زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟

ارسال: #۴۶
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
Wink RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟
راستی به نظر من کتاب گریمالدی با این حجم زیادش نیاز نیست. من خودم بهمن کنکور دادم و گسسته رو از صفر با پوران استارت زدم و فک کنم از ۵ تا سوال گسسته ۴ تاشو درست زدم. Rolleyes
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholizadeh1992 , soniasa
ارسال: #۴۷
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ ب.ظ
سلام
منم چند روزی هست که شورع کردم
با ریاضی مهندسی مارتن کنکور رو استارت زدم تا الان هم نصف اعداد مختلط رو تموم کردم
منم خوشحال میشم که باهاتون همکاری کنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad002 , soniasa
ارسال: #۴۸
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ
باسلام
من هم ازفردا میخوام شروع کنم .البته با هوش .چون برای پایان ترم هم بهش احتیاج دارم .
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ق.ظ
منم هستم ...

ولی از ۳ هفته ی دیگه Smile
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ق.ظ
سلام ، خسته نباشید .
من ترم چهارم ولی پایم تو درسا ضعیفه ، دانشگاهم استاداش خوب نیست که استفاده کنم و همچنین منابع خوبی در اختیار ندارم .
نظر شما چیه ؟ با شما شروع به کار کنم و پایم رو قوی کنم یا پیشنهاد دیگه ای دارید .
ممنون .

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Mohammad WR10 نوشته شده توسط:  سلام ، خسته نباشید .
من ترم چهارم ولی پایم تو درسا ضعیفه ، دانشگاهم استاداش خوب نیست که استفاده کنم و همچنین منابع خوبی در اختیار ندارم .
نظر شما چیه ؟ با شما شروع به کار کنم و پایم رو قوی کنم یا پیشنهاد دیگه ای دارید .
ممنون .
اگر قصد داری قبول بشی و پایه ضعیفی هم داری چاره ای جز خوندن زودتر از بقیه نداری ، پس لحظاتو از دست نده ...
اگه منابع خوب نداری خب خوبشو تهیه کن ! مثلا موسسه پوران پژوهش میشه کتاباش رو آنلاین خرید...
در مورد دانشگاه هم اصلا نگران نباش ، چون کنکور ارشد چیزی نیست که با کلاس رفتن و از استاد پرسیدن بتونید از بقیه جلو بیفتید همش به خودتون و تلاشتون بستگی داره ، امیدوارم موفق بشید ...

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , ahmad002 , soniasa
ارسال: #۵۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ
خیلی کوتاه بگم که اگر عمری باقی باشه منم سعیم رو میکنم باشم برای ارشد سال دیگه.... تو این مدتی که نبودم روزهای سختی رو گذروندم... و از همه اونهایی که نرسیدم پیغامهاشون رو جواب بدم پوزش میطلبم... ولی میتونم این قول رو بدم که وضعیتم بهتر که بشه و نیز وقت مشاوره برای کنکور بشه سعی میکنم اینجا فعالیتم رو کما فی سابق ادامه بدم... فعلا که خیلی زوده . موفق باشید همگی

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , farhud , rata , khatere987 , ahmad002 , soniasa
ارسال: #۵۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
من هم پایه ام اساسی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa
ارسال: #۵۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
سلام
من هم هستم البته از ۱۵ فروردین به بعد و میخوام بر اساس برنامه پارسه درس بخونم انشااله همگی موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ)naziimani نوشته شده توسط:  سلام
من هم هستم البته از ۱۵ فروردین به بعد و میخوام بر اساس برنامه پارسه درس بخونم انشااله همگی موفق باشید
بر اساس برنامه پارسه ؟ مگه واسه تاریخ حال حاضر هم برنامه ای دارند ؟ از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟!

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ ب.ظ
دوستان ابتدا :

۱- یه نفر سرپرستی قبول کنه که اکثر اوقات بتونه بیاد و تیم رو خوب راهبری کنه و تاپیک رو مدیریت کنه. و هر دوستی که میخاد توی جمع باشه بیشتر مدنظرش پست های فرد مدیر باشه.

۲-واقع از مرجع خوندن خیلی ادم اذیت میشه.آدم بخاد مفهومی کارکنه اذیت میشه به نظرم. پس به قول دوستان از کتب کنکوری استفاده کنیم + جاهایی رو که نفهمیدیم از روی مرجع بخونید + در آخر کتاب کنکوری تموم شد تست ها و تمرین ها مرجع رو دور کنید.مثلا فکر کن میخای شبکه یاد بگیری بشینی RFC بخونی!!!

۳-از استادم که استاد راهنمای پروژم بود، الان داره دکتری میخونه، برای IT پرسیدم گفت ماهان و پارسه خوبه. من بحث تکراری که توی فروم ریخته "بهترین منبع کدومه؟" ، "کدوم منبع رو بخونم" و ... رو نمیخام راه بندازم. فقط میگم یک برنامه ریزی باشه.

۴- خودم از پایگاه داده مقسمی شروع کردم. اگر بچه ها خوب پیش بریم منم برنامه ریزیمو عوض میکنم.

۵-اگر بچه های IT پایه ان بریم یک تاپیک راه بندازیم واس خودمون چون سرفصل های ما با نرم افزار و ... یکمی فرق داره.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholizadeh1992 , مصطفی محمودی , ahmad002 , soniasa
ارسال: #۵۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ
منم با تاپیک جدا برای بچه های آی تی موافقم Smile

خدا کافیست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khatere987
ارسال: #۵۸
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ
RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟
(۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Hamid.Rezaei نوشته شده توسط:  دوستان ابتدا :

۱- یه نفر سرپرستی قبول کنه که اکثر اوقات بتونه بیاد و تیم رو خوب راهبری کنه و تاپیک رو مدیریت کنه. و هر دوستی که میخاد توی جمع باشه بیشتر مدنظرش پست های فرد مدیر باشه.
...
۵-اگر بچه های IT پایه ان بریم یک تاپیک راه بندازیم واس خودمون چون سرفصل های ما با نرم افزار و ... یکمی فرق داره.

من هم با مورد تاپیک جدا در مورد گروه IT موافقم، چون با وجود اشتراک بین این دو گروه باز هم تفاوت هایی هست که ممکنه بعدا دچار سردگرمی بشیم...
در مورد سرپرستی هم، خوبه که کسی باشه چون دموکراسی همیشه جواب نمیده... Big Grin ولی در کل نظر من اینه که حتی اگر فردی هم قراره این زحمت رو بکشه در مورد برنامه ریزی این مسئله رو در نظر بگیرید، چون هرکسی که اینجاست شرایط و موقعیت خاص خودش رو داره، پس بهتره که یه برنامه ی کلی و تقریبا طولانی مدت بریزیم و زیاد وارد جزئیات نشیم.
برنامه رو طوری تنظیم کنیم که بعد از بازه های زمانی مشخصی، برای رفع مشکلات و همفکری هماهنگ بشیم.
و مطمئنا این با هم پیش رفتن باعث میشه قوت قلبی برای هم باشیم. Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad002
ارسال: #۵۹
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ق.ظ
سلام. برا بچه هایی که درمورده زبان گفتن چند تا چیز بگم تجربس شاید هم همتون بدونین ولی گفتم بگم بهتر باشه.
۱- اینکه واقعا کلمه خوندن ۵۰۴ یه چیز هست و اون رو داخله متناش و جملاتش خوندن یه چیز. به هیچ وجه تنبلی نکنید و از جملات نگذرین.
۲- برا کلمه حفظ کردن وقت نذارید اونا رو برا جعبه لایتنر بذارید. اینجوری مطمئن میشید خیلی از کلمات یادتون می مونه.
۳- ۵۰۴ رو که اگر با دقت خوندید واقعا کتابه toefl موسسه ی barrons مثله سرپایینی می مونه و اون رو هم می تونید بخونید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata , soniasa
ارسال: #۶۰
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ق.ظ
RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟
(۱۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ)naziimani نوشته شده توسط:  سلام
بر اساس برنامه پارسه ؟ مگه واسه تاریخ حال حاضر هم برنامه ای دارند ؟ از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟!

برای الان که ندارند بر اساس برنامه های سال قبل
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gholizadeh1992

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۶۵ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۰۳۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۶۹۶ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
Question درخواست معرفی کتاب تمرین ++C همراه با حل ۶۷۸۹۰ ۱ ۳,۱۳۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ardeshir.sadat2@gmail.com
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۱,۹۹۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  فروش کتاب های دکتری هوش مصنوعی مدرسان شریف (به همراه تخفیف) elham.it88 ۹ ۱۱,۱۸۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ۸۸۴۶۲۲۰۴
  برای استخدامی دانشگاه علوم و پزشکی تخصصی چه بخونیم؟؟ zohre321 ۰ ۱,۴۹۸ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: zohre321
  خدمات ایرانسل و همراه اول برای حجاج ایرانی مشخص شد itzeroone ۰ ۱,۷۷۴ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itzeroone
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۶۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۹۳ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close