زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۶۹۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
چقدر دیر :|

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۳
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۹۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  Big Grin شوما موطمئنی ایرانی هستی اخوی؟؟؟ can you speak english???
حالک یحبک معک بالغیر....
کنکورالآزاد الواحداللبنان و اعمارات المتحده العربیه Tongue هاااااااااااااااااا....پذیرشک الواحد البنااااان حالک سر جائک و الانتخابالواحد درستک!
Big Grin
این جمله آخرم رو ترجمه میکنم.... یعنی ی هاااااااااااا اون موقع که واحد لبنان قبول شدی حالک سرجائک میاد! Tongue
شوخی کردم... ایشالا که همون سنندج قبولی...............

مرسی ممنون لطف داری
اصلا نمیدونم چرا اینکارو کردم
اصلا حواسم نبود
این دانشگاه ها شهریش به دلاره Big Grin
با دلار ۴ هزار تومانی میشه ترمی ۸ میلیون Big Grin

سلام امیدوارم که سنندج قبول بشید ولی اگر به باجه رفع نقص مراجعه کنید شاید بتونی این انتخاب ها را حذف کنی که این انتخاب ها دردسر ساز نشه
با امید موفقیت شما
من شنیدم برای تغییر در رشته ها باید از اول ثبت نام کرد اما برای تغییر مشخصات و غیره لازم نیست

drink 8 glasses of water a day

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۶۹۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط tesna.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ق.ظ)tesna نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  سحر جون ان شااالله استخدام میشی. حالا کجا میخوای امتحان بدی؟

بچه ها من نمیدونم چرا با همه شما فرق دارم!
به نظر من کنکور ۹۱ نرم افزار آسونتر از ۹۰ بوده. چرا؟؟؟؟؟!!!!!

jتازه خوش به حالتون که دیگه الان حال خوندن ندارین. من بیچاره که خیلی دیر شروع کردم به خوندن، کلی هول برم داشته که چرا زودتر نخوندم. یکی دارم تو سر خودم میزنم. یکی هم تو سر خلاصه هام

فقط ۱ سوال درسی sin 0.75 چند میشه؟ اگه یهو همچین چیزایی تو کنکور بیاد چطوری باید حساب کنیم؟ تو محاسبات عددی ۹۰ یا ۹۱ بود Sad

این سوال منم بود که تو سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
زده

x = sin^-1 (0.75) = 48.59 degrees

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

y=Asin(Bx+C)

A=amplitude
B=frequency (for sine, it is 2π/T, T=period)
C=phase shift

الان این کجاش منفی داشت؟ توی حاصل تابع یا راه حلش؟
آخه برادر من، خواهر من شمایی که منفی میدید کمی آکادمیک باشید،یا هم انسان باشید چرا که ارزش هر انسانی به راهیست که هموار می کند،دلی که بدست می آورد و دستیست که می گیرد!
خب چه خوب بود واقعا نظرتون و می داشتید، راه حلی ارایه می دادید!! حداقل عقل و منطق هم اینو حکم می کنه!
اینجا که فیسبوک یا یک سرویس شبکه اجتماعی نیست،که like یا dislike کنید!
خدایا، عقیده مرا از دست عقده‌ام مصون بدار و به من قدرت تحمل عقیده مخالف ارزانی کن.

موفق باشید!

(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ب.ظ)sadeghd نوشته شده توسط:  
(06 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان آزادی Big Grin
وای منم این روزای آخر استرس گرفتم! آزمون جمعه صبحه! پارسال عصر بود کاش امسال هم عصر بود!
کنکورای ۹۰-۹۱ هنوز مونده...
خلاصه هایی که از کنکور سراسری دارم رو هم هنوز نخوندم.....
یعنی امسال آزاد رو چطوری میدیم؟؟؟؟؟
وای خدایا بعد کنکور تا شهریور ماه زود بگذره! دیگه مردیم از دلشوره و دلواپسی........

(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا انتخاب ۱۲ رو دانشگاه آزاد واحد لبنان و انتخاب ۱۳ رو واحد امارات و انتخاب ۱۴ رو واحد کیش زدم
انتخاب ۱۵ رو هم زاهدان زدم
اون موقع همین طوری برا خودم تفننی اولویت ها رو زدم در حالی که من فقط اولویت اولم که سنندجه رو میخوام قبول شم
امیدوارم این انتخاب های تفننی کار دستم نده D:

Big Grin شوما موطمئنی ایرانی هستی اخوی؟؟؟ can you speak english???
حالک یحبک معک بالغیر....
کنکورالآزاد الواحداللبنان و اعمارات المتحده العربیه Tongue هاااااااااااااااااا....پذیرشک الواحد البنااااان حالک سر جائک و الانتخابالواحد درستک!
Big Grin
این جمله آخرم رو ترجمه میکنم.... یعنی ی هاااااااااااا اون موقع که واحد لبنان قبول شدی حالک سرجائک میاد! Tongue
شوخی کردم... ایشالا که همون سنندج قبولی...............

دوست عزیزی که داری منفی میدی
جهت اطلاع خواستم بهتون بگم کارت رو درست انجام بده!
اگه چند صفحه آخر این پست رو دوباره یه نگاهی بندازی میبینی که یادت رفته به یکی از کاربرا منفی بدی!
لطفاً منفی های این کاربر رو هم بده اگه زحمتی نیست !
sara1983
درضمن این چند تای آخر هم بدون منفی مونده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از جمله مال من!

از مدیران محترم بخش و سایت تقاضا دارم رسیدگی کنن!

خیلی با مزه بودBig GrinBig GrinSmile

واقعا بامزه و فان بود حسابی خندیدم و خسته گیم رفع شدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۸
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirbahador , razi_sh
ارسال: #۶۹۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ
منفیا رو اعصابه!! چرا هیشکی رسیدگی نمیکنه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: amirbahador , tesna , avril22 , mehrdad372
ارسال: #۶۹۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط yahyazahedi.)
بجای اینکه به فکر منفی باشید !
به این فکر کنید که روز جمعه امتحان دارید اونم نوبت صبح !
اصلا به این منفی های فکر نکنید ؛ بیایید به زندگی از دریچه مثبت نگاه کنید . فکر کنید منفی ارزششون بیشتر از مثبت ها است.
باور کنید ما خودمون داریم خیلی حساس میشیم.
این تاپیک با موضوع خواندن "گروهی برای دانشگاه آزاد" شروع شده ولی فکر میکنم با منفی تموم بشه.
دوستام از شما میخواهم که برای همدیگر دعا کنید و به این چیزا فکر نکنید.
همه ما موفق باشیم.
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , ehsaan_gh
ارسال: #۶۹۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ)tesna نوشته شده توسط:  در مورد تنظیم وقت هم سعی کنید تا از روش یک تیک دو تیک استفاده کنید تا وقت کم نیارین . اینجوری لا اقل مطمئنید که هیچ سوال ساده ای رو از دست ندادین .

ممنون از راهنمایی های دوست عزیزمون فقط یه سوال داشتم این روش " یک تیک دو تیک" یعنی چی؟ میشه یکم توضیح بدین.Idea

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۶۹۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  بجای اینکه به فکر منفی باشید !
به این فکر کنید که روز جمعه امتحان دارید اونم نوبت صبح !
اصلا به این منفی های فکر نکنید ؛ بیایید به زندگی از دریچه مثبت نگاه کنید . فکر کنید منفی ارزششون بیشتر از مثبت ها است.
باور کنید ما خودمون داریم خیلی حساس میشیم.
این تاپیک با موضوع خواندن "گروهی برای دانشگاه آزاد" شروع شده ولی فکر میکنم با منفی تموم بشه.
دوستام از شما میخواهم که برای همدیگر دعا کنید و به این چیزا فکر نکنید.
همه ما موفق باشیم.

Undecided خوب میدونی مهم نیست ولی خوب ناراحت میشم دیگه! بچه ها واسه کمک هایی که به بقیه دوستان میکنن ۵-۶ تا منفی میخورن!!
درکل ممنون...راست میگید خوب.
موفق باشید

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , avril22 , yahyazahedi , mehrdad372
ارسال: #۶۹۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط tesna.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ق.ظ)tesna نوشته شده توسط:  در مورد تنظیم وقت هم سعی کنید تا از روش یک تیک دو تیک استفاده کنید تا وقت کم نیارین . اینجوری لا اقل مطمئنید که هیچ سوال ساده ای رو از دست ندادین .

ممنون از راهنمایی های دوست عزیزمون فقط یه سوال داشتم این روش " یک تیک دو تیک" یعنی چی؟ میشه یکم توضیح بدین.Idea

خواهش می کنم، منظور اینه که ابتدا سوال های آسون رو جستجو کنید که همشو جواب بدید بعد که تموم شد و خوب مطمن شدید دیگه سوال آسونی از دست تون در نرفته خب تا اینجا ی موفقیت بزرگ دستتون اومده دیگه افسوس آخر جلسه رو نمی خورید که اونو یاد داشتمو جواب نداندم !
حالا اونهایی که سخت هست و یا جوابشو یادتون رفته قطعا زمان می گیره و ازشون رد شدید رو با یک + علامت زده بودید رو جواب بدید همه اینها رو که پاسخ دادید بعدش به دنبال سو ال هایی میرید که با علامت - مشخص کرده بودید و کلا چیزی رو ازشون به یاد نداشتین ریاد و باید فکر بیشتری در موردش بکنید! منظور از این روش هست استفاده از +(تسلط دارید ولی فراموش کردید) و - (ممکنه با فکر کردن بیشتری در موردش به نتیجه برسید) ولی این دسته از - بیشتر مواظب باشید که منفی نزنید تا تست های درستی که زدید و منفی نکنه ..... البته همه اینها ی پیشنهاده شاید خیلی از بچه های دیگه راه های بهتری رو بدونن...
در نهایت هم کل تست ها رو خوب مرور کنید هر ۵ تست یا ۱۰ تست ی بار جای گزینه های صحیح رو با پاسخ نامه چک کنید......

فردا هم روز آخره،واسه من نرسیدم کل آزمون ها رو مرور کنم فقط ۹۱،۹۰،۸۹،۸۵ و فردا هم ۸۸ هی دوسدارم یکی بیاد بگه دو هفته دیگست ولی نه همین جمعه هست و باید نتیجه گرفت برای همه آرزوی موفقیت می کنم.....
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۶۹۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ق.ظ
امیدوارم هممون قبول بشیم
وقتی دعا کردید منم دعا کنید بگید یه نصراله هست توی مانشت خدا اونم قبول کن بهترین عبادت روزجمعه صلوات هست تقل از امام محمد باقر(ع)

آخرین پستم بود تویه موضوع امیدوارم همه قبول بشوند منم یادتون نره هااااااا

تا اونجای هم که متوجه شدم همه داشتند می خونند و قشنگ هم میخوند هرکی هم تلاش کرده بی مزد نمیمونه

موفق باشین

یا علی

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , avril22 , yahyazahedi , tesna , ehsaan_gh , سجاد۶۷ , sadeghpc
ارسال: #۷۰۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ق.ظ
بچه ها من هنوز شروع نکردم!
به نظرتون میرسم اگه از الان، دقیقا همین الان، شروع کنم؟ Wink

بهترین شغل در حوزه IT

برترین کارفرما و شرکت

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

۲
۳
ارسال: #۷۰۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ق.ظ
والله نمیخوام بهتون امید الکی بدم
شما برای دولتی خونده بودین؟ اگه خوندین که خوبه. ۱ چیزایی یادتونه . این ۲ روز را فقط مرور کنید

اگه هم نخونده بودین، حداقل اون ۲ - ۳ تا درسی که میدونید مسلط تر هستید را ۱ نگاهی بهش بندازین. شاید از اون قسمتها سوال بیاد
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: aahmadi83 , سجاد۶۷
ارسال: #۷۰۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ق.ظ
فکر کنم تعداد کمی از بچه های مانشت دارن واسه آزاد میخونن

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۷۰۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  منم تست ۸۸آی تی رو از مقسمی زدم اما به نظرم ۳تا از جواباش غلطه. .بچه ها میشه یه نگاه بندازید...
۳۹رو زده ۴ اما با توجه به کتاب شبکه دکتر حقیقت میشه ۳
۴۰ هم زده ۱بازم با توجه به کتاب دکتر حقیقت میشه ۴
۴۷ هم زده ۳ اما توی کتاب رابینز ۱ رو اشاره کرده

Sent from my GT-P6200 using Tapatalk 2

منم باهات موافقم

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۷۰۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
بچه ها امیدتون به خدا باشه با انرژی برید سر جلسه.

انشالله همه چی خوب پیش میرهSmile

There is no there there.
۹
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , yahyazahedi , tesna , user22 , سجاد۶۷ , aatwo , samaneh_aftab , IT.setareh91
ارسال: #۷۰۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
بچه ها
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم Heart
تا موفقیت راهی نیست .... تلاشتون رو بکنید !

من که کلن درس رو برای مدتی دیگه گذاشتم کنار و امسال دیگه رنگ یونی و این حرفا رو نمیبینم
ولی خوشحال شدم دوستای خوبی رو اینجا پیدا کردم .
امیدوارم تو کنکور آخر هفته موفق بشین Heart

۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , yahyazahedi , tesna , user22 , razi_sh , aatwo , samaneh_aftab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۳۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۴ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۱۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۶۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۲۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۹۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۱۶ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close