeinab.r , amineh89
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  آقا احسان حیفم اومد جواب ندم شما پیروز میشی چنین کسی که میخوای هست. یعنی همونی که میخوای باید مثل خودت باشه تو جامعه خیلی فراوانه از دختر ساده بگیر با گوششون عاشق آدمای ساده میشن. و کی بیدار شدن دقیقا یکی دو سال بعد میبینن ای خدا این پسره داشت دو سال پیش برام فیلم بازی میکرد از اون پولی که برای گارسون داد فکر میکرد خیلی دستو دل بازه ای دل غافل اون موقع چقدر مهربون بودو الان چرا نیست !!!!SmileSmileSmileSmileSmile باید واقعی بود خود خود خود واقعی بود اقا احسان فیلم دو ثانیه اش قشنگه بقیش......

ترانه خانوم دختر ساده کدومه!!! پسر میره خواستگاری مراسم خواستگاریش از روز قیامتش سختر نباشه آسونتر نیس!!! کی هستی از کجا اومدی اصل و نصبت و کارت خونت ماشینت (۱۰ سالپیش حتی میگفتن موبایلت!!!) و... بعدش مراسم سر بریدن!! اینقدر مهریه هزار قول و شرط دیگه!!!! همین دختر ساده با گفتن عزیزم مهریمو میخام میفرستت آب خونک خوردن!!!
فک میکنی زیادی شورش میکنم ولی بزار یه داستان بگم!! من سربازی بودم دوستم حمید رف خواستگاری و زن گرف ! خلاصه به ما خبر دادن تو عقد نامش ۲ تا بند نوشته شده از عهدنامه ترکمنچایم ننگین تر ۱/ حق طلاق با دختر خانومه ۲/ دقیقا قید شده فاصله محل زندگی دختر خانوم نباید بیشتر از ۵۰۰ متر با خونه باباش فاصله داشته باشه!!
حیف که نبودم نصیحتش کنم بعد سربازی دیدمش گفتم حمید شنیدم شوهر کردی!!......
حالا تو مراسم خواستگاری باید تا دندون مسلح بود!! یا مثل حمید بود ؟
در حالت بر عکسش من واسه ازدواج خواهرم محاله قبول کنم تا زمانی که برم حداقل ۱ هفته شبانه روز با داماد زندگی کنم(هزار تا آزمایش رو رد کنه) تا بعد قبول کنم چون هیچ راه دیگه ای واسه شناختنش نیست!!!! اینم نصیحتم واسه دخترا!!!!
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  فیلم بازی میکرد از اون پولی که برای گارسون داد فکر میکرد خیلی دستو دل بازه ای دل غافل اون موقع چقدر مهربون بودو الان چرا نیست !!!
کلا زندگی یه فیلمه!!! به این میگن هنر زندگی کردن!! و در ضمن این هنر قبل خواستگاری که نیس بعدشم ادامه داره!!
و اینم بگم یه زن در یک لحظه با یک کمی اشک ریختن میتونه بفرستته بالای دار!! و قدرتش بیش از این چیزها! با تحریک حسادتت به خواسته هاش برسه!! و هزار چیز دیگه ...

ارسال: #۱۰
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
البته این که فرمودید ۱۰ تومن انعام بدید رو باید گفت طرف یه تحقیق هم میره. دیگه فکر کنم دست و دل باز بودن در تحقیق هم مشخص بشه .
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  نه اینکه حواستان به گل قالی و مارک تلویزیون و پرده های قشنگ اتاق باشد.....
مگه اقایون به این چیزا هم توجه می کنن!Cool الان بگید مارک تلویزیون خونه قوم و خویشی که چند بارم رفتن یادشون نمیاد! صرفا به این دلیل که کلی نگرن. حالا خانمها ماشالله همه اینا یادشون میاد بازم چون جزئی نگر هستنShy مثلا از اقایون متراژ خونه و اینا رو بپرسید احتمالا یادشون می مونه..
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  چیزی که زیاد است، دختر خوب دم بخت.

......
برگرفته از: همشهری جوان
اعترافی واقع بینانه از طرف همشهری جوان!
توجه داشته باشدی نگفته چیزی که زیاد است پسر خوب!Big GrinTongue (شوخی کرد به اقایون برنخوره حالا!)
(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  زیبایی یک ارزش هست که وقتی یکی رو بار اول میبینی باعث میشه به دلت بشینه پس اگه طرف بار اول به دلت ننشست و به مرور زمان و با جلسات بیشتر ازش خوشت اومد پس مخلص کلام خوشکل نیس!!!

زیبایی با به دل نشستن دو تا قضیه جداگونه هست. یعنی اول این که زیبایی تعریف نسبی است و فرد به فرد فرق می کنه ضمن این که از جنس اقایون تا خانمها این تعریف متفاوت می شه. زیبایی در مورد اقایون چون با چشم عاشق می شن بیشتر مصداق پیدا می کنه.

ولی به دل نشستن رو فرض کنید شما یه بار یکی رو می بینید و طبق تعریف شما از زیبایی، فرد زیباست. حالا یه برخورد بد از اون شخص می بینید مطمئنا دیگه اون فرد به دل شما نمی شینه. یعنی به نظر من، به دل نشستن ترکیبی از زیبایی ظاهری و یه جورایی زیبایی خلق و خو و رفتار هست. البته نمی گم کسی که مثلا از نظر شما قیافه خوب یا جذابی نداره، صرفا به دللی اخلاقیات به دلتون یم شینه ولی لزوما یه فرد زیبا هم به دل شما نخواهد نشست.

ضمن این که کلا ظاهر بعد زا یه مدت عادی می شه. مثلا شما ممکنه یه دوست داشته باشید که وقتی برای اولین بار دیدینش براتون ادم جذابی از نظر قیافه نباشه ولی به مرور زمان اصلا دیگه قیافه زیاد به چشمتون نمیاد!

البته اینا صرفا نظر شخصی است ضمن این که دیدگاه ها در این مورد وابسته به جنسیت هم هست.
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  خلاصه به ما خبر دادن تو عقد نامش ۲ تا بند نوشته شده از عهدنامه ترکمنچایم ننگین تر ۱/ حق طلاق با دختر خانومه...
در عقد نامه کلا حق طلاق هست! دختر خانوم با اون امضاهایی که می کنن این حق رو میدن به اقایون! یعنی اگر اقا اینا رو امضا کنه، حق می شه واسه دختر خانوم.
این که اقا این حق رو داشته باشه، کاملا حقشه بعد اگر خانوم این حق رو داشته باشه می شه ننگینHuhDodgy

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , ایزدی , nazanin_sh , farnaz.sad , shine , tayebe68 , maryam*
ارسال: #۱۱
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  البته این که فرمودید ۱۰ تومن انعام بدید رو باید گفت طرف یه تحقیق هم میره. دیگه فکر کنم دست و دل باز بودن در تحقیق هم مشخص بشه .
تحقیق!!!؟ شوخی میکنین!! این روزا خونواده ها بچه هاشونو نمیشناسن!!!
آخه کدوم مامانی میدونه دخترش یا پسرش چن تا ایرانسل داره!!؟ تحقیق در حد این که بری جوابت میدن : آره چن ساله ت این محله هستن جدا بچشون اینقد بزرگ شده رفته خواستگاری !!!

ارسال: #۱۲
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
کلا حرفای شما خنده داره من میخونم از حرفات میخندم امشب روحیم شاد شد ....

ببینید سختگیری لازمه مخصوصا اگر طرفین شناختی از هم نداشته باشن باید سختگیری باشه ...

مثلا فک کنید طرف برای مهریه پوست بیاز نه یه کیلو نه دو کیلو فک کنم در حد تریلی بخواد اینم از طلا سختتره.

من قبول دارم همه چیز سخت شده ولی باید آقایون باور کنن خانما راه دیگه ای ندارن و خانما شکست بخورن نابود میشن ولی اقایون میتونن دوباره زندگی جدیدی شروع کنن جامعه برای آقایون حتی ازدواج مجدد دید بدی نداره این خانمه که اگر شکست بخوره دیگه ارزشی نداره.....

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: farnaz.sad , shine , morweb , alma1988
ارسال: #۱۳
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  البته این که فرمودید ۱۰ تومن انعام بدید رو باید گفت طرف یه تحقیق هم میره. دیگه فکر کنم دست و دل باز بودن در تحقیق هم مشخص بشه .
تحقیق!!!؟ شوخی میکنین!! این روزا خونواده ها بچه هاشونو نمیشناسن!!!
آخه کدوم مامانی میدونه دخترش یا پسرش چن تا ایرانسل داره!!؟ تحقیق در حد این که بری جوابت میدن : آره چن ساله ت این محله هستن جدا بچشون اینقد بزرگ شده رفته خواستگاری !!!
البته بستگی داره کدوم شهر باشید! شهرهای کوچیکتر آمار میدن براتون مثل هلوBig Grin امار خودش که هیچی امار جد و ابادش رو هم میدن.
شهرهایی مثل تهران شاید این طوری باشه که شما می گید.

و البته محقق باید ادم کار بلدی باشه که بدونه از هر کسی چی بپرسه و چطور بپرسه. طرف میره می پرسه این خونواده چطورن؟ اونا هم میگن خوبن! خب این شد سوال مثلا؟! بعد هم بستگی داره از کی بپرسید. مطمئنا دوست شما یا همکار یا همکلاسی شما نمیگه این قدر بزرگ شده که... کافیه طرف چند تا دوست نزدیک داشته باشه.
اینی که شما فرمودید بیشتر برای همسایه و هم محلی هست.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۱۴
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  کلا حرفای شما خنده داره من میخونم از حرفات میخندم امشب روحیم شاد شد ....

ببینید سختگیری لازمه مخصوصا اگر طرفین شناختی از هم نداشته باشن باید سختگیری باشه ...

مثلا فک کنید طرف برای مهریه پوست بیاز نه یه کیلو نه دو کیلو فک کنم در حد تریلی بخواد اینم از طلا سختتره.

من قبول دارم همه چیز سخت شده ولی باید آقایون باور کنن خانما راه دیگه ای ندارن و خانما شکست بخورن نابود میشن ولی اقایون میتونن دوباره زندگی جدیدی شروع کنن جامعه برای آقایون حتی ازدواج مجدد دید بدی نداره این خانمه که اگر شکست بخوره دیگه ارزشی نداره.....

بله ! در واقع در قالب طنز خواستم به در بگم دیوار بشنومه!! بگم پسرا چیکار کنن تا دخترا یاد بگیرن!!! تمام رفتارهایی که من نوشتم جز نامردی تمام چیزی نیس ولی حیف که مجبوریم انجام بدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  و البته محقق باید ادم کار بلدی باشه که بدونه از هر کسی چی بپرسه و چطور بپرسه. طرف میره می پرسه این خونواده چطورن؟ اونا هم میگن خوبن! خب این شد سوال مثلا؟! بعد هم بستگی داره از کی بپرسید. مطمئنا دوست شما یا همکار یا همکلاسی شما نمیگه این قدر بزرگ شده که... کافیه طرف چند تا دوست نزدیک داشته باشه.
اینی که شما فرمودید بیشتر برای همسایه و هم محلی هست.
تنها راهش اینه داداشا رو بفرستن یه هفته با آقا دامادد زندگی کنه!!
بهتون یاد میدم چن تاشو !! اینا راه واقعی شناختن جون امروزیه!!! مختص دوران نامزدیه!!
تو سرویس نما ایرانسل بزارینش تو دوستان بعد هر جا که میره آنی تو سایت میبینین دروغ میگه یا نه!!
لپتابش دستتون افتاد سریع یاد بگیرین چطور یوزر پس فیسبوکشو همه رو در بیارین!!
یه شماره جدید بخرین به اسم دختر تو گوشیش سیو کنین سریع جواب میده!! باور کنین بهتره که به دوستتون بگین بهش زنگ زنه امتحانش کنه چون میره با اون ازدواج میکنه!!
برین تو گوگل histori جست جوی سرچ ۱۰ سال پیششم بهتون میده که تو چه فکری بوده !!!
تا اومد نشس یاد بگیرین سریع یه بک آپ از کل گوشیش بگیرین تو کامپیوتر!! هزار جور اطلاعات توشه شماره دشمنشم میتونین پیدا کنین!!
نه اینکه بیفتین تو درو همسایه که عمرا بشناسینش!!

ارسال: #۱۵
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  به فرض رفتیم histiry رو در اوردیم خوب معلموه چیا سرچ کرده فقط دانلود جزوه های آموزشی دیگه مگه غیر از اینه....
شما بگو من بد میگم ولی برو نگاه کن !! خداییش اگه شوخی نکردین واقعا شما خیلی خوشبین هستن!! فقط دنبال جروه آموزشی!!! مرسی کلی خندوندینم!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۰۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۱۰ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۳۸ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی کتاب "راز طراحی سایت بدون کدنویسی در کمتر از ۷ روز" ap2co ۰ ۲,۲۱۱ ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ap2co
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۰۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۳۷ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۷۹۵ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۷۹۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani
  فروش تعدادی کتاب کنکوری و دانشگاهی festival ۰ ۱,۵۵۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: festival
  نکات کلیدی در چاپ کاتالوگ (قسمت اول) melinaa ۰ ۱,۷۵۹ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: melinaa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close