زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۹۱
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
الان من که توی مجموعه امتحانی مهندسی کامپیوتر کنکور دادم میتونم هم از گرایش هوش مصنوعی و هم از گرایش نرم افزار توی تکمیل طرفیت انتخاب کنم ؟

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ق.ظ)hps نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  از دوستان کسی میدونه تراز آخرین نفر قبولی واحد زنجان پارسال در تکمیل ظرفیت دوم (بهمن ماه) چقدر بوده؟
من کارنامه ها رو نگاه کردم ولی تراز زنجان رو در تکمیل ظرفیت پارسال نندیدم.ممنون میشم اگه کسی جواب بده

سلام ۵۲۱۹

یه چیزی که امسال به ضررمون شده اینه که سال پیش یه سری رو توی تکمیل ظرفیت اول گرفتن شانس اونایی که ترازهای پایینی داشتن بیشتر بود اما امسال چون مهر دانشگاه ها تکمیل اعلام نکردن همه موندن واسه این تکمیل ظرفیت و من فکر می کنم متاسفانه زیاد ترازها پایین نمیاد و امید قبولیمون کمتره Sad
دوست عزیز اگه دقت کنی تراز مهر امسال شبیه تراز تکمیل ظرفیت اول پارسال بود حتی پایین تر از اون.پس امیدوار باش

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۹۳
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ب.ظ، توسط avril22.)
سلام بچه ها ایشالا که همتون همون جایی که می خواین قبول بشید Rolleyes
یه سوال داشتم به نظرتون بین پردیس علوم تحقیقات قزوین و دانشگاه گرمسار کدوم از لحاظ مدرک معتبرتره؟ آخه اولی پردیس هستش و تازه تاسیس ،اما دومی واحد مستقل هست، (واسه رشته ی آی تی ) مرسی دوستانShy
۰
۰
ارسال: #۹۴
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  یه سوالHuh
توی ازاد گزینش به این صورته که انتخاب اول همه رو چک میکنن بعد میرن سراغ انتخاب های دیگه؟؟؟

نه.به این صورته که اول میان همه رو به ترتیب تراز هاشون از بالاترین به پایین ترین مرتب می کنن.(توی همه ی گرایش ها)بعدمیان انتخاب اول نفر اول رو که ترازش از همه بالاتره رو نگاه می کنن.مثلا فلان دانشگاه.اگه جا داشت بر می دارن و دیگه به انتخاب های بعدیش نگاه نمی کنن و میرن سراغ نفر دوم از اون گرایش.اگه جا نداشت میرن سراغ انتخاب دومش توی اون گرایش خاص.اون دانشگاه رو بررسی می کنن اگه جا داشت دو باره و... و اگه جا نداشت بازم مثل قبل. این طوری هی ادامه میدن تا این که ظرفیت پذیرشی که برای همه ی دانشگاه ها اختصاص داده شده پر بشه.
درسته دوستااان؟

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
۰
۰
ارسال: #۹۵
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)vaka نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ)Imehrdad نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید!!
من در مرحله اول علوم وتحقیقات اصفهان قبول شدم ، بعد چون بچه یزد بودم تکمیل ظرفیت زدم واحد یزد و قبول شدم و رفتم ثبت نام و کلاس و حالا میتونم تو این تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟ و بزنم علوم و تحقیقات یزد؟
سلام......
آخه دوست عزیز تراز یزد و علوم و تحقیقاتش که از علوم و تحقیقات اصفهان کمتره.پس چرا شما که بچه یزدی،همون زمان انتخاب رشته برای آزمون،اول یزد و علوم و تحقیقاتش را نزدی و اصفهان را زدی؟

به خدا من اگر جای مسئولان دانشگاه آزاد بودم اولا هزینه کارت اعتباری ثبت نام را دو-سه برابر کارت اعتباری ثبت نام آزمون می کردم که هرکس واقعا می خواد بره دانشگاه بیاد و تکمیل شرکت کنه و الکی کارت اعتباری نگیره و ثانیا کسانی که در مرحله اعلام نتایج و تکمیل اول قبول شدند و نرفتند ثبت نام را از ثبت نام در مرحله دوم تکمیل ظرفیت محروم می کردم.
خب کسانی که مرحله اعلام نتایج قبول شدن استثنا هستند در صورتی که مثلا دولتی یا غیرانتفاعی قبول شده باشن و بخوان برن اونجا ثبت نام کنند چون نتایج دولتی و آزاد را با هم می زنند.ولی برای تکمیل ظرفیت کسی باید شرکت کنه که واقعا می خواد بره دانشگاه.حتی اگر می خواد هر ۱۰تا انتخاب را انجام بده واقعا اگر هر کدوم را قبول شد بره ثبت نام نه اینکه بگه انتخاب های آخر مثلا شهر دور می زنم و اگه قبول بشم نمی رم.

یه راهکار دیگه ای هم که هست اینه که مرکز آزمون زمانی که از واحدها ظرفیتشون را می پرسه زمان اعلام نتایج دو برابر ظرفیت را برای هر واحد بصورت ذخیره قبول کنه و در صورتی که ترازهای بالاتر نرفتند ثبت نام،ذخیره ها بتونند برن ثبت نام.پارسال تا حدودی این کار را انجام داد.امیدوارم امسال هم همینطور باشه.

ممنون دوست عزیز ...پس میشه ثبت نام کرد خداراشکر.....
۰
۰
ارسال: #۹۶
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها ایشالا که همتون همون جایی که می خواین قبول بشید Rolleyes
یه سوال داشتم به نظرتون بین پردیس علوم تحقیقات قزوین و دانشگاه گرمسار کدوم از لحاظ مدرک معتبرتره؟ آخه اولی پردیس هستش و تازه تاسیس ،اما دومی واحد مستقل هست، (واسه رشته ی آی تی ) مرسی دوستانShy

فک کنم خودت جوابه خودتو بهتر دادی همونو که فکر می کنی خوبه بزنن
۱
۰
ارسال: #۹۷
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط avril22.)
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ)bahita نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها ایشالا که همتون همون جایی که می خواین قبول بشید Rolleyes

فک کنم خودت جوابه خودتو بهتر دادی همونو که فکر می کنی خوبه بزنن

من اگه می دونستم کدوم خوبه که سوال نمیپرسیدم ،در ضمن اکثرا پردیس علوم تحقیقات رو بعد از واحد قزوین می زنن چون اساتیدش همون اساتید دانشگاه قزوینه،اما من سوالم راجبه معتبر بودن مدرک هست
۱
۰
ارسال: #۹۸
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ
دوستان با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان
بنظر شما من با تراز ۵۵۰۵ توی تکمیل ظرفیت می تونم توی یکی از مراکز خمین با تراز ۵۵۳۵ - میبد ۵۵۲۵ - لرستان با ۵۶۲۰ - بروجرد ۵۵۶۰ قبول شم ؟توی تکمیل اول با اون وضع ۲۰ تا تراز کم آوردم با میبد.بنظرتون تراز ها میان پایین یا دوباره می رن بالا.پیشاپیش متشکرم از همکاریتونSmile
۱
۰
ارسال: #۹۹
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ)mohsen kaedi نوشته شده توسط:  دوستان با آرزوی موفقیت برای یکایک شما عزیزان
بنظر شما من با تراز ۵۵۰۵ توی تکمیل ظرفیت می تونم توی یکی از مراکز خمین با تراز ۵۵۳۵ - میبد ۵۵۲۵ - لرستان با ۵۶۲۰ - بروجرد ۵۵۶۰ قبول شم ؟توی تکمیل اول با اون وضع ۲۰ تا تراز کم آوردم با میبد.بنظرتون تراز ها میان پایین یا دوباره می رن بالا.پیشاپیش متشکرم از همکاریتونSmile
۱۰۰% پایین میاد ولی حالا چقدر بستگی به واحد ها داره البته پردیس ها ترازش بیشتر میشه
۱
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ب.ظ
دوستان یه سوال دارم:
یعنی میشه تراز یه دانشگاه مثلا واحد آشتیان نسبت به شهریور ماه ترازش کم نشه هیچ بالا هم بره؟؟؟

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
۱
۰
ارسال: #۱۰۱
۱۱ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ) نوشته شده توسط:  ------------------------------------------------------------------ [با توجه به ارسال بعدی کاربر ، ارسال قبلی حذف شد]

دوست گرامی یه بار دیگه هم عرض کردم
این که شما توجهی نکردید نشان دهنده یک چیز فقط میتونه باشه

مانشت در راستای منافع عموم کاربراش قدم بر میداره
این طرز ارسال گذاشتن دوست گرامی ، مناسب این جمع نیست .
اگر شما توصیه ای که مناسب حال همه باشه دارید بسم الله اما اگر اون طوری که از لحن ارسالهای شما برمیاد منافع دیگری رو دنبال میکنید متاسفم در این انجمن به دنبالش نباشید

در ارسال قبلی ازتون خواستم شفاف بیان کنید، این که دوباره ارسالتون رو تکرار کردید ، متاسفم باید عرض کنم ارسالهاتون زین پس با مدیریت نمایش داده خواهد شد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , neda_Network , TaN
ارسال: #۱۰۲
۱۲ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ق.ظ)hps نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  از دوستان کسی میدونه تراز آخرین نفر قبولی واحد زنجان پارسال در تکمیل ظرفیت دوم (بهمن ماه) چقدر بوده؟
من کارنامه ها رو نگاه کردم ولی تراز زنجان رو در تکمیل ظرفیت پارسال نندیدم.ممنون میشم اگه کسی جواب بده

سلام ۵۲۱۹

یه چیزی که امسال به ضررمون شده اینه که سال پیش یه سری رو توی تکمیل ظرفیت اول گرفتن شانس اونایی که ترازهای پایینی داشتن بیشتر بود اما امسال چون مهر دانشگاه ها تکمیل اعلام نکردن همه موندن واسه این تکمیل ظرفیت و من فکر می کنم متاسفانه زیاد ترازها پایین نمیاد و امید قبولیمون کمتره Sad
دوست عزیز مرسی از پاسختون من تراز خود واحد زنجان رو می خوام اگه کسی بدونه ممنون میشم اگه جواب بده.

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۱۲ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ق.ظ
سلام دوستان
میشه به دلیل درخواست های بیش از اندازه ی شرکت کنندگان از "یک دانشگاه خاص" تراز اون دانشگاه نسبت به مرحله ی اول به جای پایین اومدن بالاتر بره؟؟؟؟
۲
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۲ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان
من دانشجوی ترم ۱ هستم
دنبال انتقالی بودم واسه اینکه بیام تو شهر خودم
الان که تکمیل زدن میشه منی که یک ترم رو پشت سر گذاشتم شرکت کنم و بعد واحدایی که گذروندم انتقال بدم؟

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۰
۱
ارسال: #۱۰۵
۱۲ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ب.ظ)ahmad1064 نوشته شده توسط:  سلام
۱)کسی میدونه رتبه آخرین فرد قبول تو رشته معماری کامپیوتر آزاد اراک امسال چند بوده؟
۲)فرمول حساب کردن نمره کل چجوریه؟

من معماری دانشگاه آزاد اراک امسال قبول شدم نرفتم چون گرایش نرم افزار الویت داشت واسم گذاشتم بهمن تکمیل
(۴۱۰۰۵۱۲۱ - مهندسی کامپیوتر- معماری سیستمهای کامپیوتری / واحد اراک (نمره کل)۶۱۴۲ ----(نمره آخرین فرد قبول شده)۵۸۴۹----(رتبه کل) ۱۲۲----------- (رتبه آخرین فرد قبول شده )۲۰۲
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۴۸۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۸۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۰۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۶۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close