زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید سازمان سنجش برای کنکور ۹۰ مهندسی

ارسال: #۹۱
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط ف.ش.)
RE: کلید سازمان سنجش
[tex]=((correct*3)-wrong)/(all*3)[/tex]

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۴ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  [تعداد درستها ضرب در ۴ منهای (تعداد غلط‌ها ضرب در ۲تقسیم بر ۳)] تقسیم بر ۱۲۰ ضرب در ۱۰۰؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید. این فرمول رو از کجا بدست اوردین؟؟؟ Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh
ارسال: #۹۳
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۵ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۳ ق.ظ)eL2rado نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)yas67 نوشته شده توسط:  من درصدام دوباره حساب کردم
لطف کنید بگید امکان داره زیر ۲۰۰ بیارم
زبان ۱۲
ریاضی ۸/۳۳
مشترک ۴۲
تخصصی هوش ۱۳/۳
معدل ۱۷
-----------
راستی امتیاز شاگرد اولی تو زمان انتخاب رشته لحاظ میکنن یعنی بعد از اعلام نتایج اولیه باید فرم چیزی پر کنیم؟

ta unjaei ke khabar daram, niazi nist chizi por koni. daneshgat toro be onvane nafare aval elam mikone.
in sahmie ro dari? IT ham sherkat kardi??( ozr mikham farsim nasb nist
فعلا که ۷ ترم شاگرد اولم ،آخه من الان ترم هشتم. پس لازم نیست اقدامی بکنیم؟نه من ITشرکت نکردم
۰
۰
ارسال: #۹۴
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۷ ق.ظ
[tex]percent=(((correct*3)-wrong)*100)/(all*3)[/tex]

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۹۵
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
مرسی آفاق جون
با فرمول خودمم همینا درومد.رتبمو نمیدونی چند بشه؟

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال: #۹۶
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۸ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
درصدای من
زبان ۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۵
معماری ۱۰
هوش و نرم هم حساب نکردم

با اون ریاضی که من میزدم و آماده بودم
اما نشد
میدونم که دیگه کنکور نمیدم
خیلی نامردی خدا حق من این نبود.

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۹۷
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۳ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
یه سوال
برای هر کی کد دفترچه مشترک وتخصصیش یکی بود؟یعنی امکان داره کد مشترک متلا a بوده باشه و کد دفترچه تخصصی مثلا b بوده باشه?
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۵ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
من با ۵۳ و ۷۵ مخالفم............

اعتراض به جایی میرسه؟اصلا از کجا باید به گوششون برسه؟

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال: #۹۹
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۶ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۳ ق.ظ)yas67 نوشته شده توسط:  یه سوال
برای هر کی کد دفترچه مشترک وتخصصیش یکی بود؟یعنی امکان داره کد مشترک متلا a بوده باشه و کد دفترچه تخصصی مثلا b بوده باشه?
مال من که فرق داشت.d,e بود مال من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yas67
ارسال: #۱۰۰
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۸ ق.ظ
درصدای منم اینطوری شد:
زبان ۲۰
ریاضی ۳۰
مشترک ۲۰
هوش ۳۱/۶۶

با این حال که حسابی آماده بودم نمی دونم چی شد که اینطوری شد خودم که هنوز تو شوکم
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۹ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  من با ۵۳ و ۷۵ مخالفم............

اعتراض به جایی میرسه؟اصلا از کجا باید به گوششون برسه؟
ببین این وسط تنها چیزی که اهمیت نداره نظر من و تو هستشBig Grin
اینا خودشون می برن و می دوزن!
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۸ ق.ظ
کلید سازمان سنجش
اون دوستمون که شاگرد اول بود‌: حتما باید یه برگه که معرفی کننده شاگرد اولیت هست رو پر کنی و برای سازمان سنجش ارسال کنی. در غیر این صورت سهمیه‌ای بهت تعلق نمی‌گیره. لطفاً به مدیر گروه و دفتر استعدادهای درخشان دانشگاهتون حتماً یه سر بزن که حقت ضایع نشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط mehrline.)
کلید سازمان سنجش
سلام
یه سوال؟
بچه‌ها‌، من زبان وقت نکردم بزنم. امتیاز منفی که نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کوه با بالانشینی رتبه ای پیدا نکرد
جاده با افتادگی از کوه بالا می رود
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۰۷ ق.ظ
من هم درصد هام...اما سوال سمیپسون باید تغییر کنه اخه رونتر از ماشین حساب هم مگه هست واسه این سوال؟؟؟با ماشین حساب حساب کردم توی خونه شد ۰/۹۳!!! دوستان واسه این سوال حرفی ندارید واقعا؟؟؟!!!!

بعد ۲ سال خوندن و تسلط زیاد

زبان: ۰
ریاضی ۱۰
مشترک:۳۰
تخصصی: ۱۸
در مورد سوال تخصصی گرامر slr , lalr بابا من جدول هر دوشو کشیدم دقیق یکی در اومد...اینو ما باید به کی بگیم اصلا حاضرم جدوالو بکشم بفرستم..به کجا باید بفرستیم؟؟!!!! من مطمئنم!!!

یکی از دوستان من فقط ۲ ماه خوند اصلا هم به پای من یا دوستان دیگه‌ام نمی رسید ...الان درصداش یه چیزایی حدود من شده...جالبه...

یا اون سوال الگوریتم که اجتماع خواسته بود زده logn!!! درحالی که اجتماع در n به دست میاد!!!

آقای تنهایی یکم ما را راهنممایی کنید به کی باید بگیم؟؟؟

توی این امتحان اگه سوال اسون بود مثل گسسته یا نظریه(خونده و نخونده یا زیاد خونده فرقی نداشت همه با یکم امتحان می تونستند جواب بدن)اگه سخت بود، هم خونده‌ها هم نخونده‌ها هیچ کدوم جواب نمی دادن!!!حالا فرق ماها چه طوری معلوم میشه؟!!!HuhConfused

arshad90 خیلی خوشحالم که درصد نرمت خوب شد. انشاءالله خیلیییی باید امیدوار باشی عزیز

برای من حتما خیری توش هست که دولتی نشد.حتما...حتما....هرچی از جانب خدا می رسه قطعا خیر مطلقه...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۷۸۵۵۶۱۱
ارسال: #۱۰۵
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۲۴ ق.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۲۶ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  درصد های من رو ببینید بعد از دو سال تلاش در حد تیم ملی خراب کردم
زبان ۲۱
ریاضی ۱۸
مشترک ۱۶
تخصصی هوش ۲۱

من اشکال کار رو در خودم می بینم و اینکه غلط زیاد داشتم فکرشم نمی کردم بعد از دوسال اینطور بشه
حالا بعضی‌ها میرن سربازی که من رفتم،خیلی‌ها میرن سر کلاس درس ترم اخر من ۸۸ تموم کردم،خیلیا سال دیگه شرکت میکنند که من سال دومم هستش!!!
هیچ بهونه ای ندارم و باید فقط دنبال کار خوب و مناسب باشم!!! برای همه دوستان مانشتیم ارزوی موفقیت دارم
جواد چیزی از ارزشات کم نمیشه
تحلیلات توو الگوریتم و ساختمان داده دقیق و جالب بودن
میتونی ... بازم تلاش کنی
موفق باشی

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۱۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۰۸۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۰۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۲ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۱ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۰ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  سوال مهندسی نرم افزار سال ۸۶(مهندسی نیازمندی ها) tarane1992 ۴ ۴,۸۸۶ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Bon_Nemesis

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close