تالار گفتمان مانشت
یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - soniasa - 17 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ

سلام به تک تک شما دوستان

دیگه تصمیم خودمو گرفتم و می خوام از بعد تعطیلات عید استارت بزنم به طور جدی

سالها از لیسانس گرفتنم می گذره ولی مصمم هستم که به کوب بخونم. شاغل هستم و متاهل و معتقدم برای اینکه ارشد نرم افزار قبول بشم "گرچه خیلی سخته ولی ممکنه"

خیلی خیلی از درسا دور هستم و به همین دلیل باید همه چیزو از پایه و عمیق بخونم...... چون خودم رو می شناسم می دونم که مثل قبولی برای دوره لیسانس اگه خوب و عمیق بخونم نتیجه خوبی می گیرم

دنبال یه همراه که مثل من جدی باشه و تصمیم خودشو برای قبولی در ارشد نرم افزار گرفته باشه می گردم که با هم و با هماهنگی هم بتونیم نتیجه خوبی رو به امید خدا بگیریم

هستین؟

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - pooya - 17 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ

منم تصمیم جدی گرفتم و ان شا الله از فردا میخوام استارت بزنم امیدوارم نمره منفیمم یکم کمتر شه :دی

RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - foranyone - 18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ

(۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ب.ظ)pooya نوشته شده توسط:  منم تصمیم جدی گرفتم و ان شا الله از فردا میخوام استارت بزنم امیدوارم نمره منفیمم یکم کمتر شه :دی
شما چیکار کردی این همه منفی داریBig Grin توبه کن برادر Big Grin

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - payman84ce - 18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ

منم هستم

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - soniasa - 18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ)payman84ce نوشته شده توسط:  منم هستم
پس با ریاضیات گسسته گریمالدی شروع کنیم؟ کتاب مرجع + تک تک تمرین ها

RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - payman84ce - 18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ

من پی دی افشو دارم

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - rata - 18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ

منم هستم دقیقا از کی شروع میکنید؟

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - pooya - 18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ

از فردا دیگه شروع کنیم نه؟:دی

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - rata - 18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ

فردا؟
میشه من از روز ۴ عید بهتون ملحق بشم؟
آخه الان یه سری کار دارم
فقط منو در جریان برنامه قرار بدید زود خودمو بهتون میرسونم

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - soniasa - 18 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ

دوستان عزیز
همونطور که در پست اول هم اشاره شد، از ۱۵ فروردین ماه (بعد از تعطیلات عید) شروع میشه

شروع از ریاضیات گسسته کتاب گریمالدی تا ۱۵ اردی بهشت به مدت یک ماه ببینیم که چقدر جلو می ریم

این یک ماه شامل خوندن درس + حل تمرین هست و از هم اشکالاتمو رو می رسیم

ببخشید که جلو جلو تصمیم گرفتم آخه تجربه نشون داده اگه خیلی دموکراسی باشه آخرش بی نتیجه می مونیم

RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - Mahtab_m - 19 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ب.ظ)payman84ce نوشته شده توسط:  من پی دی افشو دارم

لطف میکنید لینکشو بگذارید منم استفاده کنم؟

RE: یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - rata - 19 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۴ ب.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  دوستان عزیز
همونطور که در پست اول هم اشاره شد، از ۱۵ فروردین ماه (بعد از تعطیلات عید) شروع میشه

شروع از ریاضیات گسسته کتاب گریمالدی تا ۱۵ اردی بهشت به مدت یک ماه ببینیم که چقدر جلو می ریم

این یک ماه شامل خوندن درس + حل تمرین هست و از هم اشکالاتمو رو می رسیم

ببخشید که جلو جلو تصمیم گرفتم آخه تجربه نشون داده اگه خیلی دموکراسی باشه آخرش بی نتیجه می مونیم

سلام دوست عزیزم
اختیار دارید,من به شخصه ازتون ممنونم که همچین پیشنهادی دادید,باکمک و یاری خدا و با سعی و تلاش و همت انشاا... که به خوبی پیش بریم
یه امید موفقیت[/quote]

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - pooya - 19 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ

خیلی خوبه راضیم

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - soniasa - 20 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ ق.ظ

من تحقیق کردم دیدم دوستانیکه نتیجه خوبی گرفتن معتقد هستن که بهتره دو یا سه تا کتاب رو با هم بخونیم...... بنابراین نظرم اینه که ریاضیات مهندسی رو هم چاشنی گسسته کنیم

کتاب اروین کریزیگ رو پیشنهاد دادن ترجمه دکتر شیدفر یا آقای شاهرضایی

یه همراه و همپا برای ارشد ۹۳ می خوام که به کوب ، با هم بخونیم. هستین؟ - مصطفی محمودی - ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ ب.ظ

منم هستم ولی به نظرم بهتره چندین درس رو با هم بخونیم نه فقط یکی!!!