زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد دوباره

ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط XP13.)
Question ارشد دوباره
سلام. قصد دارم در کنکور ارشد شرکت کنم - اما الان ارشدغیرانتفاعی میخونم.

ظاهرا برای اینکه دوباره بتونم کنکور بدم باید انصراف داد از طرفی پارسال سرجلسه یکی از بچه های آیتی کنارم بود که گفت غیرانتفاعی شبکه میخونه الان و ترم ۲ هست ولی اومده ببینه سراسری میتونه قبول شه یا نه. دو سوال از خدمتتون دارم:

۱- با این روال، شرکت دوباره در کنکور شدنیه؟

۲- چه وقت از دانشگاه انصراف بدم؟ موقع ثبت نام در کنکور ارشد ۹۶ یا بعد از اینکه نتایج ارشد ۹۶ رو اعلام کردند؟
اگر موقع ثبت نام یعنی یه هفته دیگه انصراف ندم یعنی بزارم بعد نتایج .کد سربازی خواستیم بزنیم چی باید زد اخه شامل هیچ کدوم نمیشم .
ولی اگه انصراف بدم قبلش یعنی الان شامل کد۱۳ میشم.

واینکه تو دفترچه نوشته نباید اونایی که الان ثبت نام می کنن دانشجوی ارشد باشند.

پس اون بنده خدا کناریم چجوری اومده بود سرجلسه؟ اونم بدون انصراف.

مشکل اینه که وقت کمه از الان ادم نمیدونه میتونه جای خوب قبول میشه یا نه اگه انصراف بده هم که همون غیرانتفاعی هم میپره و باید بره سربازی.

ممنون میشم کمکم کنید و بگید که از جواباتون چقدر اطمینان دارید.

با سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟ Amir_94 ۲ ۳,۱۷۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Amir_94
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۰۲۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  کنکور ارشد دوباره nazila_asl ۱۰ ۴,۲۶۵ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila_asl
  میشه درسی که ۱۴ شدم رو دوباره بردارم؟ skytower_19 ۴ ۵,۳۴۱ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  دوباره کاری در مقاله مروری irpersian20 ۲ ۱,۸۵۷ ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: irpersian20
  کنکور دوباره تجربی؟ آری یا نه! morteza ۱۷۷ ۸۱,۱۵۹ ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Question تغییر گرایش به مهندسی عمران لیسانس دوباره یا ارشد؟ nekata ۱۱ ۷,۷۱۵ ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ۸۹۱۱۱۰۴۱
  دروسی که دوباره باید پاس بشن ؟ heo ۰ ۱,۰۶۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: heo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close