زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱-مقدمه :بحثهای کلی برنامه ریزی برای آزمون ارشد

ارسال: #۱۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
پست موقت :
دوستان عزیز کنکوری، همونطور که گفته شد بهتره در مورد همه مسائل اعم از نحوه مطالعه دروس مختلف، تمرکز و .. در یه تاپیک صحبت نشه. این جوری همه پاسخ ها قاطی می شه و ایندگان هم سردرگم می شن. اگر در مورد عنوان تاپیک و مباحث حول و حوش اون سوالی هست مطرح بفرمایید. بازم ممنون

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه
ارسال: #۱۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۵۸ ب.ظ
ممنون بخاطر مشاوره و راهنمایی
سوال من اینه که خلاصه برداری تا چه حد موثره؟ باید از کی شروع به خلاصه برداری مطالب کنیم؟ و چه روشی وجود داره که خلاصه های مفیدتری تهیه کنیم؟

مثل تمبر به هدفی که داری بچسب...
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ
RE: 1-مقدمه :بحثهای کلی برنامه ریزی برای آزمون ارشد
(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ق.ظ)آسمان ابری نوشته شده توسط:  این سوال رو من چند جا پرسیدم تو مانشت اما هنوز کسی جواب نداده
......
آیا کسی هست راهنمایی نماید که پک های مدرسان خوب هست یا خیر

ابتدا از آقا فرداد عذر می خوام اگه جای این پست اینجا نیست و اگه صلاح دونستید، پست من و دوستمون "آسمون ابری" رو به تاپیک مربوط به مؤسسات کنکور منتقل کنید. ولی چون خیلی مهم بود که تجربیاتم رو برای دوستان دیگه که می خوان یه مؤسسه رو انتخاب کنن بگم، گفتم این پست رو اینجا بزنم.

دوست عزیز کاش یه کم تحقیق می کردید و بعد پک مدرسان رو می خریدید. من پارسال فریب تبلیغات رو خوردم و توی خرداد از طرح نامی و تخفیف ۲۰ درصد اونا استفاده کردم و باید بگم که از کل پک کتابای مدرسان، فقط کتاب "مهندسی نرم افزار تألیف آقای جهانی" و ساختمان گسسته (که البته یه تست گسسته هم تو آزمون ارشد نزدم) و زبان عمومی رو استفاده کردم. چون بقیه اش یا کیفیت چاپ پایینی داشت( یعنی پلی کپی بود نه چاپ) یا محتوای افتضاحی داشت. لازم به ذکره که کتاب نرم افزاری که توی پک من بود، کتاب تألیفی آقای جهانی نبود و بسیار بی کیفیت بود. من این مطلب که کتاب نرم افزار مدرسان تغییر کرده رو بطور اتفاقی توی مهرماه پارسال فهمیدم و بعد از پی گیری های مکرر و طفره رفتن مؤسسه، بالاخره کتاب قبلی رو ازم گرفتن و جدیده رو بهم دادن. اون هم توی اواخر آبان ۹۱/ این اتفاق در مورد کتاب الگوریتمشون هم دقیقاً تکرار شد. کلاً برخورد دست اندرکاران مدرسان توی تهران چه مشاوره و چه توزیع کتاب افتضاحه چون معمولاً بیش از حد عضوگیری می کنن و نمی رسن به همه ساپورت بدن. من به هیچ وجه راضی نبودم

برای شما که این پک رو خریرید فقط می تونم توصیه کنم که اولاً بهشون گیر بدید که اگه کتابای موجود در پکتون حالت پلی کپیه (یعنی شناسنامه کتاب و شابک نداره) حتماً براتون تعویضش کنن و کتاب واقعی بهتون بدن و ثانیاً حواستون باشه که از سالای قبل، کتاب تو پکتون نچپونده باشن و آخرین ورژن کتاباشون رو بهتون داده باشن.

توصیه دیگه ام به شما اینه که قید این پولی رو که دادین در بعضی موارد ( یعنی بعضی منابع کنکوری ) بزنید و با جستجو در همین سایت مانشت، بهترین منابع رو تهیه کنید. مثلاً برای هوش مصنوعی قطعاً کتاب راهیان ارشد (آخرین ویرایش که متأسفانه یه کم گرونه) رو توصیه می کنم. کلاً قید بعضی کتابای مدرسان مثل ساختمان داده و ... رو بزنید و وقتتون رو باهاش تلف نکنید. چون به عقیده من، برای اکثر دروس، شما باید فقط یه منبع رو برای مطالعه انتخاب کنید و باهاش پیش برید.

آزمون های مدرسان انصافاً از پک جزواتش بهتره نه اینکه خیلی خوبه. سؤالا معمولاً سخته ولی پاسخ های تشریحی و تحلیلی خوبی داره و جامعه آماریش هم بدک نیست. البته هرچی به آزمونای آخر نزدیک می شی، شروع می کنن به آب قاتی کردن توشBig Grin و سؤالات تکراری زیاد می شه.

من نمی دونم امسال دوباره شروع کنم یا نه ولی خودم تصمیم گرفتم اگه بخوام شروع کنم، برم فقط آزمونای پارسه رو ثبت نام کنم و منابعی رو که کم و کسر دارم، بصورت تک فروشی بخرم. کلاً به هیچ کدوم از دوستان توصیه نمی کنم که پک مؤسسات رو بخرن چون کار عاقلانه و به صلاحی نیست. موفق و پیروز باشید. یا علی

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemehkh , آسمان ابری , samaneh_aftab , kimidoonekekie , alice
ارسال: #۱۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
دوستان تحت هیچ شرایطی پک موسسات رو نخرید
هر موسسه ایی نهایتش ۳-۴ تا کتاب خوب داره
۴
۰
ارسال: #۲۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط zeinab.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ)Mohammad.K نوشته شده توسط:  ببینید من شروع کردم به درس خوندن. روزی ۲ تا ۴ ساعت میخونم.
ولی مشکلی که دارم برنامه ریزی نکردم. یعنی برنامه ۱ هفته ای برای درس خوندن ندارم. برنامه خوندن هر روز رو همون روز میریزم.
برای حل این مشکل باید چیکار کنم؟
ممنون

بخ نظرمن این بد نیست که برنامه هر روزی رو شب قبلش بریزین. چون مثلا شما که از آخر هفته خبر ندارین که بخواین اول هفته برای کل هفته برنامه بریزین.
یه چیز کلی تو ذهنتون برای کل هفته داشته باشین خوبه اما نیاز نیست حتما حتما برای کل هفته برنامه ریزی کنین.
چون برای هر روزی که برنامه ریزی کنین، نتیجه روز قبل هم تاثیر داره و باید روز قبل رو هم در نظر گرفت .

(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ق.ظ)آسمان ابری نوشته شده توسط:  ممنون از وقتایی که می گذارید
من چندی پیش با موسسه مدرسان شریف آشنا شدم و اونجا هم مجموعه کتابهایش و هم ازمونهایش را در رشته آی تی ثبت نام کردم در دروس مشترک مشکل جدی دارم و در درس سیستم عامل فصل های اخرش حافظه بندی و صفحه بندی را مشکل دارم و سایر دروس تخصصی هم یکی دو بحث را نمی دانم
مشکل من این است که خیلی کند درس می خونم و باید دائم برگردم به عقب وقتی هم دوره می کنم فقط شاید ۱۰ درصد مطالب خاطرم هست برای همین اعصابم به هم می ریزد و دیگر نمی توانم درس بخوانم
منکه اینقدر کند پیش می روم و شاید فقط برسم کتابهای مدرسان را بخوانم از کجا بدانم ایا این کتابها به من کمک می کنند یا نه از کجا بدانم از چه کتاب دیگری باید درس بخوانم

دوست عزیز کلا مدرسان رو فراموش کن!!!! رفتی ثبت نام کردی درست. آزمون هاش رو که ثبت نام کردی شرکت کن اما اصلا جدیشون نگیر. میتونی برای تنظیم وقت و اینا ازش استفاده کنی.
کتاباش رو کلا دور بنداز. پولت رفته نذار وقتت و عمرت هدر بره.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , آسمان ابری , Apple.CS , Doctorwho
ارسال: #۲۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ....
دوست عزیز کلا مدرسان رو فراموش کن!!!! رفتی ثبت نام کردی درست. آزمون هاش رو که ثبت نام کردی شرکت کن اما اصلا جدیشون نگیر. میتونی برای تنظیم وقت و اینا ازش استفاده کنی.

با نظر زینب خانم تا ۹۰ درصد موافقم ولی کتاب های زبان، نرم افزار (تألیف آقای جهانی)، پایگاه داده (البته در کنار مقسمی به عنوان مکمل) و تا حدودی سیستم عامل (فقط حل تمرین ها و تست هاش) از پک مدرسان بدک نیست و این دوستمون چون خریدن، ضرری نداره که از اینا استفاده کنن. در مورد کتاب و دی وی دی زبانش که کار آقای جوادزاده هست باید بگم که ایشون خیلی زحمت کشیدن و (با توجه به اینکه زبان من بد نیست) متد آموزشی ایشون رو (به خصوص دی وی دی) می پسندم. توصیه میکنم دوستانی که می خوان زبان رو برای کنکور ارشد بخونن از زبان مدرسان (و اگه گیرشون بیاد از دی وی دی زبانش) استفاده کنن. در مورد نرم افزار هم بگم که من فقط کتاب مدرسان رو خوندم و از ۶ تا تست نرم افزار (رشته آی تی) ۴ تاش رو درست زدم. البته ظاهراً آقای جهانی داشتن یه کتاب نرم افزار مستقل هم تألیف می کردن که می تونید ازخودشون بپرسید کار چاپش تموم شده یا نه. موفق باشید

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani , Apple.CS
ارسال: #۲۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ق.ظ
به نظر من شروع کردن از درسهایی که دوست داریم به ما انرژی می ده که بدش بریم سراغ دروس سخت
یه نکته که به تجربه بهش رسیدم این بود که هر موقع دیدیم نیاز داریم درس جدیدی شروع کنیم همون موقع کتاب جدید رو برداریم و اصلا این کارو به فردا موکول نکنیم
یه موضوع دیگه اینه که هیچ وقت از درسهای سخت نترسیم و بعد از چند وقتی که تو درسهایی که دوست داریم دست و پا زدیم بریم سراغ دروسی که مشکل داریم و از اونا می ترسیم
تابستون زمان خوبیه واسه اینکه دروسی که مشکل دریم رو بدون استرس از دست دادن وقت بخونیم
به نظر من از مهر به بعد زمان به تندی میگذره
تست زدن مهمترین چیزه ، کاری که متاسفانه من پارسال زیاد روش وقت نذاشتم

امیدوام همه کسایی که با امید دارن شروع می کنن به درس خودن به نتیجه ای که دوست دارن برسن
از مانشت ممنونم چون واقعا تجربیات خوبی رو خیلی ساده داره در اختیار همه قرار می ده
امیدوارم همیشه پایدار باشی مانشت
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)learned نوشته شده توسط:  درس های حفظی مثل سیستم عامل و پیاده سازی زبان ها رو چطوری بخونیم؟
وقتی مفهوم چیزی رو متوجه نشم نمیتونم حفظ کنم
تازه وقتی مفهومشو متوجه شدم حفظ میشم اما بعد ۱هفته دوباره فراموش میکنم
چه باید کرد؟

منم پست موقت:
در حدی که این دوست مون یه جواب کلی بگیرند و بحث رو در تاپیک های بعدی دنبال کنند.
بنظرم مشکل شما در نحوه حفظ کردن و یادآوری اون هست. من برای کنکور انفورماتیک کتابهای مدیریت که حفظی هستند رو با تکنیک های حافظه خلاق و کشیدن درخت (mind map) حفظ کردم. طوری که مطلبی که چهار ماه پیش خوندم رو هنوز به یاد دارم.در خلال بحث هایی که شروع شده اگه لازم شد می تونم این تکنیک ها رو توضیح بدم، بقیه هم استفاده کنند.

لطفا زودی اقدام کنید
مردیییییییییییییییم

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آسمان ابری
ارسال: #۲۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ....

با نظر زینب خانم تا ۹۰ درصد موافقم ولی کتاب های زبان، نرم افزار (تألیف آقای جهانی)، پایگاه داده (البته در کنار مقسمی به عنوان مکمل) و تا حدودی سیستم عامل (فقط حل تمرین ها و تست هاش) از پک مدرسان بدک نیست و این دوستمون چون خریدن، ضرری نداره که از اینا استفاده کنن. در مورد کتاب و دی وی دی زبانش که کار آقای جوادزاده هست باید بگم که ایشون خیلی زحمت کشیدن و (با توجه به اینکه زبان من بد نیست) متد آموزشی ایشون رو (به خصوص دی وی دی) می پسندم. توصیه میکنم دوستانی که می خوان زبان رو برای کنکور ارشد بخونن از زبان مدرسان (و اگه گیرشون بیاد از دی وی دی زبانش) استفاده کنن. در مورد نرم افزار هم بگم که من فقط کتاب مدرسان رو خوندم و از ۶ تا تست نرم افزار (رشته آی تی) ۴ تاش رو درست زدم. البته ظاهراً آقای جهانی داشتن یه کتاب نرم افزار مستقل هم تألیف می کردن که می تونید ازخودشون بپرسید کار چاپش تموم شده یا نه. موفق باشید
مرسی از لطفت Smile من همون کتاب رو کاملش کردم و امسال یه نسخه خیلی بهتر از پارسال روانه بازار شدهSmile البته به دلیل برخی مشکلات اسم من رو جلد نخورده و تحت عنوان ویراستار علمی خورده. ولی نسخه امسال به مراتب بهتر از پارسال شدهSmile
تو پک مدرسان من کتاب طراحی الگوریتمشم توصیه جدی میکنم. واقعا کتاب خوبیه. البته تو حل تست خیلی خوب نیست ولی درسنامه اش واقعا خوبهSmile برای حل تست میتونید به پارسه مراجعه کنیدSmile
تو پک مدرسان همونطور که شما گفتید کتابهای مهندسی نرم، پایگاه داده، طراحی الگوریتم، کتابهای نسبتا خوبی هستند که میتونه مطالعه شون مفید واقع بشهSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , persian_boy , zeinab
ارسال: #۲۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ ب.ظ
شبکه مدرسان چطور؟ برا شبکه کافیه؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  شبکه مدرسان چطور؟ برا شبکه کافیه؟؟
شبکه مثل سیستم عامل پارسه خیلی عالیییییییییییییییییییییه

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۲۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  شبکه مدرسان چطور؟ برا شبکه کافیه؟؟

من شبکه نسخه اخر کتاب رو ندیدم. ولی شبکه مدرسان یک سری مباخث داره که تو کتاب حقیقت پارسه نیست. (تو لایه های اخری) ولی در عوض کتاب پارسه تستهای کنکور رو خیلی قشنگ و شسته رفته حل کرده. در کل اگه بتونی یکی گیر بیاری کتاب پارسه داشته باشه بعد باهاش شر کنی کتابهاتونو فکر کنم بهترین تصمیم باشه.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۲۸
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ق.ظ
من تو درس خوندن وسواس دارم قبلا درس خوندم تند بو و عالی اما الان کنده اما میفهممش.حالا چطور میتونم مطمئن شم اونقدر خوب خوندم که جوابگوی ارشد باشه؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ق.ظ
[/quote]

دوست عزیز کاش یه کم تحقیق می کردید و بعد پک مدرسان رو می خریدید. من پارسال فریب تبلیغات رو خوردم و توی خرداد از طرح نامی و تخفیف ۲۰ درصد اونا استفاده کردم و باید بگم که از کل پک کتابای مدرسان، فقط کتاب "مهندسی نرم افزار تألیف آقای جهانی" و ساختمان گسسته (که البته یه تست گسسته هم تو آزمون ارشد نزدم) و زبان عمومی رو استفاده کردم. چون بقیه اش یا کیفیت چاپ پایینی داشت( یعنی پلی کپی بود نه چاپ) یا محتوای افتضاحی داشت. لازم به ذکره که کتاب نرم افزاری که توی پک من بود، کتاب تألیفی آقای جهانی نبود و بسیار بی کیفیت بود. من این مطلب که کتاب نرم افزار مدرسان تغییر کرده رو بطور اتفاقی توی مهرماه پارسال فهمیدم و بعد از پی گیری های مکرر و طفره رفتن مؤسسه، بالاخره کتاب قبلی رو ازم گرفتن و جدیده رو بهم دادن. اون هم توی اواخر آبان ۹۱/ این اتفاق در مورد کتاب الگوریتمشون هم دقیقاً تکرار شد. کلاً برخورد دست اندرکاران مدرسان توی تهران چه مشاوره و چه توزیع کتاب افتضاحه چون معمولاً بیش از حد عضوگیری می کنن و نمی رسن به همه ساپورت بدن. من به هیچ وجه راضی نبودم

برای شما که این پک رو خریرید فقط می تونم توصیه کنم که اولاً بهشون گیر بدید که اگه کتابای موجود در پکتون حالت پلی کپیه (یعنی شناسنامه کتاب و شابک نداره) حتماً براتون تعویضش کنن و کتاب واقعی بهتون بدن و ثانیاً حواستون باشه که از سالای قبل، کتاب تو پکتون نچپونده باشن و آخرین ورژن کتاباشون رو بهتون داده باشن.

توصیه دیگه ام به شما اینه که قید این پولی رو که دادین در بعضی موارد ( یعنی بعضی منابع کنکوری ) بزنید و با جستجو در همین سایت مانشت، بهترین منابع رو تهیه کنید. مثلاً برای هوش مصنوعی قطعاً کتاب راهیان ارشد (آخرین ویرایش که متأسفانه یه کم گرونه) رو توصیه می کنم. کلاً قید بعضی کتابای مدرسان مثل ساختمان داده و ... رو بزنید و وقتتون رو باهاش تلف نکنید. چون به عقیده من، برای اکثر دروس، شما باید فقط یه منبع رو برای مطالعه انتخاب کنید و باهاش پیش برید.

آزمون های مدرسان انصافاً از پک جزواتش بهتره نه اینکه خیلی خوبه. سؤالا معمولاً سخته ولی پاسخ های تشریحی و تحلیلی خوبی داره و جامعه آماریش هم بدک نیست. البته هرچی به آزمونای آخر نزدیک می شی، شروع می کنن به آب قاتی کردن توشBig Grin و سؤالات تکراری زیاد می شه.

من نمی دونم امسال دوباره شروع کنم یا نه ولی خودم تصمیم گرفتم اگه بخوام شروع کنم، برم فقط آزمونای پارسه رو ثبت نام کنم و منابعی رو که کم و کسر دارم، بصورت تک فروشی بخرم. کلاً به هیچ کدوم از دوستان توصیه نمی کنم که پک مؤسسات رو بخرن چون کار عاقلانه و به صلاحی نیست. موفق و پیروز باشید. یا علی
[/quote]

معذرت می خوام این سوالو می پرسم فکر می کنید فکر می کنید دلیل اینکه امسال قبول نشدید چی بود چون فقط منابع مدرسانو خوندین؟ ازموناش بهتون کمک نکرد ضعفاتونو بشناسین؟ از مشاوره هایی که می گن تا روز آزمون باهاتونن اونا کمکتون نکردن؟
ممنون می شم جواب بدین و منو راهنمایی کنید
Fardad-A، در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اینکه این پست شما ربطی باین تاپیک نداره که کاملا" واضحه ولی اینکه مدام دارید ادامه اش میدید را نمیدونم واسه چیه؟
پستهای مربوط به پک مدرسان شریف بزودی حذف میشوند.

۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ب.ظ
سلام
ممنون از همه دوستان که صحبت کردن و نظر دادن
آقا فرداد عزیز لطفا به بحثتون ادامه بدین ما منتظر هستیم
ممنون

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۹۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close