زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مانشت ۴ از امروز

ارسال: #۹۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ق.ظ
مانشت ۴ از امروز
به نظر من یه نوع پژمردگی و بی روحی همراه طراحی جدید مانشت هست. قبلا شادابی بیشتری از لحاظ ترکیب رنگ بندی میدیدم. فکر میکنم بک گراند و سایز فونت ها توی این بی روحی دخیل هستند.

ولی در مجموع از تلاش مدیریت برای ایجاد تنوع و بهبود ساختار ظاهری مانشت تشکر میکنم.

شاد و موفق باشید :-)

هــــرچه هست از قامت ناساز بی اندام مـاست
ور نه تشـــریف تو بر بالای کس کــوتــاه نــیسـت
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۹۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ
مانشت ۴ از امروز
سلام

واقعا خیلی بهتر شده، آقای تنهایی تشکر میکنم.به نظرم وقتی کارای اصلی و پایه ی سایت تموم شد یکم گراقیک سایتو بالا ببرین.
مثلا کلید ها طراحی تر شده کلا با گرافیک خوشگل مشگلش کنین.اگه وقت داشتم حتماحتما ایده هامو عملی بهتون نشون میدادم!!!!!

تشکر ویژه، خیلی مرسی.

بچه ها یکم صبور باشین تموم بشه ببینین چی میشه!

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۱
ارسال: #۹۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ق.ظ
مانشت ۴ از امروز
یک مشکل جزئی هم من الان باهاش مواجه شدم دکتر تنهایی عزیز.
اینکه هنگامی که توی پستی که میگذارم در حالت ادیتور کامل، از گزینه افزودن لینک که استفاده میکنم اگر درون لینک متن فارسی وجود داشته باشه هنگام باز کردن لینک با وجود صحیح بودن آدرس خطای پیدا نشدن صفحه ی لینک مورد نظر داده میشه.
مثلا لینک داخل پست روبرو:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۹۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ق.ظ
مانشت ۴ از امروز
من مانشت قبلیو بیشتر دوست داشتم!
با بقیه سایتا فرق داشت اما ۴ شبیه بقیه شده البته از لحاظ ظاهر اما باطنا باز خوبه
اما درکل دوست دارم همون قبلی باشه
نوشته ها عمودی میشه

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۹۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ق.ظ
RE: مانشت ۴ از امروز
دستتون درد نکنه ولی ورژن قبلی خیلی بهتر بود ، الان افتیضاح شده Blush
۰
۰
ارسال: #۹۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ ق.ظ
مانشت ۴ از امروز
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  ممکنه کلا شیوه نمایش بخش سوال جواب رو تغییر بدیم. پس صبور باشید Big Grin
توی شیوه جدید جواب‌های کامل بالاتر از سایر جواب‌ها قرار می‌گیرند. همچنین جواب‌های با امتیاز مثبت بالاتر میان.
این بنده خدا دوست ما اقای بارسا هم شبیه همین پیشنهاد رو داده بود جوابهای داده شده بهش جالب بود، بگذریم.....

ظاهر جدید مانشت دور از انتظاره مخصوصا فونت که حس بدی میده رنگها هم بی روح تر شده....یه قسمتهایی هم که modaresane Sharif Reserved هستش! Big Grin ولی کلا مانشت ۳ خیلی بهتر بود

think positive
۰
۰
ارسال: #۹۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ق.ظ
مانشت ۴ از امروز
(۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  ظاهر جدید مانشت دور از انتظاره مخصوصا فونت که حس بدی میده رنگها هم بی روح تر شده....یه قسمتهایی هم که modaresane Sharif Reserved هستش! Big Grin ولی کلا مانشت ۳ خیلی بهتر بود
رنگ‌های مانشت ۴ تغییری نسبت به مانشت ۳ ندارند. نمی‌دونم دوستان در مورد کدوم رنگ‌ها توضیح می‌دن. رنگ آبی که کلا توی مانشت۳ داشتیم. بک گراند هم همون قبلیه الان.
تنها تغییر توی بخش فروم هدر+فوتر هست. + فونت. فونت مطالب رو فکری به حالش می‌کنیم ان شا الله. فعلا در حال فیدبک گرفتن هستیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , SaMiRa.e , ماه بانو
ارسال: #۹۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ق.ظ
مانشت ۴ از امروز
تشکر از مدیران عزیز.
مرسی از ارتقاء مانشت اما یه انتقاد اونم اینه ک خیلی ظاهر سایت خسته کننده شده مانشت ۳ عالی بود اما ۴ نه.
مرسی.
۰
۰
ارسال: #۹۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ، توسط Amir V.)
مانشت ۴ از امروز
دوستان لطفا یکم صبر داشته باشید.
هر تغییری اولش یکم مشکل داره...
آقای دکتر که نگفتن همه چیز خوب و Perfect شده. به هر حال اقدامات خوبی واسه بهتر شدن صورت گرفته و روز به روز داره بهتر میشه.
به هر حال این انجمن مال ماست و این وظیفه ماست که واسه بهتر شدنش ایده و نظر بدیم.
انشالله آقای دکتر با استفاده از نظرات سازنده‌ی شما دوستان مانشتی یه سری نقصهایی که وجود داره برطرف خواهند کرد. Smile

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , atti joon , انرژی مثبت , crevice , maneshty
ارسال: #۱۰۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط aamitis.)
مانشت ۴ از امروز
انشالله محدودیت رو هم بیشتر کنید برای معتادین
آمار بالایی هم دارن

قبلا لینک ها آبی میشدند اما الان خاکستری
فکر کنم رنگش عوض بشه بهتر خواهد بود

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۱۰۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ق.ظ
مانشت ۴ از امروز
قبول تغییر همیشه سخته، افراد به مرور زمان با تغییرات خو میگیرند، اما واقعا این فونت مشکل داره! چشمهام درد میگیره از بس کم رنگه و نوع فونت هم مناسب نیست. اون تبلیغ خیلی زرد هم باز آزار دهنده چشم است. کلا خیلی بخوایی بیایی سایت چشمهات رو از دست میدی، فقط واسه کنکوری ها خوب شده که بشینن سر درسشون.

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۱
ارسال: #۱۰۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط fifa2020.)
مانشت ۴ از امروز
همه چیز عالیه فقط صفحه اول میتونست جمع و جور تر باشه ... فونت هم تغییر بدین بهتره میشه ...

انسان موفق کسی است که در انتها پیروز شود نه در ابتدا .
۰
۱
ارسال: #۱۰۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
مبارک باشه دکتر...
خسته نباشید با تیم همراهتون
راستش تو نگاه اول چشمو نگرفت.. کم کم همه بهش عادت می کنیم ... رنگاشو دوست نداشتم

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط S_Mehrjoyan.)
مانشت ۴ از امروز
من فکر میکنم بهتر بود قبل اینکه یه هو از مانشت ۳ بپرین مانشت ۴، یه مدت تو مانشت ۳ یه لینک به مانشت ۴ میزاشتین تا واسه مدتی آزمایشی کارکنه بعد اینکه نواقصش پیداشد و برطرف شد، دیگه کامل مانشت ۳ رو برمیداشتین

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت...Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
دکتر جون ... دستت درد نکنه...چقدر قشنگ و باحال شده.......
یاد مانشت ۲ افتادم
هی روزگار...چقدر پیر شدم!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۷۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۶۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۶۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۳,۳۱۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۰۶ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close