زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟

ارسال: #۳۱
۲۵ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
منم هستم Smile
الان دانشجوی ترم آخرم . با توجه به اینکه یه کم درسام سنگینه اما منم میخوام شروع کنم . حتی روزی ۱ ساعت !
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa , ahmad002 , rata
ارسال: #۳۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟
سلام
کتاب گریمالدی رو از سایت انتشارات فاطمی بگیرید نوشته خرید اینترنتی ۱۰ درصد تخفیف داره اینم لینک سایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa , ahmad002 , rata
ارسال: #۳۳
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ق.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)tiger2012 نوشته شده توسط:  سلام
کتاب گریمالدی رو از سایت انتشارات فاطمی بگیرید نوشته خرید اینترنتی ۱۰ درصد تخفیف داره اینم لینک سایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید

چند روزی هست سفارش دادم، انشاا... یکی دو روز دیگه برسه دستم!

"الا بذکر لله تطمئن القلوب"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10
ارسال: #۳۴
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ق.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ق.ظ)s.mirror نوشته شده توسط:  اگه اجازه بدین منم به جمعتون اضافه میشم

خوش اومدین Smile باعث خوشحالی ماست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rata , Mohammad WR10
ارسال: #۳۵
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
بچه ها من طبق سر فصل پارسه میخوام بخونم خوبه به نظرتون؟؟؟....هر ۲۵ درصد رو باید تو ۲۵ روز خوند؟؟؟ و ۱۰ روز هم مرور هست درسته؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10
ارسال: #۳۶
۲۶ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)مصطفی محمودی نوشته شده توسط:  بچه ها من طبق سر فصل پارسه میخوام بخونم خوبه به نظرتون؟؟؟....هر ۲۵ درصد رو باید تو ۲۵ روز خوند؟؟؟ و ۱۰ روز هم مرور هست درسته؟؟؟

سرفصل پارسه چطوریه؟ چندتا کتاب با هم؟ از کی شروع می شه؟ میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
با سلام به همه دوستان عزیز...
انشاالله من هم هستم. کنکور IT شرکت خواهم کرد
فقط اینکه راهنمایی بفرمایید در مورد کتاب گریمالدی و اینکه آیا باید همه جلدهای کتاب تهیه بشه و حتی الامکان طیق بخش بندی کتاب در این جلدها کدامیک از اهمیت بیشتری برخوردارند... با آرزوی سالی سرشار از امید.. تلاش..موفقیت برای همه دوستان مانشتی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahmad002 , soniasa , rata , Mohammad WR10
ارسال: #۳۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ ق.ظ
Lightbulb RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟
(۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)khatere987 نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان عزیز...
فقط اینکه راهنمایی بفرمایید در مورد کتاب گریمالدی و اینکه آیا باید همه جلدهای کتاب تهیه بشه و حتی الامکان طیق بخش بندی کتاب در این جلدها کدامیک از اهمیت بیشتری برخوردارند... با آرزوی سالی سرشار از امید.. تلاش..موفقیت برای همه دوستان مانشتی

سلام
منم کنکور IT شرکت می کنم.......رقیبIdeaIdea
کتاب گریمالدی رو من دو جلدشو تازه سفارش دادم که واسم بیاد، دیگه احتمالا امروز برسته دستم!
من فهرست جلدهای مختلفشو که نگاه می کردم موضوعات پراکنده بود، مثلاً یه جلدش مربوط به قسمت شمارش بود جلد بعدیش مثلاً فصل اول به درد نمیخورد(برای IT نمیاد) ولی فصل دومش مهم بود! فکر کنم لازم باشه هر چهارجلدشو بگیری+حل مسائل=۵جلد
ولی شاید لازم نباشه همشو بخونی،ولی اگه همشو بتونیم بخونیم عالی میشه!
در مورد اهمیت: پایه گسسته مبانی شمارشه، اگه مبانی شمارش بلد نباشی گسسته رو برفنا دادی، ممکنه هم ازش سوال نیاد ها ولی مثلاً تو قسمت بازگشتی هم لازمت میشه!
رابطه های بازگشتی خیلی مهم اند، چون تو ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم در مورد اینا بحث داره!
و کلاً ساختمان گسسته همش مهمه، چون پایه درسهای ساختمان داده هاو طراحی الگوریتم هستش!
موفق باشی!

"الا بذکر لله تطمئن القلوب"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khatere987 , soniasa , مصطفی محمودی
ارسال: #۳۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط rata.)
mohandesi-computer.pdf
اندازه فایل: ۳۳۱/۹۳ KB
(۲۶ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)مصطفی محمودی نوشته شده توسط:  بچه ها من طبق سر فصل پارسه میخوام بخونم خوبه به نظرتون؟؟؟....هر ۲۵ درصد رو باید تو ۲۵ روز خوند؟؟؟ و ۱۰ روز هم مرور هست درسته؟؟؟

سرفصل پارسه چطوریه؟ چندتا کتاب با هم؟ از کی شروع می شه؟ میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟

سلام
این برنامه پارسه هستش. آزمونا از ۲۷ مهر شروع میشه و فک کنم اوایلش هر سه هفته یه امتحان داره, و جامع هاش هر ۲هفته هستش اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن Wink
دوستان قراره بعد تعطیلات شروع کنیم دیگه؟ Big Grin مگه نه؟
mohandesi-computer.pdf
اندازه فایل: ۳۳۱/۹۳ KB

یه نظری دارم:
اینکه اول دزسایی رو کامل و خوب بخونیم که پایه درسای دیگه هستش مثل گسسته و امثال اینا و اونایی رو که لازمه از منبع خونده بشه.. بعد سراغ برنامه پارسه یا موسسات دیگه بریم.. و باید طوری برنامه ریزی کنیم که مطالعه عمقی تا آخر تابستون تموم بشه و تو پاییز بریم سراغ تستی خوندنو تست زدن البته تو موقع عمقی خوندن تست زده میشه ولی بخش اعظمش میمونه واسه پاییز..
البته میدونم همه این چیزا رو بهتر از من میدونن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa , مصطفی محمودی , khatere987 , ahmad002 , sa123
ارسال: #۴۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
منم موافقم که تا تابستون بیشتر منابع رو بخونیم...روی منابع فوکوس کنیم و حالا نکات تستی هم خواستیم میتونیم کنارش کتاب های تست هم بخونیم...مثلآ رانکوهی بخونیم هر بحثی رو خوندیم کتاب مقسمی هم اون مبحث رو بخونیم
زبانم که کلآ هر شب بخونیم ضرر نداره...به نظرم زبان درسی هست که میشه خیلی روش حساب کرد چون هر سال سخته،آسون نمیدند که همه بالا بزنند پس خوندنش و بالا زدنش یک مزیت رقابتی هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa , rata , ahmad002 , sa123
ارسال: #۴۱
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط sa123.)
سلام دوستان عزیز
منم تصمیم گرفتم برای ارشد IT ۹۳ بخونم الان ترم ۶ هستم و خیلی خوشحال می شم در جمعتون باشم و برای کنکور آماده بشیم.
ممنون از soniasa که این پست رو باز کرد. Wink

با خوندن گسسته موافقم و خودمم چند روزی هم هستش که از کتاب گریمالدی (انتشارات فاطمی) شروع کردم... Smile
در مورد حل تمرین این کتاب هم من لینک دانلود زبان اصلیشو اینجا می زارم تا دانلود کنید و نیاز نباشه جلد ۵ ام رو بخرید. Big Grin

لینک دانلود کتاب حل تمرین گریمالدی :

موفق باشید Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khatere987 , soniasa
ارسال: #۴۲
۰۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط sa123.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ق.ظ)ahmad002 نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ)khatere987 نوشته شده توسط:  با سلام به همه دوستان عزیز...

سلام
منم کنکور IT شرکت می کنم.......رقیبIdeaIdea
کتاب گریمالدی رو من دو جلدشو تازه سفارش دادم که واسم بیاد، دیگه احتمالا امروز برسته دستم!
من فهرست جلدهای مختلفشو که نگاه می کردم موضوعات پراکنده بود، مثلاً یه جلدش مربوط به قسمت شمارش بود جلد بعدیش مثلاً فصل اول به درد نمیخورد(برای IT نمیاد) ولی فصل دومش مهم بود! فکر کنم لازم باشه هر چهارجلدشو بگیری+حل مسائل=۵جلد
ولی شاید لازم نباشه همشو بخونی،ولی اگه همشو بتونیم بخونیم عالی میشه!
در مورد اهمیت: پایه گسسته مبانی شمارشه، اگه مبانی شمارش بلد نباشی گسسته رو برفنا دادی، ممکنه هم ازش سوال نیاد ها ولی مثلاً تو قسمت بازگشتی هم لازمت میشه!
رابطه های بازگشتی خیلی مهم اند، چون تو ساختمان داده و طراحی الگوریتم هم در مورد اینا بحث داره!
و کلاً ساختمان گسسته همش مهمه، چون پایه درسهای ساختمان داده هاو طراحی الگوریتم هستش!
موفق باشی!

در ادامه ی توضیحات کامل دوستمون، من هم سرفصل های ارائه شده وزارت علوم رو در مورد درس گسسته رشته ی IT پیوست می کنم...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: khatere987 , ahmad002 , soniasa
ارسال: #۴۳
۰۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
من که معلوم نیست هشت ترمه تموم کنم یا نه ترمه. به خاطر همین نمیدونم بهمن امسال میتونم ارشد بدم یا نه.
قشنگ از شهریور داشتم میخوندمااا میدونستم هم هشت دیگه تمومه ولی چون واحدهایی که موندم رو ارائه ندادن این ترم و پیش نیاز هم بود ناامید شدم و یکی دو ماهی هست که درس رو بیخیال شدم کلا.
با این حال این تاپیک رو دیدم دلم خواست اعلام آمادگی کنم. شاید معجزه شد و تونستم ارشد بدم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مصطفی محمودی , soniasa
ارسال: #۴۴
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۱۶ ب.ظ، توسط gholizadeh1992.)
سلام دوستان . منم هستم . رشته IT - مهندسی فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک .
دروس ساختمان گسسته ، طراحی الگوریتم و معماری کامیپوتر(فقط فصل های مهم cpu,pipe,memory,...) رو شروع کردم.
درس زبان مثل بقیه درسا نیست باید هر روز و هر شب آهسته آهسته پیش رفت . من که با ۵۰۴ شروع کردم و الآن درس ۵ هستم هر وقت هم تموم شدم میرم سراغ منبع بعدی ، احتمالا ۳-۴ کتاب تا قبل کنکور میخونم واسه زبان ،
شیوه مطالعاتی من اینکه که تا شهریور دروس پایه ای رو خونده باشم(چون پایه درسیم ضعیفه) و از مهر با توجه به برنامه ریزی یکی از موسسات که هنوز انتخابش نکردم به صورت فشرده(OverClock) پیش برم.
در ضمن اینم بگم که از نظر من خودن مرجع وقت تلف کردنه (مخصوصا گریمالدی که چهار جلده!) ... یه کتاب مخصوص کنکور بگیرید چندین بار مرورش کنید نتیجه بهتری میگیرید.

نکته آخر اینکه هیچ درسی رو به هیچ عنوان حذف نکنید. توی خیلی از کارنامه های سال های پیش دیدم ... یک اشتباه فاحش
مثلا من از سیستم تخمین رتبه مهستان که استفاده میکنم همه درسا رو پیش فرض رو ۴۰% میزارم و زبان رو ۰ رتبه فناوری شده ۱۵۷ ، ولی زبان رو ۶۶ درصد میزنم رتبه میشه ۵۵ .
کلاهتون رو بکنید قاضی ببینید ارزشش رو داره واسه درس شیرینی مثل زبان که اصلا هم وقت گیر نیست یه همچین موقعیتی رو از دست بدیم .

سحر اضافه کن به فهم آسمانم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sa123 , ahmad002 , soniasa
ارسال: #۴۵
۰۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ ب.ظ
سلام بچه ها، منم هستم.
الان که فعلا بیشترین وقتمو رو درسای دانشگاه میزارم ولی با شما گسسته رو شروع و طبق توصیه های دوستان زبان رو هم هرشب روش کار میکنم.
درضمن بچه ها من واسه دروس مدارالکتریکی و ریاضی مهندسی خیلی به کمکتون نیاز دارم چون با اجازتون اصلا پاسشون نکردم!! البته اینارو از تابستون شروع میکنم ولی ممنون میشم هرکسی بتونه راهنمایی درمورد این درسا بهم بکنه.
با آرزوی موفقیت واسه همه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soniasa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۶ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۲,۴۴۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۰۲ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
Question درخواست معرفی کتاب تمرین ++C همراه با حل ۶۷۸۹۰ ۱ ۳,۰۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ardeshir.sadat2@gmail.com
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۱,۹۸۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot
  فروش کتاب های دکتری هوش مصنوعی مدرسان شریف (به همراه تخفیف) elham.it88 ۹ ۱۱,۱۰۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ۸۸۴۶۲۲۰۴
  برای استخدامی دانشگاه علوم و پزشکی تخصصی چه بخونیم؟؟ zohre321 ۰ ۱,۴۸۲ ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: zohre321
  خدمات ایرانسل و همراه اول برای حجاج ایرانی مشخص شد itzeroone ۰ ۱,۷۴۷ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itzeroone
  تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها Parva ۴ ۷,۸۳۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pave
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۵۷ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close