زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۹۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
فکر می کنم همون کریمی بهتره . بچه‌ها پارسال ازش تعریف می کردند و بچه هایی که ضعیف بودند درسش رو خوب می فهمیدند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ
فکر می کنم همون کریمی بهتره . بچه‌ها پارسال ازش تعریف می کردند و بچه هایی که ضعیف بودند درسش رو خوب می فهمیدند.
۰
۰
ارسال: #۹۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ
بچه‌ها این آقای اکبر که گفتن که کلاسهای نصیر رو میرفتن با دکتر اجلالی و ... حالا اینجا نوشته همه کلاسهای مدرسان شریف رو میرفتن یکم مشکوک نیست ؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad123 , h_1234
ارسال: #۹۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ب.ظ
من هم موافقم از مهندس کریمی خیلی تعریف می کنن مخصوصاً برای دانشجویان که ضعیف هستند
۰
۰
ارسال: #۹۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ب.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  بچه‌ها این آقای اکبر که گفتن که کلاسهای نصیر رو میرفتن با دکتر اجلالی و ... حالا اینجا نوشته همه کلاسهای مدرسان شریف رو میرفتن یکم مشکوک نیست ؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واقعا متاسفم!!!!
مملکت داریم!
بیشتر برای این رتبه ۱ متاسفم که اینجوری خود فروشی کرده . تو نصیر رفت فقط گقت نصیر اینجا اومد گفت فقط مدرسان !! شایدم فردا بگه فقط پارسه!!
عوض اینکه بیان فقط در ماه نیم ساعت در اینجا فعالیت کنه و کمکی بکنند . رفتند ... SadSadSadSadSadSadSadSad
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین , h_1234 , SarahArshad
ارسال: #۹۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
اصلا رشته های دیگه هم عجیب بود مثلا طرف با رتبه ۲۸ انتخاب رشته نکرده سال بعد شده ۲/در حالی که با ۲۸ هم قبول میشد.
۰
۰
ارسال: #۹۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط kashir.)
میخواستم لینکشو بذارم بعد حس کردم شاید درست نباشه
آخه وقتی میگی از منطقی و معماری اجلالی خیلی استفاده کردم چرا تو سایت مدرسان گفتی همه کلاسهاشو شرکت کردمHuh

راستی ترم پائیز ۸۹ موسسه گاج کلاسهای آمادگی ارشد برگزار کرد با قیمت خیلی خوب و اساتید گلچین
خودتون ببینید، ولی واسه تابستون امسال ظاهرا برنامه ای نداره

فایل‌(های) پیوست شده
ComSoft.pdf
اندازه فایل: ۸۸/۶۴ KB

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hosein_2003 , آرمین
ارسال: #۹۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط khodam.)
عزیزان این حرفها همش تبلیغاته . ماهان مدرسان و پارسه به رتبه های برتر پول و لپ تاپ می دهند تا تبلیغشون رو بکنند. دانشجوها هم که از پول بدشون نمی اید. انسانیت و عزت نفس هم وجود ندارد
عزیزان این حرفها همش تبلیغاته . ماهان مدرسان و پارسه به رتبه های برتر پول و لپ تاپ می دهند تا تبلیغشون رو بکنند. دانشجوها هم که از پول بدشون نمی اید. انسانیت و عزت نفس هم وجود ندارد
۰
۱
ارسال: #۹۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ب.ظ
واقعا چرا؟ این رتبه ۱ داره به ماها توهین می کنه!!!!!
اون حیوان ۴ پا خودش نه ما!!!!!! الان یه ساعت رفت رو اعصابم!!
تو مدرسان گفته:

عوامل مؤثر در موفقیت شما کدام موارد بوده است؟
داشتن هدف و انگیزه، مطالعه منظم، اساتید و خدمات موسسه (شاید جنبه تبلیغاتی داشته باشد ولی عین حقیقت است)

برادر رتبه۱ برات متاسفم بدکاری کردی!!!! این یعنی ثروت بهتر از علم هست وشاید هم بعید نیست که با تقلب به اینجا برسی که الان عین خیالت نباش ما پشت کنکوری‌ها به کدام قبله نماز بخونیم!!!!!!!!!!
۱
۱
ارسال: #۱۰۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  میخواستم لینکشو بذارم بعد حس کردم شاید درست نباشه
آخه وقتی میگی از منطقی و معماری اجلالی خیلی استفاده کردم چرا تو سایت مدرسان گفتی همه کلاسهاشو شرکت کردمHuh

این نشون دهنده این موضوعه که موفقیت واقعا ربطی به اخلاق نداره . متاسفم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین
ارسال: #۱۰۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ ب.ظ
بهر حال قرار نیست از همه اخلاق یاد بگیریم. شاید هم واقعا" بعضیها خودشون رو به پول بفروشند ولی بهتره در یک همچین جایی اخلاق رو حفظ کنیم و توهین به کسی یا موسسه ای نکنیم. قضاوت را بذارید بعهده خوانندگان. اینجوری بهتره.
البته شما هنوز وارد بازار کار نشده‌اید که ببینید اونجا چه خبره؟؟ اونوقت متوجه میشید که اینها اصلا" بحساب نمیاد.
بهر حال موفقها در تحصیل یا کار حتما" در اخلاق هم موفق نیستند. اگر اینجوری بود الآن ما در بهشت زندگی میکردیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین , fateme66 , Ravi , nazari.hooshang
ارسال: #۱۰۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ
دوستان این پول همه کار می کند؟؟؟؟؟؟؟مانند همین نمونه که این آقا ۱۰۰% برای پول کارهای تبلیغاتی میکند مانند اساتیدی که رفتند پارسه به دلیل پول بهتر. فقط می توان گفت واقعا آدم تاسف می خورد که آدم برای پول چه کارهایی می کند.دوستان من خواهش می کنم که بحث اساتید و موسسه کنید وبه این کارها فکر نکنید چون از این آدم‌ها بسیار زیاد هستند و وقت با ارزش خودتان را صرف این موضوعات نکنید .
با تشکر از همه دوستان گل .
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ ب.ظ
باید مطمئن شد که سایت از حرفای این رتبه برتر سو استفاده به نفع خودش نکرده؟
و ایا خود آقای اکبر اطلاع داره که مصاحبش به این شکل در سایت قرار گرفته؟؟؟؟
بعد قضاوت کرد.
اما حرفاشو تو مصاحبه ای که تو سایت نصیر انجام داده بیشتر قبول دارم
چون سر کلاس استاد اجلالی هم چندبار گفتن.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raavak , بهارک_۱
ارسال: #۱۰۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ ب.ظ
با سلام
دوستان برای درس ساختمان داده‌ها و بانک اطلاعاتی استاد ابراهیمی مقدم را تایید می کنید ؟
آموزشگاه مهستان برای درس بانک اطلاعاتی استاد خلیلی فر را گذاشته , آیا شما شناختی از ایشون دارید ؟

با تشکر
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  باید مطمئن شد که سایت از حرفای این رتبه برتر سو استفاده به نفع خودش نکرده؟
و ایا خود آقای اکبر اطلاع داره که مصاحبش به این شکل در سایت قرار گرفته؟؟؟؟
بعد قضاوت کرد.
اما حرفاشو تو مصاحبه ای که تو سایت نصیر انجام داده بیشتر قبول دارم
چون سر کلاس استاد اجلالی هم چندبار گفتن.
آره احتمال قوی نصیر بوده شایدم چندتا درسو مدرسان رفته کسی چه میدونه

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان برای درس ساختمان داده‌ها و بانک اطلاعاتی استاد ابراهیمی مقدم را تایید می کنید ؟
آموزشگاه مهستان برای درس بانک اطلاعاتی استاد خلیلی فر را گذاشته , آیا شما شناختی از ایشون دارید ؟
با تشکر
ابراهیمی مقدم استاد خوبیه، این دو درس رو هم خوب تدریس میکنن، ولی واسه تابستون مهستان نیستن، اسمشون تو پارسه هست
من واسه ساختمان مهستان ثبت نام کردم با یوسفی

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۹ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۶۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۲۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۳۵۲ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۳۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close