زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گربه و آب معدنی

ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ق.ظ
Lightbulb گربه و آب معدنی
سلام دوستان
یه خاطره از کنکور دارم که اصن از یادم نمیره براتون تعریف میکنم تا به عمق دانشم پی ببرید Wink
یه پسردایی دارم که کنکور ۱۳۸۶ برای کاردانی (آموزشکده) قبول شده بود. منم سال بعدش کنکور دادم. این که قبول شد من تازه فهمیدم بعد مدرسه باید رفت دانشگاه Big Grin خلاصه اینکه باید منم قبول میشدم وگرنه فاتحم خونده شده بود. پایه درسیم تو درسای محاسباتی افتضاح بود (هنوزم هست) هیچی دیگه عزم جزم کردیم تو ۲۰ روز مونده به کنکور خوندیم. واسه امتهان یه بطری آب معدنی کوچیک بردم. مطمئن بودم فیزیک نمیتونم بزنم بخاطر همین فقط یه نگاه کوچولو به سوالا کردم دیدم یه سوال انگار آسونه، فکر کنم سوالش این بود " اگر گربه ای از بالا درون آب را نگاه کند و در آب ماهی باشد چطور دیده می شود؟" استرس داشتم مجبورم بودم مطمئن شم تا جواب بدم. مدرسه ای که توش داشتیم امتهان میدادیم پس زمینه ی موزاییکش سفید بود و توش سنگای مشکی بزرگ و کوچیک بودش. هیچی دیگه یه خورده دور ورمو نگاه کردم دیدم همه سخت مشغولا، بطری آب معدنی رو که بغل پام بود یواش لگد زدم افتاد، خواستم بردارمش از داخل آب بطری به اون سنگای موزاییک نگاه کردم دیدم سنگارو بزرگتر نشون میده Idea بعد تستو زدم Big Grin
۲۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , sybarite , Aurora , الناز شاکردوست , shima_24 , sss , be_sooye_movafaghiat , roshan , slinda , AEM4949 , maneshty , good-wishes , nina69 , ایزدی , ana9940 , Menrva , Engineer , IT.setareh91 , maryam.raz , انرژی مثبت , saba_1984 , ماه بانو , sorlin , fa_shinobi , shani20 , mojhde , CyberMaster , **sara** , Zahra.70 , vahid2068 , leo.abol , RASPINA , squib , Sector
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ
گربه و آب معدنی
خیلی باحال بوددددددددد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ب.ظ
گربه و آب معدنی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به مصلحتم نبود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ ب.ظ
گربه و آب معدنی
من بیشتر به (امتهان) خندیدم تا داستان Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666 , CyberMaster , uniquegirl
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ
گربه و آب معدنی
نخبه اید برای خودتون ایده اش جالب بود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666 , CyberMaster
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ
RE: گربه و آب معدنی
میدونم همه بهم همینو میگن Big Grin

یه چی میگم بین خودمون بمونه Rolleyes
ترم اول دانشگاه زبان ادبیات فارسی رو افتادم، Huh (تو تاریخ تاسیس آموزشکده بی نظیر بود این اتفاق Cool )
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: CyberMaster
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ ب.ظ
گربه و آب معدنی
نتیجه گیری :
اینکه نمره و ارزشیابی های سیستم های اموزشی همش کشکه
این نبوغ خود ادمه که همیشه بدردش میخوره . میخواد حالا نمره اش پایین باشه یا کلا دانشجوی ضعیفی هم باشه . اما ممکنه واسه خودش نابغه ای باشه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666 , sybarite , CyberMaster
ارسال:
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ
گربه و آب معدنی
کنکورو ولش کن امتـــهانه املا را چه ترفندی زدی به راهنمایی رسیدی؟

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojhde , CyberMaster , so@ , RASPINA , squib
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ق.ظ
گربه و آب معدنی
خیلی عالیی بود آفرین منم چندبار شده همین طوری یا خود طراح توی سوالا جواب سوالای قبلی رو گفته Big Grin

خیلی حاللللل میده آفرین
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close