زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۹۷۶
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ق.ظ، توسط Ehsan.Aboli.)
RE: گروه درسی مانشت مهرماه ۹۲(کنکور ۹۳)
سلام...

صبح عالی متعال

بریم ی ذره با این بچه ی لوس ی لوس (کنکور) بازی کنیم ک ممکنه با گریه هاش اعصابمونو مختل کنه و فک کنیم غول شده...

تاشب....

فعلا

Sent from my HTC Desire HD

گرگ باش ، مثه من ، مثه ببر // مثه جغد تو‌ پرسه‌ های شب
مثه سنگ تو‌ لحظه‌ های سخت ، تو‌ عرصه های تنگ
نعرتُ بذار تو‌ بارون‌ُ // بشکون ردشو حتی قانونُ
دل نبند که تش تلخیِ // میشی‌ مثه من نفس تخلیه

(حصین)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۷۷
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)sohei.la نوشته شده توسط:  بچه ها خیلی بی تربیتین واس مدیریت من نظر ندادین. گریه
اصن بایHuh

سوالای مدیریت ۱۳۹۲ دوازدهتاش دقیقا عین متن کتاب آقای پرچ بود جواب همشونو تو کتاب علامت زدم
اون ۳تا هم با تحلیل میشد بدست آورد
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohei.la
ارسال: #۹۷۸
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  سلام به همگی

بچه ها چرا باید سرنوشت ما تو سه ساعت تعیین بشه!!!

این همه بخونی شاید خوب شد شاید نه!!!

من واقعا نا امید میشم.شما خیلی جلو هستید اکثرتون چند تا کتابو حتما تموم کردید اما من تازه مهر شروع کردم....

خوش به حال همتون...

البته دعا میکنم هممون هم کلاسی شیم ....

توی امضای یکی از بچه های مانشت بود فکر کنم نوشته بود که: "شما که هنوز امتحان نکرده اید که می توانید یا نه! پس چطور حرف از نتوانستن میزنید" .... این برای حرفی که گفتین ناامید هستم، گفتم! این جمله خیلی زیباس امیدوارم دیگه ناامیدی نیاد سراغتون (;
شما IT هستی من نرم افزار، ایشاا... تهران هم دانشگاهی میشیم (;

آره حرفت خیلی درسته ایشالله که بتونیم..

من نمیتونم همه درسامو تمام کنم ولی سعی میکنم مباحثی که اهمیت بیشتری داره در اولویت قرار بدم.Smile

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajaddandy
ارسال: #۹۷۹
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط MShariati.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(20 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ)MShariati نوشته شده توسط:  برام سؤال شد که یک بشر! چگونه می تواند در روز ۷ - ۸ ساعت مفید درس بخواند؟ Huh

من نمیشه که مثل دوستمون چند روزی وقفه بندازم، ماکس run های وفقه برام همون ۱ روزه! درسته که پیوسته میخونم اما شاید ماهی دو بار بیشتر توفیق پیدا نکنم بیش از ۳ ساعت مفید بخونم!

البته به طور معمول تایمی که برای مطالعه میزارم نزدیک به دو برابر زمان مفید مطالعه هست. اگه هنگام مطالعه یک موضوع درسی جالب ذهنمو در گیر کنه (مثلا به یک مثال کتاب بخوام یک variation جالب بزنم) مانع نمیشم ولی در آخرش ذهنم به طور اتوماتیک میزان زمان هدر رفته (شایدم این تعبیر براش درست نباشه و زمان مفید واقعی همین بوده باشه) رو بهم اعلام میکنه و من اونو از زمان حضورم روی سر کتاب کم میکنم.

شما دیگه چرا ! شما که دانشجو ارشدین! Huh

سلام،
اولاً مگه ارشدا دل ندارن!!
ثانیاً قبولی فقط اولشه، مگه فکر میکنی بعدش همش عشق و صفاست؟!
فکر نکنم بین من و شما و کنکور حالا حالاها فراقی حاصل بشه، کنکور دکترا، آزمون های استخدامی، و ...

(۲۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)pesaredelsokhte نوشته شده توسط:  Mshariati عزیز ، خودت که تو مصاحبت اینو گفتی :

مانشت ۲۱ : آیا شما تنها مطالعه میکردین یا با دوست یا دوستانی؟ در خانه یا کتابخانه.بنظرتون کدامش بهتره.

تنها و بیشتر در کتابخانه مطالعه می¬کردم. در روز حدود ۷ ساعت مفید.

لینکش هم که زیر اسمت هست Smile

بعد میگی :

برام سؤال شد که یک بشر! چگونه می تواند در روز ۷ - ۸ ساعت مفید درس بخواند؟ Huh

عجب !!! SadSmile

سلام!
ممنون از دقت نظرتون، باعث شدی خودم جواب سؤالمو پیدا کنم.
جواب اینه: من اون ۳ ماه رو ۸۰ درصد کتاب کنکوری میخوندم و ۲۰ درصد مرجع، و فکر میکردم مطالعه مفید همون چیزیه که من دارم انجام میدم. و مخصوصاً کتابای کنکوری که کمتر آدمو به فکر فرو میبرن رو با سرعت بالایی می خوندم. در حالی که کتابها رو چالشی نمی خوندم و فقط چیزی که گفته شده بود رو میفهمیدم و رد میشدم. (البته این جور خوندن در حالت اضطرار که یکی خیلی عقب باشه و تا کنکور وقت جبران درست رو نداشته باشه، خوبه). سر کلاسهای ارشد برام جا افتاد که دیگه با این جور خوندن آدم راه به جایی نمی بره و بالاخره دیر یا زود، که نه، همون دیر! باید این رویه رو تغییر داد.

الآن کتابهایی که میخونم ۸۰ درصدشون مرجع زبان اصلیه و مثل بچه مدرسه ای ها تقریباً تمام تمرینات کتابو حل میکنم و میرم جلو.

ضمناً اون سیستم اعلام زمانهای هدر رفته هم اون روزا در دست آزمایش بود، الآن خیلی خوب لرن شده و دقتش خیلی بالا رفته!!!

(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  حیف ٢ روز وقت گلاشتن واسه گسسته
حالم دیگه ازش بهم میخوره
این همه درس حالا باید تو ارشد از گسسته سوال بدن؟ اونم با ضریب ٤؟
اه اه اه
هوش + پایگاه شد
گسسته اصلاً و ابدا
این همه وقت میزارم آخرشم مثل روز واسم روشنه که نمیتونم سوالاشو جواب بدم.
حسرت این ٢ روز رو میخورم که گسسته خوندم
بدون گسسته هم میشه تهران قبول شد
...............!!!

سلام
جسارتاً باید بگم به نظر من سخت در اشتباهید.

به هر حال گسسته، ریاضیات کامپیوتره و فکر نمی کنم کسی اینو قبول نداشته باشه که پیشرفت هر علمی نیازمند پیشرفت تو ریاضیات اون رشته هست.

البته اگه کسی صرفاً میخواد یک ارشد بگیره و وارد بازار بشه، حالا گسسته ندونه هم کما بیش کارش راه میوفته هر چند اگه بدونه به نظر من یک برگ برنده داره. مخصوصاً اگه سروکارش با مرزهای تکنولوژی و مسائل جدید روز باشه. اگر هم که میخواد حالا حالاها تو جامعه علمی حضور پر رنگ داشته باشه که مشخصه ...

جدای از اینها اگه کوتاه مدت هم فکر کنیم میبینیم که گسسته نه تنها خودش به صورت مستقیم در کنکور ضریب داره، کلید حل بسیاری از تست هاست. با مباحث منطقش که یک تکنولوژی فکری و استنباطی رو در اختیار مغز شما میزاره میتونید خیلی سریع گزینه حذف کنید. با مباحث ترکیبیات و شمارشش میتونید مسائل رو تحلیل کنید و جواب صحیح رو تقریب بزنید و ... . کاربردش تو مبحث گراف هم مکمل درس هایی مثل نظریه، مدار، الگوریتم، معماری کامپیوتر، و ... هست. در کل خیلی بیش از اینه که به عنوان صرفاً یک درس از دروس بهش نگاه بشه.

اگه فکر میکنی جای تجدید نظر داری به تاپیک قدیمی زیر هم یک سری بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , El@he
ارسال: #۹۸۰
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط ریحان.)
۶ جلسه ویس نظریه کارگهی روگوش کردم.۲ هفتس درگیرشم. خسته شدم خیلی...هیچی دیگمباهاش نخوندم.فکرکنم اشتباهم همینه.اما هی میگم بذار وقت بذارم تا تموم شه اما مثلانیم ساعت ویسو ۴ بار میزنم عقب جلو تا اشکالم رفع شه...واقعا حالا میفهمم تازه ارشد چیه!!!! اصلا نمیشه ازش بگذری...روش مزم به هم ریخت...خوبه الگوریتمو قاطیش شروع کنم...قبلا ها خوندم.اما یادم رفته...روحم خسته شده از این نظریه.وای بعد تازه میخوام کامپایلر کارگهی و معماری اجلالیو گوش بدم...اوووووووف

راستی بچه هایی که کامپایلر و ویس پایگاه ویامعماریو گوش کردن...لازمه ویس هم گوش داد یا مطالعه همون جزوش کفایت میکنه...همش رو در سطح متوسطم...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۹۸۱
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
یه جمله تو معماری دیدم، ته جمله اس

انواع آدرس دهی:۱-آدرس دهی مستقیم ۲-آدرس دهی غیر مستقیم
آدرس دهی غیر مستقیم:در این روش فیلد آدرس آدرس آدرس عملوند است Big Grin

ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﻔﺲ ﻣﯿﮑﺸﯿﻢ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajaddandy , ماه بانو , AEM4949 , helena , b.kiani , MShariati , Pegasus , El@he , pesaredelsokhte , nazanin_sh
ارسال: #۹۸۲
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  ۶ جلسه ویس نظریه کارگهی روگوش کردم.۲ هفتس درگیرشم. خسته شدم خیلی...هیچی دیگمباهاش نخوندم.فکرکنم اشتباهم همینه.اما هی میگم بذار وقت بذارم تا تموم شه اما مثلانیم ساعت ویسو ۴ بار میزنم عقب جلو تا اشکالم رفع شه...واقعا حالا میفهمم تازه ارشد چیه!!!! اصلا نمیشه ازش بگذری...روش مزم به هم ریخت...خوبه الگوریتمو قاطیش شروع کنم...قبلا ها خوندم.اما یادم رفته...روحم خسته شده از این نظریه.وای بعد تازه میخوام کامپایلر کارگهی و معماری اجلالیو گوش بدم...اوووووووف

راستی بچه هایی که کامپایلر و ویس پایگاه ویامعماریو گوش کردن...لازمه ویس هم گوش داد یا مطالعه همون جزوش کفایت میکنه...همش رو در سطح متوسطم...

به نظرم گوش دادن به ویس خیلی خیلی وقت میگیره, از کتابای کنکوری استفاده کنید زود تموم میشه و نهایتا هر جا اشکال داشتید به سایر منابع مراجعه کنین

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۹۸۳
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ
فصل ۴ شبکه خیلی بددددددددددددددددددددددددددده
اشک منو دراورده

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ehsan.Aboli
ارسال: #۹۸۴
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۳۱ ق.ظ)sohei.la نوشته شده توسط:  حالا ک شما همه رتبه هارو رزرو کردین واس خودتون.. منم مجبورم رتبه ۱ او بردارم اه
با سلام
اگه رتبه به اسم کاربری مربوط میشه پس با این حساب رتبه ۱ واسه منه البته نرم افزارTongueBig Grin

روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949
ارسال: #۹۸۵
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  سلام آبجی ٢٢
نه والا
الان وقتش نیس
ایشالا مز دوم که از اول آذر شروع میشه میخونمش حتماً اگه وقت کنم
مرسی

نمیدونم چرا تعریف طراحی پوران میدادن؟واقعا جز بیخودترین کتاباس
اعصابم ازش خووووووووورده الانAngry

ن ولی خیلی توهم توهم ی چیزایی گفتهو ربطشون داده به ریاضی و....جعفرتنها خیلی واضح تر گفته

به مصلحتم نبود
ارسال: #۹۸۶
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ ب.ظ
سلام به رقبای ببخشید رفقایBig Grin درس خون تا به اینجا که به مطلوبم نرسیدم و ماکزیمم تا ۶ساعت روزیHuh اما خب نباید نا امید شم کاش می شد قرص بی خوابی هم داشتیمAngry اگه این خواب و سرما خوردگی بزاره من میتونم بخونمBlush خب به قول حمید آقا میریم که بکشیم چه بکش بکشی را بندازمBig Grin راستی حمید اقا من من یه تابلو درست کردم این ضربه گیرا هستنWink بعد کل درسهامو اول اسمشونو با حروف انگلیسی کارتونی کشیدم مثلا db بعد هر درسو که میخونم با سوزن ته گرد می کشمشونBig GrinWink بدک نیست بی تاثیر;م نیست حداقل یه تفریح دیگه به کشتن عینیت بخشیدمSmile

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88 , Onix
ارسال: #۹۸۷
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط abji22.)
واقعا به اسم کاربری ربط داره؟یعنی من ۲ میشم؟واقعاااااا؟
مردم اصلا داریم؟Shy

بچه ها ی خواهش دارم نمیدونم جاشه جاش نیست مدیرا حساس میشن یا ن؟
کسی هست که بتونه ۲فصل انتقال وک اربرد کراس رو واسه من اسکن کنه؟هزینشم میدما ی نفر پیدا بشه تورو خداExclamation

به مصلحتم نبود
ارسال: #۹۸۸
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط Ehsan.Aboli.)
سلام....

چرا جواب سوال منو نمیدن؟اظهار عجز بودا ن دعوا

لینک حل المسایل شبکه کراس ویراست شش رو کسی نمیذاره؟

مرسی

(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  واقعا به اسم کاربری ربط داره؟یعنی من ۲ میشم؟واقعاااااا؟
مردم اصلا داریم؟Shy

بچه ها ی خواهش دارم نمیدونم جاشه جاش نیست مدیرا حساس میشن یا ن؟
کسی هست که بتونه ۲فصل انتقال وک اربرد کراس رو واسه من اسکن کنه؟هزینشم میدما ی نفر پیدا بشه تورو خداExclamation

سلام

خوب چرا پی دی افشو دان نمیکنین.خودش ک هست؟حلش یکم مشکله پیداکردنش....

فعلا

(حصین)
ارسال: #۹۸۹
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
سلام

مرسی.ن شوخی کردم خواستم درس خون بشم سوالای کراسو حل کنم.درست ک فک میکنم میبینم مغزم گناه داره.حیف نیست عذابش بدم واسه شبکه کراس...

با راهیان و پارسه ی سلامی خدمتش عرض میکنم والسلام

بازم مرسی کم عندالله

(حصین)
ارسال: #۹۹۰
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ)sohei.la نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)sohei.la نوشته شده توسط:  بچه ها خیلی بی تربیتین واس مدیریت من نظر ندادین. گریه
اصن بایHuh
حالا قهر نکن بت نمیاد
میخوای خیلی خوب بزنی رابینز بخون ولی اگه حوصلشو نداری مدرسان بخون یا پارسه
بین پرچ و الوانی موندم
نصف الوانیو خوندم حالا میگن پرچ بهتره.. نمیدونم چ کنم

پرچ خوبه ولی اگه الوانی رو شروع کردی تعقیر مسیر نده (درکل همشون یه چیز گفتن اونم از رو رابینز گفتن شاید با طرز بیان مختلف)
اگه بخوای دهن بین باشی انقدر کتاب عوض میکنی که بینشون گم میشه

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: sohei.la , elynn66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۵۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۸۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close