زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع ارشد؛ گرایش نرم افزار؛ رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵

ارسال: #۳۱
۰۶ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۲ ب.ظ
RE: منابع ارشد؛ گرایش نرم افزار؛ رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵
(۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ)mmbt نوشته شده توسط:  با تشکر از زحمات و وقتتون .
در این مسیر به منابع
شبکه و مهندسی نرم افزار برای دوستانی که آیتی دارند برنخوردید ؟

براتون آمار ۹۵ و ۹۴ رو میزارم

مصاحبه های سال ۹۵
..................................................................
۴ شبکه ، ۵ آی تی سال ۹۵ گفته.....

شبکه : حقیقت + راس کروس (تمرینها اکیدا توصیه میشه) + کمی از مدرسان + تستهای تالیفی دکتر حقیقت که تو کانالشون بود (اکیدا ضروری) -> هرچند ای کاش امسال اصلا رو لایه های بالایی شبکه وقت نمیذاشتم، چون این همه خوندم سه تا تست دادن هر سه تست حذف شد Cool

نرم افزار : فقط مدرسان ، عالی بود (البته تعریف کتاب پارسه رو هم خیلی شنیدم. به نظرم یکی از این دو کتاب رو انتخاب کنید و مکررا از روش بخونید، نرم افزار درسی هست که با تکرار باید فهمیدش و خط به خطش رو حفظ شد)

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

۱۵ شبکه، ۲۱ آی تی سال ۹۵......

شبکه : کلا نخوندم! فقط تست کد همینگ رو زدم خیلی حال داد :دی چون توی مدار منطقی خونده بودم!

نرم افزار : کلا نخوندم! این درسو وقتی دانشگاه داشتم کتاب آقای Pressman رو خونده بودم یک تست تونستم بزنم ازون چیزایی که یادم بود.

۴۶ آی تی سال ۹۵ گفته ....

شبکه : پارسه و مدرسان ، پارسه لایه فیزیکی نخوندم،مدرسان هم قثط لایه شبکه و انتقال خوندم، کلا این درس اذیتم کرد تا اخر باهم کنارنیومدیم

نرم افزار : پارسه و مدرسان ، از پارسه میخوندم از مدرسان تست میزدم

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

۵۰ آی تی سال ۹۵ گفته.....

شبکه:تنن بام دو جلدشو داشتم، و چون خودم به شبکه زیاد علاقه دارم هردوتار رو خوندم البته برای پارسال، امسال وقت نداشتم ولی اگه داشتم می خوندم دوباره، لایه فیزیکی رو بیخیال بشین. کتاب پارسه رو بعد از مدرسان بخونین. مدرسان توضیحش بیشتر بود ولی پارسه بهتر بود. کراس هم ندیدم ولی میگن خوبه

نرم افزار:درسیه که سر و تهش معلوم نیست، مرجع که پرسمن بود رو داشتم ولی نرسیدم بخونم ولی خب اگه وقت دارین شما بخونین چون برای آینده هم بدردتون می خوره. یه دور مقسمی بخونین و بعدش مدرسان. اگه طراحا اذیت نکنن و سوالای عجیب و غریب نیارن ۶ تا رو میزنین. مثلن امسال هیچ سناریو نرم افزاری نداده بودن و میشد نرم افزار رو ۴ یا ۵ تا زد با این دوتا کتاب.

۸۰ آی تی سال ۹۵ گفته .....

شبکه : جزوه دکتر خیلی فر لازم و کافیه

نرم افزار : جزوه دکتر خلیلی فر که به تازگی کتاب آبی پوران شده لازم و کافی و عالیه

۹۹ آی تی سال ۹۵ گفته ....
.
شبکه : قسمت هایی از جزوه دکتر حقیقت لایه پیوند و شبکه و قسمت هایی ازجزوه دکتر صبایی لایه اپلیکیشن و انتقال و شبکه به نظر من زیاد روی قسمت های مشکل شبکه وقت نزارید برای اینکه رتبه اول کنکورم بشید همون دوتا یا اصلا شاید شبکه را نخونید هم کافیه. به نظر من از پنج تا سوال شبکه سه تاش اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره چون قبل از کنکور تسلط پیدا کردن رو اون سه تا سوال زمان بر هستش به خاطر نبود تست های کافی و پراکندگی مطالب اون تست ها . تازه اگر هم تسلط پیدا کردید حل کردن اون ها سر جلسه کنکور کلی وقت شما را می گیره تازه اگر تست درس باشه مثلا امسال سه تا سوال شبکه اصلا حذف شد. که درسال های قبل هم اتفاق افتاده بود.

نرم افزار: مدرسان لازم و کافیه حداقل چهار تا پنج دور بخونید

HeartHeartHeartHeartHeartHeart
............................
رتبه های سال ۹۴

۴ تجارت ۳۹ شبکه سال ۹۴ گفته....

شبکه: پارسه (لایه پیوندش خوب بود-فیزیکی رو نخوندم!) - جزوه خلیلی فر(لایه شبکه اش خوب بود) - جزوه صبایی دانشگاه امیر کبیر(لایه شبکه و انتقالش خوب بود) -کمی کراس

نرم افزار: کتاب مقسمی خوب بود و جزوه خلیلی فر فصل مدل های فرایندش خوب بود - کمی پارسه - کمی پرسمن

۶ تجارت ۱۹ شبکه سال ۹۴ گفته....

شبکه های کامپیوتری -> شبکه های کامپیوتری ۱ پارسه (لایه های پیوند داده و فیزیکی) - پوران پژوهش و مدرسان شریف (لایه های بالاتر شبکه) - جزوه دکتر صبائی برای جمع بندی

نرم افزار -> پارسه

۱۰ شبکه ۳۱ تجارت رشته کارشناسی شیمی سال ۹۴ گفته.....

شبکه : جزوه خلیلی فر اصلا اصلا اصلا اصلا راضی نبودم با اینکه پایه شبکه قوی داشتم ۲ تا درست زدم ۲ تا غلط و به اینکه جزوه ایشون کلی مطلب غلط علمی داره و اینکه .. چی بگم دیگه ..... خود کتاب مرجع krose ross رو بخونین .. کتاب حقیقت هم داشتم اصلا خوب نبود ، کتاب مدرسان هم اصلا خوب نبود ، جزوه دکتر صبایی هم خوبه تا حدی

نرم افزار : جزوه خیلی فر کلاس ایشون هم رفتم متوسط بود .. مطالب رو ساده بیان میکردن ایشون و این برای من خوب بود ولی همین ساده سازی ها کلی از مطالب رو غلط کرده بود .. ۲ تا درست۲ کی غلط زدم .. پارسه خیلی خیلی بهتره .. من با کتاب مدرسان نتونستم ارتباط برقرار کنم یه سری ها میگفتم خوبه ولی به نظر من پارسه بهتره

۱۰ تجارت ۳۲ شبکه سال ۹۴ گفته....

شبکه: پیشنهاد میدم اول کتاب شبکه پوران رو بخونید اصلا کتاب کاملی نیست! ولی برای پایه شبکه فوق العاده مفیده طوری که توی تئوری شبکه ۲۰ می شید و بعدش برید سراغ شبکه مقسمی که مسئله هاش بیشتره، دوست من کتاب مدرسان رو میخوند که خیلی زیاد و گزافه گویی داشت و در آخر به این نتیجه رسید که مقسمی بخونه.

نرم افزار: من برای نرم افزار فقط هفته آخر تونستم خلاصه های دوستمو بخونم (خدا خیرش بده Wink ) که اونم از روی نرم افزار مقسمی و پوران خلاصه هاشو نوشته بود.

HeartHeartHeartHeartHeart

۳۱ شبکه ۹۲ تجارت سال ۹۴ گفته.....

شبکه: شبکه پارسه داشتم تا لایه انتقال هم بیشتر نخوندم خوب بود این کتاب تو لایه فیزیکی واسه بچه هایی ک میخوان انتقال داده بخونن خیلی خوب جزئیاتو گفته...بعد دکتر حقیقت یه جزوه داد بیرون واسه لایه های بالا ک کامل نبود منم نرسیدم بخونمش..۳تا سوالم از شبکه زدم

نرم: یه کلام پارسه...عااااااالیه ...خیلی هم مهربونه باهاتونBig Grin

۲۰ آی تی سال ۹۴ گفته .....

شبکه : کراس و پارسه + تمرین های کراس که خیلی خیلی خوبن
من جزوه دکتر خونساری رو خوندم که از روی کراس درس داده به همراه پاورپوینت های زبان اصلی خود کراس
برای تست هم پارسه خوبه.
مدرسان رو هم داشتم زیاد خوب نیس . البته باید این رو بگم که امسال که بچه ها انتقال داده رو هم باید بخونن مدرسان انتقال داده هم داره ( که البته پارسه هم داره ) ولی قسمتایی که واسه لایه های پایینه رو بد نگفته هر چند پارسه هم همرو داره. پیشنهاد من پارسه است برای تست شبکه و انتقال داده

نرم افزار : فقط پارسه زنجانی

۷۳ آی تی ۲۶۰ شبکه سال ۹۴ گفته.....

شبکه: حقیقت(پارسه) + جزوه امیرکبیر(خیلی تو زدن تست ها تاثیر داشت)+فصل های اول کتاب شبکه کروس

نرم افزار:سال اول (۹۳) پوران+ سال دوم (۹۴) مدرسان شریف( ولی بعضی جاها اشکالاتی داشت که با پرسمن مطابقت میدادم)

امیدوارم دیگه خودتون ی برداشت صحیح انجام بدید

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doctorwho , mmbt , Saman
ارسال: #۳۲
۱۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۱ ب.ظ
منابع ارشد؛ گرایش نرم افزار؛ رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵
وافعا دستتون درد نکنه بابت این پیجی که درست کردید
فقط میشه اختصاصی منابع هوض مصنوعی رو هم بیان کنید مثلا کدوم فیلم اموزشی خوبه؟؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۳۳
۲۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ ب.ظ
RE: منابع ارشد؛ گرایش نرم افزار؛ رتبه های برتر کنکور ۹۳،۹۴، ۹۵
(۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  وافعا دستتون درد نکنه بابت این پیجی که درست کردید
فقط میشه اختصاصی منابع هوض مصنوعی رو هم بیان کنید مثلا کدوم فیلم اموزشی خوبه؟؟؟

سلام، متاسفانه درس های هوش مصنوعی رو هیچ اشنایی ندارم...منبعی هم سراغ ندارم
فقط میدونم توی سایت مکتب خونه کلی آموزش رایگان هست
و توی سایت فرادرس کلی آموزش هم به صورت رایگان و هم به صورت پرداخت مبلغ اپلود شده و در اختیار همه قرار گرفته
باید سری بزنید شاید چیز مناسبی پیدا کردید

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۲۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۲۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۷۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۸۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close