زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی دوباره اما درست!

ارسال: #۴۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
RE: شروعی دوباره اما درست!
تبریک بابت اراده قوی دوستان ، اما بچه ها ، تلاش به تنهایی ضامن موفقیت نیست ، مراقب باشید که هر تلاشی منجر به موفقیت نمیشه . تلاش شرط لازم هست و نه شرط کافی .
تلاش + برنامه ریزی + خودباوری + توکل به خدا ، شرط لازم و کافی برای پیروزی هست Smile
اینو از این جهت میگم که سال دیگه همه دوستانی که اینجا پست گذاشتن منو دعوت به شیرینی قبولیشون کنن Big Grin و اینکه خدایی ناکرده کسی تو جمعمون نباشه که ناراحت باشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , nina69 , Mänu , ati314 , saeedehs , Behzad TP , sir_ams , shokofe , rata , m@hboobe , atenaa , asiehmohammadian , pouya45 , mary.moj , zeinab
ارسال: #۴۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
برای شروع به برنامه ریزی نیاز داریم...کسی هست که برنامه ریزی درسی پارسه رو داشته باشه(برای نرم افزار)؟؟؟

اگه کسی داره لطفا لینک ش رو بزاره....

...سپاس.....
ارسال: #۴۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
بچه هااااااااااااا
نظرتون چیه گروه درسیمون رو از اول خرداد شروع کنیم؟؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , sir_ams , rata , asiehmohammadian , e.shrm
ارسال: #۴۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
هر کسی خودش بهتر میدونه از کی باید شرو کنه.... بابت شرایط کاریش،تحصیلی،خانوادگی... آمادگی برای دروس و ..... بهتره آقای esisonic خودتون شروع کنیداگه میخواید از خرداد بخونید...

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , 2000com , maneshty
ارسال: #۵۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
بچه ها منم هستم،پارسال نتیجه ای که میخواستم نگرفتم،امسال باز میخونم

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۰۰۰com
ارسال: #۵۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تبریک بابت اراده قوی دوستان ، اما بچه ها ، تلاش به تنهایی ضامن موفقیت نیست ، مراقب باشید که هر تلاشی منجر به موفقیت نمیشه . تلاش شرط لازم هست و نه شرط کافی .
تلاش + برنامه ریزی + خودباوری + توکل به خدا ، شرط لازم و کافی برای پیروزی هست Smile
اینو از این جهت میگم که سال دیگه همه دوستانی که اینجا پست گذاشتن منو دعوت به شیرینی قبولیشون کنن Big Grin و اینکه خدایی ناکرده کسی تو جمعمون نباشه که ناراحت باشه.

تشکر از اطلاعات مفیدی که میدی اگه بیشتر بشه ممنونت میشم...قبولی تو یه آزمون سادس و هر انسانی در صورت داشتن شرایط مناسبه محیطی و روحی و ... توانشو داره که بهترین نتیجه رو بگیره... و الان بهترین کار فراهم کردن شرایطه تا اینکه به این فکر کنیم بعد آزمون ناراحتیم یا خوشحال ... !

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata
ارسال: #۵۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ)۲۰۰۰com نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تبریک بابت اراده قوی دوستان ، اما بچه ها ، تلاش به تنهایی ضامن موفقیت نیست ، مراقب باشید که هر تلاشی منجر به موفقیت نمیشه . تلاش شرط لازم هست و نه شرط کافی .

تشکر از اطلاعات مفیدی که میدی اگه بیشتر بشه ممنونت میشم...قبولی تو یه آزمون سادس و هر انسانی در صورت داشتن شرایط مناسبه محیطی و روحی و ... توانشو داره که بهترین نتیجه رو بگیره... و الان بهترین کار فراهم کردن شرایطه تا اینکه به این فکر کنیم بعد آزمون ناراحتیم یا خوشحال ... !

بله ، بنظر من آزمون ارشد سخت نیست اما نیاز به تلاش و روحیه داره . یعنی هر چی میخوای تلاش کن ، اما سر جلسه ناامید و دلسرد باش ، به شدت خراب میکنی Big Grin
والا الان دیگه باید از دوستان که امسال قبول شدن سوال بپرسید، اما من سعی کردم در مصاحبه خودم که متعلق به سال قبله خیلی کامل صحبت کنم حتی سعی کردم جزئیات رو هم بیان کنم!! شاید بدردتون بخوره ، میخواید یه نگاش بندازید ؛ امیدوارم بدردت بخوره Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستانی که لطف میکنند و مصاحبه ام رو میخونن ، اگه انتقاد یا پیشنهادی دارن ، ممنون میشم برام پیام خصوصی بفرستند تا اونو بروز کنم Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , 2000com , rata , sanar.m , asiehmohammadian , fateme2013
ارسال: #۵۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم هستم..........

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata
ارسال: #۵۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط shokofe.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  بچه هااااااااااااا
نظرتون چیه گروه درسیمون رو از اول خرداد شروع کنیم؟؟؟

گروه درسی" تاپیک جامع درس خواندن برای کنکور ارشد۹۳" قراره از خرداد شروع کنه هم بچه های نرم هستن هم it اگه خواستید از خرداد شروع کنید میتونید بیاید اونجا.

به روزها دل مبند، روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنن!
با شب بمان گرچه تاریک است لیکن همیشه یکرنگ است! (دکتر شریعتی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , zahra.motahari68@gmail.com
ارسال: #۵۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ)۲۰۰۰com نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تبریک بابت اراده قوی دوستان ، اما بچه ها ، تلاش به تنهایی ضامن موفقیت نیست ، مراقب باشید که هر تلاشی منجر به موفقیت نمیشه . تلاش شرط لازم هست و نه شرط کافی .

بله ، بنظر من آزمون ارشد سخت نیست اما نیاز به تلاش و روحیه داره . یعنی هر چی میخوای تلاش کن ، اما سر جلسه ناامید و دلسرد باش ، به شدت خراب میکنی Big Grin
والا الان دیگه باید از دوستان که امسال قبول شدن سوال بپرسید، اما من سعی کردم در مصاحبه خودم که متعلق به سال قبله خیلی کامل صحبت کنم حتی سعی کردم جزئیات رو هم بیان کنم!! شاید بدردتون بخوره ، میخواید یه نگاش بندازید ؛ امیدوارم بدردت بخوره Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستانی که لطف میکنند و مصاحبه ام رو میخونن ، اگه انتقاد یا پیشنهادی دارن ، ممنون میشم برام پیام خصوصی بفرستند تا اونو بروز کنم Smile

چقدر وجه اشتراکمون زیاده ! Shy مهمتر از همشون ناپیوسته بودن ... منم برای ادامه تحصیل هوش مصنوعیو انتخاب کردم .بازم ممنون .

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۵۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  تبریک بابت اراده قوی دوستان ، اما بچه ها ، تلاش به تنهایی ضامن موفقیت نیست ، مراقب باشید که هر تلاشی منجر به موفقیت نمیشه . تلاش شرط لازم هست و نه شرط کافی .
سلام دوستان
منم شدیدا موافقم از خرداد شروع کنیم وپایتونم
از آقا مسعودم خواهش میکنم همینطور که الان حواسشون هست تا آخرش لطف کننو ما رو از راهنماییشون بی نصیب نکننSmile
ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05
ارسال: #۵۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
به نظر من خررررررررررداد خعلی زوده هااااا مخصوصا اونایی که سال دومن مثه من
موفقیت تو کنکور لازمش اینه که چیزایی که خوندین دم کنکوووووری دوره بشهه
اگه الان شروع کنین دیگه واسه دوره جوونی نمیمونههههه
بازم بستگی به خودتون دارهه
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , alagh
ارسال: #۵۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
بچه ها من میخوام امسال خیلی زیاد ریاضی بخونم و داده و الگوریتم رو از clrs! حالا به نظرتون واسه ریاضی چی کار کنم؟ پارسال ریاضی مهندسی و آمار نخوندم! گسسته رو خوندم اما تا آخرش مسلط نشدم محاسبات هم که کلا سوالاش عجیب غریب بود. برم کلاس به نظرتون؟

من می خواهم و می توانم ...
ارسال: #۵۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  بچه ها من میخوام امسال خیلی زیاد ریاضی بخونم و داده و الگوریتم رو از clrs! حالا به نظرتون واسه ریاضی چی کار کنم؟ پارسال ریاضی مهندسی و آمار نخوندم! گسسته رو خوندم اما تا آخرش مسلط نشدم محاسبات هم که کلا سوالاش عجیب غریب بود. برم کلاس به نظرتون؟

به نظرم ریاضی مهندسی درسیه که راحت اگه خونده بشه میشه جواب داد به سوالاش
ولی آمار و گسسسستههههه Confused
امسالم ک همحاااسبات رفت قاطی ایناا
منم واسه گسسته و محاسبات مشکل دارم از چی بخونمم
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , alagh
ارسال: #۶۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط fattaneh66.)
شروعی دوباره اما درست!
منم همراهتون هستم
پارسال یه مدت خوب خوندم ولی الویتای زندگیم عوض شد کلاس آیلتس میرفتم و واسم مهم بود درسا مونده بود دوره نکرده بودم گذاشتمش کنار و با خیال راحت زبان خوندم و از تصمیمم خیلی راضی ام و حالا میخام درس بخونم و با کلی تجربه و انگیزه
کتابام و از کارتون در اوردم و برنامم و چیدم
طبق برنامم میخام تا آخر مرداد یا اواسط شهریور درسا رو بخونم و نت برداری کنم و تمرین حل کنم
بعدش تا آخر اذر کتابای تستی و کنکوری و بخونم و دی و بهمن فقط دوره
من شاغل هستم و هفته ای ۴ روز سر کارکم کلاس زبانم میرم
اگه اشکالی در کارم هست لطفا بهم بگین با آغوش باز میپذیرم

الان نمیدونم درسی مث مدار یا گسسته یا معماری و کلاس برم یا نه
آخه مخالف کلاس کنکورک پارسال آزمونم ثبت نام نکردم
امسال نمیدونم چه کنم راهنماییم کنیند خاهشا

تو کنکور هم رتبه ام شد ۵۰۰۰ تو هوش مصنوعی
چیزی نخونده بودم اصنم ناراحت نشدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , rata

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۹۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۲۱ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۵۵۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آیا تصویر بازیافت پایان نامه دانشگاه درست است؟ H-Arshad ۰ ۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟ Amir_94 ۲ ۳,۲۲۵ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Amir_94
  میخوام مدرک فنی و حرفه ای ccna را بگیریم اما... zahra13.66 ۴ ۳,۲۸۴ ۱۰ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Question ارشد دوباره XP13 ۰ ۲,۰۳۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: XP13
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۱۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  کنکور ارشد دوباره nazila_asl ۱۰ ۴,۳۴۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila_asl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close