زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲)

ارسال: #۷۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط aryaee.)
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
همه اساتید نصیر رفتن پارسه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثال دکترسید جوادی ودکترکارگهی ودکتر اجلالی ودکتر فیلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/واقعا این پول چی کار می کند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ ب.ظ
RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  همه اساتید نصیر رفتن پارسه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثال دکترسید جوادی ودکترکارگهی ودکتر اجلالی ودکتر فیلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/واقعا این پول چی کار می کند.

سید جوادی که از اول پارسه بود‌، تازه مدیر گزوه مامپیوتر پارسه هم هستش.
ولی آره اجلالی و کارگهی رو خریدن !
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط khodam.)
من پارسال باسیدجوادی نصیر کلاس داشتم . اشکمون رو در اورد تادرس رو تموم کنه . خیلی هم غرور دارد . هیچ کدوم از بچه‌ها راضی نبودند و حتی جلسات اخر تقریبا کلاس خالی بود. من که از وقتی که از من گرفته راضی نیستم و ازش نمی گذرم
من پارسال باسیدجوادی نصیر کلاس داشتم . اشکمون رو در اورد تادرس رو تموم کنه . خیلی هم غرور دارد . هیچ کدوم از بچه‌ها راضی نبودند و حتی جلسات اخر تقریبا کلاس خالی بود. من که از وقتی که از من گرفته راضی نیستم و ازش نمی گذرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hosein_2003
ارسال: #۷۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ب.ظ
کاربر khodam من نمی دانم چرا شما آنقدر از مهندس یوسفی حمایت می کنید ولی استاد های دکترسید جوادی ودکترکارگهی ودکتر اجلالی ودکتر فیلی دارای بار علمی بالایی هستند حالا یک استاد نمی آیاد دلیل نمی شود که درس خوب یاد ندهد ولی به نظر من با این استاد های که پارسه آورده حالا دیگه پارسه شده قطب کامپیوتر برای ارشد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazari.hooshang
ارسال: #۸۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
عزیزم من قبول دارم که اساتید محترمی که نام بردید بارعلمی بالایی دارند . خود من از کلاسهای کارگهی خیلی استفاده کردم و نظریه امسال رو خوب زدم و مدیون ایشون هستم. ولی اقای سیدجوادی باعرض شرمندگی کلاسهارو می پیچوند و به نظرمن هرچقدر بارعلمی خوبی هم داشته باشه استرسی که بچه‌ها وارد می شد خیلی وحشتناک بود. کلاس کنکور غیر از بارعلمی پارامترهای دیگری هم می خواد. من از هیچ استادی بی خود و بی دلیل حمایت نکردم بلکه از تجربه ای که از کلاسهای کنکور داشتم بیان کردم. در ضمن پارسه همیشه در رشته کامپیوتر یک قطب بوده و هست. و این چه ربطی به من وشما دارد.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ronaldo , **sara** , بهارک_۱
ارسال: #۸۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  عزیزم من قبول دارم که اساتید محترمی که نام بردید بارعلمی بالایی دارند . خود من از کلاسهای کارگهی خیلی استفاده کردم و نظریه امسال رو خوب زدم و مدیون ایشون هستم. ولی اقای سیدجوادی باعرض شرمندگی کلاسهارو می پیچوند و به نظرمن هرچقدر بارعلمی خوبی هم داشته باشه استرسی که بچه‌ها وارد می شد خیلی وحشتناک بود. کلاس کنکور غیر از بارعلمی پارامترهای دیگری هم می خواد. من از هیچ استادی بی خود و بی دلیل حمایت نکردم بلکه از تجربه ای که از کلاسهای کنکور داشتم بیان کردم. در ضمن پارسه همیشه در رشته کامپیوتر یک قطب بوده و هست. و این چه ربطی به من وشما دارد.

دقیقا . هم کارگهی و هم سید جوادی شدیدا میپیچونن‌، در حالی که جدا از بار علمی یوسفی واقعا متعهد هستش به کلاس.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ronaldo
ارسال: #۸۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ق.ظ
ولی دوستان دیگر از کلاس یوسفی هم ناراحت بودن چون کلاس کنکور آموزش نکته هست نه درس دادن ازروی کتاب اگرفردی می خواست که کتای بخواند که دیگر نمی امد کلاس کنکور دیگه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و سوال دوم این که حالا پارسه شده قطب کامپیوتر ارشد .برای اینکه اساتید نصیر رفتن در پارسه دارن تدریس می کنن به جز ۲یا ۳ استاد مشترک تدریس می کنند برای همین گفتم اگر اساتید نصیر به پارسه نمی رفتن همان نصیر قطب کامپیوتر ارشد بود.
۱
۰
ارسال: #۸۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ب.ظ
والا ما وخیلی از دوستان دیگر کلاس یوسفی بودیم و ندیدیم کسی ناراحت باشد . شما دوست عزیز صدا یا جزوه یوسفی رو یک نگاهی بیاندازید هم درس کامل داده و هم تست کامل زده وبه این می گویند کلاس خوب کنکور
۱
۲
ارسال: #۸۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  ولی دوستان دیگر از کلاس یوسفی هم ناراحت بودن چون کلاس کنکور آموزش نکته هست نه درس دادن ازروی کتاب اگرفردی می خواست که کتای بخواند که دیگر نمی امد کلاس کنکور دیگه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما که میگی یوسفی درس نمیده‌، فقط کافیه ۱ نگاه کوچیک به جزوه منطقی و معماری دکتر نامور کنید‌، بعدش جزوه یوسفی رو ببینید‌، واقعا کامل به تمام معنا میگه
البته درسته‌، ایشون بعضی درس‌ها رو مثل گسسته خیلی تستی میگه‌، خودش هم از کتاب گسسته اش کاملا راضی نبود.
۰
۰
ارسال: #۸۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

استاد یوسفی استاد خوبیه
من تابستون باهاش منطقی، معماری، ساختمان گرفتم شاید الگوریتم و محاسبات هم باهاش بگیرم

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین
ارسال: #۸۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ، توسط aryaee.)
دکتر نامور که خوب نسیت اگر خوب بود که دکتر اجلالی نمی اوردن .استاد یوسفی این نظر بقیه دوستان بود نه من که من قبلا با آنها صحبت کردم.من استاد یوسفی را قبول دارم.
دوستان حالا ازاین بحث خارج شویم بهترین استاد ریاضی کدام استاد هست آخه ۸۰%دوستان یا بیشتر مشکل ریاضی دارن به نظر شما کدام کلاس بهتر هست؟؟؟؟ یا شما درکدام کلاس ریاضی شرکت کردین ؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۸۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۱۱ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد مهندس کتیرایی‌: ایشون مدیر گروه سخت افزار تهران جنوب هستش . من باهاش چند تا درس گذروندم .
شاید با وجود اساتیدی مثل اجلالی یا یوسفی سخت بشه این حرف رو زد ولی به کسائی که میخوان معماری رو واقعا بفهمن پیشنهاد میکنم یه سری به کلاسش بزنن Big Grin
۰
۰
ارسال: #۸۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ ب.ظ
ایا اقای کتیرایی غیز از مدرسان موسسه دیگری هم درس می دهند؟ اخه مدرسان شریف کلاه بردارترین و مزخرفترین موسسه ای است که تاحالا دیدم .
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  ایا اقای کتیرایی غیز از مدرسان موسسه دیگری هم درس می دهند؟ اخه مدرسان شریف کلاه بردارترین و مزخرفترین موسسه ای است که تاحالا دیدم .

توی پارسه و گاج و ۱ موسسه ای به نام کوثر(مال بسیج دانشگاه تهران) هستش vlsi و الکترونیک دیجیتال درس میده . ولی من به جز توی مدرسان توی موسسه ای دیگه ای ندیدم که معماری درس بده.
اگر پارسه یا نصیر میرید میتونید از مشاورین اونجا هم دربارش بپرسید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khodam
ارسال: #۹۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۵:۳۴ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوستان حالا ازاین بحث خارج شویم بهترین استاد ریاضی کدام استاد هست آخه ۸۰%دوستان یا بیشتر مشکل ریاضی دارن به نظر شما کدام کلاس بهتر هست؟؟؟؟ یا شما درکدام کلاس ریاضی شرکت کردین ؟؟؟؟؟؟؟
من واسه ریاضی مهندسی نصیر ثبت نام کردم یعنی با کریمی میگیرم ولی خودم موندم شایدم کنسلش کردم با دکتر معتقدی گرفتم
کریمی ۴۴ ساعت ۱۷۸ تومن
معتقدی ۲۸ ساعت ۲۶۰ تومن(کنارشم نوشته مهندس تاجیک دوره کلی و حل تمرین:دکتر معتقدی)
واقعا این یکیو گیر کردم
بچه کمک کنین

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۰۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۶۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۵۴ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۰۹ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۳۳ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۳۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۲۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۲۶ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close