زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۷ هوش مصنوعی و ۴۵ نرم افزار

ارسال: #۴۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۱۷ هوش مصنوعی و ۴۵ نرم افزار
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  یک سوال دیگه:
شما برای امسال هم کنکور آزمایشی ثبت نام کرده بودید؟
(گفتید پارسال پارسه می رفتید)
سلام
شما پایگاه داده هنوز مال آقای مقسمی را توصیه میکنید.؟
میشه از کنکور ۹۰ بیشتر بگید
تاپیکشم پیدا نمیکنمSad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۴۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ب.ظ
سلام عزیزم
جاش اینجا بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای اینکه این تاپیک دوستمون به بیراهه نره خواهشا یک بار دیگه سوالتون رو اینجا بپرسید تا جواب بدم.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
سلام و تبریک!
در بحث ساختمان داده و طراحی الگوریتم کتابی از دکتر قدسی توسط انتشارات فاطمی چاپ شده(فکر میکنم تحت عنوان "داده ساختارها و مبانی الگوریتمها" که جمع بندی دکتر قدسی ست از تدریس سالها ساختمان و طراحی) اونجوری که من یه دید زدمش و البته با استناد به حرف بعضی از اساتید میشه ازش به عنوان مرجع در این دو درس به خصوص ساختمان استفاده کرد.گو اینکه تا اونجایی که من فهمیدم بیسش از لحاظ محتوا و ساختار clrs است.
میخواستم بدونم شما یا سایر دوستان در مورد این کتاب نظری دارید؟ (منظورم از نظر کفایت و پوشش مطالب وتمریناتش و... ایناست.)
اینم بگم که من که یه بار همین جوری تورقش کردم تمریناتش سخت به نظرم رسید!لااقل ساختار متفاوتی داشت خیلی شبیه clrs بود.
ولی از نظر ظاهر و فرم کتاب و فونت و ... عالی بود. خصوصا رنگ متفاوت اشکال از متن که فهم رو آسون میکنه.آدم دلش میخواد بخورتش!البته اگه ترس رو دل کردن بذاره!
لطفا دوستان راهنماییم کنن تا بدونم وقت بذارم روش یا یه راست برم سراغ clrs
پیشاپیش ممنون!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , ali_computer69
ارسال: #۴۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ)خدامراد نوشته شده توسط:  سلام و تبریک!
در بحث ساختمان داده و طراحی الگوریتم کتابی از دکتر قدسی توسط انتشارات فاطمی چاپ شده(فکر میکنم تحت عنوان "داده ساختارها و مبانی الگوریتمها" که جمع بندی دکتر قدسی ست از تدریس سالها ساختمان و طراحی) اونجوری که من یه دید زدمش و البته با استناد به حرف بعضی از اساتید میشه ازش به عنوان مرجع در این دو درس به خصوص ساختمان استفاده کرد.گو اینکه تا اونجایی که من فهمیدم بیسش از لحاظ محتوا و ساختار clrs است.
میخواستم بدونم شما یا سایر دوستان در مورد این کتاب نظری دارید؟ (منظورم از نظر کفایت و پوشش مطالب وتمریناتش و... ایناست.)
اینم بگم که من که یه بار همین جوری تورقش کردم تمریناتش سخت به نظرم رسید!لااقل ساختار متفاوتی داشت خیلی شبیه clrs بود.
ولی از نظر ظاهر و فرم کتاب و فونت و ... عالی بود. خصوصا رنگ متفاوت اشکال از متن که فهم رو آسون میکنه.آدم دلش میخواد بخورتش!البته اگه ترس رو دل کردن بذاره!
پیشاپیش ممنون!
نه آقا‌، اگه دنبال مرجع هستی همون کرمن رو بخون.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ)خدامراد نوشته شده توسط:  سلام و تبریک!
پیشاپیش ممنون!
ممنون از پاسخ شما مسعود جان!ولی اگر این کتاب رو دیدین کاش دلایلی هرچند کم وکوتاه برای نخوندنش میاوردید. اینطوری خیالم راحت‌تر بود.
هر چند منم معتقدم که خوندن کورمن عاقلانه‌تر و امن ترهستش اما خوبه که در مورد این کتابم بحث بشه شاید نهایتا به این نتیجه برسیم که حتی لازمه خوندنش! مثلا به این دلیل که دکتر قدسی و شاگرداش امکانا طراح سوالات هستند.
در بحث های مربوط به ساختمان داده توی فروم ندیدم درباره این کتاب و جزوه دکتر قدسی بحث جامعی شده باشه.
اگه راهنماییتون رو کامل‌تر کنید ممنون میشم!
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ب.ظ)خدامراد نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ)خدامراد نوشته شده توسط:  سلام و تبریک!
پیشاپیش ممنون!
ممنون از پاسخ شما مسعود جان!ولی اگر این کتاب رو دیدین کاش دلایلی هرچند کم وکوتاه برای نخوندنش میاوردید. اینطوری خیالم راحت‌تر بود.
هر چند منم معتقدم که خوندن کورمن عاقلانه‌تر و امن ترهستش اما خوبه که در مورد این کتابم بحث بشه شاید نهایتا به این نتیجه برسیم که حتی لازمه خوندنش! مثلا به این دلیل که دکتر قدسی و شاگرداش امکانا طراح سوالات هستند.
در بحث های مربوط به ساختمان داده توی فروم ندیدم درباره این کتاب و جزوه دکتر قدسی بحث جامعی شده باشه.
اگه راهنماییتون رو کامل‌تر کنید ممنون میشم!
بخش های اصلی کتاب دکتر قدسی دقیقاً کپی کرمن هست مثل درهم سازی و بحث مرتب سازی و تحلیل مرتبه روابط بازگشتی.
در ضمن بخش خیلی مهم گراف که توی کرمن هست به اون شکل در این کتاب نیست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین , faraaz_mb , ali_computer69
ارسال: #۵۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ ب.ظ
کتاب دکتر قدسی به نظر من به درد کتاب مرجع نمی خوره چون متن کتاب کمی سنگینه البته شاید من این مشکل رو داشتم پیشنهاد می کنم این کتاب رو به صورت انتخابی بخونید چون بعضی مسائل مثل ژوزفیوس فقط توی این کتاب هست.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  کتاب دکتر قدسی به نظر من به درد کتاب مرجع نمی خوره چون متن کتاب کمی سنگینه البته شاید من این مشکل رو داشتم پیشنهاد می کنم این کتاب رو به صورت انتخابی بخونید چون بعضی مسائل مثل ژوزفیوس فقط توی این کتاب هست.
دوست عزیز‌، مسئله ژوزفوس یکی از تمرین های کرمن هست(CLRS).

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  کتاب دکتر قدسی به نظر من به درد کتاب مرجع نمی خوره چون متن کتاب کمی سنگینه البته شاید من این مشکل رو داشتم پیشنهاد می کنم این کتاب رو به صورت انتخابی بخونید چون بعضی مسائل مثل ژوزفیوس فقط توی این کتاب هست.

نمی دونستم!Big Grin
ولی خوب در کتاب دکتر قدسی کامل توضیح داده شده و یک روش شیفت باینری هم معرفی کرده که فکر نکنم توی حل تمرین های کرمن باشه ولی باز بررسی کنید چیزی جا نیفته.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۱ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  کتاب دکتر قدسی به نظر من به درد کتاب مرجع نمی خوره چون متن کتاب کمی سنگینه البته شاید من این مشکل رو داشتم پیشنهاد می کنم این کتاب رو به صورت انتخابی بخونید چون بعضی مسائل مثل ژوزفیوس فقط توی این کتاب هست.

نمی دونستم!Big Grin
ولی خوب در کتاب دکتر قدسی کامل توضیح داده شده و یک روش شیفت باینری هم معرفی کرده که فکر نکنم توی حل تمرین های کرمن باشه ولی باز بررسی کنید چیزی جا نیفته.

آقا مسعود و مسیح عزیز از هر دوتون متشکرم!
نتیجه این که: کرمن و حل تمرینش رو بخونم. و در صورتی که وقت شد نگاهی هم به کتاب دکتر قدسی بکنم.
اما یه سوال دیگه که البته یه جای دیگه هم مطرحش کردم. اما چون احتمال میدم هوش خوانان و هوش خواهان اینجا بیشتر باشند دوباره میپرسم!(اگه اینجا جاش نیست عذر میخوام)
آیا کسی در مورد کتابی که راهیان ارشد جدیدا مخصوص هوش چاپ کره اطلاع و نظری داره؟
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ق.ظ
کلن سعی کن زیاد طرف کتابای راهیان ارشد نری... وقتی ۳-۴ تا درس رو تو یه کتاب به زور جا می دن، نباید ازشون انتظار داشت کتابشون به درد بخوره ...

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
سلام خوبی

منم میخوام امسال شرکت کنم واسه هوش مصنوعی

یه سوال داشتم ازت ...صفحه اول تاپیک که کارنا مه ات رو زدی درصد های هوش و نرم به طور میانگین حساب شده؟

مثلا هوش میشه‌: مدار - الگوریتم - هوش

اینهارو تک تک چقدر زدی؟

همچنین ریاضیات رو تک تک چقدر

می خوام حساب کتاب کنم ببینم رو چه دروسی بیشتر وقت بذارم و کار کنم ...ممنون

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  سلام خوبی

منم میخوام امسال شرکت کنم واسه هوش مصنوعی

یه سوال داشتم ازت ...صفحه اول تاپیک که کارنا مه ات رو زدی درصد های هوش و نرم به طور میانگین حساب شده؟

مثلا هوش میشه‌: مدار - الگوریتم - هوش

اینهارو تک تک چقدر زدی؟

همچنین ریاضیات رو تک تک چقدر

می خوام حساب کتاب کنم ببینم رو چه دروسی بیشتر وقت بذارم و کار کنم ...ممنون

مدار هیچی نزدم. چون پاس نکرده بودم، ولی اگه تو پاس کردی حتمن بخون که بزنی، چون این چند سال آسون دادن.
از ۱۲ تا سوال بقیه ۶ تا هوش زدم با ۴ تا طراحی الگوریتم ... که یکیش حذف شد(نمی دونم کدوم!) و ۲ تا هم غلط حساب کردن (خیلی از دوستام هم می گفتن درصد تخصصی شون به اندازه‌ی یکی دو تا سوال از اونی که زدن پایین‌تر اومده)
ولی کلن امسال همه سوالای تخصصی قابل زدن بود اگه خونده بودی.
ریاضی هم ۵تا آمار زدم که ۴تاش درست بود ... غلطه هم اشتباه خودم بود وگرنه سوالای آمار خیلی راحت بود.
گسسته یکی زدم که همونم غلط بود... به نظرم گسسته خیلی خیلی سخت بود، با اینکه خیلی خونده بودم و رو هر ۵تاش حساب کرده بودم نتونستم بزنم ... البته بقیه بچه‌ها می گن گسسته آسون بود امسال...
محاسبات ۴ تا زدم که درست بود همش.
مهندسی نزدم چون پاس نکرده بودم ولی تو بخون و بزن، حتی اگه پاس نکردی!!! چون جواب میده!

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , SarahArshad , arshadhoush , ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close