زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید سازمان سنجش برای کنکور ۹۰ مهندسی

ارسال: #۲۲۶
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۴ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
ولی این تخمین یه چیزی در حد غیر ممکنه؟ شما این طوری فکر نمی کنی؟

کوه با بالانشینی رتبه ای پیدا نکرد
جاده با افتادگی از کوه بالا می رود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۷
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ب.ظ
RE: کلید سازمان سنجش
(۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۵۳ ب.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۲۵ ب.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  تخمین بزن:
مشترک ۵/۵۵
تخصصی نرم ۱۱/۶۷
زبان ۲۵/۵۵
ریاضی -۶

من درست متوجه نشدم اگه مشترک ۵ درصد زدی بیخیال تخمین شو. ولی اگه ۵۵ درصد زدی میتونی به زیر ۳۰۰ هم امید داشته باشی

اگر ۵۵ باشه زیر ۲۰۰
و اگر ۵ هست امیدوارم سال آینده موفق باشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۲۸
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
من زیاد تو خط مهندسی نیستم اطلاعی ندارم. علوم کامپیوتر رو اطلاع دارم!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۲۹
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۵۳ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
سلام بچه ها
من درصدام ایناشده،میشه لطفا صاحب نظرا رتبه منم حدس بزنن؟!(گرایشم معماریه)

زبان: ۱۹
ریاضی: ۳(درسته، سه!!!)
مشترک: ۴۵/۵۵
تخصصی معماری: ۴۸/۳۳

(پیشاپیش مرسی)
۰
۰
ارسال: #۲۳۰
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۵۳ ب.ظ)farhad02 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من درصدام ایناشده،میشه لطفا صاحب نظرا رتبه منم حدس بزنن؟!(گرایشم معماریه)

زبان: ۱۹
ریاضی: ۳(درسته، سه!!!)
مشترک: ۴۵/۵۵
تخصصی معماری: ۴۸/۳۳

(پیشاپیش مرسی)

زیر ۸۰ و قبولی تهران ان شالله

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۳۱
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط esi.)
کلید سازمان سنجش
سلام بچه ها:
نظر در مورد سوالات شک دار:
سوال ۵۲ هم منم میگم باید حذف بشه.
سوال ۵۳ فکر کنم گزینه ۴ درسته(البته مطمئن نیستم).
سوال ۶۲ هیچ شکی نیست که گزینه ۳ درسته (ص ۱۳۱ کتاب پارسه سطر ۲۶ اگه اشتباه نکرده باشم).
سوال ۶۹ به نظرم اطلاعات داده شده کافی نیست، من که نتونستم حساب کنم، اگه کسی تونست مارم قانع کنه.
سوال ۷۱ به نظرم گزینه ۱ درسته نه ۲‌!!! ولی مطمئن نیستم.
سوال ۷۵ من چند بار حساب کردم گزینه ۱ شد.
سوال ۷۷ اینم حساب کردم شد گزینه ۳ (اصلا روش مدیرین حافظه تویه FCFS با فرض وجود حافظه و بدون وقفه تاثیری نداره).

تخصصی نرم افزار:
سوال ۳۰ گزینه ۲ درسته به نظرم.(تویه کتاب پرت نوشته که برای ارجاع محلی هر دو یکسان هستند اما واسه ارجاع غیر محلی پویا سربار زیادی داره و باید کنترل نوع پویا انجام بشه ولی نگفته نیاز به ایستا داره، یعنی هم حوزه ایستا و هم حوزه پویا به تنهایی می تونن بکار برده شوند، حوزه ایستا با نمایشگر نیازه به حوزه پویا نداره(به اون شکل نمایشگر پرت نگاه کنید،اون خظ‌ها توضیح داده که لینکر حوزه ایستا اند) با این اوصاف حوزه ایستا به حوزه پویا نیازی نداره البته حوزه پویا هم به ایستا نیاز نداره اما سربار زیادی داره و گزینه صحیح‌تر به نظرم ۲ . اگه فکر می کنید اشتباه می گم قانعم کنید.
سوال ۳۷‌: مشخصه که اگه R3 کلید کاندید باشه(نه لزوما اصلی) می تونه کلید خارجی رابطه باشه.
این درصدای منه، امیدی به قبولی هست یا نه:
زبان:۲۵
ریاضی:۰ (خودمم می دونم غیر قابل بخششه!)
مشترک:۴۰
نرم:۲۸/۳۳
هوش:۱۲

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
ارسال: #۲۳۲
۱۰ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۰ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۲۲ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  سلام بچه ها:
نظر در مورد سوالات شک دار:
سوال ۵۲ هم منم میگم باید حذف بشه.
سوال ۵۳ فکر کنم گزینه ۴ درسته(البته مطمئن نیستم).
سوال ۶۲ هیچ شکی نیست که گزینه ۳ درسته (ص ۱۳۱ کتاب پارسه سطر ۲۶ اگه اشتباه نکرده باشم).
سوال ۶۹ به نظرم اطلاعات داده شده کافی نیست، من که نتونستم حساب کنم، اگه کسی تونست مارم قانع کنه.
سوال ۷۱ به نظرم گزینه ۱ درسته نه ۲‌!!! ولی مطمئن نیستم.
سوال ۷۵ من چند بار حساب کردم گزینه ۱ شد.
سوال ۷۷ اینم حساب کردم شد گزینه ۳ (اصلا روش مدیرین حافظه تویه FCFS با فرض وجود حافظه و بدون وقفه تاثیری نداره).

تخصصی نرم افزار:
سوال ۳۰ گزینه ۲ درسته به نظرم.(تویه کتاب پرت نوشته که برای ارجاع محلی هر دو یکسان هستند اما واسه ارجاع غیر محلی پویا سربار زیادی داره و باید کنترل نوع پویا انجام بشه ولی نگفته نیاز به ایستا داره، یعنی هم حوزه ایستا و هم حوزه پویا به تنهایی می تونن بکار برده شوند، حوزه ایستا با نمایشگر نیازه به حوزه پویا نداره(به اون شکل نمایشگر پرت نگاه کنید،اون خظ‌ها توضیح داده که لینکر حوزه ایستا اند) با این اوصاف حوزه ایستا به حوزه پویا نیازی نداره البته حوزه پویا هم به ایستا نیاز نداره اما سربار زیادی داره و گزینه صحیح‌تر به نظرم ۲ . اگه فکر می کنید اشتباه می گم قانعم کنید.
سوال ۳۷‌: مشخصه که اگه R3 کلید کاندید باشه(نه لزوما اصلی) می تونه کلید خارجی رابطه باشه.
این درصدای منه، امیدی به قبولی هست یا نه:
زبان:۲۵
ریاضی:۰ (خودمم می دونم غیر قابل بخششه!)
مشترک:۴۰
نرم:۲۸/۳۳
هوش:۱۲

رو تاپیکا داره روی اینا بحث میشه عزیز
من الان سوالا جلوم نیست اما
۷۵ گزینه یک از همون اول رده چون میانگین زمان اجرا + میانگین انتظار باید بشه میانگین زمان بازگشت
پس گزینه های ۲ و ۳ جای بحث داره به تاپیک مربوطه مراجعه کنید کامل حل شده البته گزینه درست ۲ هست
۷۷ هم عزیزم الگوریتم زمان بندی مگه میشه تاثیر نداشته باشه اینجوری که فرایندی اجرا نمیشه جانم اونچیزی که تاثیر نداره نحوه تخصیص فراینده چون fcfs یه فرایند رو میگیره و تا انتها رها نمیکنه
حالا حل کن به جواب میرسی

اگه مشترکات همین باشه قبولی

۰
۰
ارسال: #۲۳۳
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۵۰ ق.ظ
زبان ۴۱
ریاضی ۲۵
مشترک ۲۲
اختصاصی ۲۶

به نظرتون ممکنه رتبه م چه حدود بشه؟ احتمال قبولی هست؟
۰
۰
ارسال: #۲۳۴
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط موج.)
کلید سازمان سنجش
در جواب پیغامتون آقای esi
گفتم که کلامتون راجع اون سوال زیاد قابل قبول نیست و گفتم که کامل در تاپیک حل شده راجع به ۷۷ هم با روشی که گفتم دوباره حل کنید به جواب میرسید
بعد هم اگه یه بار دیگه سوال رو بخونی میبینی روش زمانبندی مربوط به فرایندهاست نه تخصیص حافظه

با این که من هم به مثبت اندیشی معروفم اما برای تخمینتون روزانه صنعتی به نظرم کمی پر توقعیه اگه یه ۲۰ یا ۳۰ درصدی هم ریاضی میزدی خب بهتر میشد اوضاع
ولی فردوسی رو ای احتمالش هست امیدوارم که بتونید بیاین به شهر ما قدمتون رو چشم
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۰ ق.ظ)mary_5631 نوشته شده توسط:  زبان ۴۱
ریاضی ۲۵
مشترک ۲۲
اختصاصی ۲۶

خوب و متعادل زدید
ان شالله که قبولید

۰
۰
ارسال: #۲۳۵
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۲۸ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
یه سوال
در قسمت اعتراضات سنجش جایی برای ما نداره که سنجش بفهمه رو دفترچه تخصصی یا دفترچه روز اول داریم اعتراض میکنیم
به نظرتون از همون قسمت نام درس متوجه میشن
به نظرتون اصلن سوالات رو طبقه بندی و بهش رسیدگی میکنن؟؟؟
فاز منفی نمیفرستم سوال کردم همین؟

۰
۰
ارسال: #۲۳۶
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۶ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
بچه‌ها اگه از طریق مدیر گروه دانشکده تون پیگیری کنید خیلی بهتره‌ها یعنی اگه اونها به سنجش بگن بهتر ترتیب اثر میدن!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۳۷
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۱۲ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
این خیلی نامردیه
اینها همه خوندم آخرشم معلوم نیست قبول بشم یا نه
من که امیدم فقط به خداست
آقای موج میشه بگید شما چه کتابایی را خوندید و چند دور خوندید؟
۰
۰
ارسال: #۲۳۸
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ)msdn نوشته شده توسط:  این خیلی نامردیه
اینها همه خوندم آخرشم معلوم نیست قبول بشم یا نه
من که امیدم فقط به خداست
آقای موج میشه بگید شما چه کتابایی را خوندید و چند دور خوندید؟

مراجع رو نخوندم معمولا چون وقت گیره
بیشتر کتابای کنکور معروف مثل کتابای پوران و مقسمی
البته مشترکا رو خیلی تسلط داشتم ولی خب دیگه با اون سیستم عامل و معماری که آوردن حالم گرفته شد
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  بچه‌ها اگه از طریق مدیر گروه دانشکده تون پیگیری کنید خیلی بهتره‌ها یعنی اگه اونها به سنجش بگن بهتر ترتیب اثر میدن!

موافقم
میریم که روی سر کچل اساتید بدبختمان آوار شویمBig Grin
بچه‌ها دیگه هم خواهشا اقدام کنند

۰
۰
ارسال: #۲۳۹
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۱۱ ب.ظ
زبان ۴۱
ریاضی ۲۵
مشترک ۲۲
اختصاصی ۲۶

[/quote]

خوب و متعادل زدید
ان شالله که قبولید
[/quote]

مرسی. نمیشه حدس زد رتبه م در چه حدود میشه؟ منظور از قبولی احتمالا غارغوز آباد که نیست؟؟ Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۴۰
۱۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط موج.)
کلید سازمان سنجش
بین ۱۰۰ تا ۳۰۰

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mary_5631

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۰۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۰۵ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۶۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۴۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۳۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۷۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close