زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته علوم کامپیوتر ۹۲ مانشتی ها

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ق.ظ، توسط Aurora.)
سلام دوستان
ضمن تبریک خدمت همه عزیزانی که امسال قبول شدند و آروزی توفیق تلاش و موفقیت برای دوستانی که در آینده به لیست قبول شدگان خواهند پیوست ،
به اطلاع می رسانم
فایل اکسل حاوی رتبه / گرایش / محل قبولی ...
بر اساس اطلاعاتی که دوستان در اختیار گذاشته اند در حال آماده سازی (برای هر سه رشته ) می باشد .
فعلا اسامی که تاپیک نتیجه نهاییشون رو ایجاد کردند در این فایل آمده و به مرور طبق تاپیکهای بعدی تکمیل خواهد شد

این اطلاعات به منظور دسترسی جامع و مقایسه بهتر داوطلبانی که در آینده می خواهند از این اطلاعات استفاده کنند تهیه شده است

از کلیه دوستان تقاضا دارم اگر اشکالی در این فایل جامع دیده شد حتما اطلاع بدن تا اصلاح بشه . چون هنوز نسخه اولیه اون هست و به تدریج تکمیل خواهد شد و در همین تاپیک به روز خواهد شد

موفق باشید

Computer Science 92 - Manesht.ir - LastEditDate920620.xlsx
اندازه فایل: ۱۳/۶ KB
good-wishes، در تاریخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

آخرین به روز رسانی : ۹۲/۶/۲۱

۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , هاتف , Pegasus , mohsencs , gaslakh , asiehmohammadian , Jooybari , pooyaa , Morris , nimam
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ق.ظ
RE: [دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته علوم کامپیوتر ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
باسلام
ضمن عرض تشکر فقط خواستم بگم اطلاعات این فایل شاید ۵۰% درست باشه
خواهش می کنم دوستان خودشون اصلاح کنن
برا خود من رتبه ۲۱۶ بوده و شبانه تبریز سیستمهای کامپیوتری قبول شده ام.
فک کنم دوست عزیز gaslakh با رتبه ۲۱۶ و سهمیه شاگرد اولی زده بود شهید بهشتی روزانه
و اشکالای دیگه ...
لطفا دوستان خودشون اصلاح کنن
good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۴۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بله حق با شماست
متاسفانه در مرتب سازی ستون ها اختلالی ایجاد شده که دقت نکردم و باعث جابجا شدن اطلاعات شده
متشکرم از دقتتون و اینکه اطلاع دادید. حتما اصلاحش می کنم Smile

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gaslakh
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ
RE: [دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته علوم کامپیوتر ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
فایل به روز رسانی شد و لینک کارنامه اولیه نیز اضافه شد.

از دوستانی که کارنامه اولیه شون رو در سایت اپلود نکردند خواهشمندم در صورت امکان و تمایل، کارنامه رو در بخش خودش (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) اپلود بفرمایند و لینک اون رو در تاپیک نتیجه نهاییشون قرار بدهند .
همچنین از عزیزانی که قبلا تاپیک کارنامه رو ثبت کردند هم ممنون میشم که لینک کارنامه اولیه و در صورت تمایل نتیجه قبولی رو در تاپیک نتیجه شون قرار بدهند Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ ب.ظ
[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته علوم کامپیوتر ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
منم با ۱۸۱ تحصیلات تکمیلی زنجان روزانه گرایش نظریه محاسبات
good-wishes، در تاریخ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام. تبریک میگم Smile
لطفا زحمت بکشید در بخش نتایج قبولی ارشد علوم کامپیوتر یک تاپیک جدا باز کنید و این اطلاعات که اینجا گفتید + لینک کارنامه اولیه تون و در صورت تمایل تصویر نتیجه قبولیتون رو در اون بذارید.
بر اساس تاپیکهای اونجا فایل به روزرسانی میشه . ممنون

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ
[دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته علوم کامپیوتر ۹۲ مانشتی ها (در حال تکمیل)
سلام
رتبه گرایش ۱ ۱۹۴
گرایش ۲ ۱۱۳
قبولی: روزانه خوارزمی مهندسی دانش
good-wishes، در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

شما کل نتیجتون رو اینجا نوشتید من فکر کردم دو نفر هستند و فایل قبلی رو بر اساس همون تغییر داده بودم . الان بر اساس ارسالتون در یکی دیگه از تاپیکها متوجه شدم این دو تا که نوشتید نتیجه خودتون هست . به هر حال اصلاح شد Smile
ممنون از اطلاع رسانیتون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
به روز شد
از دوستان عزیزی که تاپیک کارنامه هاشون آماده شده ممنون میشم به من اطلاع بدن تا لینک کارنامه به فایل اضافه بشه Smile
ردیف هایی که فیلد اولشون قهوه ای هست اخیرا اضافه شدند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ب.ظ
به روز شد (۲ رکورد اضافه و یک رکورد اصلاح شد)

به اطلاع دوستان می رسونم آخرین بروز رسانی این فایل به امید خدا طی چند روز آینده (نهایتا تا ۲۰ شهریور) انجام خواهد شد

از کلیه دوستانی که تمایل دارند اطلاعاتشون در این فایل قرار بگیره یا اگر احساس می کنند اشکالی در اطلاعاتشون در این فایل پیش آمده لطفا اطلاع بدند ، تا همه رو در نسخه بعدی اعمال کنم .

از دوستانی هم که تا الان اقدام به ایجاد تاپیک اعلام نتیجشون نکردند یا کارنامه شون رو تذاشتند ممنون میشم در صورت تمایل همکاری بفرمایند و پس از ایجاد، (حداکثر تا ۱۹ شهریور) من رو مطلع کنند تا فایل اعلام نتایج کامل تر بشه .

از همکاری همه عزیزان سپاسگزارم
۰
۰
ارسال:
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ق.ظ
RE: [دانلود] فایل اکسل نتایج ارشد رشته علوم کامپیوتر ۹۲ مانشتی ها
به روز شد .
یک رکورد اضافه شد

همچنان می تونید موارد جدید رو جهت کامل تر شدن این فایل اطلاع بدید. اما احتمالا به علت کاهش درخواستها به روزرسانی با فواصل زمانی طولانی تر انجام بشه .

موفق باشیدSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ق.ظ
سلام به همگی و خسته نباشید
با تاخیر زیاد منم بگم که آمارتون کاملتر شه
با رتبه ۱۰۰ بهشتی روزانه قبول شدم
امیدوارم دوستانی که امسال کنکور دارن موفق باشن و جاهای خوبی قبول شن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , maneshty , n_amiry70@yahoo.com , gaslakh , Amoojan
ارسال: #۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ضمن تبریک خدمت همه عزیزانی که امسال قبول شدند و آروزی توفیق تلاش و موفقیت برای دوستانی که در آینده به لیست قبول شدگان خواهند پیوست ،
به اطلاع می رسانم
فایل اکسل حاوی رتبه / گرایش / محل قبولی ...
بر اساس اطلاعاتی که دوستان در اختیار گذاشته اند در حال آماده سازی (برای هر سه رشته ) می باشد .
فعلا اسامی که تاپیک نتیجه نهاییشون رو ایجاد کردند در این فایل آمده و به مرور طبق تاپیکهای بعدی تکمیل خواهد شد

این اطلاعات به منظور دسترسی جامع و مقایسه بهتر داوطلبانی که در آینده می خواهند از این اطلاعات استفاده کنند تهیه شده است

از کلیه دوستان تقاضا دارم اگر اشکالی در این فایل جامع دیده شد حتما اطلاع بدن تا اصلاح بشه . چون هنوز نسخه اولیه اون هست و به تدریج تکمیل خواهد شد و در همین تاپیک به روز خواهد شد

موفق باشید

حالا که برای نتایج امسال لازمش داریم ببینیم کجا قبول میشه خراب شده یه امکان فایل درست حسابی بذارید پارسالم همین بود

بدرود سالهای دور از خانه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ب.ظ
من نمیتونم فایل رو دانلود کنم Sad
ارور زیر رو میده :
Error (403)
It seems you don't belong here! You should probably sign in. Check out our Help Center and forums for help, or head back to home.
۲
۰
ارسال: #۱۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ق.ظ
من هم نمی تونم دانلود کنم
لطفا رسیدگی کنید

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ق.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  من هم نمی تونم دانلود کنم
لطفا رسیدگی کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , fatemeh69 , mojtabaamiry , sazesh , fa_shinobi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۰۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۶۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۲۵ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close