زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه ۲۳۵ گرایش ۲و۳

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ
رتبه ۲۳۵ گرایش ۲و۳
امیدوارم یه جایی قبول شم!
Aurora، در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست گرامی لینک کارنامه اشکال داره. لطفا اصلاح بفرمایید.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , robot110 , انرژی مثبت , Pegasus
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ق.ظ، توسط robot110.)
رتبه ۲۳۵ گرایش ۲و۳
تقریبا تخمینم درست بودش Big Grin فقط نمودونم چرا ریاضی را هم داده بودین که من فکر کردم شما کامپیوتر شرکت کردین ولی الان میبینم کهIT هستین :|
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ق.ظ
RE: رتبه ۲۳۵ گرایش ۲و۳
منم ۲۳۳ شدم بنظرتون جایی واسه امیدواری هست با این ظرفیتا؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  منم ۲۳۳ شدم بنظرتون جایی واسه امیدواری هست با این ظرفیتا؟
گرایش شبکه را من خیلی در جریان کارش نیستم فقط میدونم ظرفیتاش خیلی خیلی محدوده....Huh
نمیدونم شاید مجازی ها قبول بشید Blush
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  منم ۲۳۳ شدم بنظرتون جایی واسه امیدواری هست با این ظرفیتا؟
گرایش شبکه را من خیلی در جریان کارش نیستم فقط میدونم ظرفیتاش خیلی خیلی محدوده....Huh

مجازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدبخت شدم
امسال گرایش ۲و۳ جمعا ۱۹۳ میگیرن
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  مجازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدبخت شدم
من الان ظرفیت های گرایش های ۲ و۳ را نگاه کردم Confused..... چی بگم اگر مجازی نرین نهایتا غیرانتفاعی قبول بشین که در کل هر دوتاش هم هزینش زیاده و هم اعتبارشون پایین.... بنظرم اگر میتونید یک سال دیگه امتحان بدینBlush خدا خودش کریمه انشاالله سال بعد قبول میشینBlush
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  مجازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدبخت شدم
من الان ظرفیت های گرایش های ۲ و۳ را نگاه کردم Confused..... چی بگم اگر مجازی نرین نهایتا غیرانتفاعی قبول بشین که در کل هر دوتاش هم هزینش زیاده و هم اعتبارشون پایین.... بنظرم اگر میتونید یک سال دیگه امتحان بدینBlush خدا خودش کریمه انشاالله سال بعد قبول میشینBlush
۱۰۷ نفر روزانه وشبانه میگیرن
من جزوه ۱۰ درصد اول کلاسمم هستم
بنظرتون توتکمیل ظرفیت شانس ندارم؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  ۱۰۷ نفر روزانه وشبانه میگیرن
۱۰۷ تا روزانه و شبانه در گرایش ۲و۳ هستش یعنی همپوشانی کمتر میشه....خیلی احتمالش کم که الان قبول بشین برای تکمیل ظرفیت هم باید روی شبانه ها حساب باز کنید نه روزانه البته اگر وضع مالیتون خوب باشه... در مورد ۱۰% هم باید بگم که فکر نکنم مربوط به کنکور بشه اگه درست گفته باشم شما باید دانشگاه دولتی باشید احتمالا بتونید جداگونه بخاطر اینکه جز ۱۰% رتبه های برتر هستین درخواست بدین...البته دانشگاه ها اعلام میکنن و شما درخواست میدین بعدش ازتون مصاحبه میگیرن (مصاحبه درون دانشگاهی) در صورت قبولی در مصاحبه میتونید برید در گرایش مورد نظرتون ادامه تحصیل بدینBlush
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ، توسط pegetive.)
رتبه ۲۳۵ گرایش ۲و۳
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  تقریبا تخمینم درست بودش Big Grin فقط نمودونم چرا ریاضی را هم داده بودین که من فکر کردم شما کامپیوتر شرکت کردین ولی الان میبینم کهIT هستین :|

اون کارنامه هوش بود. مشترک کامپیوتر فکر میکردم ۲۸ یا ۲۳ درصد میشم ولی زده ۱۰ درصد!!! رتبه م کلی پایین اومده

درسته که ۱۹۳ تا میگیره ولی همه اونایی که رتبه شون توو شبکه تا ۱۹۳شده که دلیل نمیشه بیان شبکه! یه تعدادی توو IT رتبه شون بهتر شده و اونو اول میزنن.
تازه شبکه نسبت به پارسال ۱۷ تا افزایش ظرفیت داشته
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  ۱۰۷ نفر روزانه وشبانه میگیرن
۱۰۷ تا روزانه و شبانه در گرایش ۲و۳ هستش یعنی همپوشانی کمتر میشه....خیلی احتمالش کم که الان قبول بشین برای تکمیل ظرفیت هم باید روی شبانه ها حساب باز کنید نه روزانه البته اگر وضع مالیتون خوب باشه... در مورد ۱۰% هم باید بگم که فکر نکنم مربوط به کنکور بشه اگه درست گفته باشم شما باید دانشگاه دولتی باشید احتمالا بتونید جداگونه بخاطر اینکه جز ۱۰% رتبه های برتر هستین درخواست بدین...البته دانشگاه ها اعلام میکنن و شما درخواست میدین بعدش ازتون مصاحبه میگیرن (مصاحبه درون دانشگاهی) در صورت قبولی در مصاحبه میتونید برید در گرایش مورد نظرتون ادامه تحصیل بدینBlush

پارسال تا۲۴۰ شبانه مالک اشتر قبول شدن.
یادمه پارسال اخر شهریور اوناییکه جزوه ده درصد بودن دوباره انتخاب رشته کردن.
بله اون درخواستارو که فرستادم
واسه صتعتی شیراز و...هرچند شانس قبول شدن کمه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: robot110
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۱ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  منم ۲۳۳ شدم بنظرتون جایی واسه امیدواری هست با این ظرفیتا؟

چقد منوترسوندین شماBig Grin
خداروشکرروزانه قبول شدم
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
خوش بحالتوننننننننننننننننن Smile
انشاالله امسال منم قبول شم
منم حدوده این رتبه رو فک کنم بیارم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۲۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۶ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۵۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۶۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۹۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۱۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close