زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۴۲۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
سلام به همگی

منم انتخاب اولم قبول شدم Tongue نرم شیراز /پرسیدم میگن هییت علمی دانشگاه شیرازن اکثرا !!
هرچند من واسه دولتی امید دارم انشاالله .حالا نمیدونم چه کنم ! اخه تاکنکور۱۱ روز دیگه مونده اگه خدای نکرده زبونم لال Big Grin خ خوب ندم کنکور اصلی رو اینم از دستم میره ! چکار کنم خداااااBlush
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۲۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)مصطفی۲۳ نوشته شده توسط:  سلام به همگی

منم انتخاب اولم قبول شدم Tongue نرم شیراز /پرسیدم میگن هییت علمی دانشگاه شیرازن اکثرا !!
هرچند من واسه دولتی امید دارم انشاالله .حالا نمیدونم چه کنم ! اخه تاکنکور۱۱ روز دیگه مونده اگه خدای نکرده زبونم لال Big Grin خ خوب ندم کنکور اصلی رو اینم از دستم میره ! چکار کنم خداااااBlush

منم انتخاب اول قبول شدم. اراک نرم افزار..اما نمیدونم برم یا نه
من واسه هفته دیگه کنکور سراسری خیلی خوندم احتمال میدم اون قبول بشم
اما اگه نشم اینم از دستم پریده و ی ترم عقب میوفتم
ولی خوب یک میلیون و دویست هم خیلیه چون اگه سراسری قبول شم آزادو ول میکنم
واقعن موندم چیکار کنم :|HuhHuhHuhHuhHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۲۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ب.ظ
سلام
ضمن تبریک به دوستانی که قبول شدن و آرزوی موفقیت برای عزیزانی که انشاا... سال بعد قبول میشن
ممنون میشم دوستانی که قبول شدن و مایل به اعلامش هستند در بخش قبول شدگان تاپیک مجزا ایجاد بفرمایند و قبولیشون رو به همراه کارنامه شون و ذکر "تکمیل ظرفیت" در عنوان و طبق قالب تاپیکهای اون بخش اطلاع رسانی بفرمایند تا دوستان سالهای بعد هم بتونن از نتایج این دوستان برای انتخاب هاشون استفاده کنند

پیشاپیش از همکاری دوستان ممنونم
انشاا... برای همتون خیر در پیش هست
: )
۱
۰
ارسال: #۴۲۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
سایت واحد الکترونیکی مبلغ شهریه نزده
یکی راهنماییم کنه ارزش داره برم الکترونیکی یا بمونم برای سراسری وازاد۹۳
شهریه واحد الکترونیکی چقدر ه
۰
۰
ارسال: #۴۲۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط mahdyar9.)
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / واحد بردسیر ۴۹۱۱ ۴۸۹۶ ۱۵۰ ۱۵۸ قبول
۰
۰
ارسال: #۴۲۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ
منم پردیس علوم و تحقیقات اردبیل نرم افزار قبول شدم.
برم یا نرم؟

Angelنبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد بلکه دیر یا زود برد با آن کسی است که بردن را باور دارد Blush
۰
۰
ارسال: #۴۲۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۱ ب.ظ)tahmineh joneidi نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)مصطفی۲۳ نوشته شده توسط:  سلام به همگی

منم انتخاب اول قبول شدم. اراک نرم افزار..اما نمیدونم برم یا نه
من واسه هفته دیگه کنکور سراسری خیلی خوندم احتمال میدم اون قبول بشم
اما اگه نشم اینم از دستم پریده و ی ترم عقب میوفتم
ولی خوب یک میلیون و دویست هم خیلیه چون اگه سراسری قبول شم آزادو ول میکنم
واقعن موندم چیکار کنم :|HuhHuhHuhHuhHuh
منم وضعیتم مث شماس خانم جنیدی
مطمینی باید ۱/۲۰۰ بدیم الان ؟ اخه سراسری هم ریسک داره مخصوصا من که ای تی هستم من شاید ثبت نام کردم که دیگه استرس نداشته باشم راحت بخونم وامتحانوبدم ۱۷ / Rolleyes ولی ۱/۲۰۰هم کم پولی نیس !خدا مصلحتو بزار جلو رومون Rolleyes
۲
۰
ارسال: #۴۲۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ
سلام منم طراحی و تولید نرم افزار کرمان در اومدم Confused کسی اطلاعاتی داره از این دانشگاه؟ ب احتمال قوی نرم

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
۰
۰
ارسال: #۴۲۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ
منم پردیییس قزوییییین
۰
۰
ارسال: #۴۳۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)مصطفی۲۳ نوشته شده توسط:  سلام به همگی

سلام.تبریک میگم.میشه بگید تراز آخرین فرد قبولی واسه نرم شیراز چند بوده؟مرسی
۰
۰
ارسال: #۴۳۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
بچه ها کسی که شماره پرونده و داوطلبی نداره چه کنه؟؟؟؟؟ یعنی گم کرده باشه

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
۰
۰
ارسال: #۴۳۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ
منم انتخاب اولم شهر خودمون قبول شدم علوم تحقیقات خراسان جنوبی
۰
۰
ارسال: #۴۳۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
سه شنبه و چهارشنبه ۸ و ۹ بهمن آقالی اقبالی گفت:

پرینت
ایمیل

توضیحات
دسته: اخبار
نمایش از یکشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷

به گزارش سایت حوزه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دامغان، از امروز ثبت نام کارشناسی ارشد آغاز شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ناصر اقبالی در نشست مطبوعاتی که صبح امروز برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: ثبت نام کارشناسی ارشد با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ازساعت ۱۱ امروز آغاز می شود.

وی با بیان این که داوطلبان با مراجعه به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام کنند، افزود: هر داوطلب می تواند ۲۰ رشته /محل را انتخاب و در سایت ثبت کند.

اقبالی ادامه داد: این آزمون در ۳۱ حوزه امتحانی برگزار می شود و داوطلبان می توانند حوزه امتحانی خود را با توجه به نزدیکی محل زندگی و کار خود انتخاب کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه داوطلبان فقط از یک مجموعه امتحانی می توانند انتخاب و تعیین رشته کنند، تصریح کرد: آزمون کارشناسی ارشد در روزهای ۸، ۹ و ۱۰ خرداد ماه سال ۹۳ برگزار خواهد شد.

وی درباره شرایط ثبت نام فارغ التحصیلان دوره های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: داوطلبان باید معدل کل حداقل ۱۷ داشته باشند و جزء ۱۰ درصد فارغ التحصیلان برتر بر اساس تعداد ثبت نام شدگان محل دانشگاهی در رشته مربوطه و در سال ورود باشند.

اقبالی افزود: این دسته از داوطلبان باید دوره کارشناسی خود را ظرف مدت هشت نیمسال و فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ناپیوسته ظرف مدت چهار نیمسال دوره های تحصیلی را به پایان رسانده باشند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه رشته های انتخابی داوطلبان باید هم نام و متجانس با رشته تحصیلی دوره کارشناسی باشد، خاطر نشان کرد: فارغ التحصیلان واجد شرایط این دوره در هر سال تحصیلی تنها برای یکبار می توانند از این امتیاز استفاده کنند.

وی ادامه داد: زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دوره های بدون آزمون هفته اول اسفندماه سال جاری خواهد بود.

* زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد از ساعت ۱۱ امروز یکشنبه در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اعلام می شود.

وی خاطر نشان کرد: پذیرفته شدگان باید روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۸ و ۹ بهمن ماه به واحدهای پذیرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت نام قطعی خود اقدام کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به تحصیل پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت را نیمسال دوم سال جاری عنوان کرد و افزود: پذیرفته شدگان می توانند در همین نیمسال مشغول به تحصیل شوند.

* زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته

اقبالی گفت: اسامی پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته وناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۰ بهمن ماه اعلام می شود و متقاضیان با مراجعه به سایت
از وضعیت خود مطلع شوند.

وی با بیان اینکه ثبت نام برای رشته های کاردانی بدون آزمون همچنان ادامه دارد، افزود: افراد می توانند با ثبت نام در سایت
، ۲۴ ساعت بعد به واحد دانشگاهی برای ثبت نام قطعی مراجعه کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کر د: داوطلبان تمامی مقاطع در صورت مواجه شدن با هر سوال یا ابهامی می توانند با کارشناسان بخش مجازی ارتباط برقرار کنند و از طریق سایت
و یا
سوالات خود را مطرح کنند.
۱
۰
ارسال: #۴۳۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ب.ظ
یکی راهنماییم کنه ارزش داره برم الکترونیکی یا بمونم برای سراسری وازاد۹۳
شهریه واحد الکترونیکی چقدر ه
۰
۰
ارسال: #۴۳۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ)leila taghizade نوشته شده توسط:  
(06 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)مصطفی۲۳ نوشته شده توسط:  سلام به همگی

سلام.تبریک میگم.میشه بگید تراز آخرین فرد قبولی واسه نرم شیراز چند بوده؟مرسی

سلام / مچکرم Shy نمره اخرین فرد قبولی ۵۷۸۴ رتبه اخرین نفر قبولی : ۶۸
از کم و کیف دانشگاه شیراز اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم بگین
good-wishes، در تاریخ ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوستان عزیز !
خودتون نگاه کنید چقدر ارسالهاتون درهم و برهم شده !!!
ما اگر چیزی میگیم برای راحتی کار خودتون هست الان سوالاتی هست که فقط چون همتون دارید همه چیز رو در این تاپیک میگید کاربر مجبور شده چند بار بپرسه .

لطفا خودتون طبق نظم پیش برید تا همه بتونید از راهنمایی هم استفاده کنید .
سوالاتتون رو در تاپیک مجزا در همین بخش بپرسید
فقط مواردی که به هم مربوطه رو در یک تاپیک بپرسید
قبولیتون رو در تاپیک جدا اعلام کنید . اگر مشاوره میخواهید تاپیک جدا بزنید

خدا شاهده قصد سخت گیری در کار نیست .
فقط بالاخره شمایی که به اینجا مراجعه میکنید باید بتونید نتیجه ای بگیرید .
آخه دوستان اینطوری که نمیشه Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozide , guest12

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۰۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close