زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی دوباره اما درست!

ارسال: #۱۶
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم هم هستم برای کنکور ۹۲ نتونستم بخونم ولی برای کنکور ۹۳ از هفته پیش شروع کردم برا ی خوندن

انقدر شکست می خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم.(پطر)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , asiehmohammadian
ارسال: #۱۷
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم هستم!!!! پارسال تلاش کردم فقط به نتیجه نرسیدم (برنامه ریزی اشتباه) با هم دیگه هماهنگ باشیم فکر کنم بهتر به نتیجه می رسیم .

m.m:
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , asiehmohammadian , rata
ارسال: #۱۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۹ ب.ظ
RE: شروعی دوباره اما درست!
من هم هستم
امسال سال اول که می خوام شرکت کنم و دلم میخواد رتبه خوبی بیارمAngel
با آرزوی موفقیت برای همهRolleyes
 سپاس‌گزاری شده توسط: csharpisatechnology , rata , pouya45 , alice
ارسال: #۱۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم که بودم!

ولی نمیدونم چرا تاپیک منو پاک کردن !!!!

به قول یکی از دوستان مانشتی:

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , saeedehs , maxi
ارسال: #۲۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ
سلام بچه ها. منم هستم باری کنکور ۹۳ با توکل به خدا و یاری دوستان مانشستی.Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , saeedehs , rata
ارسال: #۲۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم هستم اما بعد از امتحانات این ترم شروع میکنم

Plan for the worst , Hope for the best
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , saeedehs , maxi , rata , mahkaameh , hadis31
ارسال: #۲۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم هستم ولی بعداز امتحانات خرداد شروع میکنم

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , saeedehs , rata , pouya45
ارسال: #۲۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
اگه خدا قبول کنه منم هستم
ارسال: #۲۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم هستم
میخونیم و ادامه میدیم دیگه هرچی خدا بخاد...انشالا که همونی رو بخاد که ما میخایم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , csharpisatechnology , asiehmohammadian , rata
ارسال: #۲۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
ولی میدونید دوستان ، اینجا کسانی هستن که کارشناسی شون رو پیوسته خوندن و یا کسانی که ناپیوسته خوندن ( مثل من که ریاضیمون خیلی ضعیفه) واسه همین یه بار کاردانی و یه بار کارشناسی کنکور دادم، واسه کنکور کاردانی رفتم کلاس کنکور- علوی - خیلی خوب برنامه ریزی کرده بودن مثلا من میدونستم که تا فلان تاریخ کتابهامو تموم خواهم کرد.
نمیدونم پارسه هم یه همچین برنامه ریزی داره؟ من که امسال شرایط ثبت نام شدن واسه کلاس کنکور و یا آزموناشو ندارم ولی اگه از دوستان کسی هست که یه همچین کلاسایی میرن برنامه ای که بهشون دادن رو لطف کنن در اختیار کسایی مثل ما هم بذارن که نمیدونن از کجا شروع کنن...ما هم راه بیوفتیم.
مثلا همه کتابارو یکسان شروع میکنید یه بعضی از اونارو تموم میکنید و بعد بعضی دیگه رو شروع میکنید؟؟؟
به نظرم اولش یخورده سخته استارت که بخوره راه میوفتیم به امید خدا.

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , ati314 , asiehmohammadian , rata , alice
ارسال: #۲۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ ق.ظ
ناپیوسته بودن و هنرستان درس خوندن هیچ محدودیتی نداره برای قبولی فقط تلاش بیشتری می خواد اونم نه اونقدری که فکر کنید که وای باید چیکار کنم!!! . من خودم چندین نفر از دوستام که الان ارشد و دکتری دانشگاه های مادر کشور درس میخونن رو سراغ دارم که هنرستانی بودن ( ۲ تا شریف + ۳ تا صنعتی اصفهان + ۱ فردوسی + ۲ امیرکبیر + تادلتون بخواد شیراز )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , saeedehs , asiehmohammadian , saiedattar , rata , sanar.m , m@hboobe , pouya45 , Engineer , 2000com , alice , e2000
ارسال: #۲۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
من از تابستون شروع می کنم.فعلا می خوام بخوابم:دی...شریف، شریف ما داریم می آییم..
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , asiehmohammadian , 2000com , baharii
ارسال: #۲۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم امسال شدم ۱۸۰۰ تابستان همه درسارو کلاس کنکور رفتم بعدش اینقدر خسته شدم که پاییز هیچی نخواندم و از دی دوباره شروع کردم ولی امسا به امید خدا از ۱۸ خرداد می خوام استارت بزنم ایشالا هممون قبول شیم
ارسال: #۲۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ
وقتی میام تو مانشت کلی انرژی می گیرم.منم می خوام دوباره کنکور بدم.از اول تیر شروع به خواندن می کنم.کنکور۹۲ واسه آی تی خوندم.الآن تصمیم گرفتم واسه نرم افزار بخونم.۷ماه تلاش در مقابل قبولی در یک دانشگاه خوب واقعـا کلی ارزش داره.من که دیگه حرف های فامیل و دوستان واسم ارزش نداره...هی می گن ارشد چی کار کردی ..قبول نشدی! و از این حرف ها .مهم اینه که خودم تصمیم دارم با تلاش و جدیت درس بخونم.هر کس به خدا توکل کند، مغلوب نمی شود و هر کس به خدا توسل جوید، شکست نمی خورد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , n_a602 , Mohammad.K , ati314 , asiehmohammadian , kingxerxes , rata , m@hboobe , zahra 67 , pouya45 , yasin68 , alice
ارسال: #۳۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
علت انرژی گرفتنتون اینه که اینجا کسایی رو میبینی که مثل خودتن ...کسی نیس ایراد بگیره ، با حرف و لحنش ازار بده ، اینجا همه مثل همن
با این تفاوت که بعضیا راها رفتن و جلو ترن اما بعضی تو دامنه مانشتن ،بعضی هم تردید دارن که از مانشت بالابرن
فکرکنم کمکم باید شروع کنیم که درسایی که ایراد داریم را تاقبل تیر مرداد خونده باشیم

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
 سپاس‌گزاری شده توسط: maxi , ati314 , asiehmohammadian , saiedattar , hadis31 , 2000com , zahra.motahari68@gmail.com , rata , m@hboobe , pouya45 , e2000

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۹۸ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۲۱ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۵۵۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آیا تصویر بازیافت پایان نامه دانشگاه درست است؟ H-Arshad ۰ ۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟ Amir_94 ۲ ۳,۲۲۳ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Amir_94
  میخوام مدرک فنی و حرفه ای ccna را بگیریم اما... zahra13.66 ۴ ۳,۲۸۴ ۱۰ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Question ارشد دوباره XP13 ۰ ۲,۰۳۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: XP13
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۱۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  کنکور ارشد دوباره nazila_asl ۱۰ ۴,۳۴۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila_asl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close