زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف

ارسال: #۱۰۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  یک آدم خوب هم لطفاً منو راهنمایی کنه! Smile
من که لیسانسم متفاوته چند تا باید پیش بگذرونم؟ همه رو ترم اول بگیرم؟ یا چی؟ Tongue
شما باید از اول لیسانس مرتبط رو بگذرونی Tongue
ولی جدی جدی به نظر زیاد پیش بخوری Smile ولی خوبی پیش اینه که تاثیری توی معدل نداره.

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex
ارسال: #۱۰۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ ب.ظ
Smile
واقعاً ؟ چه جالب! حداکثر پیش نیاز ۱۲ واحده, دیگه بیشتر از این که نمیشه! Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ ب.ظ
ایشالا Smile

There is no there there.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex
ارسال: #۱۰۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  این درس رو همه به غیر از اونایی که لیسانس شریف بودن پیش می خورید.
فکر نکنم... چون من با یه نفر ترم ۳ یی حرف زدم گفت من پیش نخوردم.

یه چیز دیگه اینکه حالا اگر پیش خوردم، ۱۲ واحد بردارم یا با پیش ۹ واحد کافیه؟

عجیبه ! من با یه ترم ۳ای حرف زدم . گفت من پیش خورده بودم این درسو !!
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  این درس رو همه به غیر از اونایی که لیسانس شریف بودن پیش می خورید.
فکر نکنم... چون من با یه نفر ترم ۳ یی حرف زدم گفت من پیش نخوردم.

یه چیز دیگه اینکه حالا اگر پیش خوردم، ۱۲ واحد بردارم یا با پیش ۹ واحد کافیه؟
به نظرم با پیش ۱۲ واحد برداردی یعنی ۹ واحد درسای ارشد رو بردارید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۱۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)hranjbar1991 نوشته شده توسط:  عجیبه ! من با یه ترم ۳ای حرف زدم . گفت من پیش خورده بودم این درسو !!
خب من که نگفتم هیچکس پیش نخورده.

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرم با پیش ۱۲ واحد برداردی یعنی ۹ واحد درسای ارشد رو بردارید.
سنگین نمیشه؟ چون من هیچ ایده ای ندارم که قراره تو شریف چه اتفاقاتی بیفته!

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ
من دیروز رفتم از شریف نامه گرفتم واسه ترخیص از خدمت، اومدم بناب و نظام وظیفه گفت که برای تایید این نامه باید بری مرکز استان (تبریز) که اونا هم پنج شنبه ها نیستن ! خلاصه اینطور که معلومه ترخیص من حداقل تا چهارشنبه طول میکشه و ثبت نامم با تاخیر خواهد بود.

(کارشناسی رو تو یکی از واحد های کوچیک پیام نور بودم، واقعا تحت تاثیر محیط دانشگاه شریف قرار گرفتم، دانشکده مهندسی کامپیوترش فکر کنم ۸ طبقه بود ! فقط حیف که فضای باز و سبزش نسبت به بعضی از دانشگاه ها کمتره !)

دوستان لطفا منو راهنمایی کنین، این گواهی رتبه اولی چیه که شریف خواسته ؟ مثل اینکه قبول شدن من تو شریف تحت تاثیر سهمیه رتبه اولی بوده و من الان نمیدونم چه فرمی رو باید بدم دانشگاهم تایید کنه و ببرم شریف. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

هر چی که خدا بخواد همون میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرم با پیش ۱۲ واحد بردارید یعنی ۹ واحد درسای ارشد رو بردارید.
سنگین نمیشه؟ چون من هیچ ایده ای ندارم که قراره تو شریف چه اتفاقاتی بیفته!
من نظر خودم رو گفتم. چون برای پیش فقط باید ۱۲ بیارید و این که فکر کنم درسهای پیش رو باید سال اول بگذرونید. این طوری درس کمتری برای سال دوم براتون می مونه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۱۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
اگه اون ترم سه ای که amir میگه رضا بوده ! اون ترم اول امیرکبیر بوده که مبانی امنیت رو پاس کرده و بعد که انتقالی گرفت تطبیق زدن

من لیست نمره های بچه های پارسال رو دیدم تقریبا همشون پیش خورده بودن حتی اونایی که لیسانس امیرکبیر بودن و جالبه که نمره های خیلی هاشون هم پایین بوده چون درس پیشنیاز هست و تو کارنامه نمی آد و آخرش هم چیزی از دست نمی دید ۲۹ واحدفوق لیسانستون هست.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hranjbar1991 , Amir V , احسان مومنی
ارسال: #۱۱۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  [quote='hranjbar1991' pid='208929' dateline='1378398849']
عجیبه ! من با یه ترم ۳ای حرف زدم . گفت من پیش خورده بودم این درسو !!
خب من که نگفتم هیچکس پیش نخورده.

Smile
من فکر کردم منظورت اینه و این درس کلا پیش نیست !
معذرت Smile
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  اگه اون ترم سه ای که amir میگه رضا بوده ! اون ترم اول امیرکبیر بوده که مبانی امنیت رو پاس کرده و بعد که انتقالی گرفت تطبیق زدن
رضا که اسم دختر نیست Big Grin Tongue

آقا من شنبه ظهر میرسم تهران. شب میشه از طرف دانشگاه جایی گرفت؟ یا باید برم دنبال جا؟ چون تا سه شنبه میخوام تهران بمونم.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط prosperous.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  من که لیسانسم متفاوته چند تا باید پیش بگذرونم؟
شما که با اجازه همه ۱۲ واحد پیش رو میخورید و احتمالا یک ترم هم اضافه میشه به ترمهاتون. منم که بعد چند سال اومدم احتمالا یه جبرانی حسابی بهم بدن!! کامپایلرم ۱۱/۷۵ شدم که باعث و بانیش هم یه دانشجوی دکتری شریف بود که جای استاد اومد تدریس کرد بهمون و سر تحویل پروژه فیلم بازی کرد و ۵ نمره پروژه مون پرید!! در نتیجه احتمال بسیار زیاد توی جبرانی هام باشه!!

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  دوستان لطفا منو راهنمایی کنین، این گواهی رتبه اولی چیه که شریف خواسته ؟ مثل اینکه قبول شدن من تو شریف تحت تاثیر سهمیه رتبه اولی بوده و من الان نمیدونم چه فرمی رو باید بدم دانشگاهم تایید کنه و ببرم شریف. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

فرمی که توی پیوست گذاشتم پرینت کن ببر برای دانشگاهت پر کنه دوست عزیز

فایل‌(های) پیوست شده
Arshad_1392_PART3.pdf
اندازه فایل: ۱۰۴/۰۸ KB

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۱۱۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Goje_farangi نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  من که لیسانسم متفاوته چند تا باید پیش بگذرونم؟
شما که با اجازه همه ۱۲ واحد پیش رو میخورید و احتمالا یک ترم هم اضافه میشه به ترمهاتون. منم که بعد چند سال اومدم احتمالا یه جبرانی حسابی بهم بدن!! کامپایلرم ۱۱/۷۵ شدم که باعث و بانیش هم یه دانشجوی دکتری شریف بود که جای استاد اومد تدریس کرد بهمون و سر تحویل پروژه فیلم بازی کرد و ۵ نمره پروژه مون پرید!! در نتیجه احتمال بسیار زیاد توی جبرانی هام باشه!!

خودمم همین فکر و میکنم. البته بهتر. برای خودم ترجیح داره که جبرانی بیشتر بگذرونم. مجبور میشم خوبتر یاد بگیرم! Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , Amoojan
ارسال: #۱۲۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  دوستان لطفا منو راهنمایی کنین، این گواهی رتبه اولی چیه که شریف خواسته ؟ مثل اینکه قبول شدن من تو شریف تحت تاثیر سهمیه رتبه اولی بوده و من الان نمیدونم چه فرمی رو باید بدم دانشگاهم تایید کنه و ببرم شریف. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

فرمی که توی پیوست گذاشتم پرینت کن ببر برای دانشگاهت پر کنه دوست عزیز

ممنون دوست من، ولی پایین این فرم نوشته که باید تو پرونده دانشجو بایگانی بشه. احتمالا باید کپی این فرم رو ببرم.

هر چی که خدا بخواد همون میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۶ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۹۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۸۱۷ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۴۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۸۴ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۲۱۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close