زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟

ارسال: #۶۱
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط abraham.)
احسنت به شما ها موفق باشید.انشاءالله

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ب.ظ
سلام دوستان، سال نو همه تون مبارک
من هم می خوام باشم
اما باید کار هم بکنم
امیدوارم بتونم همراهتون پیش برم
همه تون موفق باشید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa
ارسال: #۶۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ، توسط ahmad002.)
RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟
(۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Hamid.Rezaei نوشته شده توسط:  ۵-اگر بچه های IT پایه ان بریم یک تاپیک راه بندازیم واس خودمون چون سرفصل های ما با نرم افزار و ... یکمی فرق داره.

سلام
به شدت موافقم، یکی تایپیک رو فعال کنه، یادتون نره منم دعوت کنید(به منم بگید)!!!

(۰۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)sa123 نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ق.ظ)ahmad002 نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)khatere987 نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان عزیز...
انشاالله من هم هستم. کنکور IT شرکت خواهم کرد
فقط اینکه راهنمایی بفرمایید در مورد کتاب گریمالدی و اینکه آیا باید همه جلدهای کتاب تهیه بشه و حتی الامکان طیق بخش بندی کتاب در این جلدها کدامیک از اهمیت بیشتری برخوردارند... با آرزوی سالی سرشار از امید.. تلاش..موفقیت برای همه دوستان مانشتی

سلام
منم کنکور IT شرکت می کنم.......رقیبIdeaIdea
............

در ادامه ی توضیحات کامل دوستمون، من هم سرفصل های ارائه شده وزارت علوم رو در مورد درس گسسته رشته ی IT پیوست می کنم...

این سرفصل ها رو از کجا دانلود می کنید؟؟؟؟ من هرچی می گردم نیست، می خوام بقیه درسهامو هم یه نگاه بندازم!

"الا بذکر لله تطمئن القلوب"
۰
۰
ارسال: #۶۴
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ)viona نوشته شده توسط:  منم با تاپیک جدا برای بچه های آی تی موافقم Smile

منم همینطور خیلی عالیه اگر یک تاپیک جدابرای ای تی داشته باشیم .
۰
۰
ارسال: #۶۵
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
این پست من رو بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

all the saddest love song symphony in my head
۱
۰
ارسال: #۶۶
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ
بچه های IT بیایین این تاپیک ماهم کارمون رو اینجا دنبال کنیم. به بخدا دونفرهم که باشیم بسه. ادم دلگرم میشه. فقط توروخدا دلسوزانه کار کنیم. بازهم تقاضا دارم تعداد اسپم کاهش بدین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۶۷
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۴۰ ب.ظ)ahmad002 نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Hamid.Rezaei نوشته شده توسط:  ۵-اگر بچه های IT پایه ان بریم یک تاپیک راه بندازیم واس خودمون چون سرفصل های ما با نرم افزار و ... یکمی فرق داره.

سلام
به شدت موافقم، یکی تایپیک رو فعال کنه، یادتون نره منم دعوت کنید(به منم بگید)!!!

(۰۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)sa123 نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ق.ظ)ahmad002 نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)khatere987 نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان عزیز...
انشاالله من هم هستم. کنکور IT شرکت خواهم کرد
فقط اینکه راهنمایی بفرمایید در مورد کتاب گریمالدی و اینکه آیا باید همه جلدهای کتاب تهیه بشه و حتی الامکان طیق بخش بندی کتاب در این جلدها کدامیک از اهمیت بیشتری برخوردارند... با آرزوی سالی سرشار از امید.. تلاش..موفقیت برای همه دوستان مانشتی

سلام
منم کنکور IT شرکت می کنم.......رقیبIdeaIdea
............

در ادامه ی توضیحات کامل دوستمون، من هم سرفصل های ارائه شده وزارت علوم رو در مورد درس گسسته رشته ی IT پیوست می کنم...

این سرفصل ها رو از کجا دانلود می کنید؟؟؟؟ من هرچی می گردم نیست، می خوام بقیه درسهامو هم یه نگاه بندازم!

من از سایت وزارت علوم دانلود کردم، می خواستم نو انجمن هم بزارم ولی نمیدونم تو کدوم زیر انجمن بزارم... ! Huh

مهندسی فناوری اطلاعات.pdf
اندازه فایل: ۱/۴۱ MB
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamid.Rezaei , ahmad002 , soniasa
ارسال: #۶۸
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ق.ظ
دوستان و عزیزان از این به بعد هرچی مربوط به IT و فن آوری اطلاعات، شبکه و ... میشه بزاریم توی همون تاپیک که توی پست ۶۶ گذاشتم. مزاحم بچه های نرم افزاری نشیم. هرچند من خودم نرم افزارم حق آب و گل Wink

تاپیک جدا راه انداختیم که همه چیز مربوط به خودمون یکجا جمع باشه.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad002 , gholizadeh1992 , soniasa , rata
ارسال: #۶۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  سلام به تک تک شما دوستان

دیگه تصمیم خودمو گرفتم و می خوام از بعد تعطیلات عید استارت بزنم به طور جدی

سالها از لیسانس گرفتنم می گذره ولی مصمم هستم که به کوب بخونم. شاغل هستم و متاهل و معتقدم برای اینکه ارشد نرم افزار قبول بشم "گرچه خیلی سخته ولی ممکنه"

خیلی خیلی از درسا دور هستم و به همین دلیل باید همه چیزو از پایه و عمیق بخونم...... چون خودم رو می شناسم می دونم که مثل قبولی برای دوره لیسانس اگه خوب و عمیق بخونم نتیجه خوبی می گیرم

دنبال یه همراه که مثل من جدی باشه و تصمیم خودشو برای قبولی در ارشد نرم افزار گرفته باشه می گردم که با هم و با هماهنگی هم بتونیم نتیجه خوبی رو به امید خدا بگیریم

هستین؟
درسته یه کم دیر این پست رو دیدم ...اما منم هستم
به نظرم بهتره که چند درس رو پیش ببریم Cool
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
منم میخوام امسال بخونم

ولی به نظر شما واسه کسی که متولد ۶۴ هس .... دیر نیس ؟

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)eagle نوشته شده توسط:  منم میخوام امسال بخونم

نه، مگه نشنیدید که : ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است!

"الا بذکر لله تطمئن القلوب"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa , rata
ارسال: #۷۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط soniasa.)
(۱۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)eagle نوشته شده توسط:  منم میخوام امسال بخونم

دوست عزیز اولا خوش اومدی
بعدشم یه ۵-۶ سال به سن و سالت اضافه کنی به ماها می رسی Big Grin

هیچم دیر نیست

دویتان خوب پیش میرین؟ زبان+ گسسته + ریاضی مهندسی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مصطفی محمودی , m@hboobe
ارسال: #۷۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  دوستان همراه ، زبان + گسسته + ریاضی مهندسی

موفق باشین

سلام به همهSmile
من هنوز شروع نکردم ولی می خوام کم کم با شما شروع کنم . چون تو دوستام کسی هنوز تصمیم نداره واسه ارشد بخونه یه خورده سخته تنهایی جلو رفتن
میشه بگیدبرای ریاضی مهندسی چه کتابی بهتره،شما چی میخونید؟
من تو دوره دانشجویی واسش زیاد وقت نذاشتم واسه همین پایه ای ضعیفم. ی کتابی می خوام که واسه خودخوان خوندن خیلی سنگین نباشه ، حل المسائل هم داشته باشیBig Grin
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  دویتان خوب پیش میرین؟ زبان+ گسسته + ریاضی مهندسی
سلام به همگی
میدونم که الان کم کم دارید پیش میرید
ولی دوتا ریاضی باهم خوندن زیاد سخت نیست؟!!!

من خودم شخصا واسه اولین دروس گسسته + نظریه شروع میکردم! البته کنار گسسته یه کوچولو آمار مباحث مربوط هم شمارش و احتمالات رو پیش میبردم..

الان یاد مرداد ماه افتادم که با چه شوقی شروع کردم .. الانم تازه شروع کردم واسه خوندن آزاد!

(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ)azadeh419 نوشته شده توسط:  برای ریاضی مهندسی چه کتابی بهتره،شما چی میخونید؟
اگر میخواید کتاب کنکوری تهیه کنید کتاب استاد کریمی که انتشارات نصیر هست رو بگیرید بچه ها بیشتر از پارسه باهاش راحت بودند
من خودم پارسه گرفتم و زده شدم از ریاضی مهندسی ! پایه هم در حد صفر نبود ولی خب پیام نوری و بزور خوندنی بود!

موفق باشید

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: be_sooye_movafaghiat , azadeh419
ارسال: #۷۵
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
سلام

خوب هستین؟

من برای کنکور ارشد در اینترنت در حال گشتن بودم که با این سایت آشنا شدم و در واقع تازه وارد هستم...بنده فارق التحصیل مهندسی نرم افزار هستم و قصد دارم از همین امروز برای کنکور ارشد استارت بزنم و به شدت هم ادامه بدم!!!!! خیلی خیلی خوشحال میشم که همپای خوبی در این زمینه داشته باشم...

در زمینه خوندن گسسته بنده هم فکر می کنم باید چند درس رو با همدیگه خوند و پیش برد...

ممنونم بچه ها...ما حتما می تونیم...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۵۸ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۹۶۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۶۷۱ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
Question درخواست معرفی کتاب تمرین ++C همراه با حل ۶۷۸۹۰ ۱ ۳,۱۱۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ardeshir.sadat2@gmail.com
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۱,۹۹۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  فروش کتاب های دکتری هوش مصنوعی مدرسان شریف (به همراه تخفیف) elham.it88 ۹ ۱۱,۱۷۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ۸۸۴۶۲۲۰۴
  برای استخدامی دانشگاه علوم و پزشکی تخصصی چه بخونیم؟؟ zohre321 ۰ ۱,۴۹۴ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: zohre321
  خدمات ایرانسل و همراه اول برای حجاج ایرانی مشخص شد itzeroone ۰ ۱,۷۷۰ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itzeroone
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۶۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۸۴ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close