زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۶۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ق.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
اینجور که معلومه دیگه همه استارت زدن البته خیلی هام در حال دوره کردن برای بار هزارم هستن. :|
فک کنم منم دیگه باید شروع کنم.تنبلی بسه ....Confused
۲
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , virtual girl , tesna , aatwo , atti joon
ارسال: #۳۶۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ب.ظ، توسط nasrolah.)
بنده بدنم افت کرده فعلا نمیکشه دوستان شما بخونید منم خدا کریمه یه جوری خودمو میرسونم

خسته ام من خسته ام من پرنده بال پر شکسته ام من خسته ام من

ستون فقیراتم از پشت در اومده از بس دراز بکش صندلی بشین و انواع مدلهای نشستنها مث فشن مد
فشن مد مدلی هست که در ان به خاطر درد بسیار زیاد در ناحیه کمر و لگن بروی فرش به پشت دراز کشیده و پاهارا میندازیم رو مبل صندلی یا هرچیز که بشه پارو انداخت روش این کار معمولا ۲ بامداد صورت میگیرد دوستان اگر تجربه نکردید روزهای اخر یعنی ۷ ۸ ۹ خرداد این مد به سراغ شما هم خواهد آمد

منبع :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۲
۴
ارسال: #۳۶۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ق.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  بچه ها من هر جا میرم کتاب مقسمی آزاد ۹۱ را ندارن

کسی میتونه لطف کنه پاسخنامه تشریحی آزاد ۹۱ نرم افزار را برام اسکن کنه اینجا بذاره؟
خیلی ممنون میشم

کسی نبود کمک کنه؟

۹۱ نرم رو فقط انشارات ساد داره اگه کسی کتابشو داره لطف کنه بزاره واسه بقیه ،آیتی هم هیجا گیر نمیاد Sad

من این کتاب رو دارم ،ولی چون چاپ اول هست اشتباهاتش زیاده و یکی از ضعیف ترین صفحه آرایی ،صحافی رو توی کلیه کتبی که دیدم این کتاب داره ! طوری که هر صفحه رو که ورق میزنم کنده میشه اصلا آدم می ترسه این کتاب رو بخونه! با اون قیمت ۲۰ هزار تومنیش.....

سعی می کنم تا در اولین فرصت که بتونم برای شما پاسخ نامه رو اسکن کنم و اینجا بذارم....
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , samaneh_aftab
ارسال: #۳۶۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)tesna نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ق.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  بچه ها من هر جا میرم کتاب مقسمی آزاد ۹۱ را ندارن

کسی میتونه لطف کنه پاسخنامه تشریحی آزاد ۹۱ نرم افزار را برام اسکن کنه اینجا بذاره؟
خیلی ممنون میشم

کسی نبود کمک کنه؟

۹۱ نرم رو فقط انشارات ساد داره اگه کسی کتابشو داره لطف کنه بزاره واسه بقیه ،آیتی هم هیجا گیر نمیاد Sad

من این کتاب رو دارم ،ولی چون چاپ اول هست اشتباهاتش زیاده و یکی از ضعیف ترین صفحه آرایی ،صحافی رو توی کلیه کتبی که دیدم این کتاب داره ! طوری که هر صفحه رو که ورق میزنم کنده میشه اصلا آدم می ترسه این کتاب رو بخونه! با اون قیمت ۲۰ هزار تومنیش.....

سعی می کنم تا در اولین فرصت که بتونم برای شما پاسخ نامه رو اسکن کنم و اینجا بذارم....
سپاس
دوسته عزیز منتظر اسکن اون برگ پاسخنامه هستیم

drink 8 glasses of water a day

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , tesna
ارسال: #۳۶۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ ب.ظ
سلام بچه ها منم تازه می خوام شروع کنم نرم و پایگاه اصلا نخوندم برا گرایش هوش بقیه خوندم یه دوره کافیه!! کسی هست بگه از نرم و پایگاه کدوم مباحث بخونم ؟همش خیلیه!!!Smile
۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۳۶۶
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط maryam deilamirad.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها کنکور چندمه دقیقا؟

۹ یا ۱۰ یا ۱۱ خرداد

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها کنکور چندمه دقیقا؟

۹-۱۰-۱۱ خرداد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۳۶۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
سلام
برای درس هوش برای کنکور دانشگاه آزاد بجز راهیان ارشد چه کتاب دیگه ای را می خونید؟
۰
۰
ارسال: #۳۶۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط tesna.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم تازه می خوام شروع کنم نرم و پایگاه اصلا نخوندم برا گرایش هوش بقیه خوندم یه دوره کافیه!! کسی هست بگه از نرم و پایگاه کدوم مباحث بخونم ؟همش خیلیه!!!Smile

من هم دارم پایگاه داده رو می خونم مهمترین مباحث این درس جبر رابطه ای، و sql , نر مال سازی هاست. فقط اینکه چه کتابی زو پیشنهاد می دید؟
من پوران رو دارم ولی خیلی کلی گفته و باید پیش زمینه ای در ذهن مونده باشه، مقسمی خوب بود فقط طولانی بود و راهیان ارشد... نظر تون چیه بچه ها....

مهندسی نرم افزار رو هم از پس فردا شروع می کنم و الیته اگز ی نگاهی به سوالات بکنید متوجه میشید جه مباحثی مورد توجه بوده در کنکور های آزاد....

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)tesna نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ق.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  

خیلی ممنون میشم

کسی نبود کمک کنه؟

سپاس
دوسته عزیز منتظر اسکن اون برگ پاسخنامه هستیم

بر روی چشم ،ولی متاسفانه اسکنر ام خراب شده و نا گزیر باید عکس بگیرم از روی صفحات که تعدادشون هم کم نیست. و این خودش زمانبر تر میشه ولی بازم حتما می ذارم....
چون این کتاب ارزش خریدش فقط بخاطر پاسخ سوالات ۹۱ اون هست....
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab
ارسال: #۳۶۹
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ب.ظ
سلااااااااام.کسی هست مثه من هنوز شروع نکرده باشه؟
بگید هستین تا یه کم امیدوار بشم.....
Big Grin
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasrolah
ارسال: #۳۷۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  سلااااااااام.کسی هست مثه من هنوز شروع نکرده باشه؟
Big Grin
من دیگه به جووون خودم از امشب شروع میکنم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , avril22 , atti joon , shima_24
ارسال: #۳۷۱
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  سلااااااااام.کسی هست مثه من هنوز شروع نکرده باشه؟
Big Grin
من دیگه به جووون خودم از امشب شروع میکنم

میگم تا ۱ خرداد صبر کن باهم شروع کنیم!!Tongue

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۷۲
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ب.ظ)TnT نوشته شده توسط:  میگم تا ۱ خرداد صبر کن باهم شروع کنیم!!Tongue
۱ خرداد دیره. من از امشب میخوام بخونم.

There is no there there.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۳۷۳
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ ب.ظ
حالا چرا شب می خوای بخونی!!!!!
۰
۱
ارسال: #۳۷۴
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  حالا چرا شب می خوای بخونی!!!!!
چون از صب تا ۵ سر کارم Undecided

There is no there there.
۰
۱
ارسال: #۳۷۵
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ ب.ظ
میگم بعد که نتیجه اومد داریم این پست هامون رو میخونیم....این نظر هامون و ....
یه جور سعی تلاش کنیم که نگیم
ای کااااااااااااااااااااش من که کلی خجالت میکشمSad از خودم ....اونوقت
خدا کنه همه ماها قبول شیم Smile
بخونین دوست های عزیز کWink

واسه پیروز شدن باید متفاوت باشی!
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , tesna , maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۲۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۹۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۶۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۲۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۴۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۱۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۱۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۹۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۵۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۳۱ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close