تالار گفتمان مانشت
ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - arshad2013 - 23 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ

سلام دوستان

با توجه به خبر درج شده در خبرگزاری ها در تاریخ : ۱۳۹۲ بیست و هفتم مهر با عنوان " جزئیات مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی " لینک خبر :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تا الان باید ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد شروع می شد چرا به تاخیر افتاده است ؟ کسی از تاریخ شروع ثبت نام خبر داره ؟

و با توجه به این تیکه از خبر [undefined=undefined]"این مرحله از پذیرش دانشجو در سایر رشته ها بستگی به اعلام نیاز واحدهای دانشگاهی دارد، در مرحله دوم تکمیل ظرفیت، واحدهای دانشگاهی پس از محاسبه میزان ظرفیت نسبت به تکمیل ظرفیت اقدام می کنند." [/undefined]

فکر کنم این مرحله مثل تکمیل ظرفیت اول نباشه و همه واحد ها اعلام نیاز خواهند کرد .

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - mrt69 - 23 آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ب.ظ

لینک خبرشو ندارم ولی توی یه جا خوندم یکی از مسئولای دانشگاه ازاد گفته بود دی ماه برگزار میشه

اصولا باید اکثر واحد ها از جمله واحد های تهران - قزوین - کرج - دماوند و.... هم بگیره

ولی بازم کار دانشکاه ازاد حساب کتاب نداره یه وقت دیدی اصلا برگزار نکرد یهو دیدی مثل تکمیل اول شد ولی امیدوارم واحد های خوبم پذیرش کنن و با ظرفیت بالا هم دانشجو بگیرن

RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - good-wishes - 24 آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۱۸ ب.ظ

اخبار تکمیل ظرفیت اینجا :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اطلاع رسانی میشه

آخرین خبر هم همونطور که دوستان گفتند دی ماه هست اما تاریخی هنوز مشخص نشده

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - hadirr - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ

سلام دوستان
آخرین خبر این که نیمه دی ماه تکمیل ظرفیت شروع میشه بعد ثبت نام دکتری آزاد
اینم لینک خبر:

اکثر واحد ها اعلام نیاز کردن فقط باید دانشگاه آزاد مجوز جذب دانشجو رو بده
فقط امیدوارم مثل مهر نباشه!
SadSadSad

RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - good-wishes - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اینم لینک خبر:

البته من هم بر اساس همین خبر که شما آدرس دادید و صبح اینجا :
ثبت شد و با تایید صحبت دوستان گفتم دی و تاریخ دقیقی مشخص نشده

اما اونجا "نیمه دی" ننوشته !

RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - hadirr - 25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ

(۲۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(25 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اینم لینک خبر:

البته من هم بر اساس همین خبر که شما آدرس دادید و صبح اینجا :
ثبت شد و با تایید صحبت دوستان گفتم دی و تاریخ دقیقی مشخص نشده

اما اونجا "نیمه دی" ننوشته !
من بر اساس استدلال خودم گفتم
چون گفته ۳۰ آذر ثبت نام دکتری بعدش حداقل یه هفته ثبت نام هستش یه هفته هم دانشگاه آزاد تمدید میکنه میشه حدودا نیمه دی

ولی با این وجود خدا کنه فقط مثل مهر نباشه

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - aminomidi - 04 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد ۹۲ آزاد از نیمه دوم دی ماه
فرایند ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد از نیمه دوم دی ماه آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، فرایند ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال ۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی نیمه دوم دی ماه سال جاری در سامانه ثبت نام مرکز آزمون به نشانی
آغاز می شود.

پذیرش داوطلبان شرکت کننده در این فرایند، بهمن ماه صورت می گیرد و پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی جاری به کلاسهای درس می روند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - negar.v - 05 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ب.ظ

خدا کنه همه واحد ها باشند مثل پارسال ترازا هم مثل پارسال تا ۶۰۰ تا پایین بیاد

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد ۹۲ - مرحله دوم (بهمن) - genius - 07 دى ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد مرحله دوم از فردا یکشنبه ۸ دیماه شروع میشه.بنظرتون کسایی که قبلا قبول شدن و ثبت نام نکردن میتونن شرکت کنن؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhHuh

لینک صحت خبر»

البته این خبر رو تو خود سایت روابط عمومی دانشگاه آزاد زده

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - arashmobileboy - 08 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ

فعلا که تو سایتش خبری نیست

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - hadirr - 08 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ

سلام
الان ثبت نام شروع شد و کلیه شرکت کنندگان در جلسه آزمون میتونند شرکت کنند و همه واحد ها و پردیس ها بودند به جز تهران

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - مورتن - ۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ

نخیر بی مصرفها. از تهران خبری نیست.

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - sahabie_tahna - 08 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۰ ب.ظ

رسم این بوده که سالهای پیش،تهران برای کسایی که انتخاب اولشون در ثبت نام بوده بررسی میشده.به نظرتون امسالم اینجوریه ؟

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - مورتن - ۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

یعنی همون کد سابق رو بزنه آدم . منکه ثبت نام نمیکنم یکی تو فرمش کد رو بزنه ببینه شرحی چیزی میاد به منم خبر بده

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد - sahabie_tahna - 08 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ب.ظ

ن منظورم اینه خود دانشگاه مورد نظر برداره؟ غیر ممکنه