زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروعی دوباره اما درست!

ارسال: #۳۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
RE: شروعی دوباره اما درست!
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ ق.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  ولی میدونید دوستان ، اینجا کسانی هستن که کارشناسی شون رو پیوسته خوندن و یا کسانی که ناپیوسته خوندن ( مثل من که ریاضیمون خیلی ضعیفه) واسه همین یه بار کاردانی و یه بار کارشناسی کنکور دادم، واسه کنکور کاردانی رفتم کلاس کنکور- علوی - خیلی خوب برنامه ریزی کرده بودن مثلا من میدونستم که تا فلان تاریخ کتابهامو تموم خواهم کرد.
نمیدونم پارسه هم یه همچین برنامه ریزی داره؟ من که امسال شرایط ثبت نام شدن واسه کلاس کنکور و یا آزموناشو ندارم ولی اگه از دوستان کسی هست که یه همچین کلاسایی میرن برنامه ای که بهشون دادن رو لطف کنن در اختیار کسایی مثل ما هم بذارن که نمیدونن از کجا شروع کنن...ما هم راه بیوفتیم.
مثلا همه کتابارو یکسان شروع میکنید یه بعضی از اونارو تموم میکنید و بعد بعضی دیگه رو شروع میکنید؟؟؟
به نظرم اولش یخورده سخته استارت که بخوره راه میوفتیم به امید خدا.

احتیاجی به کلاس کنکور نیست.
تا مانشت هست همه چی هست

ما می توانیمBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , atti joon , ati314 , asiehmohammadian , rata , m@hboobe
ارسال: #۳۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط nana0.)
شروعی دوباره اما درست!
منم امسال خیلی تلاش کردم
ولی میدونم اشتباه کارم کجا بوووووووووووووود
تمرکز کافی رو کارم نداشتم /واسه چیزاااای بیخود کلی غصه خوردم
۹۳ ایشاااله میخام بترکونم

بچه ها واسه گرایش شبکه چه درسااییی بایدخونده شه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314 , asiehmohammadian , saeedehs , rata , e2000
ارسال: #۳۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ، توسط ati314.)
شروعی دوباره اما درست!
منم میخوام امسال با مانشت باشم...بقوله دوستان..اینجا اکثرن مثل همیم..با یه هدف مشترک...
من پارسال خ خوندم,ولی با شرایط روحی افتضاح...
الان میفهمم, مهمترین قسمت این کار ,اینه که یه تصمیم محکم از ته دل گرفته باشی...و همراه با یه آرامش درونی ,اینقد قوی باشی که هیچ حرفی ..هیچ اتفاقی تو رو متوقف نکنه...و دست از تلاشت تو هر شرایطی نکشی...
و سر انجام هر چی به صلاحمون بود اتفاق بیوفته...
امیدوارم تو این جو دوستانه,همه به هم کمک کنیم و یه پیشرفت (نه فقط تحصیلی )تو زندگیمون باشه...

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  ممنون از ایجاد همچین تاپیکی .

راستش خیلی چیزا رو دلم میخواست بگم که نمیشد!!
یادمه سال قبل چند نفر از دوستان مانشتی رو میدیدم که به شدت دارند تلاش میکنن و واقعا دارن هزینه میزارن برای قبولی اما متاسفانه شیوه بدی رو برای خوندن درپیش گرفته بودن و برام مثل روز روشن بود با وجود این همه تلاش بعید هست رتبه اونا زیر ۲۰۰۰ بیاد ، اوایل بهشون میگفتم که این متد غلطه اما متاسفانه اونا جلو من گارد گرفتن ، انگار من دشمن اونا بودم ، در حالی که خیلی دلم میخواست وقتی نتایج میاد این حالت بدو نداشته باشن و اونا رو شاد ببینم .
به هر حال منم که دیدم اینطوریه گفتم بیخیال چرا این همه بخوام تلاش کنم اما اینطوری جوابم رو بدن!! و واقعا ازشون هم ناراحت شده بودم چون با قصد خیر باهاشون صحبت کردم با ادبیات دوستانه ،اما یکی دو نفرشون خیلی بد برخورد کردن ، انگار که من میخوام جلو پیشرفتشون رو بگیرم!!!
البته تقصیر خودمم هست که دلم برای همه میسوزه .
خلاصه از اون به بعد تصمیم گرفتم که دیگه برای کسی الکی دلسوزی نکنم و تا خودش نخواد چیزی نگم ، یعنی اگه دیدی که نابینا و چاه هست اگه خودش خواست بگو که جلوت چاه هست!!!
البته منظورم این نیست که من روش درست تلاش کردن رو میدونستم ، بلکه ازشون میخواستم مصاحبه ها رو بخون و روی یکسری نکات مشترک مصاحبه هاصحبت میکردم ، اما میدونستم این روش های دوستان جواب دلخواه شون رو نمیده چون خودم تجربه داشتم!!

هدف ازاین همه حرف زدن این بود که
۱- اگه کسی چیزی بهتون گفت شاید حرفش راست بوده و میخواسته کمک کنه!!!
۲- اگه خیلی هم تلاش کنید اما تلاشتون در جهت اشتباه باشه ، موفق نمیشید . باور کنید ، تجربه تلخ منو تکرار نکنید ، باور کنید مطالعه اگه هدفمند و دقیق باشه ؛ ارشد قبول شدن اونقدرا که فکر میکنید وحشتناک نیست .
۳- کمی درد و دل!!

الان هم ناراحتم که چرا دوستان باید رتبه شون بد شده باشه ، اما نباید ناراحت بود، باید بجای غصه خوردن دست بکار شد و با برنامه ریزی درست ، پیروز شد Smile
با ما هم باشید.....خ به راهنماییتون احتیاج داریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: nana0 , asiehmohammadian , saeedehs , mohammadichem , maxi , rata , m@hboobe , pouya45 , yasin68 , e2000
ارسال: #۳۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
همراه با یه آرامش درونی ,اینقد قوی باشی که هیچ حرفی ..هیچ اتفاقی تو رو متوقف نکنه...و دست از تلاشت تو هر شرایطی نکشی...
likeeeeeeeeeeeeeeeee
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314 , asiehmohammadian , saeedehs , maxi , nina69 , rata , alagh , e2000
ارسال: #۳۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
با سلام.
منم هستم،ولی فک کنم از خیلی هاتون عقب بمونم (به گرد پاتون نمی رسم )چون امتحانای ترم آخرم شروع شدن و اینکه شناخت درستی از درسای کنکور ارشد ندارم...پناه بر خد،ا انشاالله وقتی امتحانام رو دادم(۱۶/۳ که تموم شدن )باهاتون رقابت و شروع می کنم..
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۰۰۰com , asiehmohammadian , saeedehs , rata , pouya45
ارسال: #۳۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
من تصمیم گرفتم تا ۱۵ خرداد همه اطلاعات در مورده برنامه ریزی برای مطالعه و آزمونای آزمایشی و کتابایی که میخوام جمع آوری کنم و اگه خدا بخواد و به کمک شماها دوستای عزیزم که تازه پیداتون کردم شروع کنمممممممممممممم !
خوب میشششد اگه همه یکم از برنامهاشون بگن !

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , saeedehs , ati314 , zahra.motahari68@gmail.com , rata
ارسال: #۳۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
منم هستم
اما یه سوال واسم پیش اومده

این سهمیه رتبه اول ها رو در نظر بگیرید
این همه دانشگاه داریم
روزانه شبانه غیر انتفاعی و پیام نور
اگه قرار باشه رتبه اولاش با سهمیه برن داخل چیش به ما میرسه؟
آخه یه بنده خدایی از آشناها رتبش ۵۰۰ شده بود و با استفاده از این سهمیه رتبه اولیش شد ۵۰ و رفت شریف

این سهمیه ای که واسه رتبه های اول هستش توی کنکور ارشد و شامل دانشگاه آزاد و علوم پزشکی نمیشه واسم سوال شده که چطور رتبه اول یه دانشگاه غیر انتفاعی در یک جای دور از این سهمیه بهره مند میشه اما رتبه اول دانشگاه آزاد حتی علوم تحقیقات تهران چنین سهمیه ای نداره؟اگه اونا هم دارن چطوریه؟ پس چرا در دفترچه نوشته ندارن؟
اصلا تفاوت رتبه اول با دوم چقدر هست از نظر علمی که چنین سهمیه ای شامل رتبه ۲ها نمیشود؟
این بی عدالتی نیست؟

کلا از این سهمیه چند بار میشه استفاده کرد میشه هم سال آینده کسی که درسش تموم میشه استفاده کنه هم سال بعد ترش؟

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۳۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
سلام
به امید خدا من هم هستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ati314 , asiehmohammadian , rata
ارسال: #۳۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
امیدوارم همه دوستانی که اینقدر عجله برا شروع کردن دارن ... ماه های اخرم این انرژی رو داشته باشن که تمومش کنن..
 سپاس‌گزاری شده توسط: nana0 , 2000com , asiehmohammadian , rata , sanar.m
ارسال: #۴۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
ماهم هسسستییییییییییییییمممممممم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , rata
ارسال: #۴۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ق.ظ، توسط saeedehs.)
شروعی دوباره اما درست!
درسته شاید زود باشه برای شروع اما من به شخصه هدفم از زود شروع کردن اینه که نمیرسم روزانه زمان زیادی بذارم چون سرکارمیرم . در کنکور قبلی که شرکت کردم هم از مهر شروع کردم و نرسیدم هر چند اونموقع سرکارنبودم!به خاطر ضعفام تو یکسری دروس باید زود شروعکنم باکتب مرجع و مرور بیشترکه ماه های اخر استرس نگیرم..انشاالله مصمم تااخرSmile

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , asiehmohammadian , zahra.motahari68@gmail.com , rata , m@hboobe
ارسال: #۴۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ق.ظ
شروعی دوباره اما درست!
دقیقا
منم به ین خاطر که شاغل هستم و کلا توانایی زیادی برای مطالعه زیاد در روز ندارم ، ترجیح میدم آهسته و پیوسته پیش برم ...
هرچند بخوام خیلی زود هم شروع کنم میشه همون مرداد شهریور ...

لطفا لبخند بزنید !
ارسال: #۴۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۴ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  امیدوارم همه دوستانی که اینقدر عجله برا شروع کردن دارن ... ماه های اخرم این انرژی رو داشته باشن که تمومش کنن..

قانونی پایستگی انرژی : انرژی ایجاد نمیشه و همینطور تموم نمیشه بلکه از شکلی(یا چیزی) به شکل دیگه(یا چیز دیگه)منتقل میشه ... و اگه اینجا همه انرژی بدن به همدیگه(البته از نوع مثبتش) تا تهش انرژیه بین خودمون میمونه Wink

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , MoonRise , asiehmohammadian , rata , mahkaameh , zeinab , fateme2013
ارسال: #۴۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ، توسط farhadhma.)
سلام به همه دوستای عزیز
من تازه امسال میخوام شروع به خوندن بکنم قدیمی ها دست مارو بگیرن.

سلام به همه دوستای عزیز
من تازه امسال میخوام شروع به خوندن بکنم قدیمی ها دست مارو بگیرن.
ارسال: #۴۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
شروعی دوباره اما درست!
بچه منم هستم تا ته تهش
۹۲ خوندم خیلی ولی شریف نیاوردم Smile)
به امید خدا امسال با یه همت بیشتر میخونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۰۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۲۱ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۵۵۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آیا تصویر بازیافت پایان نامه دانشگاه درست است؟ H-Arshad ۰ ۱۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بعد از ثبت نام ارشد در دانشگاه، میشه دوباره آزمون ارشد دولتی داد؟ Amir_94 ۲ ۳,۲۲۶ ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Amir_94
  میخوام مدرک فنی و حرفه ای ccna را بگیریم اما... zahra13.66 ۴ ۳,۲۸۶ ۱۰ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
Question ارشد دوباره XP13 ۰ ۲,۰۳۲ ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: XP13
  کنکور دوباره یا سربازی the ۱۰ ۷,۱۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: the
  کنکور ارشد دوباره nazila_asl ۱۰ ۴,۳۴۰ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazila_asl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close