زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارتش مانشتی ها به پیش برای فتح رتبه های برتر ارشد،هرN ساعت مطالعه یک درجه ارتقا

ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط Ahmad-Abdel-Rahmane.)
سلام
به همه اونایی که در آزمون ۹۲ شکست خوردن،
دوران نقاهت رو پشت سر گذاشتن،
شکستشونو پذیرفتن
و حالا میخوان واسه آینده تلاش کنن
تا ایشالا سال دیگه به هدفشون برسن
راستش تصمیم گرفتم به دوستایی که توی مبحث" مطالعه ی گروهی آزمون ارشد ۹۳ " در حال تلاشن بپیوندم، دیدم اصلا در توانم نیست که باهاشون رقابت کنم.
یه حس خجالت ، یا سرحوردگی یا چیزی شبیه به این بهم اجازه نداد وارد بحث پر از انرژیشون بشم...
جسی که فک کنم با خیلیا آشناست.
فکر میکنم اونایی که مثه من امتحان خوبی ندادن ، احساس مشترکی دارن ...
یه حس سر درگمی....

بازی اینجوریه برای هر جزوه هر درس یا برای هر N تعداد ساعت مطالعه یک امتیاز
هر دور هر جزوه یا n مقدار ساعت مطالعه یک امتیاز
هر سری تست یا n مقدار ساعت مطالعه از هر درس یک امتیاز
یعنی
مثلاً مدرسان شریف یا مثلاً فلان تعداد ساعت مطالعه واسه هر درس یک امتیاز
تستای پارسه واسه هر درس یک امتیاز
......تستای دیگه که من بلد نیستم واسه هر درس یک امتیاز

یا مثلاً [ برای n تعداد ساعت مطالعه ] یک امتیاز
هر ۸ امتیاز یک درجه ارتقا خواهید گرفت....

یالا بچه ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  6899]

پا شین که غمو غصّه دیگه بسّه
باید تیممونو جمع کنیم شروع کنیم
اسبتونو سوار شین

برو بچه‌های
انرژی مثبت

مطالعه گروهی
همگی‌ بیاین
هرکس فک می‌کنه امسال به جایی‌ نرسیده بیاد اینجا شروع کنیم که داره وقت می‌گذره
میدونم بعضیا دودلید، که شاید قبول شید، ولی با توجه به تاریخ امتحان ریسک نکنید.
پاشید بچه ها بیاین با هم فکری هم و مشورت با دوستامون که قبول شدن ، دست تو دست هم ازین سد بگذریم
اقایون خانوما تا آخر این هفته جزوتونو انتخاب کنید که میخوایم اسبامونو زین کنیم

منبع

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

+++++++++++++++++++++++++++++++++
شاید بشه که

تعداد ساعت خوانده شده را معیار بگیریم

این فقط کمک میکنه ساعات مطالعه افزایش پیدا کنه و حس رقابت ایجاد می کنه
این ایده خیلی خوبیه چون تنوع داره و باعث میشه افراد برای هم یکنواخت نشن و نرن توی فاز تنبلی قبلیشون

این در انجمنی که داوطلبانش برای فوق تخصص دکتری پزشکی آماده می شوند در حال اجراست لینکش هم که آمده است

++++++++++++++++++++++++++++++++

سلام به همه خسته نباشین

راستش قراره چندتا ایده رو بریزیم تو چرخ گوشت یه بندری درست کنیم با هم بخوریم... Big Grin

چند وقت پیش دکتر شایان پیشنهاد دادن که دروس رو به صورت آزمون با هم برگزار کنیم که نشد متاسفانه...
دکتر زنده یاد محمد مهدی هم پیشنهاد دادن که همه پایین پستاشون به صورت اجباری یه نکته بزارن که آن نیز اجرا نشد که نشد...

بالاخره دکتر ملیکا پیشنهاد دادن هر چند روز یه مبحث داخلی رو انتخاب کنیم و با هم بخونیم و نکته بزاریم که این هم تحت شعاع عقب افتادن امتحان قرار گرفت

به هرحال یه کار ترکیبی از پیشنهادات رو ایشالا انجام میدیم به این صورت که برای هر مبحث داخلی(فقط داخلی چون مهم و فراره) چند روز تعیین میکنیم(مثلا آسم از ۱۷ تا ۲۲آبان) و توی اون روزا با هرپست یا در پایین هرپست یک تست میزاریم که هم خودآزمایی کرده باشیم هم یادآوری هم نظمی داده باشیم.
اگر پیشنهادی دارین بدین تا مسوول آزمون رو تعییین کنیم... @};-
موفقیت از آن همه ماست
بدون شک @};-

منبع

انرژی مثبت، در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

از اونجایی که این تاپیک برای دوستان پشت کنکوری هست به بخش "ازمون ۹۳" منتقل می شه. علاقه مندان می تونند در اون محل پیگیر این جریان باشن.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , jafarir
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
پیشنهاد سازماندهی و اعطای درجات نظامی به یگانهای رزمی پادگان ارتش مانشت ۴
اخه دوست عزیز! سرعت خوندن و یادگیری متفاوته. هر دور جزوه چیه! هر دور یه جزوه یعنی چی! منابع هر شخص مختص خودشه و نمی شه گفت فلان شخص که فلان منبع رو خونده الان بالاتره شاید طرف هنوز به درک کامل وتسلط نرسیده. توقع هر شخص ازخودش متفاوته. استعدادها متفاوته.عادات مطالعه متفاوته. و... ضمن این که خیلی از بچه ها مطالعه رو شروع کردند و پیش رفتند.
این موردی که شما فرمودید چه کمکی می تونه بکنه و کلا هدف از طرح پیشنهاد رو هم بفرمایید!!
حداقل پیشنهادتون رو در همون تاپیک خوندن گروهی مطرح می کردید اگه استقبال می شد عمومی می گفتید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , mohammadali1990 , احسان مومنی
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: پیشنهاد سازماندهی و اعطای درجات نظامی به یگانهای رزمی پادگان ارتش مانشت ۴
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ)Ahmad-Abdel-Rahmane نوشته شده توسط:  [b]
(29 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  هر دور یه جزوه یعنی چی! منابع هر شخص مختص خودشه و نمی شه گفت فلان شخص که فلان منبع رو خونده الان بالاتره شاید طرف هنوز به درک کامل وتسلط نرسیده.

بله باید افراد همه یک منبع واحد را انتخاب کرده باشند ولی اگر مقدور نیست
شاید بشه که تعداد صفحات خوانده شده را معیار بگیریم یا راه حل دیگری انتخاب کرد

ببینید من نمی خوام ساز مخالف بزنم که سایرین بگن که کاربر یه مطلب رو میگه سریع مدیران تو ذوقش می زنن ولی باید کمی پخته تر باشه پیشنهاد و البته هر پیشنهادی داده می شه، سایرین (اعم از مدیر و کاربر)حق نقد و اظهار نظر درموردش رو دارند.

من از ازمون دستیاری اطلاعی ندارم ولی می دونم ارشد رشته های پزشکی کاملا منابع معرفی می شه مثلا فلان کتاب از فلان نویسنده!پس منابع کاملا مشخصه ولی برای رشته کامپیوتر اصلا این طور نیست . یعنی منابع مشخصه ولی واحد نیست . مثلا برای درسی مثل سیستم عامل حداقل ۴ تا مرجع هست و ۳ تا کتاب کنکوری و ضمن این که برخی بدلیل پایه درسی لازم نیست دوباره مرجع بخونن. یعنی اونچه برای رشته های پزشکی کاربرد داره شاید برای رشته هاید فنی زیاد عملی نباشه!

تعداد صفحات هم راه حل خوبی نیست یه وقتی کسی مرجع باید بخونه می شه ۶۰۰ صفحه بعد کتاب تست می خونه می شه ۱۰۰۰ و خورده ای یکی فقط باید کتاب کنکرو بخونه. بعد یکی می خواد شریف قبول شه یکی می خواد یه دانشگاه شهرستان. با وجود این در تاپیک های درسی ساعات مطالعه ، و کتب مطالعه شده گزارش می شه و به نظرم در همون حد کفایت می کنه.

و البته این بخش بیشتر برای پیشنهادات در جهت ارتقای مانشت و راحتی کاربران هست.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ماه بانو , tarane1992
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ
اعطای درجات نظامی به افسران وظیفه داوطلب کارشناسی ارشد مشغول به خدمت در پادگان مانشت
به نظر من که خیلی خوبه
خیلی جلوی تنبلی رو می گیره
اینجوری هر کسی برای این که بخواد ترفیع درجه بگیره حاضره از تنبلی هاش کم کنه
حالا این که اون جزوه رو با دقت بالا بخونه یا سرسری بخونه این دیگه باید خود شخص عاقل باشه که با سرسری خوندن کتابا به خودش ضربه می زنه

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ب.ظ
اعطای درجات نظامی به افسران وظیفه داوطلب کارشناسی ارشد مشغول به خدمت در پادگان مانشت
شما دارین واسه کنکور ارشد میخونینا!!بخورده زشته والا!

امضا
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ق.ظ
اقا ما هر بار سرچ میکنیم مطالب خوانده نشده مانشت این پست تو میاد اونم با این عنوان عجیب غریبش یاد سربازی میفتم میخام کلمو بزنم تو دیوار
جون من درسش کن!!!:پی

ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ب.ظ
ارتش مانشتی ها به پیش برای فتح رتبه های برتر ارشد، با چند ساعت مطالعه یک درجه ارتقا
سلام

به نظرم طرح خوبیه... من رو هم توی این طرح شرکت بدید لطفا اگر اجرا شد...
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ ب.ظ
من که اعصابم خورده ثبت نام نشدم هنوووووووووووووووووووووز

به مصلحتم نبود
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ
RE: ارتش مانشتی ها به پیش برای فتح رتبه های برتر ارشد،هرN ساعت مطالعه یک درجه ارتقا
(۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  من که اعصابم خورده ثبت نام نشدم هنوووووووووووووووووووووز

ای وای ثبت نامتو بکن Smile
معدلو بعدا میتونی ویرایش کنی توی سنجشSmile

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
ارسال: #۱۰
۲۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
این بچه بازیها چیه راه انداختین بجای اینکه وقتتونو توی این سایت و اون سایت هدر کنید بشینید بخونید برای استراحتم برید پارکی محلی جایی یه دوری چیزی بزنید به خدا تو ارشدشم خبری نیست
ارسال: #۱۱
۲۷ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
اولین بار که با مانشت آشنا شدم کلی اعتماد به نفس گرفتم ولی مدتها که گذشت دیگه اون انگیزه رو ندارم.
الان هم بعد مدتی باز هم اومدم سر بزنم که این پست رو دیدم نمیدونم میتونم با شما همگام شم یا نه ولی به هر حال موفق باشید.
برای موفقیت همه دعا کنید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲
۲۷ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
RE: ارتش مانشتی ها به پیش برای فتح رتبه های برتر ارشد،هرN ساعت مطالعه یک درجه ارتقا
(۲۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)nirvana123 نوشته شده توسط:  این بچه بازیها چیه راه انداختین بجای اینکه وقتتونو توی این سایت و اون سایت هدر کنید بشینید بخونید برای استراحتم برید پارکی محلی جایی یه دوری چیزی بزنید به خدا تو ارشدشم خبری نیست

منم باهات هم نظرم به نظرم درس خوندن این داستانارو ندار Big Grin
ولی به نظرم حالا کسی با این روش فاز گرفته یا با هر روش دیگه ای نباید زد تو پرش

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: فرید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۲۸۳ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۴۴۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۴۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۱۰۱ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۰۵ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟ Davood21 ۵ ۴,۳۱۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۹۹۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close