زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مانشت ۴ از امروز

ارسال: #۱۲۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ق.ظ
RE: مانشت ۴ از امروز
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوست داریم نظرات ساختاری و اساسی در مورد انجمن داده بشه. مثلا در مورد سیستم سوال جواب و ...
ان شا الله به زودی مانشت ۴ تکمیل بشه. یه دلیل اجباری شدن مانشت ۴ برای تمامی کاربران پیدا کردن مشکلات و حلشون هست.
نظر شما صد در صد درست و متین ... ولی جناب دکتر ظاهر هر چیزی هستش که تو نگاه اول باعث جذب مخاطب میشه ..
بخشهای ساختاری و اساسی انجمن هم به مرور و با استفاده بیشتر ، و با توجه ویژه ی دوستان بهبود پیدا خواهد کرد ..

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
مانشت ۴ از امروز
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  بخشهای ساختاری و اساسی انجمن هم به مرور و با استفاده بیشتر ، و با توجه ویژه ی دوستان بهبود پیدا خواهد کرد ..
واقعیت اینه که سالی یکبار بیشتر مانشت تغییر نمی‌کنه Smile

در مورد ظاهر به نظر من ظاهر قشنگی داره. کاربران قدیمی تا کامل باهاش ارتباط برقرار کنن طول می‌کشه. یه مطالبی در مورد قالب هست که وقتی که طراحی تمام شد بیان می‌شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , SaMiRa.e
ارسال: #۱۲۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
دکتر جان اگه لازمه بگید این مدرسان چقدر پول داده که باعث شده شما اینجا را بهش بفروشید؟Smile
این آگهیش هم روی اعصابه چون بدترین موسسه کنکور هست و هم روی چشمها تاثیر میذاره.

نمیشد کمتر پول بدهد یه گوشه کناری بزنیدش؟

در مورد رنگ و فونت و اینا بنظر اینقدر انتقاد کردند که داره تقریبا" شبیه همون قبلی میشه.

دکتر جان مانشت محتواش مهمه که داره بفنا میره،رنگ و شکل و لعابش خیلی لازم نیست هر سال عوض بشه.

ضمن تشکر از زحمات شما،از اینک رک هستم ببخشید.
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  توی بخش سوال و جواب اگه مثلا جلوی هر سوال اسم درس نوشته بشه خوب نیست؟
این کار رو انجام می‌دیم. ممنون از پیشنهاد

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud
ارسال: #۱۲۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
دکتر میگم در حد یه پیشنهاد حاله که کمر همت بستی و استیناتو زدی بالا
میگم واسه رشته های دیگه هم یکاری کن
اخه تفلیا گنا دارند
من خیلی دیدم تویه سایت اومدن از مکاینک و برق سوال کرده
و کسی نبود بهشون ج بده یه بخشهای رو بزن تویه فروم اینا هم بیان کم کم مانشت یه سایت جامع بشه

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  دکتر جان مانشت محتواش مهمه که داره بفنا میره،رنگ و شکل و لعابش خیلی لازم نیست هر سال عوض بشه.

نگران مانشت نباشیدSmile من خودم که خیلی نگرانی ندارم. مانشت رو کاربران مدیریت می‌کنند نه من و نه ۴ تا مدیر دیگه. اگه روزی رسید که دیگه نیازی به بودنش نبود خوشحال می‌شیم که بساط رو جمع کنیم. از لحاظ مالی مانشت برای من تنها هزینه داره.

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  دکتر جان اگه لازمه بگید این مدرسان چقدر پول داده که باعث شده شما اینجا را بهش بفروشید؟Smile
میزان پرداخت رو نمی‌تونم بگم چون اینجا عمومی هست و قرارداد رو نمی‌شه اینجا ذکر کرد. باهاشون صحبت شده و قراره تبلیغات رو استاتیک کنن.

(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  در مورد رنگ و فونت و اینا بنظر اینقدر انتقاد کردند که داره تقریبا" شبیه همون قبلی میشه.
مانشت ۳، طراحیش کامل بود. و این هم کم‌کم کامل می‌شه. منتهی خیلی از موارد مشکل‌زا توی مانشت۳ رفع شده که سبب ایجاد باگ شده، یه ساختار مدیریتی جدید ایجاد شده و بخش‌های جدیدی هم اضافه شده. اگه می‌تونستیم با ساختار مانشت ۳ ادامه بدیم نیازی به جدید کردن نداشتیم. ساختار منوهای مانشت ۳ مشکل داشت. هدر رو خیلی نمی‌تونستیم روش مانور بدیم و عدم جامعیت بین سایت اصلی و فروم سبب مشکل شده بود. ان شا الله مشکلات مانشت ۴ به صورت کامل حل می‌شه. از انتقادات استقبال می‌شه اما جلوی تخریب‌ها ایستاده می‌شه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , maneshty
ارسال: #۱۲۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  میگم واسه رشته های دیگه هم یکاری کن

نیروی لازم رو نداریم. اگه رشته برق راه افتاد ان شا الله سراغ بقیه هم خواهیم رفت.

۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  این آگهیش هم روی اعصابه چون بدترین موسسه کنکور هست و هم روی چشمها تاثیر میذاره.

اون از آگهی تلویزیونیش اینم از این Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MoonRise
ارسال: #۱۲۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
کی اشکاتو پاک میکنه شبا که غصه داری؟!
.
.
.
مدرسان شریف!!!
Smile)
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali_Abdolmaleki , MoonRise , esisonic
ارسال: #۱۳۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
ببخشید آقای دکتر ولی من نمیدونم فرق انتقاد و تخریب چیه؟ چون گاهی وقتها برای نشنیدن و حذف انتقادات اسمش را میگذاریم تخریب و طرف مقابل را کلا" له میکنیم.
من کلا" منتقد این تبلیغ مانشت هستم و تصور میکنم مانشت ۴ و بقیه چیزا هم واسه اینه که کمی اثر منفی این موضوع کمرنگ بشه.
(این تصور منه حتما" معلوم نیست درست باشه)

با باز شدن راه تبلیغ مدرسان شریف مطمئن باشید آینده خوبی برای مانشت نیست.
تصور ما از مانشت یه محیط علمی است. محیط علمی با تبلیغات درآمد ندارد . کسب درآمد از تبلیغات اینجور موسسات زرد و تجاری (نخواستم لفظ دیگری بکار ببرم ولی چون بعضی کارهای خیلی بدتر را تو دنیا تجارت میدونن من هم اسم موسسات کنکور را گذشتم تجاری . حداقل از بعضی کارها بهترنSmile)را بگذارید واسه مجلات زرد.
تبلیغات یه مرکز علمی با کارش هست یعنی با تولیداتش هست. تولیدات علمیش.
نه اینکه مثل تبلیغ چیپس و پفک از اینراه درآمد در بیاره. اگه اینجوری بود دانشگاه شریف هم تو سایتش تبلیغ چی توز میگرفت.

منتقدم و فکر میکنم ارزش مانشت را بشدت پایین آوردین.
ببخشید که رک میگم و ممکنه این آخرین پستم تو مانشت باشه و به بن شدنم بیانجامد ولی چه کنم که من همیشه زبان سرخم سر سبزم را باد میدهد.Smile

خوب و خوش باشید.
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  محیط علمی با تبلیغات درآمد ندارد
هزینه‌هاش چطوری تامین می‌شه؟ موافقین امکانات سایت رو پولی کنیم؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , maneshty
ارسال: #۱۳۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  اگه اینجوری بود دانشگاه شریف هم تو سایتش تبلیغ چی توز میگرفت
مراکز دولتی توی گذاشتن تبلیغ توی مرکز و سایت محدودیت دارند و طبق قانون نمی‌تونن این کار رو بکنند.
به نظر شما تا چه زمانی مانشت می‌تونه متکی به یه نفر باشه و تمامی هزینه‌هاش بر عهده اون یک‌نفر باشه؟ چرا فکر می‌کنید تبلیغات پایین آوردن شان مانشت هست؟ حتی گوگل هم توی سایتش تبلیغ می‌کنه.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , M*Gh , maneshty
ارسال: #۱۳۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مانشت ۴ از امروز
البته دانشگاه شریف و سایر دانشگاه ها هم پردیس دارند چون بسیاری از هزینه ها و بودجه های اموزش عالی که باید رایگان باشه و توسط دولت بهشون پرداخت بشه رو بهشون نمیدن! یعنی منظور اینه که دانشگاه ها هزینه هاشون رو از جیب خودشون که نمیدن! یا دولت میده یا به نحوی کسب درامد می کنند! یعنی الان کسی بشنوه شریف پردیس داره میگه من دیگه نمیریم اونجا درس بخونم چون هزینه هاشون رو از اون راه تامین می کنند ؟ یا مثلا رنک دانشگاه توی رنگکینگ جهانی میاد پایین؟!!!(البته من نیمگم موافق ایجاد پردیس ها هستم ولی هزینه ها باید از یه جایی تامین بشه)

دوستان مگه قراره شما با این تبلیغات مثلاحتما برید فلان موسسه ثبت نام کنید؟!!
چرا همگی می خوایم خدمات رایگان بگیریم بدون این که هزینه ای پرداخت کنیم! حالا هزینه حتما مادی نباید باشه ولی در خیلی از بخش ها واقعا می بینیم فرد صراف مصرف کننده هست!! من قبول دارم که می شه تولیداتی داشت که هزینه ها از جای دیگه تامین بشه ولی فعلا این مورد ممکن نیست و به نظرتون منصفانه هست که همه هزینه ها رو دکتر از جیب خودشون بدن؟! اگه کسی حاضره مثلا یه اموزشگاه کامپیوتر بزنه و مجانی به همه اموزش بده و هیچ هزینه ای از هیچ کس دریافت نکنه و تبیلغاتی هم از جایی نگیره بگه تا ما هم بدونیم!!! دکتر سه سال اینجا رو بدون تبلیغات و با هزینه خودشون گردوندند حتما هزینه ها واقعا" زیاده که یان کارو کردند. دیگه فکر کنم بعد از این همه مدت دکتر رو شناخته باشید

فقط مساله اینه که حضور تبلیغات با تحول مانشت تقریبا همزمان شده!

این تاپیک هم فکر کنم واسه شنیدن نظرات و نقد دوستان در مورد "مانشت۴" هست نه تبلیغات! اگه هزینه ها از جای دیگه تامین بشه خود دکتر از همه مشتاق ترند که تبلیغات رو بردارند.

ببخشید صحبت هام زیاد شد و شاید کمی تند! و این که شاید در زمانی که خود دکتر حضور دارند من نباید دخالت می کردم. ولی دیدم خیلی داره به دکتر که زحمت هم زیاد می کشن کمی با بی انصافی برخورد می شه! البته ایشون همچنان پذیرای نقد و پیشنهاد شما هستند ما هم همین طور Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozideh , admin , azad_ahmadi , good-wishes , Amir V , M*Gh , The BesT , maneshty
ارسال: #۱۳۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ، توسط Ali_Abdolmaleki.)
مانشت ۴ از امروز
نمیخوام این بحث را ادامه بدم ولی خانم مدیر یا از سر نااشنا بودن و یا بخاطر احساس مسئولیت در مدیریت این صحبتها را مینویسن که من جوابیه جناب دکتر و خانم مدیر را میدهم :

۱- اقای دکتر عزیز، شریف یک مثال بود . شما یه مجله علمی مثال بزنید که اعتباری داشته باشه و تبلیغ اینجوری کنه.
۲- اقای دکتر عزیز، شما خودتون را با گوگل مقایسه نکنید و البته و صد البته شما و من میدونیم که درآمد گوگل اولا" از تبلیغ نیست ثانیا" از این تبلیغها(در این سطح) در گوگل نمیشه.و البته مقایسه اصلا‌مقایسه درستی نیست که حالا بخوایم سرش بحث کنیم.
۳- شما یه محصول داشتید باسم بسته مانشت که فروختیدش . حالا سود داشت یا ضرر نمیدونم. ولی یه زحمتی کشیده بودین منابع بقیه را جمع و جور کردین ریختی تو سه تا دی وی دی و فروختین. سال ۸۹ قیمتش بالا بود ولی بعدا" دیگه سال بعد و بعدش دیگه قیمتش منصفانه بود. الان هم اگه چیزی تولید کردین بگید ما پولش را بدیم. ممنون زحمات شما بابت فروم هستیم ولی مانشت محصولی نداشته. یه محلی است که بقیه میان تجاربشون را در اختیار بقیه میذارن. ولی من راضی نیستم مدیون باشم اگه یه خط مطلب علمی تولید شما را من دانلود کنم و پولش را ندم. نهایتش اینه که اگه دیدم قیمت بالاست نمی خرم. ولی لطفا" فقط روی تولیدات مانشت قیمت بذارید نه تولیدات دیگران.
۴- ببینید ما در یک محیط علمی داریم بحث میکنیم نه تو کوچه و بین مردم عوام. آقای دکتر میگن اینجا هزینه و ضرر داشته و خانم مدیر هم طرفداری میکنن. لطف کنید یه بیلان هزینه را ارائه نمایید تا میزان هزینه اش معلوم بشه.
اقای دکتر یه جایی در همین مانشت گفته بودند همین اواخر که هزینه مانشت در طول این چند سال به یک میلیون نرسیده. خب میزان کمکها را هم در طول این چند سال بگویند.
اما اینکه ایا مانشت واقعا" درامدش اینجوری حساب میشه برای دوستان تحصیلکرده و خانم مدیر باید عرض کنم که اینجوری نیست.
این را اقای دکتر بخوبی میدونن. آقای دکتر بنظرتون الآن دامین مانشت ارزشش در بازار چنده؟ اگه مانشت را جمع کنید دامین را میخواهید بفروشید دیگه؟ خودتون بگید چند می ارزه. همین موسسات کنکوری میخرنش.
من خیلی ساده بشما میگم بالای پانزده میلیون میخرنش.
نوش جونتون. زحمت کشیدین . ۴ سال هم وقت گذاشتین. تولید شما ست و باید حاصل زحمت شما بخودتون برسه.
کاربران هم که همیشه کاربرند Smile و اصولا" وقتی سرقفلی یه مغازه را قیمت میذارن مشتریاش را میشمرند ولی پول سرقفلی به مشتریاش نمیرسه.
همین که من و شما مثلا" مدرسان شریف را میشناسیم و میدونیم اینجور موسسات پول الکی بدست میارند ولی یه ریال الکی خرج نمیکنن برای من و شما بس که بدونیم سود مانشت و هزینه شما بی جواب نیست .

در مورد اینکه خانم مدیر من را بی انصافی متهم میکنن باید بگم اینطور نیست . و بهتره ایشان هم وقتی در موردی اطمینان ندارند فورا" کسی را متهم نکنن و مطمئن باشند دکتر اجر اخرویش محفوظه. اجر دنیویش را هم خو.اهد گرفت.

اقای دکتر اجرشون در هر دو مورد میتونست بیشتر بشه اگه کنکور آزمایشی یا محصولات علمی در مانشت ایجاد میکردند و نقد اینجا فقط واسه این بود که بگم ارزشی که کاربران به مانشت دادند بخاطر اهدافی بود که مانشت داشت و انگار داره یه کم میره تو خاکی !!

همین و بس. نمیخواستم وارد چرتکه و حساب بشم ولی اجبارا" این پست را بعنوان جوابیه زدم.

حق یاورتان باد.
۱
۴
ارسال: #۱۳۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ب.ظ
مانشت ۴ از امروز
من فقط بگم که من به عنوان یه مدیر ننوشتمش بلکه به عنوان یه کاربر نوشتم! یعنی مدیر باشم یا نباشم فرقی واسه من نمی کنه! یه مشکلی که هست همه فکر می کنند اگر مدیری هر مطلبی رو در هر جا نوشته به عنوان یه مدیر نوشته!! واسه این در خیلی موارد نمی تونیم هیچی بگیم و در حد یه کاربر هم امکان نقد و بررسی و نظر دادن رو نداریم چون برداشت مدیریتی می شه! الان همین صحبت ها رو شخص دیگه ای بنویسه همین برداشتی که الان شد نمی شه! ان شالله یه زمان برسه که ما هم مدیر نباشیم که بتونیم مثل بقیه راحت نظر بدیم Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۸۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۵۲۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۷۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۱,۴۵۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۲۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۸۲۸ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۵,۵۸۴ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۵۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close