زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۶۶۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ ب.ظ
مرسی از جواب هایی که دادید ولی من هنوز نمیدونم این تغییر را بدم یا نه روز جمعه امتحانه کمکم کنید
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۶۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)artink65 نوشته شده توسط:  با منفی دادن هاتون چی رو ثابت کردید و به کجا رسیدید ؟ منطق داشته باشید یکم طرف درخواست سوال های ۹۱ رو میکنه منفی میدین ؟ اونایی که منفی میدن همونایی هستند یه ززمان عشق بوتر و بوت کردن تو چت داشتن

من خیلی راحت میتونم منفی هاتونو خنثی کنم دست کم میتونم پست های خودم را لایک بزنم اینطوری

ایول .پاسخ کوبنده ای بود به اینا که منفی میدن
اونایی که بیخودی منفی میدن چیز دارن
من تامیتونم به پست هایی که بی جهت منفی خوردن مثبت میدم
توهم اینکارو بکن
اینکه تونستی پست هاتو لایک بزنی هم خیلی باحالهWink
آفرین
۸
۵
ارسال: #۶۶۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)artink65 نوشته شده توسط:  با منفی دادن هاتون چی رو ثابت کردید و به کجا رسیدید ؟ منطق داشته باشید یکم طرف درخواست سوال های ۹۱ رو میکنه منفی میدین ؟ اونایی که منفی میدن همونایی هستند یه ززمان عشق بوتر و بوت کردن تو چت داشتن

من خیلی راحت میتونم منفی هاتونو خنثی کنم دست کم میتونم پست های خودم را لایک بزنم اینطوری

ناراحت نشو اینجا همین طوریه، ببین به منم منفی دادن، اما خداییش خودمم ناراحت شدم منفی دادنHuh
دوستایی که زیاد اینجا میانو پستا رو خوندن میدونن من خیلی درگیر شبکه های عصبی بودم آخرشم کتی جون گفت فلان کتابو بگیرو با تند خوانی بخونو تستاشو بزن ، خیلیم ازش ممنونم چون اگه دیروز در جواب سوالام که گفته بودم خوندش الان فایده ایی داره یا نه، گفته بود نه منم دنبالش نرفته بودم، صب کتابو بعد دو روز گشتن گیر آوردم و الان دارم میخونمو روحیم خیلی بهتر شده...

میخوام بگم اینجا فقط یه فضای مجازی برا گذروندن وقت نیس ، یه جواب گاهی بیشتر از دلیلی که تو واسه جواب دادنت داشتی میتونه به دیگران کمک کنه... دلشو وا کنه یا انگیزه شو بگیره.یه مثبت یا یه منفی هیچکسو بزرگ یا کوچیک نمیکنه اما بهتره که شتاب زده اون گزینه های سبز یا قرمزو نزنیم.

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , razi_sh , kati , avril22 , tesna
ارسال: #۶۶۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)artink65 نوشته شده توسط:  با منفی دادن هاتون چی رو ثابت کردید و به کجا رسیدید ؟ منطق داشته باشید یکم طرف درخواست سوال های ۹۱ رو میکنه منفی .........

---------------------
شما خودتونو ناراحت نکنید بزارین هرچقد میخوان منفی بدن دلشون خوش شه، دلخوشیشون همین چیزاسBig Grin
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , avril22 , hadirr , tesna
ارسال: #۶۶۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  تا اونجا که بارها اعلام کردن اینطور نیست
از کی شنیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin
خودم که گفتم احتمالا شایعه ست.بچه های کتابخونه شایعه سازی زیاد میکنن
من نمیدونم این منفیا واسه چیه.آخهه چه چیز وحشتناکی گفته میشه که منفی بارون میکنن.
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۶۶۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط zhila67.)
عیب نداره بزار منفی بدن مهم خداست که هیچ وقت منفی نده بهتون!!

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۶
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , aatwo
ارسال: #۶۶۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ب.ظ
دوستان من ۵ روزه نخوندم...اونم روزای آخر که اصلا مهمه...... دارم سکته میکنم...

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , tesna
ارسال: #۶۶۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  دوستان من ۵ روزه نخوندم...اونم روزای آخر که اصلا مهمه...... دارم سکته میکنم...
نگران نباش هنوز ۳ روز وقت داری این ۳ روز رو با انرژی تمام بخون ایشاا... موفق میشی.

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , mehrdad372
ارسال: #۶۶۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  دوستان من ۵ روزه نخوندم...اونم روزای آخر که اصلا مهمه...... دارم سکته میکنم...

مثل من Undecided
۲
۲
ارسال: #۶۷۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
سلام دوستان میخواستم بدونم کسی هست از ساوه که جمعه صبح آزمون داشته باشه؟
۲
۱
ارسال: #۶۷۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ ب.ظ
من نمیدونم چرا انتخاب ۱۲ رو دانشگاه آزاد واحد لبنان و انتخاب ۱۳ رو واحد امارات و انتخاب ۱۴ رو واحد کیش زدم
انتخاب ۱۵ رو هم زاهدان زدم
اون موقع همین طوری برا خودم تفننی اولویت ها رو زدم در حالی که من فقط اولویت اولم که سنندجه رو میخوام قبول شم
امیدوارم این انتخاب های تفننی کار دستم نده D:

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۶۷۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط Eng_Sara.)
سلام به همه دوستان آزادی Big Grin
وای منم این روزای آخر استرس گرفتم! آزمون جمعه صبحه! پارسال عصر بود کاش امسال هم عصر بود!
کنکورای ۹۰-۹۱ هنوز مونده...
خلاصه هایی که از کنکور سراسری دارم رو هم هنوز نخوندم.....
یعنی امسال آزاد رو چطوری میدیم؟؟؟؟؟
وای خدایا بعد کنکور تا شهریور ماه زود بگذره! دیگه مردیم از دلشوره و دلواپسی........

(۰۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا انتخاب ۱۲ رو دانشگاه آزاد واحد لبنان و انتخاب ۱۳ رو واحد امارات و انتخاب ۱۴ رو واحد کیش زدم
انتخاب ۱۵ رو هم زاهدان زدم
اون موقع همین طوری برا خودم تفننی اولویت ها رو زدم در حالی که من فقط اولویت اولم که سنندجه رو میخوام قبول شم
امیدوارم این انتخاب های تفننی کار دستم نده D:

Big Grin شوما موطمئنی ایرانی هستی اخوی؟؟؟ can you speak english???
حالک یحبک معک بالغیر....
کنکورالآزاد الواحداللبنان و اعمارات المتحده العربیه Tongue هاااااااااااااااااا....پذیرشک الواحد البنااااان حالک سر جائک و الانتخابالواحد درستک!
Big Grin
این جمله آخرم رو ترجمه میکنم.... یعنی ی هاااااااااااا اون موقع که واحد لبنان قبول شدی حالک سرجائک میاد! Tongue
شوخی کردم... ایشالا که همون سنندج قبولی...............

دوست عزیزی که داری منفی میدی
جهت اطلاع خواستم بهتون بگم کارت رو درست انجام بده!
اگه چند صفحه آخر این پست رو دوباره یه نگاهی بندازی میبینی که یادت رفته به یکی از کاربرا منفی بدی!
لطفاً منفی های این کاربر رو هم بده اگه زحمتی نیست !
sara1983
درضمن این چند تای آخر هم بدون منفی مونده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از جمله مال من!

از مدیران محترم بخش و سایت تقاضا دارم رسیدگی کنن!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , nasrolah , aatwo , tesna , sahar121 , mehrdad372 , razi_sh , avril22
ارسال: #۶۷۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
دوستان روال سوالات ۹۰ ۹۱ چقدر تغییر کرده!!!!!!!!!!!!!!
مخصوصا ساله نود یک چقدر سخته
امسال هم اینطوری باشه چیکار کنیم؟؟؟

راستی ۵شنبه کی درس میخونه؟

drink 8 glasses of water a day

۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , mehrdad372
ارسال: #۶۷۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط nasrolah.)
بخاطر منفی دادن الکی می خوام به منم منفی بدید .

تا غمی از دوشتون کاسته بشه

شاید ایشون غمی در دل دارند که با منفی دادن رفع میشود به شما که منفی میدهید جهت این واقع مصیبت بار که باعث شده این چنین از خود بی خود شده و برای خالی کردن خود منفی میدهید تشکر نموده و از خداوند منان خواستار هرچه سریعا شفای آجل عنایت بفرمایند آمین یا رب عالمین

به شما این واقعه جان گداز را تسلیت عرض می نمایم

اگه دلت خنک میشه به من منفی بده
عجب آدمهای پیدا میشند تویه این دوره زمونه

منم ۲ روزی هست که دیگه نمیخونم احساس میکنم دیگه هرچی خوندم اینه توانم این بود ولی باید خوند مخصوصا این دقایق آخر که یک ساعتش برابر با ۱۰ ساعت است.

۸۹ ۹۰ تقریبا یکی هست
ولی ۹۱ تفاوت زیادی کرده

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۱۱
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , razi_sh
ارسال: #۶۷۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط aatwo.)
دوستان لطفا بحث منفی دادن رو ادامه ندید حیف نیست ذهنتون درگیر این مسایل کنید
مثلا با این مثبت منفی ها چی میشه
هرکی منفی میده یا مثبت شاید دلایلی داشته باشه

drink 8 glasses of water a day

۹
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۷۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۳۳ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۵۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۲۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۳۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۲۰۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۵۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۳۶ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close