زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۵۱
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ)overactive نوشته شده توسط:  سلام، به نظر شما با تراز ۵۰۰۸ نرم افزار امیدی به قبولی تو واحدهای ساری، بابل، آمل یا پردیس ساری هست؟!!
یکی رو می شماسم با تراز تقریبا ۴ هزار و خوردی قبول شد.بابل. پارسال. تو تکمیل ظرفیت. آره قبول میشی
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maskot
ارسال: #۱۵۲
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط maskot.)
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)hps نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من با تراز ۵۰۱۹ این انتخای رو انجام دادم به نظر شما قبول می شم ؟Huh

علوم و تحقیقات گیلان
بوئین زهرا
بابل
علوم و تحقیقات آبت الله آملی
ساری
علوم و تحقیقات مازندران
زنجان
علوم و تحقیقات زنجان
علوم و تحقیقات اردبیل
گرمی
ببین ترازت با اخرین نفر قبولی تو اون رشته چقدر اختلاف داره اگه زیاد باشه نه اگه زیر ۵۰۰-۶۰۰ تا باشه باید منتظر بمونی شاید قبول بشی همه چی بستگی داره دانشگاه ازاد چقدر تراز ها رو پایین بیاره البته با شرایط امثال فکر نکنم دیگه از ۵۰۰-۶۰۰ تا کمتر بشه اونم تو دانشگاه های سطح پایین تر البته بازم نمیشه با اطمینان گفت شاید بازم دانشگاه ازاد یه سوپرایز اساسی برا همه داشته باشه و یه حال اساسی به همه دادRolleyes
توکلت باشه به خدا ایشا... قبولی
۱
۰
ارسال: #۱۵۳
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ)mohammad_god نوشته شده توسط:  سلام دوستان

بنده یه کارت اعتباری تکمیل ظرفیت برای یکی از آشنایان خریدم که گویا به شرایط ایشون نمی خوره اگه از دوستان کسی هنوز کارت اعتباری نخریده به بنده اطلاع بده .
با تشکر

ببخشدی شرایط ایشون مگه چی هست؟اگر دانشجوی ازاد باشید نمیشه شرکت کرد؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ب.ظ
با تراز ۵۳۴۶ و سهمیه بسیجی که آخرین تراز فردوس تکمیل مهر ۵۷۶۵ بود آیا قبول میشه شد با نه ؟

اگه کارنامه های هوش مصنوعی سالهای قبل رو هم داشته باشید بذارید ممنون میشم

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۴
ارسال: #۱۵۵
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۵۷ ق.ظ
داداشای گل من من ۶ سال عضو بسیج فعل بودم یکی از دوستام گفت داری ارشد امتحان میدی از سهمیت هم استفاده کن من خودم برات کد داوطلبی بسیجو میگیرم اصلا به سهمیه فکر نمیکردم ۲ روز مونده بود به ثبت نام بهم یه شماره داد گفت موقع ثبت نام تو فیلدش پر کن شما جای من بودید استفاده نمیکردید یعنی من گناه کردم؟ پدرم که جانباز ۷۵% نبود که داداش من حالا شما هم مارو بکوبید اشکال نداره
۰
۷
ارسال: #۱۵۶
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)mohammad_god نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)vahid2068 نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۸ ق.ظ)majidh نوشته شده توسط:  سلام دوستان من ترازم تو گرایش نرم افزار شده ۵۲۹۰ سهمیه بسیج هم دارم آیا تو دانشگاه های بابل ساری آمل شانس قبولی دارم؟
تورو خدا منو از استرس در بیارید.
با تشکر

ببخشین اونوخ این سهمیه بسیج دیگه از چه نوعشه ؟!!!!Blush

یه تعداد داوطلب که بسیجی فعال دارن شانس قبولیشون حتی با درصدهای کمتر از یه عده که بسیجی فعال ندارن ،به نسبت قابل توجهی بالا میره.تازه سربازیشونم می افتند شهر خودشون از صبح تا ظهر خدمت می کنن و ناهار رو هم خونه ی خودشونن و از دستپخت مامانشون لذت میبرند تازه کلی هم کسری دارند.تازه توی استخدام هم سهمیه دارن(به همین ترتیبی که عرض کردم تقریبا همه جا) .
خدایا شکرت که من بسیجی نیستم .Dodgy

دقیقا ۳ سال پیش که سطح قبولی ترازها خیلی از امسال بالاتر بود یکی از دوستان بنده با تراز ۵۳۰۰ و سهمیه بسیج قبول شد در صورتی که اون موقع ها ۵۷۰۰ هم جایی قبول نمی شد .

بسجی ها همه جا قبولند یا باید پولدار بود بری اروپا و آمریکا یا تو ایران پارتی (بسیجی) داشته باشی دیگه مشکلت حله

چقدر بعضی ها با افتخار میگن سهمیه داریییییییییییییییییییییییییییییم

!!!!!!!!!!!!!!!!

من نزدیکه ۱۰ سال بسیجی فعال دارم ولی خداییش اصلا هیچ موقعی ازش تو ورودی یونی استفاده نکردم بسیج و نهی نمیکنم ولی خیلی ظلم بزرگیه این سهمیه رو گذاشتن نو ورودی یونی هم شان دانشگاه آزاد پایین اومده و هم اونای که دنبال علم هستند و نه مدرک از ادامه تحصیل تو آزاد دلسرد شدند من خودم ۲ سال به خاطر این موضوع ارشد آزاد شرکت نکردم!
ادعای اسلامی بودن داره آزاد ولی راه اسلام و عدالت اسلامی رو نمی ره اونم تو جبهه علم
اونای هم که با سهمیه میان مقصر نیستند این سیاست اشتباه یونی آزاده
امیدوارم همه موفق بشن و عدالت برقرار بشه
۲
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی
ارسال: #۱۵۷
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ق.ظ، توسط maskot.)
دوستان امروز اخرین روز ثبت نامه هر کی ثبت نام نکرده بجنبه فقط بچه خوب باشید انتخاب اول رو بابل نزنیدBig Grin
۲
۰
ارسال: #۱۵۸
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ، توسط virtual girl.)
چه عطری تو فضا پیچیده ! ماشالا جو بسیجی وار هست ! برادرا خدا قوت خخخخخخ

امیدوارم همین یونی قبول شم برم .... البته الان اعتماد به نفس کاذب بهم دست داده ! وگرنه قبول نمیشم !
خسته شودم ... دلم درس و دانشگاه میخواد خو Sad

۲
۰
ارسال: #۱۵۹
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
بچه ها تراز میبد چنده؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۶۰
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)radrad نوشته شده توسط:  بچه ها تراز میبد چنده؟؟؟؟
پارسال تکمیل مهر ۵۸۱۵ ولی واسه بهمن رو نمیدونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: radrad
ارسال: #۱۶۱
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
سلام با تراز ۴۸۰۰ توتکمیل ظرفیت از جاههای که انتخاب کردم کجارو قبول میشم ؟ با تشکر
انتخاب ۱) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد مشهد - کد: ۱۱۱
انتخاب ۲) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات آذربایجان شرقی - کد: ۲۳۶
انتخاب ۳) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات خراسان رضوی - کد: ۶۱۷
انتخاب ۴) مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی - کد: ۴۱۰۲۱ واحد مشهد - کد: ۱۱۱
انتخاب ۵) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد علوم و تحقیقات اصفهان - کد: ۵۶۸
انتخاب ۶) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد یزد - کد: ۱۰۵
انتخاب ۷) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد ساری - کد: ۲۰۸
انتخاب ۸) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد شبستر - کد: ۱۹۵
انتخاب ۹) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ واحد کرمان - کد: ۱۰۸
انتخاب ۱۰) مهندسی کامپیوتر- نرم افزار - کد: ۴۱۰۰۲ پردیس علوم و تحقیقات سیستان و بلوچستان - کد: ۶۳۰
۱
۰
ارسال: #۱۶۲
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ق.ظ)maskot نوشته شده توسط:  دوستان امروز اخرین روز ثبت نامه هر کی ثبت نام نکرده بجنبه فقط بچه خوب باشید انتخاب اول رو بابل نزنیدBig Grin
دوست عزیز انتخاب اول شرط نیست ممکنه یکی بابل رو انتخاب دهم زده باشه ولی چون ترازش بیشتر از اونی باشه که بابل رو اول انتخاب کرده قبول بشه.

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۲
۰
ارسال: #۱۶۳
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ق.ظ)maskot نوشته شده توسط:  دوستان امروز اخرین روز ثبت نامه هر کی ثبت نام نکرده بجنبه فقط بچه خوب باشید انتخاب اول رو بابل نزنیدBig Grin
دوست عزیز انتخاب اول شرط نیست ممکنه یکی بابل رو انتخاب دهم زده باشه ولی چون ترازش بیشتر از اونی باشه که بابل رو اول انتخاب کرده قبول بشه.
تف به این شانس کی قانون رو تغییر دادن خوب عیب نداره دوستان با تراز بالای ۵۵۰۰ بابل نزنین خوب Big GrinHeart
حالا از شوخی گذشته یکی که اطلاع کامل داره می تونه کمی راجب نحوه گزینش دانشگاه ازاد توضیح بده من قبلنا که یادمه می گفتن اول انتخاب اول همه رو بررسی می کنن بعد انتخاب دوم همه رو مثلا واحد بابل اگه ۳۰۰ نفر انتخاب اول زده باشن بینشون بالاترین تراز ها رو می گیرن و تو واحد های دیگه هم همینطور بعد میرن سراغ انتخاب های بعد مثل اینکه اشتباه می کردیمConfused یکی توضیح بده ممنون میشیم
۱
۰
ارسال: #۱۶۴
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ
(۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)maskot نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  
(17 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ق.ظ)maskot نوشته شده توسط:  دوستان امروز اخرین روز ثبت نامه هر کی ثبت نام نکرده بجنبه فقط بچه خوب باشید انتخاب اول رو بابل نزنیدBig Grin
تف به این شانس کی قانون رو تغییر دادن خوب عیب نداره دوستان با تراز بالای ۵۵۰۰ بابل نزنین خوب Big GrinHeart
حالا از شوخی گذشته یکی که اطلاع کامل داره می تونه کمی راجب نحوه گزینش دانشگاه ازاد توضیح بده من قبلنا که یادمه می گفتن اول انتخاب اول همه رو بررسی می کنن بعد انتخاب دوم همه رو مثلا واحد بابل اگه ۳۰۰ نفر انتخاب اول زده باشن بینشون بالاترین تراز ها رو می گیرن و تو واحد های دیگه هم همینطور بعد میرن سراغ انتخاب های بعد مثل اینکه اشتباه می کردیمConfused یکی توضیح بده ممنون میشیم
پیام روابط عمومی : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱

تراز مهم است چون انتخابهای شما همزمان بررسی میشود

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۱
۰
ارسال: #۱۶۵
۱۷ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
دوستان کسی میدونه من که رشته کارشناسیم علوم کامپیوتر بوده و با توجه به فایل پیوست پیش نیاز درس ها رو یعنی سیستم معماری پایگاه رو در کارشناسی پاس کردم تو ارشد بازم بهم جبرانی میخوره یا نه؟
ریاضی مهندس نداشتیم.ریاضی عمومی ۱ و ریاضی عمومی ۲ داشتیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۹,۵۶۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۵۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۰۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۹۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۳۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۹۳۴ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۱۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close