زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای خرید لپ تاپ - پیش از ۹۲

ارسال: #۲۴۱
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ ب.ظ
مدل پیشنهادی لپ تاپ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  کاربردهای تخصصی هوش مصنوعی یعنی چی؟!
منظورم اینکه سرعت پردازشات بالا باشه
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  ولویت هاتون (مثل وزن،سی پی یو،رم ، گرافیک، باتری،سایز
گرافیک خیلی مهم نیس. سی پی یو مهمه و رم
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  کاربردش براتون(مثل: گشتن توی اینترنت و کار با آفیس،کمی برنامه نویسی،بازی، شبیه سازی های دو بعدی یا سه بعدی گرافیکی و ...) و
هوش مصنوعی
(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  محدودیت هاتون (قیمت،میتونید از خارج از ایران تهیه کنید یا خیر و..) رو بنویسید
۱ و نیم بیشتر نشه. ایران تهیه کنم

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
زبامی که برخاست، مشکل نشیند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۲
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ
انتخاب لپ تاپ
دوستان از بازار و قیمت لب تاب ها خبر دارید؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
ارسال: #۲۴۳
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ
RE: انتخاب لپ تاپ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  دوستان از بازار و قیمت لب تاب ها خبر دارید؟

کی هست که خبر نداشته باشه. الان فقط میشه ایسر خرید. اون هم ایسر های ۵۰۰ ۶۰۰ تومنی قدیم که شده نزدیک دو تومن.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۲۴۴
۱۶ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
من dell 5110 core i7دارم ۲سال پیش خریدم راضیم الان میگن دیگه dellمثل سابقش نیست
ازمن نصیحت اگه قصد جابه جایشو زیاد داری حتما به وزنش دقت کن

بر وضع ما به چشم حقارت نظر مکن
ما رابه روز تیره محبت نشانده است...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۴۵
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)bernoosi نوشته شده توسط:  ازمن نصیحت اگه قصد جابه جایشو زیاد داری حتما به وزنش دقت کن

واقعا این مسئله وزن خیلی خیلی مهمه ، الان میفهمم . فکر کنم ۱۴/۴ اینچ ها خوب باشه .
وقتی مجبوری هر بار میری دانشگاه یا یه جایی میری، لب تاپت رو همرات ببری ، بعد از یکم قدم زدن به این نتیجه می رسید Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , ف.ش , SaMiRa.e
ارسال: #۲۴۶
۲۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
مگه هنوزم میشه از این کالاهای لوکس خریداری کرد؟!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , Masoud05 , SaMiRa.e , narges_r , Maryam-X
ارسال: #۲۴۷
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ق.ظ
انتخاب لپ تاپ
اگه سری به بازارهای کامپیوتر بزنید خلوتی بیش از حد اونجا را می بینید. دیروز یا پریروز بود که رئیس صنف شون میگفت تعدادی شون ورشکست شدن . چون کامپیوتر کالایی نیست که بشه نفروخت و نگه داشت و عمده مشتریها یا دانشجو و مصارف خانگی هستند یا ادارات و سازمانهای دولتی که هر دوشون دیگه خرید نمیکنن. گفته بود اگه بره جزء کالاهای لوکس فاتحه اش خونده میشه چون دیگه اجازه ورودش داده نمیشه. یعنی باید با دلار ۴ هزار تومانی وارد کنند.
من یه دوستی دارم که ده پانزده تا لب تاب قبل از این وضع دلار اوایل سال بصورت قسطی از یه شرکتی خرید . شرکته بعد از تغییر دلار هرچی کرد قرارداد را به هم بزنه نشد. فکر کنم اون شرکت بدبخت شد چون کلا" لب تاب قسطی میفروخت و باین دوستم گفته بود من شصت هفتاد مورد فروش قسطی اینجوری دارم . دوستم میگفت لب تابی که من قسطی ۱۵ ماهه اش برایم دو میلیون تمام میشه الان نقدیش نزدیک ۴ میلیونه. البته من نمیدونم تقصیر کدومشونه!!! Smile
باین میگن ثبات اقتصادی در راستای عدالت محوری!!!!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagherok , SaMiRa.e , y_amin , Pakzad , انرژی مثبت , diligent , LORD0098
ارسال: #۲۴۸
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
موندم اونی که کامپیوتر رو جزو کالاهای لوکس حساب کرده اصلا با کامپیوتر کار کرده تو زندگیش؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , LORD0098 , sss
ارسال: #۲۴۹
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
انتخاب لپ تاپ
برداشتن ممنوعیت ثبت سفارش کامپیوتر و موبایل رو.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۲۵۰
۲۵ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۲۵ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  برداشتن ممنوعیت ثبت سفارش کامپیوتر و موبایل رو.

این جمله سوالی است، یا خبری یا تعجبی؟؟Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۲۵۱
۲۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۷ ب.ظ
چه لپ تاپی بخرم؟
Big Grinسلام خسته نباشید بچه ها میخواستم بپرسم چه لپتاپی حدود دو میلیون تومن بخرم که برای برنامه نویسی
مدت طولانی استفاده مناسب باشه؟ سونی فقط نمیخوام

امیدوارم جای موضوع درست باشه ShyRolleyes

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
ارسال: #۲۵۲
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ق.ظ، توسط danialfx2.)
چه لپ تاپی بخرم؟
سلام
مدل های مناسب لپ تاپ با قیمتهای گرون حال حاضر با قیمت حدود ۲ میلیون تومان و ۱۵/۶ اینچ :

hp 4540
core i5
گرافیک : amd 7650
قیمت : حدود ۲ میلیون

acer v3-571g
core i5
گرافیک : ۶۳۰

lenovo z580
core i5
گرافیک : ۶۳۰

asus k55VD
core i5
گرافیک : ۶۱۰
قیمت : حدود ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

(همه سی پی یو ها ایوی بریج )

گرافیک های ۶۳۰ و amd 7650 حدودا تو یه سطح هستن و برای بازی متوسط هستن. ولی گرافیک ۶۱۰ بسیار ضعیفه و به هیچ وجه برای بازی مناسب نیست.

ایسر و لنوو رو با گارانتی ۲ ساله سازگار ارقام بخرید
ایسوس هم زیاد فرقی نمیکنه گارانتیش چی باشه. سازگار و امرتات رو میتونید زیر نظر داشته باشید.
hp هم که گارانتی معتبری نداره .

سراغ سری اینسپایرون دل هم نرید که آمار خرابی بسیار بالایی داشته .

موفق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: LORD0098 , Potential , shobair87 , arshad91
ارسال: #۲۵۳
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۴۰ ب.ظ
چه لپ تاپی بخرم؟
سلام

ممنون از اطلاعاتی که گذاشتید.

منظورتون از خرابی مدل Inspiron های دل چی هست؟ از آمار خرابی ش از کجا مطلع شدید؟

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۲۵۴
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ
چه لپ تاپی بخرم؟
به نظر من اون تاپیکی که دوستمون گفتن خیلی مفید نیست چون اولا قیمتهاش قدیمیه و ثانیا اینکه مدلهایی که اون موقع خوب بودن الان ممکنه کیفیت قدیم رو نداشته باشن! حدود ۲هفته پیش برای یکی از دوستام که لپ تاپ زیر ۲میلیون می خاست Asus k45DV خریدم. چون تو اون روزها هم قیمتش و هم کانفیگش مناسب بود. ضمن اینکه در حال حاضر و تو این رنج قیمت Asus با توجه به اینکه بور ساز هست(تولید کننده مادربورد) بنابراین بنظر کیفیت بهتری داره. جالبه یکی از دوستان دیگه که ارشد می خونه بعد از کلی گشت و گذار تو مرکز کامپیوتر و پارسیان و پایتخت هم به این نتیجه رسید همین مدل k45 رو بخره.
در ضمن جز Dell xpsl504 که قیمتش بالاس بقیه مدلهای این مارک خیلی قابل اعتماد نیستن!!
انشالله وقتی خریدید شیرینی ما فراموش نشه!!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , ف.ش
ارسال: #۲۵۵
۲۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
چه لپ تاپی بخرم؟
هرچی میخای بخری فقط dell نخر چون ی مدتیه کیفیت نداره . از تعمیرکار های لپ تا پ هم میتونی بپرسی!
خلاصه هرچی میخری سعی کن سی پی یو ، ای وی بریج باشه .
چون گفین کارتون برنامه نویسی هست پس core i5 کاملا پاسخ گوی نیازتون هست .
پیشهادد خودم لنوو هست خودمم z580 دارم و کاملا راضی هستم
 سپاس‌گزاری شده توسط: arshad91 , Potential

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۳۳ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۹۲ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۱۰ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۳۰۵ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۷۸ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۳۵۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close