زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش کتاب های دکتری هوش مصنوعی مدرسان شریف (به همراه تخفیف)

ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط elham.it88.)
سلام دوستان، این کتاب ها در اصل پکیج کنکور دکتری هوش مصنوعی است، ولی خب هم خود پکیج و هم تک تک کتاب ها به قیمت روی جلد قابل فروشن.کتاب ها ویرایش جدیدن همشون چاپ ۹۲و۹۳ هستن. همه کتابا دست نخورده هستن!به خاطر دلایلی تو دکتری شرکت نکردم و قصد فروش دارم
همچنین من آزمون دکتری هوش مصنوعی مدرسان رو هم دارم که اگر کسی ساکن تبریزه اینم قابل فروشه که توی آزمونا شرکت کنه!
لیست کتاب ها: طراحی الگوریتم، ساختمان داده، استعداد تحصیلی، زبان، یادگیری ماشینو شناسایی آماری الگو، کتاب آزمون های ۹۱و۹۲و۹۳

دوستان علیرغم نو بودن کتاب ها، با تخفیف ۱۵ الی ۲۰ درصد به فروش می گذارم.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط m!r@.)
فروش کتاب های دکتری هوش مصنوعی مدرسان شریف
سلام
کل مجموعه به چه هزینه ای است؟
سه کتاب استعداد یادگیری نظریه لطفا قیمتش رو بیان کنید.

آرزوهایم را در مسیر خیری که تو در آن برایم قرار می دهی دنبال می کنم ... .
۰
۰
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
فروش کتاب های دکتری هوش مصنوعی مدرسان شریف
سلام. دوست عزیز هدف از بوجود اومدن این بخش فروش کتابها کمتر از قیمت پشت جلده.
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط elham.it88.)
RE: فروش کتاب های دکتری هوش مصنوعی مدرسان شریف
(۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)m!r@ نوشته شده توسط:  سلام
کل مجموعه به چه هزینه ای است؟
سه کتاب استعداد یادگیری نظریه لطفا قیمتش رو بیان کنید.

سلام اگه منظورتون هم کتاب ها و هم آزمون هاست، کلش رو من با تخفیف ۴۸۰ گرفتم!بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ هم میفروشم!ولی فقط کتاب ها حدود ۱۹۰ هستن!اون سه کتابی که گفتید، استعداد بهار ۹۳ هس ۴۰ تومن، و کتابی که برای یادگیری ماشینو شناسایی هست، بصورت کتاب جزوه ای هس که روش قیمت نیس ولی به همراه پکیج هزینه پرداخت شده که از نظر مقایسه حجمی با اون یکی کتابا اونم حدود ۲۵ تومن هس!

(۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. دوست عزیز هدف از بوجود اومدن این بخش فروش کتابها کمتر از قیمت پشت جلده.
سلام ممنون بابت پاسختون!چون کتابها تازه و دست نخورده هستند این رو نوشتم!حالا همونطور که تو پاسخ به اون یکی دوستمون میبینید گفتم که من حدود ۴۸۰ کل مجموعرو گرفتم ولی حاضرم با ۴۰۰ بفروشم!کتابها هم گفتم کاملا دست نخورده و برای سال های ۹۲-۹۳ هستن!
البته به جز اون کتابها یه کتاب مجموعه سوال کنکور ۹۱و۹۲و۹۳ هم هست!
۰
۰
ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ
سلام
من جزوه یادگیری ماشین و شناسایی و مجموعه سوالات کنکور رو میخوام.چطور میتونم ازتون بگیرمشون؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ
RE: فروش کتاب های دکتری هوش مصنوعی مدرسان شریف (به همراه تخفیف)
(۰۳ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ)lrz نوشته شده توسط:  سلام
من جزوه یادگیری ماشین و شناسایی و مجموعه سوالات کنکور رو میخوام.چطور میتونم ازتون بگیرمشون؟
سلام شما ساکن کجا هستید؟اگر ساکن تبریز نیستید با پست میشه ارسال کرد براتون.در مورد اطلاعات دیگه میخواین ایمیل بزنید برام با شماره تلفن هماهنگ شیم و اطلاعات هزینه اینارو هماهنگ شیم. ایمیلم elham.it88@gmail هس
ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ
سلام
میخواستم ببینم کتاب و جزوات یادگیری ماشین و شناسایی و مجموع سوالات کنکور رو هنوز هم دارید تا ازتون بگیرم. البته ایمیل هم زدم بهتون
باتشکر
۰
۰
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۳ ب.ظ
سلام
کسی جزوه یادگیری ماشین و شناسایی الگو مدرسان شریف رو برای فروش داره؟
باتشکر
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۴۴ ب.ظ
چگونه میتوان این کتابهاراخرید؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ ق.ظ)elham.it88 نوشته شده توسط:  سلام دوستان، این کتاب ها در اصل پکیج کنکور دکتری هوش مصنوعی است، ولی خب هم خود پکیج و هم تک تک کتاب ها به قیمت روی جلد قابل فروشن.کتاب ها ویرایش جدیدن همشون چاپ ۹۲و۹۳ هستن. همه کتابا دست نخورده هستن!به خاطر دلایلی تو دکتری شرکت نکردم و قصد فروش دارم
همچنین من آزمون دکتری هوش مصنوعی مدرسان رو هم دارم که اگر کسی ساکن تبریزه اینم قابل فروشه که توی آزمونا شرکت کنه!
لیست کتاب ها: طراحی الگوریتم، ساختمان داده، استعداد تحصیلی، زبان، یادگیری ماشینو شناسایی آماری الگو، کتاب آزمون های ۹۱و۹۲و۹۳

دوستان علیرغم نو بودن کتاب ها، با تخفیف ۱۵ الی ۲۰ درصد به فروش می گذارم.

سلام
یه شماره ای ایمیلی اگه بزارید ممنون میشم که باهاتون تماس بگیرم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۵۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۲۶ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۹۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۳۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close