زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد

ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۶, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط amateurobot.)
ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد
سلام بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نرم افزار دوره روزانه هستم.
قصد ثبت نام مجدد در آزمون کارشناسی ارشد رشته مدیریت دارم.
طبیعتا در صورت قبولی در دوره روزانه یا شبانه در هر دو حالت شهریه باید پرداخت شود.

سوال یک- آیا بنده اجازه ثبت نام مجدد در آزمون کارشناسی ارشد دارم؟
سوال دو- کد نظام وظیفه بنده چه عددی خواهد بود؟ (هنوز یکسال از دفاع بنده نگذشته و فرصت دارم.)

با تشکر از شما.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۷,۸۲۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۱۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۶۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۲۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۰۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۶۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۶۶ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close