زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع ارشد؛ گرایش نرم افزار؛ رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵

ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
منابع ارشد؛ گرایش نرم افزار؛ رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵
با سلام خدمت کنکوری های امسال و سالهای بعد مانشت (اگه سالهای بعد این پست به درد بخوره البته )
من اکثر مصاحبه های رتبه های فوق العادهء سالهای ۹۳، ۹۴، و ۹۵ مانشت رو خوندم، تصمیم گرفتم برای
منابعی که تو مصاحبه هاشون معرفی کردند جدول بکشم و مقایسه کنم ببینم رتبه های برتر از کدوم منابع
بیشترین استفاده رو کردند. و نهایتا تصمیم گرفتم نتیجه کارم رو در اختیار باقی دوستان هم بگذارم که حداقل
کمکی کرده باشم( اینجوری لازم نیست همه برن کلی وقت بگذارند مصاحبه ها رو کامل بخونن) و نتیجه ی کار
ی تصویره که براتون میگذارم.Big Grin

ضـــــمنا ممکنه برای بعضی درس ها چند منبع توی
تصویر باشه، که لازمه توضیح بدم دقیقا چیزیه که بچه های رتبه ی برتر گفتن و بنده فقط منتقل کننده ی
نظرات رتبه های برتر در مورد منابع هستم. باقی کار همت شما رو می طلبه و به خودتون بر می گرده که
برای هر درس با توجه به سابقه ی تحصیلی و میزان مطالعه نیازمند چه منبعی هستید
(منابعی با توضیحات پایه ای، تست، درسنامه، کم حجم و غیره....)به هر حال امیدوارم به دردتون بخوره.

ی خواهش هم از دوستان با سابقه و پیشکسوت مانشت دارم :
لطفا اگه پیشنهاد کتابهای بهتری داریداینجا نظراتتون رو بگیدکه این پست ی مرجع کامل برای منابع شه
و بچه ها لازم نباشه کلی پیج رو بگردند.دلیل هایی که برای انتخاب منبع پیشنهادیتون دارید رو هم بنویسید.
به بچه های پشت کنکوری مانشت کمک کنید بهترین انتخاب رو داشته باشند.

ان شاالله که به درد دوستان بخوره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر

[تصویر:  421897_4218971_photo_2016-09-15_11-46-40.jpg]

تصویرهای ذیل منابع رتبه های برتر سه سال اخیر اعضا مانشت رو نشون میده.
که من نتیجه گیری منابع ِدو تصویر پایین رو در تصویر بالا خلاصه کردم.

برای بزرگتر دیدن تصویر سالهای ۹۴ و ۹۵
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  421897_2000-1.jpg]

برای بزرگتر دیدن تصویر سال ۹۳

[تصویر:  421897_2002-1.jpg]

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۲۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , mmm1374 , delete4all , edward71 , EhsanChess , buffer , d_felfelak , Rasool Isaacnia , MajidNasiri , damash , tohidi4503 , stateless , Happiness.72 , mehdid86 , roodantnt , gunnersregister , syeedalireza , Iranian Wizard , WhatEver , SEVES , Doctorwho , Arash2357 , elhamgh , H.Mohammadi , mmirzay , پرهوده , Sector , armin.sheikh , sss , Pure Liveliness , farnod3 , DANEiL , kilookiloo , bagbagoo , lionheart , Soldier's life
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۲ ب.ظ
منابع ارشد رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵
درود

کار بسیار خوبی کردید، دست خط فوق العاده قشنگی هم دارید، انشالله کنکور ۹۶ یه رتبه فوق العاده هم ازتون ببینیم

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector , delete4all , AD342 , دختر مهربان
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۲۶ ب.ظ
RE: منابع ارشد رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۲ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود

کار بسیار خوبی کردید، دست خط فوق العاده قشنگی هم دارید، انشالله کنکور ۹۶ یه رتبه فوق العاده هم ازتون ببینیم

ممنونم از دیدگاهتون

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
خیلی خیلی متشکر کار بسیار خوبی انجام دادید...ولی به نظر من بعضی از دوستان دیگه خیلی روی انتخاب منبع حساس هستند. بخواید کلی در نظر بگیرید وسواس زیاد روی انتخاب منبع آدم رو عصبی میکنه و چه هزینه هایی که شاید انجام بدن..هر کتابی تستی که آدم بخواد بخونه قبلش اگه مرجع اصلی کتاب رو نخونده باشه نمیگن نمیتونه نتیجه بگیره ولی سخته...پس در نهایت همه ی این منابع برمیگردیم به همون کتاب های مرجع ولی چون طراحان سوال کنکور دنبال نکته های ریز هستن و این کتاب های تست نکات رو آماده کردن..واسه همنی راحت ترن....در کل از نظر من زیاد روی منبع وسواس بخرج ندین ۴ تا مصاحبه رتبه های خوب رو بخونید و همون کتاب هایی که اونا خوندن رو شما هم بخونین....و من الله توفیق
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: دختر مهربان
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط دختر مهربان.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خیلی خیلی متشکر کار بسیار خوبی انجام دادید...ولی به نظر من بعضی از دوستان دیگه خیلی روی انتخاب منبع حساس هستند. بخواید کلی در نظر بگیرید وسواس زیاد روی انتخاب منبع آدم رو عصبی میکنه و چه هزینه هایی که شاید انجام بدن..هر کتابی تستی که آدم بخواد بخونه قبلش اگه مرجع اصلی کتاب رو نخونده باشه نمیگن نمیتونه نتیجه بگیره ولی سخته...پس در نهایت همه ی این منابع برمیگردیم به همون کتاب های مرجع ولی چون طراحان سوال کنکور دنبال نکته های ریز هستن و این کتاب های تست نکات رو آماده کردن..واسه همنی راحت ترن....در کل از نظر من زیاد روی منبع وسواس بخرج ندین ۴ تا مصاحبه رتبه های خوب رو بخونید و همون کتاب هایی که اونا خوندن رو شما هم بخونین....و من الله توفیق
۸

حدودا ۱۹ تا یا بیشتر از مصاحبه رتبه ی خوب رو خونده و این کتابا رو نوشتم. تو متن اول هم عرض کردم انتخاب با خود بچه هاست.
سپاس بابت درج دیدگاهتون

۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۰۱ ب.ظ
انتشارات نصیر آقای اجلالی که برای معمار ی نوشتید جزوه ایشون هست یا حل تسته یا کتابه؟ من دنبال یه کتاب تستی برای معماری میگردم که جزئی توضیح بده کتاب پوران به نظرم تستایی که فهمش راحتتره رو خوب توضیح میده ولی بعضی از تستای سختو دیدم اصلا جواب قانع کننده ای نداده(یا اصلا جواب نداده!!)
۱
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط دختر مهربان.)
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  انتشارات نصیر آقای اجلالی که برای معمار ی نوشتید جزوه ایشون هست یا حل تسته یا کتابه؟ من دنبال یه کتاب تستی برای معماری میگردم که جزئی توضیح بده کتاب پوران به نظرم تستایی که فهمش راحتتره رو خوب توضیح میده ولی بعضی از تستای سختو دیدم اصلا جواب قانع کننده ای نداده(یا اصلا جواب نداده!!)

با سلام
نقل قول از رتبه ۸۲ نرم افزار سال ۹۵:::::معماری:کتاب پوران پژوهش به علاوه ویس ها و جزوه دکتر اجلالی ترکیب خیلی خوبی شد
برای دیدن لینک مصاحبه ایشان

نقل قول از رتبه ۱۱۱ نرم افزار سال ۹۵:::::معماری -----------> کتاب مناسبی فعلا موجود نیست /جزوات درسی دکتر اجلالی

نقل قول از رتبه ۴۳ نرم افزار سال ۹۳:::::معماری:جزوه دکتر اجلالی و بعضی مباحث کتاب پوران.

نقل قول از رتبه ۸۲ نرم افزار سال ۹۳::::معماری : برای این درس نیز از جزوه و ویس استاد نصیر استفاده نمودم و
آن نیز بی نظیر بود. برای تست از بانک تست پارسه استفاده کردم. برای تست از کتاب تست نصیر استفاده کنید.
برای دیدن مصاحبه ایشان

در نهایت اینکه اکثرا، پوران فیلمهای استاد گودرزی و جزوات دکتر اجلالی رو توصیه کرده اند. گفته شده جزوه!!!
و اینکه خودم به شخصه فیلمهای استاد گودرزی رو از مکتب خانه دانلود کردم که خیلی جزئی درس میدن ولی
فعلا موفق نشدم کتابا رو تهیه کنم، پس شخصا نمیتونم نظر بدم. فکر کنم نظرات رتبه های برتر نظرات پخته تر و
دقیق تری باشه

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: DANEiL
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ب.ظ)amir_bolury نوشته شده توسط:  انتشارات نصیر آقای اجلالی که برای معمار ی نوشتید جزوه ایشون هست یا حل تسته یا کتابه؟ من دنبال یه کتاب تستی برای معماری میگردم که جزئی توضیح بده کتاب پوران به نظرم تستایی که فهمش راحتتره رو خوب توضیح میده ولی بعضی از تستای سختو دیدم اصلا جواب قانع کننده ای نداده(یا اصلا جواب نداده!!)

با سلام
نقل قول از رتبه ۸۲ نرم افزار سال ۹۵:::::معماری:کتاب پوران پژوهش به علاوه ویس ها و جزوه دکتر اجلالی ترکیب خیلی خوبی شد
برای دیدن لینک مصاحبه ایشون

نقل قول از رتبه ۱۱۱ نرم افزار سال ۹۵:::::معماری -----------> کتاب مناسبی فعلا موجود نیست /جزوات درسی دکتر اجلالی
برای دیدن لینک مصاحبه ایشون

در نهایت اینکه اکثرا، پوران فیلمهای استاد گودرزی و جزوات دکتر اجلالی رو توصیه کرده اند. گفته شده جزوه!!!
و اینکه خودم به شخصه فیلمهای استاد گودرزی رو از مکتب خانه دانلود کردم که خیلی جزئی درس میدن ولی
فعلا موفق نشدم کتابا رو تهیه کنم، پس شخصا نمیتونم نظر بدم. فکر کنم نظرات رتبه های برتر نظرات پخته تر و
دقیق تری باشه
مرسی
۱
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۴۱ ب.ظ
با تشکر فراوان از تلاش ارزشمند دختر مهربان
کار بسیاری از دوستان رو راحت کردین خدا خیرتون بده

و اما چند تذکر :
بسیاری از دروس نیازی به مرجع خوانی نیست و حتی با یه کتاب کنکوری خوب میشه راحت تست ها رو زد

سعی کنید به جای چندین بار خوندن مطالب تکراری ، تست های همون مبحث رو چندین بار بزنید ( تست محور باشید و نه مطالعه محور )

از هیچ تست و مبحثی رد نشین چرا که سر کنکور حسرت تک مبحث های خونده نشده رو خواهید خورد ( بدون حذف و با دقت بخونید )

و ...

دختر مهربان تا یادم نرفته تشکر از خط زیبای شما .
موفق باشید و پایدار .
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  با تشکر فراوان از تلاش ارزشمند دختر مهربان
کار بسیاری از دوستان رو راحت کردین خدا خیرتون بده

و اما چند تذکر :
بسیاری از دروس نیازی به مرجع خوانی نیست و حتی با یه کتاب کنکوری خوب میشه راحت تست ها رو زد

سعی کنید به جای چندین بار خوندن مطالب تکراری ، تست های همون مبحث رو چندین بار بزنید ( تست محور باشید و نه مطالعه محور )

از هیچ تست و مبحثی رد نشین چرا که سر کنکور حسرت تک مبحث های خونده نشده رو خواهید خورد ( بدون حذف و با دقت بخونید )

و ...

دختر مهربان تا یادم نرفته تشکر از خط زیبای شما .
موفق باشید و پایدار .

با سلام
سپاس بابت درج دیدگاه مفیدتون، بله از قدیم گفتن که ی مطلب رو کامل فهمیدن، بهتر از فهم ناقص چند مطلبه
بی نهایت ممنون از حضورتون

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  با سلام خدمت کنکوری های امسال و سالهای بعد مانشت (اگه سالهای بعد این پست به درد بخوره البته )
من اکثر مصاحبه های رتبه های فوق العادهء سالهای ۹۳، ۹۴، و ۹۵ مانشت رو خوندم، تصمیم گرفتم برای
منابعی که تو مصاحبه هاشون معرفی کردند جدول بکشم و مقایسه کنم ببینم رتبه های برتر از کدوم منابع
بیشترین استفاده رو کردند. و نهایتا تصمیم گرفتم نتیجه کارم رو در اختیار باقی دوستان هم بگذارم که حداقل
کمکی کرده باشم( اینجوری لازم نیست همه برن کلی وقت بگذارند مصاحبه ها رو کامل بخونن) و نتیجه ی کار

تصویر باشه، که لازمه توضیح بدم دقیقا چیزیه که بچه های رتبه ی برتر گفتن و بنده فقط منتقل کننده ی
نظرات رتبه های برتر در مورد منابع هستم. باقی کار همت شما رو می طلبه و به خودتون بر می گرده که
(منابعی با توضیحات پایه ای، تست، درسنامه، کم حجم و غیره....)به هر حال امیدوارم به دردتون بخوره.

لطفا اگه پیشنهاد کتابهای بهتری داریداینجا نظراتتون رو بگیدکه این پست ی مرجع کامل برای منابع شه
و بچه ها لازم نباشه کلی پیج رو بگردند.دلیل هایی که برای انتخاب منبع پیشنهادیتون دارید رو هم بنویسید.

با تشکر

[تصویر:  421897_photo_2016-09-15_11-46-40.jpg]
درود بر شما . کارتون بسیار عالی و قابل تحسین می باشد و ازتون بابت این جمع آوری منابع تشکر فراوان میکنم. در ضمن کلیپ هاتون عالی بودند . به معنای واقعی عالی . سپاسگذارم
۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ)kh11 نوشته شده توسط:  درود بر شما . کارتون بسیار عالی و قابل تحسین می باشد و ازتون بابت این جمع آوری منابع تشکر فراوان میکنم. در ضمن کلیپ هاتون عالی بودند . به معنای واقعی عالی . سپاسگذارم

امیدوارم به کمکی کرده باشن

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط saeed196.)
کار ارزنده ای انجام دادید .خسته نباشید

تشکر ویژه بابت ویدئوهاتون

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشد از چرخ فلک
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۶ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ق.ظ)saeed196 نوشته شده توسط:  کار ارزنده ای انجام دادید .خسته نباشید

تشکر ویژه بابت ویدئوهاتون

سپاس از توجهتون

۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ب.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  با سلام خدمت کنکوری های امسال و سالهای بعد مانشت (اگه سالهای بعد این پست به درد بخوره البته )

با تشکر

[تصویر:  421897_photo_2016-09-15_11-46-40.jpg]

تصویرهای ذیل منابع رتبه های برتر سه سال اخیر اعضا مانشت رو نشون میده.
که من نتیجه گیری منابع ِدو تصویر پایین رو در تصویر بالا خلاصه کردم.

برای بزرگتر دیدن تصویر سالهای ۹۴ و ۹۵

[تصویر:  421897_2000-1.jpg]

برای بزرگتر دیدن تصویر سال ۹۳

[تصویر:  421897_2002-1.jpg]
سلام
عالی بود کارتون
پیوسته موفق باشید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۳۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close